حزب‌الله لبنان از هدف قراردادن چند موضع صهیونیستی خبر داد

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که چند موضع صهیونیستی را هدف قرار داده و به نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی ضربه زده است.

به گزارش مشرق به نقل از المیادین، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که تجمع نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف موضع صهیونیستی «جل العلام» را هدف قرار داده است.

علاوه بر این حزب‌الله لبنان بیان کرد: رزمندگان ما موضع «بیاض بلیدا» را با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند و به صورت مستقیم به آن ضربه زدند.

همچنین بر اساس این بیانیه موضع نظامی «زرعیت» (روستای طربیخا در اراضی اشغالی لبنان) نیز توسط حزب‌الله لبنان هدف قرار گرفت.

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که در جریان درگیری مرزی با ارتش رژیم صهیونیستی سه تن از رزمندگان حزب‌الله به نام‌های مصطفی علی درویش از اهالی شهرک المجادل در جنوب لبنان، حاتم علی جعفر (کاظم) از اهالی شهر الهرمل در البقاع و عماد محمد الرشعینی (ابوالفضل) از اهالی شهر الهرمل در البقاع، به فیض شهادت در راه قدس نایل آمده‌اند.

از سوی دیگر خبرنگار المیادین در جنوب لبنان اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های الضهیره، یارین، الجبین و طیرحرفا را گلوله‌باران کرده است.

همچنین جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی دو بار اطراف شهرک عیتا الشعب در نزدیکی مرزهای جنوبی لبنان را بمباران کردند.

کمی پیش‌تر نیز حزب‌الله لبنان اعلام کرد که موضع نظامی المرج در روستای «هونین» واقع در اراضی اشغالی لبنان را هدف قرار داده و نظامیان صهیونیست را زخمی کرده است. همچنین حزب‌الله لبنان از هدف قراردادن تجمع نظامیان صهیونیست در اطراف پادگان نظامی متات و کشته یا زخمی‌نمودن صهیونیست‌ها خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس