کد خبر 1553384
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۰
حمله حزب‌الله به ۴ پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی

حزب‌الله لبنان شامگاه چهارشنبه در بیانیه‌های جداگانه از حمله به چهار موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش مشرق از شبکه المسیره، مقاومت اسلامی لبنان شامگاه چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد، مجاهدان پایگاه نظامی «رویسات القرن» در مزارع اشغالی شبعا لبنان را با موشک هدایت شونده هدف قرار دادند و اهداف مستقیما مورد اصابت قرار گرفتند.

حزب‌الله در بیانیه‌ای دیگر تصریح کرد، مجاهدین ما با سلاح‌های مناسب پایگاه «الظهیره» را هدف قرار دادند و اهداف تعیین شده مستقیما مورد اصابت قرار گرفتند.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین در بیانیه سوم گزارش داد، مجاهدین ما موضع نظامی «حدب البستان» را با موشک‌های هدایت شونده هدف قرار دادند.

حزب‌الله لبنان همچنین در بیانیه‌ چهارم اعلام کرد، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۶:۲۰ روز چهارشنبه پادگان نظامی «رامیم» را در حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنها و با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.

حزب الله همچنین در بیانیه‌های جداگانه از هدف قرار دادن محل تجمع نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد، مجاهدین ما محل تجمع نظامیان اشغالگر را در «تل شعر» در مقابل شهرک عیتا الشعب با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند و تلفاتی را در میان نیروهای دشمن برجای گذاشتند.

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای دیگر همچنین از هدف قرار دادن محل تجمع نظامیان اشغالگر در «کرم التفاح» در نزدیکی میتات و تجمع دیگر نظامیان صهیونیست در موضع «جل العلام» با سلاح‌های مناسب خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان ظهر امروز نیز شش فروند موشک را به سمت موضع نظامی «رادار» ارتش رژیم اسراییل در منطقه کشتزارهای اشغالی شبعا در شمال فلسطین اشغالی شلیک کرد.

ارتش لبنان عصر سه‌شنبه در بیانیه‌ای از شهادت یک سرباز و مجروح شدن سه سرباز دیگر این کشور در حمله رژیم صهیونیستی به موضع آن در العدیسه واقع در جنوب لبنان خبر داد.

به تازگی روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد.

بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آنها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزارها و سیستم‌های دشمن شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس