تحصن اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم‌صهیونیستی

اسرای فلسطینی دربند زندان‌های رژیم صهیونیستی در پی شهادت خضر عدنان بعد از اعتصاب غذای ۸۷ روزه خواهان تحصن شدند.

به گزارش مشرق، دفتر اطلاع رسانی امور اسرای فلسطینی اعلام کرد که این اسرا در پی شهادت خضر عدنان در زندان رژیم صهیونیستی بعد از اعتصاب غذای ۸۷ روزه، اعلام عزای عمومی کرده و دست به تحصن زده‌اند.

شبکه الجزیره نیز گزارش داد که، درگیری‌هایی در زندان عوفر به وقوع پیوسته و نظامیان اشغالگر در برابر اسرای فلسطینی از گاز اشک آور استفاده کرده‌اند.

رسانه‌های فلسطینی نیز گزارش دادند که به دنبال شهادت «خضر عدنان»، جوانان فلسطینی خواستار اعتصاب عمومی در تمامی مناطق سرزمین‌های اشغالی و درگیری با نظامیان اشغالگر شدند.

این رسانه‌ها گزارش دادند که فعالیت دادگاه‌های نظامی در اراضی اشغالی طی امروز در اعتراض به شهادت خضر عدنان متوقف شده است.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اعلام خبر شهادت شیخ «خضر عدنان» اعلام کرد که عواقب کامل این جنایت به عهده رژیم اشغالگر است و هرگز بدون پاسخ نخواهد ماند.

در بیانیه جنبش جهاد اسلامی به این مناسبت آماده است: رژیم اشغالگر صهیونیستی که شیخ خضر عدنان را دستگیر کرد و مشکلاتش را در زندان نادیده گرفت و با ابزارهای کثیف خود از جمله دادگاه‌های جعلی، نهادهای امنیتی تروریستی و تعقیب نظامی جنایتکارانه علیه وی مرتکب فجیع‌ترین جنایات شد، تاوان این جنایت را خواهد پرداخت.

جنبش جهاد اسلامی تأکید کرد: در مسیر طولانی خود به سوی بیت المقدس، ما مردان دلیر و بسیاری از رهبران و مبارزان را از دست خواهیم داد و رهبر مبارز شیخ خضر عدنان یکی از کسانی بود که راه وسیعی را برای همه آزادی خواهان فلسطین و جهان گشود.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس