دستگیری رابطان شبکه‌های معاند/ سپر قراردادن جوانان زیر ۳۰ سال در وقایع اخیر

فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه بیشتر کسانی که از داخل کشور با شبکه‌های معاند و بیگانه در ارتباط بودند، دستگیر شدند، گفت: قطعاً به سراغ کسانی که دستگیر نشده‌اند، خواهیم رفت.

به گزارش مشرق، سردار علی ملک‌شاهکویی در آیین گرامیداشت روز دانشجو که در تالار دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد، با بیان اینکه طی ۷۵ روز گذشته فضای مجازی جبهه‌ای عجیب در کشور ایجاد و بسیار از جوانان را به کف خیابان‌ها کشاند، اظهار کرد: حدود ۹۰ درصد از جوانان که با آنها برخورد می‌کردیم یا در جریان اقدامات خود نبودند و یا اطلاعات و دستور کار به شکل دیگری برای آنها صادر شده است.

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به اینکه فضای حقیقی با فضای مجازی تفاوت‌های بسیاری دارند، ادامه داد: بین اعتراض و اغتشاش فرق وجود دارد و ۹۹ درصدی وقایع کف خیابان‌ها همه اغتشاش و آسیب رساندن به اموال عمومی و بیت‌المال بود و در آن شکست قانون رخ می‌داد.

وی قمه کشی، شلیک با اسلحه شکاری، زیرگرفتن مأموران نظامی و انتظامی، آتش زدن پرچم، بانک، مسجد و ماشین نیروی انتظامی، تهدید بازاریان به بستن مغازه‌ها، حمله به زنان چادری و سایر موارد را دلیل آشکار اغتشاش برشمرد و افزود: اعتراض اسلوب و قائده خود را دارد و تبیین ظلم است و با بیان خواسته‌ها از مسئولان مربوطه احقاق حق صورت گیرد که در این ایام آنها را ندیدیم.

دستگیری رابطان شبکه‌های معاند/ سپر قراردادن جوانان زیر ۳۰ سال در وقایع اخیر

ملک‌شاهکویی بر لزوم مطالعه تاریخ و وقایع غم‌انگیز سوریه، یمن و شیلی تأکید کرد و گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند ایران را تبدیل به عربستان کرده و نفت کشور را به چپاول و غارت ببرند.

وی با بیان اینکه آنچه در سند راهبردی امنیت آمریکا منتشر شده برهم زدن امنیت چین، روسیه و ایران است، خاطر نشان کرد: یکی از پیچیدگی‌های اغتشاش در ایران سپر قرار دادن دانش‌آموزان و دانشجویان زیر ۳۰ سال بود که چند سال قبل در سوریه هم همین روش اجرا شد.

دستگیری رابطان شبکه‌های معاند/ سپر قراردادن جوانان زیر ۳۰ سال در وقایع اخیر

فرمانده سپاه نینوا فشار حداکثری از درون و بیرون با راه‌اندازی جنگ ترکیبی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی آن زمان که روزنامه‌ها بودند را از دیگر روش‌های برهم زدن امنیت کشورها توسط آمریکا عنوان کرد و یادآور شد: این روش که پیش‌تر در شیلی اجرا شده بود امروز با استفاده از توان شکل نوین شبکه‌های فضای مجازی در ایران اجرا شد.

وی با تأکید بر اینکه اگر دست آمریکایی‌ها با ملت ایران برسد، به صغیر و کبیر رحم نمی‌کنند، تصریح کرد: ما از اعتراض و گرفتن حق حمایت می‌کنیم و در صف معترضان قرار می‌گیریم ولی از اغتشاش و اغتشاشگران بیزاریم و این را بدانید که زمان اعتراض ساعت ۱۰ شب نیست.

ملک‌شاهکویی امنیت مردم گلستان را خط قرمز بسیجیان و نیروهای نظامی و انتظامی دانست و هشدار داد: اگر کسی بخواهد این امنیت را برهم بزند با تمام توان با آنها برخورد می‌کنیم و در همین راستا بیشتر کسانی که با شبکه‌های معاند و بیگانه در ارتباط بودند، دستگیر شده‌اند و اگر هم تاکنون دستگیر نشده‌اند، قطعاً به سراغ آنان خواهیم رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • ج د ا IR ۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
    1 0
    سلام خدمت بزرگواران - در چنین نشست هایی که جوانان و دانشجویان و یا دانش آموزان حضور دارند جا دارد فیلم وحشیگری ها و جنایات داعش گونه اغتشاشگران بر روی پرده بزرگ نمایش داده شود و راوی و سخنگو به بررسی و تحلیل همه جانبه موضوع اغتشاش و تفاوت آن با اعتراض بپردازد تا دانشجویان جوان ببینند و بشنوند که چه جنایاتی با دروغ اعتراض و مهسا امینی در کشور انجام گرفت و پلیس چه رافت بزرگی در برخورد با جوانان فریب خورده نشان داد...کلیپ جنایت به شهادت رساندن آرمان علی وردی و خانواده داغدارش - کلیپ جنایت به شهادت رساندن بسیجی شهید سید روح الله عجمیان - جنایت به شهادت رساندن شهید حمید پورنوروز - جنایت وحشیانه علیه پلیس های در وسط خیابان و ... بایستی به این دانشجویان نشان داده شده و توضیح داده شود و از آنها توضیح خواسته شود که آیا مرگ مشکوک یک دختر کوموله ای ( مهسا امینی ) با کشتار وحشیانه صدها نفر بیگناه از مامورین امنیت کشور برابری میکند ؟؟؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس