حسین شریعتمداری نمایه

جناب خاتمی! آیا می‌توانید ارتباط خود با تصمیم مشترک آمریکا و اسرائیل برای انتخابات ۸۸ را انکار کنید و آیا پیروی شما و میرحسین موسوی از دیکته‌ای که دشمنان برایتان نوشته بودند وطن‌فروشی و خیانت نیست؟!

به گزارش مشرق، حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت:

یادداشت پیش‌روی اشاره‌ای گذرا و مستند به هویت آقای خاتمی است که به بهانه بیانیه اخیر ایشان نوشته شده است. بخوانید و خودتان قضاوت کنید؛

۱- آقای خاتمی! جنابعالی دوبار در آمریکا با جورج سوروس، سرمایه‌دار صهیونیست و از دشمنان تابلودار اسلام و انقلاب اسلامی، ملاقات داشته‌اید که شرح آن مثنوی هفتاد من کاغذ است و در این مختصر فقط به دو سند غیرقابل انکار از انجام این ملاقات اشاره می‌کنیم و باقی اسناد را به فرصتی دیگر و ترجیحاً به جلسه علنی دادگاه موکول می‌کنیم.

البته اگر مثل چند سال اخیر از حضور در دادگاه طفره نروید! و افراد بی‌هویت و دم‌دستی را برای دروغ جا زدن این ملاقات اجیر نکنید!

الف: آقای کیان تاجبخش نماینده رسمی بنیاد سوروس در ایران و در دوران ریاست جمهوری جنابعالی که به جرم جاسوسی در جریان فتنه ۸۸ بازداشت شده بود، در چهارمین جلسه رسیدگی به اتهاماتش که از سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز پخش شد، می‌گوید «‌بعد از تشکیل دولت اصلاحات در سال ۱۳۷۶ قرار شد تغییراتی در شیوه براندازی به‌وجود آید» و در ادامه توضیح می‌دهد «‌اگر ما یکی از اولین نمونه‌های براندازی را در ارتباط با ملاقات عطریانفر با سوروس بدانیم که در سال ۱۳۷۶ به همراه کاملیا انتخابی‌فر و ارغنده‌پور و برخی از اعضای انجمن صنفی روزنامه‌نگاران در آمریکا صورت گرفت، می‌توانیم نهایت آن را در ملاقات مستقیم خاتمی همراه با محمدجواد ظریف با جورج سوروس ببینیم که در سال ۱۳۸۶ در نیویورک صورت گرفت و یک ارتباط مستمر بود»‌.

آقای خاتمی! جنابعالی که اگر بخشدار یک منطقه دورافتاده کشور سخنی علیه شما بر زبان آورد، تمام صفحات روزنامه‌های زنجیره‌ای را از پاسخ به او پُر می‌کنید! چرا این اعتراف صریح آنهم از سوی نماینده رسمی بنیاد سوروس در ایران را هرگز تکذیب نکردید؟!

ب: «‌کنت تیمرمن‌» رئیس ‌میز امور خاورمیانه و مسئول میز ایران در پنتاگون، رئیس میز ایران در سازمان جاسوسی «سیا»، نویسنده کتاب معروف «‌معمای ایران‌»، مدیر اجرایی بنیاد دموکراسی برای ایران، نظریه‌پرداز موسسات «‌امریکن اینترپرایز» و «‌قرن جدید آمریکا» و همکار مایکل لدین و... یک روز پس از ملاقات شما با جورج سوروس در یادداشتی برای نشریه نیوزمکس (NEWSMAX) از انجام این ملاقات خبر می‌دهد. او درباره یک معامله بزرگ! که قرار است از طریق خاتمی با ایران انجام بپذیرد خبر می‌دهد و می‌نویسد ؛‌سوروس در همین هفته و در یک مراسم خصوصی صرف شام در بوستون درباره این «‌معامله بزرگ‌» با محمد خاتمی رئیس‌جمهور سابق ایران گفت‌وگو کرد. یک ایرانی که در آن مراسم شام حضور داشت اظهار داشت «‌خاتمی به ما گفت که آمریکا باید مذاکره با ایران را آغاز کند».

تیمرمن می‌نویسد: «‌استیون کلمنز مدیر برنامه راهبرد آمریکا در «‌بنیاد آمریکای نوین‌» هم در مراسم شام خاتمی با سوروس شرکت داشت و سخنان مقام ایرانی را تصدیق کرد. هومن مجد، روزنامه‌نگار آزاد هم که در طول اقامت خاتمی در آمریکا، مشاور و مترجم او بود، گفت سفر خاتمی به آمریکا از چند ماه قبل برنامه‌ریزی شده بود».

خُب جناب خاتمی فعلاً همین چند سند کافی است و فقط برای یادآوری جنابعالی عرض می‌کنیم اگر خاطرتان باشد -که حتماً هست- بعد از دومین ملاقات با جورج سوروس با نگرانی به همراه خود گفتید: «‌مثل این که کار خوبی نکردیم‌»! به یاد می‌آورید؟!

۲- شما به عنوان یکی از سران فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ بعد از انتخابات ادعا کردید در انتخابات تقلب شده است! و هشت ماه کشور را به آشوب و کشتن افراد بی‌گناه کشیدید! اما بعدها که تیر فتنه به سنگ خورد، به صراحت اعلام کردید که تقلب در انتخابات ایران امکان‌پذیر نیست و در انتخابات بعدی به وادان در منطقه دماوند رفتید و رای خود را به صندوق ‌انداختید. به بیان دیگر از ابتدا می‌دانستید که ادعای تقلب یک ادعای دروغ است! آیا این اقدام شما خیانت به ملت و حمله به جمهوریت نبوده است؟! چرا این ادعای دروغ را مطرح کردید؟! ما می‌دانیم، بخوانید!

۳- روز ۲۱ خرداد ۱۳۸۸ (۱۱ ژوئن ۲۰۰۹) یعنی دقیقاً روز قبل از انتخابات، جورج سوروس در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی.ان. ان (CNN‌) آمریکا می‌گوید: فردا در ایران یک انتخابات نیست! یک انقلاب رنگی است. شبیه آنچه در اوکراین و گرجستان انجام دادیم. فردا ایران و بعد، نوبت سوریه است!

بنابراین، با توجه به ملاقات‌های خود با جورج سوروس، می‌دانستید که قرار است در ایران به بهانه انتخابات، یک کودتای رنگی کلید بخورد و ادعای دروغ تقلب در انتخابات که جنابعالی مطرح کردید لازمه آن بود! به بیان روشن‌تر شما و میرحسین (و نه کروبی که

از میانه راه فریب شما را خورد) دستورالعمل آمریکا و اسرائیل را که از طریق جورج سوروس، سرمایه‌دار صهیونیست به شما دیکته شده بود، به اجرا درآوردید و می‌دانستید که خیانت می‌کنید. آیا غیر از این است؟! آیا تمامی اسناد یاد شده که فقط ‌اندکی از بسیارهاست، ساختگی و یا اتفاقات مستندی که به آن اشاره شد، تصادفی بوده است؟!

۴- «‌جان کین‌» نظریه‌پرداز کودتاهای مخملی در اروپای شرقی و مدیر مرکز مطالعات دموکراسی در دانشگاه وست مینستر انگلستان و مشاور ارشد MI6 (بخش اطلاعات و امنیت خارجی سازمان جاسوسی انگلیس-اینتلجنس سرویس) است. او قبل از انتخابات ۸۸ دو بار در پوشش‌های آکادمیک به ایران آمده و با تعدادی از اصلاح‌طلبان که بعدها در فتنه ۸۸ نقش داشتند ملاقات‌های چند ساعته داشته است. جان کین تاکید می‌کند که انقلاب‌های رنگی «‌انتخابات محور» هستند و... یعنی همان دستورالعملی که جنابعالی در فتنه ۸۸ به کار بستید!

حتماً می‌دانید که بعد از حماسه ۹ دی که بساط فتنه آمریکایی-اسرائیلی شما را بر باد داد، «ریچاردهاوس‌» رئیس شورای روابط خارجی آمریکا به شعار «‌انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است‌»! اشاره کرده و با تاسف گفت؛ دوستان ما در ایران (یعنی شما و سایر فتنه‌گران‌) خیلی زود به سراغ نقطه پایان رفته و هدف نهایی را آشکار ساختند!

۵- آقای خاتمی جنابعالی اولین کاندیدای جبهه اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ بودید و بعد از اعلام نامزدی خود تمامی گروه‌های مدعی اصلاحات رسماً و با صدور بیانیه‌های جداگانه از نامزدی شما حمایت کردند ولی ناگهان جای خود را به میرحسین موسوی دادید! نمی‌فرمایید چرا؟! خُب ما علت را می‌گوییم.

الف- بعد از اعلام نامزدی شما، نگارنده در یادداشتی که تعجب همگان را برانگیخته بود اعلام کردم که شما نامزد اصلی جبهه اصلاحات نیستید! چرا که مدتی قبل از آن در دانشگاه استنفورد آمریکا نشستی با عنوان آینده ایران برپا شده بود و خانم «‌گیل لاپیداس‌» پشت تریبون قرار گرفته و به شرکت‌کنندگان گفته بود؛ می‌دانم از حضور من تعجب می‌کنید، زیرا تخصص من درباره سال‌های منجر به فروپاشی شوروی سابق است. ما به این نتیجه رسیده‌ایم که در انتخابات آینده ایران نیز به «یلتسین» نیاز داریم و نه «‌گورباچف‌».

خاتمی گورباچف است و باید جای خود را به یلتسین بدهد. نگارنده از آنجا که به هویت شما پی‌برده بود و می‌دانست که از نظر دیکته شده آمریکا سرپیچی نمی‌کنید و دقیقاً به همین علت بود که می‌دانستیم شما نامزد اصلی نیستید و همان نیز اتفاق افتاد و جنابعالی جای خود را به میرحسین موسوی دادید! و فتنه آمریکایی-اسرائیلی ۸۸ کلید خورد. بعدها خبرنگار روزنامه نیویورکر به کیهان آمد و با تعجب پرسید: شما از کجا می‌دانستید که خاتمی نامزد اصلی جبهه اصلاحات نیست؟! و ماجرای یاد شده را برایش بازگو کردم. او می‌گفت مأموریت من پاسخ این پرسش از شما بود!

ب- جناب خاتمی! آیا می‌توانید ارتباط خود با تصمیم مشترک آمریکا و اسرائیل برای انتخابات ۸۸ را انکار کنید و آیا پیروی شما و میرحسین موسوی از دیکته‌ای که دشمنان برایتان نوشته بودند وطن‌فروشی و خیانت نیست؟! آیا آشوب هشت‌ماهه در کشور و خون‌هایی که ریخته شد و خسارات فراوانی که به مردم و نظام وارد شد بر گردن شما و دوستانتان نیست؟! شما با اطلاع از این که -به‌قول خودتان- در انتخابات ایران امکان تقلب وجود ندارد، اتهام تقلب را مطرح کرده و جمهوریت نظام را زیر پای آمریکا و اسرائیل قربانی کردید و حالا از جمهوریت دَم می‌زنید؟

۶- آقای خاتمی! در جریان فتنه ۸۸ نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با صراحت اعلام کرد که «‌اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند» و شیمون پرز رئیس‌جمهور رژیم منحوس اسرائیل (که به جهنم رفته است‌) گفت «اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با جمهوری اسلامی ایران می‌جنگند». چرا شما و دوستانتان تاکنون حاضر نشده‌اید (و به بیان دقیق‌تر) جرأت نکرده‌اید اظهارات آنها را تکذیب کنید؟! آنها چه سند رسوا و یا چه «گزَک‌» شرم‌آوری از شما دارند که از تکذیب اظهاراتشان وحشت دارید؟! البته ما همه اصلاح‌طلبان را مشمول اظهارات نتانیاهو و شیمون‌پرز به حساب نمی‌آوریم ولی شما و میرحسین موسوی و برخی دیگر از افراد شاخص جبهه اصلاحات با توجه به کارنامه سیاهتان (که فقط به برخی از آنها اشاره شد) نمی‌توانید این رسوایی بزرگ را انکار کنید!...

۷- جناب خاتمی! کاش به این سؤال که بارها مطرح شده و بی‌جواب مانده است پاسخ می‌دادید. پرسش این است که کدامیک از مواضع جنابعالی و دوستانتان با مواضع اسرائیل و آمریکا متفاوت است؟! اگر به این پرسش پاسخ ندهید، ما به ده‌ها نمونه مستند از همسویی مواضع شما با آمریکا و اسرائیل اشاره خواهیم کرد! تا «‌معلوم شود که در چه کارند همه‌»!

جناب خاتمی! با این سوابق و کارنامه‌ای که دارید، گویی خواجه شیراز خطاب به شما و دوستانتان فرموده است:

در خلوت مغانم، دوش آن صنم چه خوش گفت

با کافران چه کارت گر بت نمی‌پرستی؟!

۸ - جناب خاتمی حالا یک‌بار دیگر بیانیه اخیری که نوشته‌اید (برایتان دیکته کرده‌اند) را بخوانید! عرق شرم بر پیشانی شما نمی‌نشیند که با آن سابقه سیاه در حمله به جمهوریت و اسلامیت، برای جمهوریت نظام تظاهر به نگرانی می‌کنید؟! متن بیانیه را با آنچه این روزها مقامات آمریکایی و انگلیسی و فرانسوی، آل‌سعود و رژیم صهیونیستی درباره اغتشاشات شکست‌خورده اخیر بر زبان و قلم آورده‌اند مقایسه کنید. اگر نام خودتان را از زیر بیانیه حذف کنید و امضای نتانیاهو را بگذارید چه تفاوتی پدید می‌آید!

شما و میرحسین موسوی به‌گونه‌ای سخن می‌گویید که انگار از انقلاب طلبکارید! بفرمایید کدام سابقه انقلابی را در کارنامه خود دارید؟! حضرت امام(ره) خطاب به افرادی نظیر شما می‌فرمودند «‌آنان به چیزی کمتر از انحراف انقلاب از تمامی اصولش و حرکت به سوی آمریکای جهانخوار قناعت نمی‌کنند، در حالی که در کارهای دیگر نیز جز حرف و ادعا هنری ندارند. امروز هیچ تأسفی نمیخوریم که آنان در کنار ما نیستند چرا که از اول هم نبوده‏‌اند».

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 82
 • در انتظار بررسی: 4
 • غیر قابل انتشار: 39
 • دورد خدا بر حافظان دين وقران IR ۰۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  58 23
  جناب اقاي شريعتمداري خدا شما را براي حراست از انقلاب حفظ كند
  • US ۰۷:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   8 24
   حتما، سفارش دیگه ای؟!
  • IR ۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   35 5
   لعنت ابدی خداوند بر منافقان داخلی و خارجی مخصوصا سران فتنه
  • بختیاری IR ۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   12 5
   همه باید بدانند کسانی که مدعی زبان بلدی و کلیددار حلال مشکلات کشور هستند دقیقا همان کسانی هستند که از سالهای دور دهه شصت در جلسات مخفیانه با دشمنان ایران(مک فارلین ،مایکل لدین،جورج سورس ) تا فتنه 88 که پیشنهاد تحریم های فلج کننده و شوک آور داده بودند وبلافاصله هم تحریم ها(1929) اجرایی شد.متاسفانه همین جماعت در انتخابات 92 با دروغ های دلار 5تومنی و دیوارکشی پیاده رو و... پا به میدان گذاشتند برای حل مشکلات و تحریم هایی که پیشنهاد وخواسته خودشان از ارباب تروریستشان بود برای به زانو دراوردن ملت و تغییر رژیم که در واقع نابودی وتجزیه ایران عزیز و سرافراز بود.چرا ملت نباید بدانند که فتنه 88 محصول خیانت ها وجلساتی هست که از دهه 60 باهمکاری دفتر نخست وزیر و شخص نخست وزیر (میرحسین موسوی خائن) شروع شده(مصاحبه واعتراف مایکل لدین خرداد88)،اینطور دلیل مشکلات عمدی اقتصادی ،سیاسی و اجتماعی دوران ریاست جمهوری فرد موردنظر مشخص خواهد.هرشخص یا جریانی که سینه چاک غرب تروریست باشد به احتمال 99/9999999درصد خائن وجاسوس هست (که تجربه سالهای قبل و فراری های این جماعت اثبات کرده واقعا همینطورهست.).نباید دوباره فریب بخوریم از جماعت غربگدای مدعی اصلاح طلبی !!! لعنت خدا بر خائنین وطنفروش و دشمنان ایران
 • IR ۰۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  28 50
  دوران طلایی جمهوری اسلامی دوران خاتمی بوده
  • محمدایوب IR ۰۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   19 12
   08البته باید دید درک تو وامثال تو از طلا چیست فقط زردی رنگ است که قطعا چنین است پس فرق زردی طلای پشت ویترین طلا فروشان را با زردی که بعد از خوردن غذا از آدم دفع میشود ندارید نوش جان
  • CA ۰۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   14 4
   دوران سوروسmمخملی🤡👺🤡
  • IR ۰۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   18 4
   طلای کثیف ( نامی است که به زباله ها داده اند ) !!!
  • IR ۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   19 6
   آره جون خودت. دوران طلایی!!
  • علی IR ۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   12 1
   نفوذ در تصمیمات اقتصادی یکی از برگهای برنده غرب در ایران بوده و هنوز هم هست. متاسفانه بیشتر متخصصان اقتصادی ایران دانش اموزان مکتب اقتصاد لیبرالی هستند متخصصانی که در نهایت آموزش دیده و مهارت پیدا کردن که تکاثر و طمع سیر نشدنی الیگارش های صاحب قدرت وثروت رو حمایت و پشتیبانی کنند حتی اگر خودشان به عنوان یک چرخدنده در این سیستم غوا آسای غارت ثروت مستضعفان جهانی همچین برداشتی از عملکرد خود نداشته باشند. دوران طلایی این گروه از صاحبان ثروت در ایران که اتفاقا به کمک تصمیات امثال هاشمی و خاتمی در دوران مسولیتشان برای حرکت اقتصاد ایران گرفته شد همین امروزی است که خصوصی سازی های رانتی ، اقتصاد مالی سازی شده بوسیله بانک های خصوصی و ایضا دولتی که به چشم خودتان دیدید که چگونه بورس سرمایه های مردم را بلعید وبه کام این صاحبان ثروت ریخت. دوران طلایی و آینده ی بود که حضرات برای مردم ساختن.
  • IR ۱۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   13 3
   واسه همین مردم به جای معین مهرعلیزاده رفسنجانی کروبی میرحسین ده میلیون ده میلیون دور اول و دوم به احمدینژاد رای دادند در انتخابات مجلس هفتم لیست یاران خاتمی را زیر پا انداختند که نهایتا منتهی شد به شورش اشرافیت طاغوتی 88
  • IR ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   0 3
   ۰۸:۲۴ - حالم بهم خورد
  • رضا IR ۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   3 0
   درآن طلای برای لیبرال‌های شیطان پرست
  • الهام IR ۱۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
   0 0
   آره دوران طلايي بود . احمقانه ترين چيزي كه شنيدم . . اين آدم مطمئن باشيد پاسخ كردارش را خواهد ديد . لعنت بر خاتمي و موسوي و دارو دسته اصلاح طلبان وطن فروش
 • ایران قوی IR ۰۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  23 11
  بازم حرف از این خاتمی ملعون شد خدا لعنتش کنه مردم ایران باید هوشیار باشن دوباره مزدورهای اصلاح طلب دست بکار شدن باید منتظر آشوب و اختشاش باشیم
 • IR ۰۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  11 3
  قوه قضائیه کجای کار است؟؟؟
  • IR ۰۸:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   20 5
   اگر این زباله ها را در سال 88 محاکمه و به جرم خیانت تیرباران کرده بودیم حالا هماهنگ با آن دو پتیاره (مصی و مریم آکله) بیانیه نمی دادن. این زباله ها همه زورشان را زدن ولی نتونستن 2 هزار نفر رو یجا بیارن تو خیابونای تهرون. بعد کثافتای متوهم خودشون رو نماینده مردم میدونن!!!!!! (مثل اون شرور: شروین مزدور کثافت)
 • IR ۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  20 7
  خاتمی پس از ۳ سال «تقلب در انتخابات ۸۸» را رد کرد. اگر شرف دارد، اگر عرضه دارد، اگر خائن نيست، علني آن را بگويد..... شما را بخدا نگذاريد اين فارغ التحصيل مکتب شيطان و جورج سوروس دم برآورد.
 • ساسان IR ۰۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  16 9
  خیانت خاتمی و موسوی در فتنه سال 88 محرز است اما سوال این است که این عناصر فتنه گر که سبب تحریم کشور شدند چرا محاکمه و مجازات نمی شوند ؟!
  • IR ۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   7 13
   اگر محاکمه نمی شوند حتما" یه جایی حق با آنان است!
  • علی IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   4 4
   این یعنی احترام به جمهور احترام به رای مردمی که اطلاعی از عمق خباثت اینها نداشتن در چهارچوب انتخابات در نظام جمهوری اسلامی اعلام رای ونظر کردن ولی با خباثت امثال موسوی وخاتمی مواجه شدند. دفاع از رای مردم حتی اگر شخصی مثل موسوی را انتخاب کرده باشند وظیفه جمهور ونظام اسلامیه. همونطور که فاجعه ی به نام حسن روحانی انتخاب و حمایت شد.
 • کیوان IR ۰۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  21 13
  درود بر حاج حسین شریعتمداری سردار قلم عالی بود.
 • IR ۰۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  8 2
  مشرق دمت گرم این کد امنیتی را درست کردی چند روز بود نمی توانستیم کامنت بدهیم.
 • IR ۰۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  3 3
  جالبه
 • IR ۰۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  10 4
  وطنفروش
 • IR ۰۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  13 4
  لعنت بر این ام الفتنه
 • سید فروزان CH ۰۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  8 5
  از نکاتی که در تاریخ ایران دوران خاتمی سانسور شده است و کمترین اشاره‌ای به آن ، ملاقات خاتمی یا رئیس جمهور رژیم اشغالگر در کنفرانس رم بود ، در آن کنفرانس خاتمی ضمن دست دادن و سلام و علیک گرم با آن خبیث (در ایران فیلم آن سانسور شد و خاتمی هم تکذیب ،در حالیکه دوربین‌های تمام شبکه های غربی حاضر ، مستقیم پخش می‌کردند ) بعد از مراسم کنفرانس هم دیدار خصوصی ، در همان زمان کلید خیانت این شخص زده شد و ادامه تا به امروز
 • IR ۰۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  15 11
  آقای خاتمی نه. خاتمی فتنه‌گر ملعون
 • IR ۰۵:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  6 4
  به احتمال زیاد برای رای جمع کردن عارف کاندید ریاست مجلس می شود و ظریف هم کاندید ریاست جمهوری. هدف فقط رای جمع کردن هست و مهم نیست این افراد دوباره چهار سال گند بزنند. حل مشکلات مردم هم کشک
 • IR ۰۶:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  3 2
  مثل همیشه
 • IR ۰۶:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  11 3
  هرگز جوابی به ابن پرسش های مستند نمیدهند چون هر چه دیگ‌اصلاحات را بهم بزنند گندش بیشتر میشود.
 • علی IR ۰۷:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  7 3
  یاد سخنان مرحوم آیت الله خاتمی پدر سید محمد خاتمی افتادم
 • علی IR ۰۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  13 6
  سلام دست مریزاد دلاور صحنه های نبرد با منافقان عرصه رسانه اجرتان با خدا بدانید که یاری خدا وند متعال و دل مومنین و عاشقان انقلام امام خمینی با شماست موفق باشی
 • IR ۰۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  14 2
  سران اصلاح طلب گاو نیستند که از روی نفهمی به ایران خیانت کنند. مشکل آنها 2 چیز است: 1_ بی دینی و بی اعتقادی به خدا و آخرت 2_ پدرسوختگی ذاتی. برای تفاله هایی امثال موسوی و اموی تبار و آقا سعید و ... عامل دوم قویتر از عامل اول است. «پدرسوختگی درمان ندارد». پدرسوخته تا توی قبر همین کثافتیه که هست.
 • سید IR ۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  13 2
  قابل توجه قوه قضاییه ، خاتمی باید خلع لباس شده و محاکمه شود
  • حاجی ازجوبشور قم IR ۱۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
   0 2
   حرف مفت ممنوع
  • IR ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
   2 1
   قابل توجه تو، حرف مفت نزن
 • محمدایوب IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  11 4
  دمت گرم حاج حسین خدا به شما طول عمر با عزت بدهد افتخار دماوند مانند کوه وقله دماوند یک مرد در اصلاح طلبان پیدا شود با حاج حسین مناظره کند می دانم نیست حالا عیبی ندارد ابتکار وزهرا شجاعی را بفرستید ولی تعهد بدهند فرار نکنند
 • عبدالله موحد IR ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  7 5
  خائن همیشه برای پنهان کردن خیانت خود ، دم از خدمت می‌زند، امام عظیم الشان ما فرمود امید من به شما جوانان است و اسرائیل هم گفت امید ما در ایران به اصلاح‌طلبان است اما یک اصلاح طلب پیدا نشد که بگوید این تهمت است و ما را با اسرائیل کاری نیست ، حکایت بیانیه خاتمی و موسوی در این روزها حکایت آن دزدی بود که درحال فرار مرتب فریاد می‌زد دزد ، دزد ، دزد را بگیرید. !!¡!!؟؟?؟؟!!
 • آرش IR ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  8 18
  خاتمی گل . سید و اولاد پیغمبر است درود بر شرفش که مردم دار بوده و هست
  • IR ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   6 2
   گل خرزهره و دشمن مفلوک پیغمبر. سید بودن ملاک نیست. تا وقتی به عملکرد نگاه نکنی هم هدایتت ممکن نیست
  • IR ۱۴:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   6 1
   چه جوری گلیست که اصل و اساسش از ابتدا تا الان بر دروغ بوده؟! از لباسش، مسئولیتش، ادعاهایش و .‌.. . مگر گل منافق داشته باشیم! خخخ
  • IR ۱۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   4 0
   جعفر کذاب هم سید بود
  • IR ۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   8 1
   خاتمی اقدامات مهمی انجام داد ۱.تغییر نام دریای شمال به نام جعلی خزر در راستای،صیانت از،اهداف الهام ۲.سفر به بحرین با هدف مشروعیت بخشیدن به خاندان غاصب ال خلیفه ۳.صدور مجوز،واعلام دولتی برگزاری راه پیمایی حمایت از،صدام در استانه حمله امریکا به عراق با هدف تحریک مردم ایران برای،ورود ایران به جنگ برای حمایت از صدام ۴.ایجاد اجماع در اژانس انرژی اتمی علیه ایران که زمینه سازی تحریم های،بعدی شد ۴.
  • عبدالله IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۱
   1 0
   سید فاسد ناخلف.
 • امین IR ۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  14 4
  انشاءالله بزودی شاهد محاکمه این خیانتکاران باشیم
 • REZA US ۰۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  11 3
  چرآین خئنين محاکمه نمیشند.درود برسردارقلم پاینده باشی​.
 • رضا IR ۰۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  13 5
  سلام و درود بر استاد شریعتمداری، از این واضحتر و روشنتر نمی شود، جناب خاتمی لطفا یک بار هم که شده جواب بدهید.
 • رضا US ۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  6 1
  چرآین خئنين محاکمه نمیشند.درود برسردارقلم پاینده باشی​.
 • IR ۰۹:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  5 0
  خدایا شر این منافقین را کم کن وگرنه بلاخره این انقلاب را بر باد می دهند . اینها رو دست شیطان زده اند.
 • IR ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  6 3
  فقط ننگ بر خاتمی فتنه‌گز
 • IR ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  4 3
  فقط ننگ بر خاتمی فتنه‌گر
 • IR ۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  3 2
  خاتمی و میر حسین مهره های سوخته غرب در ایران هستند . بعد از خاموش شدن اتش فتنه های سنگین پاییز گذشته و عفو حکیمانه رهبری این عناصر منحرف و منحط تلاش میکنند دوباره اتش فتنه را به نفع امریکا و انگلیس برافروزند .
 • IR ۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  3 0
  امید واریم دستگاه قضایی و امنیتی ایران سران مفسد و توطئه گر اصلاحات را در دادگاهی اسلامی و ملی مقتدرانه محاکمه کند و زوایای اشکار و پنهان خیانت انان به اسلام و ایران و انقلاب و مردم را برای ملت نجیب و نسلهلی اینده روشن سازد .
 • IR ۱۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  4 2
  خاتمی و میر حسین و اذناب انان مهره های درشت نفوذی غرب در انقلاب اسلامی بودند انان میخواستند نقش گورباچف و یلتسین را در انقلاب اسلامی بازی کنند که بواسطه هوشمندی و صلابت رهبری و برکت خون شهدا برای هیشه سوخته و رسواشدند . خطر این نفوذی ها بمراتب بیشتر و مخوفتر از کلاهی و کشمیری و گاندو و... است .
 • IR ۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  4 3
  دولتهای اصلاحات و غربگرایان طی سی و اندی سال گذشته با در دست داشتن صدها میلیارد دلار اقدام جدی برای عدالت اجتماعی و تکریم حقوق هموطنان و کم کردن فاصله طبقاتی و رشد فرهنگی و معنوی جامعه نکردند . بیشتر تلاش انان در راستای تحقق نقشه های شوم فرهنگی و سیاسی و اقتصادی غرب و فشار حد اکثری به مردم و رهبری برای تغییر نظام اسلامی بود .
 • IR ۱۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  4 2
  جریان اصلاحات از جمله خاتمی و میر حسین و تاجیک و سروش و کیان تاجبخش و محسن ارمین و حجاریان و تاجزاده غلامحسین کریاسچی و شرکای حزبی و همفکران انان هر کدام صریحا و اشکار خود را متعلق به اردوگاه فکری و فلسفه اجتماعی و سیاسی غرب و لیبرالیسم میدانند و از این اعتراف ابایی ندارند . امام خمینی ره خطر جریان نفوذی غرب و لیبرالیسم در داخل انقلاب اسلامی را مکرر تذکر دادند . ایشان در یکی از فرمایشاتشان اظهار داشتند " ما از شر رضا خان و محمد رضا خلاص شدیم لکن از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات نخواهیم یافت "
 • م IR ۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  2 0
  دقیقا
 • IR ۱۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  4 2
  اقای سید محمد خاتمی در مدتی که در قم مشغول تحصیل بودند بیش از تمرکز برای فراگیری علوم اسلامی اعم از فقه و اصول و کلام و فلسفه و حدیث بر مطالعه اثار و کتابهای روشنفکری و چپگرایانه و ضد اسلامی خواندن مجلاتی مثل زن روز و خواندنی ها و مجله دختران و پسران و... جدیت داشتند . مرحوم پدر ایشان نیز در زمانی که محمد خاتمی وزیر ارشاد شده بود از این انتخاب گلایه مند بود و عدم صلاحیت و خطر فرزند خود را به مسئولین مربوطه گوشزد کرده بود . با فروکش کردن گفتمان چپ در جهان و ایران اقای خاتمی نیز مثل بسیاری از چپگرایان دهه های قبل از انقلاب با سرعت و افراط و عجله به اردوگاه فکری و فرهنگی غرب پیوستند .
 • IR ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  5 1
  خاتمی و میر حسین و بیانیه نویسان زنجیره ای تلاش میکنند که تنور اتش فتنه پاییز گذشته را همچنان مشتعل نگاه دارند و ماموریت شوم و ضد اسلامی و علیه ملت ایران را به پایان برسانند .
 • IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  3 8
  آقای خاتمی هشت رییس جمهور ما بودند و همین الان هم طرفدار دارد
  • IR ۱۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   5 1
   بله طرفدار دارد نوکران حلقه به گوش آمریکا طرفدارش هستند
 • IR ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  7 1
  درود بر اقای شریعتمداری الحق که استاد قلم وبیانی این جماعت وقتی هر غلطی می خوان می کنند وکسی کاری باهاشون نداره معلوم که روشون زیاد میشه فقط میگم خدا خودت از رو زمین ورشون دار چون بعید می دونم قابل اصلاح باشن امین
 • IR ۱۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  5 0
  دولت ها درشهرکها و مناطق صنعتی زمانی که پول لازم بودند بخصوص در دولت رفسنجانی و خاتمی و..زمین داده اند اکنون به نفوذیهایشان دستور عملیات داده اند دهها و هزاران سهامدار تعدادی از شرکتها دارائیشان از سهام همان چند متر زمین است و دولت فعلی در سازمانهای دولتی مثل همیاری شهرداریها و شرکت شهرکهای صنعتی را بجان مال مردم انداخته است در شرایطی که صحیح ترین راه هم افزایی دولت برای رونق و راه اندازی تولید این سرمایه ها است - آقای دکتر رئیسی از این رفتار بی رحمانه دولتی ها و نیمه دولتی های ناراضی تراش چلوگیری کنید - شرکتها و تولید کننده ها این سرمایه هارا به قبرشان نمی برند در دورن اقتصاد این کشور است - آقای شریعتمداری این ناراضی تراشهای نفوذی را نیز که دست نامرئی همین جریان معاند نما است هستند تبیین جهادی بکنید چون صدایشان بجایی نمی رسد.
  • IR ۱۵:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   6 0
   دولت بهوش باش
 • حسین IR ۱۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  1 3
  مشرق جان،با مفسدان چه کارت؟
  • IR ۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
   5 1
   مفسدان که همون اصلاح‌طلبان هستن 🤣🤣🤣
 • علی افصحی IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  5 1
  سلام الله و صلواتش بر امام خامنه‌ای. صلوات و سلام همه انبیاء، ائمه ، صلحا ، شهدا ، مراجع تقلید برامام خامنه‌ای به خاطر صبر عظیمی که داشته ودارد. امام خامنه‌ای که با این اسناد غیر قابل انکار و فراوان اسنادی که ننها در اختیار این ولی فقیه دانشور قرار داشته اما همچنان صبور و مقتدر نظاره گر خباثت امثال خاتمی است. بر هیچ محققی پوشیده نیست که چه رهبرانی در کشورهای مدعی آزادی و سانترالیزم دموکراتیک، برای حذف رقیب دست به سند سازی کرده و رقیب را ناکار می کنند اما در این دیار علوی با ولی فقیهی مواجهیم که صبر را از اول مظلوم عالم امیرالمومنین به ارث برده ، امامی که نه صبور بلکه «صبر مجسم»بود . تصفیه های درون گروهی تشکیلات ها مثلا تصفیه های خونین استالین که دو میلیون اعصای موثر حزب کمونیست شوروی را یک جا نابود کرد و نیز قتل کندی و بسیاری از انتقام جویی ها در جای جای دنیای قدرت، صبر امام خامنه‌ای را بیشتر نمایان می سازد در واقع امامین انقلاب امام خمینی و امام خامنه‌ای نه تنها سمبل منحصر به فرد «تحمل مخالف»بلکه «معاندند» بارها هردو فرمودند اگر کسانی به آن ها جسارت کردند انقلابیون صبوری کنند. چنان که در همین فتنه ترکیبی بیشترین فحاشی ها به محضر امام خامنه‌ای شد اما این امام بزرگوار به جای انتقام «عفو گسترده»بی سابقه عطا فرمود. البته سرکشانی مثل موسوی ، خانمی، کرباسچی و... باید بدانند که اگر از مسیر معوج خود باز نگردند ضرری جز به خود و عاقبت تارشان نخواهد بود چراکه این الله است که یار و مدافع امام خامنه‌ای بوده و لاغیر. چنان که قرآن در سوره توبه آیه سی ونه وچهل می فرماید «...و لا تضروه شیئا این معاندان کوچکترین آسیبی نمی توانند به ولی فقیه وارد سازند ...ان لا (الا) تنصروه فقد نصره الله در صورت عدم یاری ولی فقیه یقین بدانند که الله یاور ولی الله است» و امام خامنه‌ای صبوری را به استناد آیه چهل و یک سوره توبه پیشه خود کرده که الله فرموده «یهلکون انفسهم »آن ها با خباثتشان مایه هلاکت خود ند و لاغیر. سلامتی و طول عمر امام خامنه‌ای صلوات.
 • IR ۱۵:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  2 0
  مدیریت ریگ درکفش عین حماقت است ! جمهوری اسلامی باید با خائنین برخورد قهرامیز کند نه اینکه خاله بازی کند !
 • ارش IR ۱۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  3 7
  دوران خاتمی بهترین دوران اقتصادی بعد انقلاب بود گرچه هیچوقت ادعای اقتصادی نداشت
  • IR ۰۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
   3 1
   اگر اقتصاد به واسطه بهبود فضای کسب‌وکار و تولید بهبود یابد، اثراتش بااقی می‌ماند‌. آیا باقی مانده؟!
 • علی IR ۲۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  2 5
  کجا اهل کتاب کافر خطاب شده اند ؟
  • IR ۰۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
   3 0
   الله در قرآن فرموده است. آن جا که خطاب به اهل کتاب‌های پیشین می‌فرماید به کتاب جدید یعنی قرآن ایمان بیاورید و نخستین کافر به آن نباشید. قرآن بخون بعد اظهار نظر کن
  • IR ۰۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
   1 0
   کی گفته آمریکای مستکبر و رژیم غاصب صهیونیستی اهل کتابن؟!!!
 • زرع IR ۰۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
  1 1
  درود بر شهاما، شجاعت، صراحت و بلاغت حاج حسین شریعتمداری. نان پدر و شیر مادر حلالت ای سردار جبهه جهاد تبیین با منافقان و ریاکاران تزویر و خدعه.
 • IR ۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
  2 1
  تمام دستاوردهای زیربنایی کشور که الان داربن پزشو میدین از تربیت متخصص داخل و خارج و انتقال تکنولوژِی هسته ای تا ماهواره و موشک و نانو تکنولوژی و پهپاد و تسلیحات و نیروگاه و پزشکی و نفت و گاز و پتروشیمی و فولاد و کشتی سازی را مدیون دولت های خاتمی و هاشمی هستین
  • IR ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۲
   1 0
   تربیت متخصص در همه دوره‌ها و توسط اساتید صورت می‌گیره نه رؤسای جمهور اجاره‌نشین. چیزی که هاشمی یاد داد اسراف بود، چیزی که خاتمی یاد بی‌حیایی بود و چیزی که روحانی و اون دو تا با هم یاد دادن بی‌غیرتی و خیانت بود.
 • IR ۱۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
  1 0
  درود
 • Karim IR ۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۱
  1 0
  متاسفانه عموم مردم این جماعت را خوب نمیشناسند.ودر رسانه های داخلی هم سیاست وخیانتهای اینها افشا وتفسیر نمیشود. وبرای همین این جماعت وطیف خیانت کار باز برای کسب قدرت به میدان میایند واگر هم رد صلاحیت بشوند انرا پیراهن عثمان علیه نظام میکنند.چون به مردم شناسنده نشده اند.
 • IR ۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۲
  1 0
  به امید خدا به زودی محاکمه خاتمی
 • محمد مهدی اسلامی IR ۱۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۲
  0 0
  __ بسمه تعالی _ د ر خلوت مغانم، دوش آن صنم چه خوش گفت__پاپوش اجنبی را با دست خود کنیم جفت
 • محمد نظری IR ۰۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۶
  0 1
  دوران خاتمی بهترین دوران اقتصادی و.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس