1

در بحبوحه تبلیغات انتخاباتی سال ۸۸ ناگهان پچ‌پچی در گرفت که کروبی نامزد انتخابات با ساسی مانکن دیدار کرده و عکس یادگاری گرفته است.

سرویس سیاست مشرق- در میان انبوهی از گزارش‌ها و تیترهای خبری، در یک بسته کامل با نام «ویژه‌های مشرق» شما را در جریان مسائل مهم و اثرگذار از نگاه روزنامه‌های کشور قرار می‌دهیم.

در این ویژه‌نامه، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی، خارجی، اوضاع اقتصادی و اجتماعی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان بامطالعه آن به رهیافت‌های مهم، نکات و تأملات از سیر وقایع اثرگذار دست خواهند یافت، در این بخش با ما همراه باشید

***********

روزنامه‌های امروز دوشنبه ۲۰ آذرماه در حالی چاپ و منتشر شد که تحلیل وتوی امریکا با قطعنامه آتش‌بس در غزه، پاسخ یمن به تهدیدهای نتانیاهو و ادامه تحلیل ها درباره ماجرای فساد یک شرکت چای در صفحات نخست روزنامه‌های امروز برجسته شده است.

فساد اخلاقی تتلو در مدت حضورش در ترکیه تا حدی پیش رفت که او در هیچ یک از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی اجازه اداره حساب کاربری را ندارد و مطابق قوانین نمی‌تواند اکانت مستقیم با هویت خود داشته باشد. تتلو در طول مدت اقامت خود در ترکیه بارها تلاش کرد در کشورهای اتحادیه اروپا کنسرت برگزار کند که به علت قوانین این اتحادیه امکان ورود به این کشورها را نداشت، امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که در ترکیه به علت شکایت های خصوصی متعدد بازداشت شده بود دقایقی پیش در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.

ماجرای بازگشت تتلو به ایران همچنان در روزنامه‌ها داغ است، احمدزیدآبادی در یادداشتی در روزنامه اعتماد در خاطره‌ای نوشته است:

سال ۸۸ و در بحبوحه تبلیغات انتخاباتی، ناگهان پچ‌پچی در گرفت که چه نشسته‌اید؟ کاندیدای‌تان با ساسی مانکن دیدار کرده است. این پچ پچ را محافل افراطی اصولگرا به راه انداختند، اما به نظرم برخی حامیان مهندس میرحسین موسوی هم به آن دامن زدند به گونه‌ای که طعن و کنایه آنان بر برخی طرفداران کروبی هم موثر افتاد و زمزمه‌های اعتراض از سوی آنان بلند شد. بالطبع من هم به عنوان دبیرکل سازمان ادوار تحکیم وحدت که به حمایت از آقای کروبی در انتخابات برخاسته بود، ناچار به موضع‌گیری در این باره بودم و باید چیزکی می‌گفتم یا می‌نوشتم.
این بود که ابتدا درصدد کشف حقیقت و جزییات ماجرا برآمدم. پرسیدم آیا آقای کروبی با ساسی دیدار خصوصی داشته است؟

زیدآبادی در ادامه نوشته است:

گفتند نه! پرسیدم آیا در مدح و منقبت ساسی کلامی بر زبان رانده؟ گفتند نه! پرسیدم پس داستان چه بوده است؟ گفتند؛ در برنامه دیدار جمعی از هنرمندان با آقای کروبی، یکی از اعضای ستاد، ساسی را هم به محل ملاقات عمومی برده و در واقع ساسی بین آن جمع حضور داشته است! پرسیدم؛ فقط همین؟ گفتند همین!

 اصلاحات هنوز هم دنبال تخریب علامه مصباح است/ ستاد موسوی به دنبال تتلو بود و کروبی آویزان عکس گرفتن با ساسی!

البته ماجرا به این موضوع ختم نمی‌شود و عکس یادگاری تتلو با ساسی مانکن فراتر از این روایت است، در آن روزها امیر تتلو برای ستاد موسوی آهنگی خوانده و اعضای ستاد کروبی برا عقب نماندن از قافله به سراغ خواننده‌ای مبتذل چون ساسی رفتند تا به تعبیر خودشان دچار ریزش ستادی نشوند، البته در جریان اانتخابات سال ۹۶ نیز باز شدن پای برخی خوانندگان به ستادهای انتخاباتی خبرساز شد، در آن زمان امیر مقصودلو نسبت به گذشته تاریک خود اعلام پشیمانی کرده و گفته بود که توبه کرده و می‌خواهد در خدمت وطن و ارزشهای اسلامی بخواند و جبران کند. او در برخی آهنگ‌هایش نیز سعی کرد این پشیمانی و جبران را نشان بدهد. منطق اسلامی در قبال این اظهار ندامت، پذیرفتن پشیمانی فرد خطاکار است، هر چند که تتلو مدتی بعد دوباره در ورطه نابوید افتاد!

اصلاحات هنوز هم دنبال تخریب علامه مصباح است

یکی از وزرای دولت خاتمی در گفتگو با روزنامه شرق مدعی زاویه داشتن افکار علامه مصباح یزدی با افکار امام و رهبری شد و ادعا کرد این را یکی از حضرات گفته است.

در بخشی از این گفتگو آمده است:

در مراسم سالگرد فوت مرحوم مصباح یزدی، وزیر کشور مطلبی را عنوان کرد که بنده از تلویزیون شنیدم، آقای وحیدی گفت که دولت پیرو افکار و اندیشه‌های مصباح یزدی است که این یعنی نفوذ جبهه پایداری، زیرا جبهه مذکور هم همین را می‌گوید که ما وابسته به مصباح یزدی هستیم. من خودم شنیدم و صداوسیمای جمهوری اسلامی نشان داد که وحیدی در مراسم سالگرد مصباح یزدی گفت که اصلاً در دولت رئیسی پیرو افکار و اندیشه‌های مصباح یزدی و مجری افکار و ایده‌های او هستیم. من همان موقع در خانه احزاب اعتراض کردم و گفتم وقتی وزیر کشور می‌گوید مجری ایده‌های مصباح یزدی هستیم، ایده‌های مصباح یزدی کاملاً روشن است و می‌گوید مردم اصلاً کاره‌ای نیستند. طرفداران مصباح یزدی مطرح می‌کنند که علاوه‌بر ولایت مطلقه فقیه باید اطاعت مطلقه هم داشته باشند!

 اصلاحات هنوز هم دنبال تخریب علامه مصباح است/ ستاد موسوی به دنبال تتلو بود و کروبی آویزان عکس گرفتن با ساسی!

این تهمتی است که اصلاح‌طلبان همواره به آیت الله مصباح روا می‌داشتند که مردم را کاره‌ای نمی‌داند. در حالی که علامه مصباح با رأی مردم عضو مجلس خبرگان بود و اگر رأی مردم و انتخابات را قبول نداشت، اصلاً کاندیدا نمی‌شد. از سویی اگر طبق حرف خود صوفی هم باشد و آیت‌الله مصباح یزدی محدود در جبهه پایداری باشد، باز هم فعالیت‌های حزبی و انتخاباتی جبهه پایداری خلاف مدعای ضد مردمی بودن علامه مصباح یزدی است.

در حالی که در دوران دولت اصلاحات و رشد و نمو نشریات زنجیره‌ای، این شبه رسانه‌ها به تخریب جدی و سازمان یافته علامه محمد تقی مصباح یزدی مشغول بودند، هنوز و پس از گذشت سه سال از درگذشت استاد همچنان فرصت را برای تخریب شخصیت او مغتنم می‌دارند!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 25
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 22
 • پدی از پیج همسایه🙂 ۲۱:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  5 6
  ساسی شرف داره به هپلو.یه بنده خدایی هم اویزون عکس گرفتن با هپلو بود😏
  • شهروند ۰۰:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
   6 5
   شرف ؟! اون یارو ساس اصلا میدونه شرف یعنی چی ؟؟ در مورد کسی که کار و فعالیتش در جهت به فساد و آلودگی کشیدن زن و مرد و بچه هست، از شرف حرف نزن که بدجوری نامردیه در حق شرف .
  • ۰۷:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
   7 2
   مطمئنی ساسی هست و شپشی نیست ؟!؟!؟!!؟
  • ۰۷:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
   7 2
   اصلاح طلبان تهوع آور همان به که با ماکس وبر که حکم پیامبرشان را دارد بچرند و در امور بزرگانی چون علامه مصباح یزدی کاری نداشته باشند!
 • ۲۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  3 3
  مرگ بر آمریکا و اسراییل و انگلیس و فرانسه و آلمان و .... و کشورهای خائن منطقه و منافقین داخلی و خارجی و کفار و مشرکین و توطئه گران و فتنه گران ...
 • ۲۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  2 3
  مرگ بر آمریکا و اسراییل
 • ۲۱:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  3 4
  لفاظی
 • ۲۱:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  7 5
  آیت الله مصباح یزدی ستاره ای درخشان بودند و اگر واقعا آقای وحیدی در مسیر این عالم باشد باید خشنود شویم .
 • عبدالله ۲۱:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  8 4
  یک کلام اصلاح طلبان حیا ندارند چون ایمان ندارند.
 • ۲۲:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  2 3
  مرگ بر آمریکا و اسراییل و منافقین داخلی
 • سامان ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  5 4
  اصلاح طلبان بعد از 3 سال از درگذشت علامه مصباح هنوز بدنبال تخریب این عالم وارسته هستن این جماعت دین و ایمان ندارند.
 • ۲۳:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  2 6
  اصولگرایان و اصلاحطلب ها همه از یک کرباس اند?
  • ۰۰:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
   6 3
   و تو هم از قماش منافق
  • ۲۲:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
   2 0
   مرگ بر منافقین داخلی توطئه گران و فتنه گران اصلاح.....
 • ۰۰:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  5 2
  این نشان می دهد که علامه مصباح یزدی چه ضربه جبران ناپذیری به ارازل پادو یابو نتان زده که بعد فوت ایشان هم درد آنها التیام نیافته! روح این عالم شاد باد و راهشان پر رهرو
 • ۰۲:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  5 2
  در بحبوحه تبلیغات انتخاباتی سال ۸۸ ناگهان پچ‌پچی در گرفت که کروبی نامزد انتخابات با ساسی مانکن دیدار کرده و عکس یادگاری گرفته است. //چه عکسی میشد.ساسی سوسکی. ساسی سالهاست شاشی شده در کثافت خودش غوطه ور شده زندگی لجنی و کثیفی داره بیغیرت
 • ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  7 3
  نوشته اید: «اصلاحات هنوز هم دنبال تخریب علامه مصباح است» مگر اگر سگ پوزه به دریا بمالد، دریا نجس می شود؟
  • ۱۰:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
   3 4
   سگماهی یا تمساح بود
 • ۰۹:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  2 1
  ترکیه ای کهمیخواهد ادای اروپایی هارادربیاورد وانقدر درمظاه ر فساد وفرهنگ غرب غرق شده وتتلو راجذب کرده .تتلو انگشت کوچیکه تتلوهای ترک نمیشود بیشترین سایتهای مستهجن مال ترکیه است
 • ۱۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  5 1
  خدابردرجات ومقام علامه مصباح بیافزاید که حقی بود که باطل ازان فرار میکرد مومن علاوه برنجات خود باید برای نجات دیگران وهلاکت مفسدان کوشا باشد تامصداق حق امد وباطل فرار کرد باشد این ازعظمت مصباح است که جاذبه ودافعه قوی داشت وبا مفسدان لانه کرده زیر پرجم شیطانی اصلاحات مبارزه میکرد
 • محمد ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  6 1
  سرطان بدخیم اصلاحات لعنت الله علیهم
 • حمید ۱۳:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  5 1
  خداروشکر که پرونده ی اصلاحات برای همیشه پیچیده شد و رفت تو زباله دان تاریخ. رد صلاحیت و بایکوت کردن و خونه نشین کردن اونها بهترین کار ممکنه.
 • ۱۴:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  1 2
  آخرش هم یکی دیگه عکس گرفت
 • ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  6 1
  کاش پرده از جلوی چشمانتون بر داشته میشد تا جایگاه علامه مصباح وجایگاه عالی جناب سرخ پوشتون رو در برزخ میدین
 • ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  6 1
  مرگ بر منافقین داخلی توطئه گران و فتنه گران

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس