کد خبر 1476319
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
درگیری گسترده صهیونیست ها با فلسطینی ها در جنوب جنین

وقوع درگیری گسترده در منطقه قباطیه واقع در جنوب شهر جنین در نتیجه یورش نظامیان صهیونیست رخ داد.

به گزارش مشرق، منابع منطقه ای از وقوع درگیری گسترده در منطقه قباطیه واقع در جنوب شهر جنین خبر می دهند.

در همین ارتباط گفته شده که نیروهای اشغالگر به شهر قباطیه در جنوب شهر جنین در کرانه باختری یورش بردند.

همچنین رسانه های فلسطینی گزارش دادند که درگیری بین نیروهای اشغالگر و افراد مسلح در شهر قباطیه در جنوب جنین در کرانه باختری رود اردن از بامداد روز پنجشنبه آغاز شده است.

برخی جراحات و دستگیری ها در جریان این یورش نیروهای اشغالگر به شهر قباطیه گزارش شده است. گروه های مقاومت فلسطین نیز همزمان اعلام کردند که رزمندگان ما در شهر قباطیه در جنوب جنین در حال مقابله با نیروهای اشغالگر صهیونیستی هستند.

جزئیات بیشتری از این درگیری منتشر نشده، اما به نظر می رسد شدت خشونت ها در قباطیه با توجه به یورش نظامیان صهیونیست در بامداد پنجشنبه به نسبت سنگین بوده است.

تنش ها در کرانه باختری فلسطین در بالاترین سطح خود است و شب گذشته نیز گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی مسئولیت دو عملیات تیراندازی اخیر در شهرک حواره در جنوب نابلس را بر عهده گرفت.

«ابو جمال»، سخنگوی این گردان‌ها تاکید کرد که برای اولین بار، مسئولیت دو عملیات اخیر در حواره را بر عهده می ‎گیریم و به زودی دست به عملیات‌های بیشتری خواهیم زد و دشمن صهیونیستی اگر می‌تواند جلوی این عملیات‌ها را بگیرد.

وی تاکید کرد که هر هفته عملیات‌های تیراندازی و انفجار بمب در مسیر صهیونیست‌ها به وقوع می‌پیوندد اما اعلام رسمی این عملیات‌ها بستگی به شرایط و برآورد فرماندهان گردان‌های شهید ابو علی مصطفی دارد.

ابو جمال تاکید کرد که اگر مصلحت ملت فلسطین در این باشد که مسئولیت عملیات‌های ضدصهیونیستی نامشخص بماند، ما در این باره سکوت خواهیم کرد.

وی اشاره کرد که عملیات‌های مقاومتی و شهادت طلبانه در کرانه باختری در نتیجه تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی برادرانمان در گروه‌های مقاومت از جمله گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی به شدت افزایش یافته است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس