هومن سیدی

شاه‌حاتمی: خانم ژولین‌مور اگه می‌دونست پایان سریالت از پایان فیلم مگنولیا که ۲۰ سال پیش بازی کرد کپی شده، به جای اینکه دستشو بندازه گردنت، گردنتو می‌زد.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق - با گسترش اپیدمی سندورم «وحشت از فردای براندازی خیالی» میان سلبریتی‌ها، یکی از موارد بسیار نادر متصل این طیف، طی روزهای گذشته تلاش فراوانی کرد که چهره‌ ابرچگوآرایی متفاوتی از خود در فضای مجازی ترسیم کند و با تابلوی "همراهی با مردم" وارد معرکه گرم کردن تنور اغتششات از راه دور شود.

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد

هومن سیدی که اخیر فیلم جنگ جهانی سومی از او به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران توسط بنیاد سینمایی دولت سیزدهم به اسکار معرفی شده در نخستین گام با درج هشتگ مرحومه «مهسا امینی» نوشت:  "دولت نوکر ملت است نه مردم نوکر دولت، به اینکه به مطالبات مردم گوش دهید، اینترنت را قطع می‌کنید."

این فیلمساز که بر اساس شنیده‌ها در کلاس‌های میلیونی‌اش (هزینه دوره) ادعامی‌کند نوعی خاص از مکتب متداکینگ را تدریس می‌کند، در معترضه سیاسی نخست خود چهار جمله منتشر کرده، اما پایان‌بندی جمله‌اش را با مطالبه فردی‌اش به پایان رسانده و عاجزانه از دولت درخواست کرده که اینترنت را قطع نکنید.

همین جمله نشان می‌دهد که چرا سیدی را نمی‌توان در حوزه اظهار نظرات سیاسی جدی گرفت. در ساختار مطالبه‌گرای کارگردان سریال قورباغه با چاشنی ژست سیاسی، مهمترین مطالبه وصل کردن اینترنت است، اگر اینترنت را قطع نمی‌کردند شاید سیدی همان چند جمله را هم به نگارش درنمی‌آورد.  

اما همین کنش در فضای مجازی، علی الخصوص توییتر، تبدیل به دستمایه‌ای برای ساخت لطیفه‌ها و هجویات فراوانی شد و کارگردان مغزهای کوچک زنگ زده را به صرافت انداخت تا بازهم وارد معرکه‌ای دیگری شود،با این اوصاف که این کارزار برای او ساخته نشده است.

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد

سیدی با فیلم جنگ جهانی سوم، نماینده سینمایی دولت سیزدهم در کارزار اسکار، در پُست دیگری روی تصویر خودش که جایزه‌اش را به‌حسن روحانی تقدیم کرده بود، ضرب‌درِ قرمز کشید و نوشت :« این ننگ برای من هیچ‌گاه پاک نخواهد شد.انزجار دارم از خودم، از اینکه ساده‌لوحانه برای فردای بهتر قدمی در مسیر برداشتم.هیچ‌گاه خود را نخواهم بخشید. ننگ بر من. من هومن سیدی فرزند ایرانم و کنار تمام زنان و مادران ایران زمین هستم

 سیدی یکی از سینماگرانی است که در سال ۱۳۹۲  با تقدیم جایزه‌اش به حسن روحانی با واکنش‌ها و جنجال‌های فراوانی دست و پنجه‌نرم می‌کند. اینبار نیز در فضای مجازی متهم شد که حتی با قواعد حرفه‌ای «وسط‌بازی» به اندازه استاد این حوزه «اصغر فرهادی» آشنا نیست.

طبیعی است که کارگردان فیلم آفریفا با واکنش اول نتوانست از فاتحان خیالی فردای کشور دلبری کند و دومین پست را بدون مشورت با آیدا مصباحی (مدیر تولید نماوا)  احتمالا با قصد همراهی با مردم منتشر کرد اما نتیجه این پست با تفسیری خاص به همگامی با مسئولان فعلی تبدیل شد.

 یکی از واکنش‌های بسیار قابل اعتنا به پست دوم این کارگردان - بازیگر سینما را  «علی مصلح» کارشناس سینمایی شبکه اینترنشنال منتشر کرد.

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد
واکنش علی مصلح کارشناس اینترنشنال

مصلح درباره این واکنش کارگردان «خشم و هیاهو» نوشت: هومن سیدی فکر کرده با «ننگ» خواندن این لحظه هم نمایش همراهی با مردم اجرا کرده و هم با لگد زدن به روحانی، از وزارت ارشاد دولت رئیسی دلبری کرده تا مبادا جلوی رفتن فیلمش به اسکار را بگیرند. گذشت آن دوران آقای زرنگ!

اگر این اعتراضات مجازی برای تشدید خشم اغتشاشاگران منتشر می‌شود تا در تصویر خیالی فردای براندازی، شعار "ما هنرمند بودیم و مجبور" را به عنوان کارنامه عملکرد ارائه دهند، عملا مسیر اشتباهی را در پیش گرفتند چون حتی توییت کارشناس اینترنشنال توام با متلک و اندازه‌گیری میزان «وسط‌بازی» سیدی است.

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد
واکنش مهدی خرمدل

مهدی خرمدل هم در پاسخ به کنش مجازی این کارگردان نوشت: هومن سیدی هم یک لگدی به دولت روحانی زده و عملاً به دولت رئیسی که فیلمش را برای اسکار معرفی کرده خوش خدمتی کرده و هم مثلاً رفع تکلیف کرده. تو الان ناراحتی و این چیزها را لکه ننگ می‌دانی؟ همین الان اعلام کن: «این دولت فیلمم را به اسکار معرفی نکند» آن چیزی که فکر می‌کنی ماییم، خودتی.

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد
واکنش سجاد شاه حاتمی فیلمساز به اظهارات هومن سیدی

سجاد شاه‌حاتمی فیلمساز هم در استوری اینستاگرامش نوشت: جایزه‌ات را تقدیم می‌کنی بعد به آنان می‌گویی ننگ به من؟! چون اینا فیلمتو فرستادن اسکار؟!!! ده تا فیلم ساختای و صد بار کپی کردی تا رات بدن یه فستیوال مهم... . تو آنقد نمی‌دونی چی رو کجا بگی ...کی توی کپی‌کار، استاد بازیگری و کارگردانی شدی؟! کجا جز اینجا یکی مثه تو می‌تونه آموزشگاه بزنه؟! اون خانم ژولین‌مور اگه می‌دونست پایان سریالت از پایان فیلم مگنولیا که ۲۰ سال پیش بازی کرد کپی شده، به جای اینکه دستشو بندازه گردنت، گردنتو می‌زد.

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد
واکنش نادرفتوره‌چی به اظهارات سیدی

نادره فتوره‌چی پس از مدت‌ها غیبت در فضای توییتر و اظهارنظر درباره سلبریتی درباره واکنش این کارگردان نوشت: هومن سیدی که ادعای سینمای مستقل داره،اولین فیلم سینماییش رو با سرمایه موسسه شهید آوینی و مجتبی امینی ساخت،دومی رو با پول بابک زنجانی و دو فیلم با سعیدسعدی،سرهنگ بازنشسته سپاه،یک فیلم هم با جوادنوروزبیگی دیگر سرهنگ بازنشسته سپاه و شریک بانک پاسارگارد در کارنامه خود داره

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد
واکنش محمدرضا باقری مجری شبکه سوم سیما به اظهارات سیدی

محمدرضا باقری مجری شبکه سوم سیما در اظهارنظری همسو و بازنویسی شده نوشت: هومن سیدی که ادعای سینمای مستقل داره، اولین فیلم سینماییش رو با سرمایه موسسه شهید آوینی و مجتبی امینی ساخت،دومی رو با پول بابک زنجانی و دو فیلم با سعیدسعدی،سرهنگ بازنشسته سپاه،یک فیلم هم با جوادنوروزبیگی دیگر سرهنگ بازنشسته سپاه و شریک بانک پاسارگارد در کارنامه خود داره.

به غیر از سندروم «فردای براندازی خیالی» حضور در بخش‌ افق‌های ونیز و نمایندگی کردن فیلم سیدی به عنوان نماینده ایران در اسکار توهم فرهادی شدن یک شبه را در واکنش‌های اخیر او تشدید کرده است.

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد

برخی واکنش‌های لحظه‌ای سازمان سینمایی در تشدید شدن «توهم اصغرفرهادی» شدن بازیگر فیلم چهارشنبه‌سوری بسیار موثر است.

برادران لیلا با آن حواشی فراوان در کنار عنکبوت مقدس قرار گرفت و سلبریتی‌های همراه تیم کلی حاشیه آفریدند و فیلم توقیف شد. اما بازیگران ایرانی حاضر در این فستیوال که با اغلب بازیگر زن هالیوودی نیمه برهنه عکس‌هایی را منتشر کردند در نهایت تعجب با تشویق رئیس سازمان سینمایی مواجه شدند. این مسئله نشان می‌دهد برخی رابطه‌ها و دوستی‌ها (بر اساس شنیده‌ها) با معتمدین سازمان سینمایی، مخصوصا، پژمان لشگری‌پور چه تاثیری در برخی انتخاب‌های کلان سازمان سینمایی خواهد داشت.

وحشت مغزهای کوچک زنگ زده از فردای براندازی خیالی! / هومن سیدی شایستگی نمایندگی ایران در اسکار را ندارد

از فرودین امسال این شایعه وجود داشت که لشگری‌پور به فیلم هومن سیدی علاقه فراوانی دارد و این فیلم به اسکار خواهد رفت و چنین هم شد. با این حال چون مشخص است که برخی روابط بر انتخاب نماینده ایران به اسکار تاثیر نماوایی فراوانی داشته، با رویکرد فعلی سیدی این انتخاب برای اسکار باید تغییر کند تا هیچ فیلمسازی در چنین فضایی اقدام به ماجراجویی نکند.

روز گذشته محسنی اژه‌ای خبر از برخورد با سلبریتی‌ها و چهره‌هایی که در ساختار شکنی فعلی تاثیر گذار بوده‌اند اظهار نظر کرد. اگر سازمان سینمایی تنها ۱۰ درصد قاطعیتی که در مورد برادران لیلا به نمایش گذاشت در مورد این فیلم اعمال کند، این فیلم نمی‌تواند نماینده ایران در اسکار باشد.  

اگر سازمان سینمایی بهانه انجام امور اداری و ثبت نام در اسکار را پیش نکشد با توجه به اظهارات رئیس قوه قضائیه، این تکلیف بر سازمان سینمایی واجب است تا فیلم دیگری را به جای جنگ جهانی سوم  به اسکار معرفی کند یا از ادامه حضور در آکادمی اسکار انصراف دهد، تا هر مخالف‌خوانی به محض قطع سراسری اینترنت تبدیل به معترض سیاسی نشود.

اما چرا سیدی کفایت اظهارنظر سیاسی ندارد؟

در ۲۲بهمن سال‌ ۱۳۹۲، اختتامیه جشنواره فیلم فجر، در ماه‌های نخست استقرار دولت تدبیر و امید،هومن سیدی پس از دریافت سیمرغ برای فیلم «سیزده»، جایزه‌اش را به حسن روحانی تقدیم کرد و روی سن جشنواره گفت:"می‌خواهم این جایزه را تقدیم به بزرگ‌مردی کنم که با آمدنش لبخند را برگردانده و حامی فرهنگ و سینماست؛ می‌دانم نیازی به این جایزه نداره نه به لحاظ مادی نه معنوی، اما با دلم می‌خواهم این جایزه را تقدیم کنم به جناب آقای رییس جمهور حسن روحانی!

هومن سیدی نخستین جایزه خود را به حسن روحانی تقدیم کرد و از ایشان سه سکه به علاوه یک دست‌خط دریافت کرد و همان دست‌خط مقدمه ای برای گرفتن پروانه ساخت سریال قورباغه شد. سریالی خشنی که در سیستم درجه‌بندی وزارت ارشاد درجه +۱۸ را دریافت کرد اما توانست پروانه ساخت از وزارت ارشاد دریافت کند، چون سیدی در لیست محبوبان «حسن روحانی» قرار داشت.

چندی بعد هومن سیدی دست به اعترافاتی زد که این اعترافات در رسانه‌های برجسته‌ نشد و از دید اهالی فرهنگ و هنر دور ماند. پس از انتخاب دولت دوم «حسن روحانی» هومن سیدی در گفت و گویی با فریدون جیرانی از مواضع گذشته خود در حمایت از حسن روحانی، پس از تشکیل دولت دوم (نیمه مرداد ۱۳۹۶) عقب نشینی کرد.

دلم می‌خواست رئیس‌جمهور در رودربایستی بماند!

در این گفت و گو  فریدون جیرانی با اشاره به تقدیم جایزه هومن سیدی برای فیلم به رئیس جمهور از هومن سیدی با اشاره به این موضوع که سیدی جایزه‌اش برای فیلم «سیزده» را در سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر به رئیس‌جمهور تقدیم کرده بود، شکل گرفت. جیرانی با اشاره به این موضوع که به نظر می‌رسد هومن سیدی در این دوره از انتخابات هم فعالیت سیاسی داشته از هومن سیدی خواست در آستانه انتخاب کابینه دولت، خواسته‌اش از رئیس‌جمهور را بیان کند.

هومن سیدی در پاسخ به این سوال تاکید کرد که برعکس تصورات آدمی سیاسی نیست، ادامه داد:  «نه علاقه‌ای به سیاست دارم و نه سواد آن را. درباره جایزه دادن به آقای روحانی هم می‌توانم بگویم که من ابتدا از ایشان شناختی نداشتم اما احساس کردم انتخاب درست‌تری است. حتی در آن دوره رای من ایشان نبود. اما بعد از اینکه ایشان رای آوردند احساس کردم که جمله ایشان را خیلی دوست دارم و دلم می‌خواهد که توی رودربایستی بمانند و یادشان نرود که می‌خواهند خنده را به لب مردم بیاورند.

دلیل تاکید بنده روی این جمله و دادن جایزه‌ای که برای خودم معتبر و محترم و ارزشمند بود، همین بود. خیلی‌ها بعد از آن به من لقب فیلمساز دولتی و سیاسی دادند. حواشی‌ای رخ داد که من نرنجیدم. بعد هم متوجه شدم منظورشان این است که پول‌های کلان می‌گیرم برای اینکه فیلم بسازم که خب آن هم تاریخچه‌اش موجود است و مشخص بود که با چه بدبختی فیلم ساختیم و تهیه‌کننده‌ها شاهد بودند که سرمایه جور می‌کردیم، بابت فیلم‌هایی که ساخته می‌شوند. بعد از اکران «خشم و هیاهو» مصاحبه‌ای شد که ۲۰:۳۰ عزیز آن طور که دلشان خواست آن را پخش کردند. یک چیزی با این شکل و شمایل که بنده از آقای رئیس‌جمهور درخواست دارم که حالا که ما جایزه‌مان را به شما دادیم، چرا به ما سینما نمی‌دهید. اصلا به ایشان ارتباطی ندارد. من اگر فیلمم نمی‌فروشد به من ارتباط دارد. من اگر سینما ندارم و معترضم، با پخش‌کننده و سیستم سینمایی‌ام طرف هستم.»

اصلا نمی‌دانم کابینه یعنی چه؟

سیدی در ادامه توضیح داد که برای اهدا آن جایزه در دوره‌های مختلف زمانی از او انتقاد و تقدیر شده است اما او ترجیح می‌دهد سلیقه سیاسی‌اش را به تماشاگران کارهایش منتقل نکند، ادامه داد:  «من اصلا در انتخابات اخیر فعالیتی نداشتم. چون اعتقاد ندارم که هنرمند باید کاندیدای مورد نظرش را تبلیغ بکند. چون فکر می‌کنم خیلی از آدم‌های این مملکت هستند که ممکن است چشم بسته به من گوش کنند. آنها موظف هستند خودشان رئیس‌جمهور محبوبشان یا هر کسی را که به او اعتقاد دارند پیدا کنند. برای همین اصلا تبلیغاتی نکردم. کاملا معلوم بود رای من چه کسی است، رفتم رای دادم و از رای‌ام بسیار راضی هستم. درباره کابینه هم من اصلا نمی‌دانم کابینه یعنی چی؟ من فقط به عنوان جزء کوچکی از این سینما دلم می‌خواهد فیلم بسازم. هیچ درخواست دیگری ندارم.»

چرخش‌های مکرر هومن سیدی

سیدی قبل از مصاحبه با فریدون جیرانی در سال ۱۳۹۵  در گفت‌وگو با تی‌وی پلاس روی مدار حمایت از حسن روحانی پیش رفت و  در این مصاحبه صراحتا اعلام کرد  که حسن روحانی را دوست دارد و پس از تقدیم جایزه خود و دریافت سه سکه و گرفتن دست خط رئیس جمهور بسیار خوشحال است. این بخش از گفت و گوی وی و  تمجید از  روحانی و ویژگی‌هایش،  با آن چیزی که در مصاحبه با فریدون جیرانی‌ می‌گوید مطابقت ندارد و این چنین شیفته ‌وار سخن گفتن از حسن روحانی یک سال از قبل مصاحبه جیرانی تناقض عجیبی را نمایان می‌کند.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 129
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 23
 • IR ۲۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  87 17
  هومن سیدی تهش لیاقتش مجیز گفتن از حسن روحانی برای گرفتن چندتا پروژه بیشتر است
  • IR ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
   53 5
   شما فقط حرف میزنید هیچ اقدامی علیه این سلبریتی های ضدانقلاب نمیکنید باز روز از نو روزی از نوع حیف مردم ساده دلی که به حرف شما گوش کنن فقط فکر منافع خودتون هستید نه حفظ نظام و ابرو و اسایش و ثبات
  • من من IR ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   36 42
   دنیای شما و مشرق چقدر کوچیک و زیباست! طرف گفته جواب مطالبات مردم رو بدین و اینترنت رو قطع نکنید.. نویسنده مشرق میگه چه چیز بیخودی گفته! یعنی از نظر نویسنده مشرق چون خودش به اینترنت دسترسی داره پس اصلا مهم نیست 80 میلیون ایرانی دیه دسترسی داشته باشن یا نه.. اصلا فرقیم نداره طرف یک مهندسه یک طراحه یک دانشجو یک خانم خانه دار عادیه یا راننده تاکسی.. ازنظر مشرق و شماها اصلا مردم و دسترسشون به اینترنت اهمیتی نداره.. کارو زندگیشون هم مختل شده باشه بازهم اهمیتی نداره.. مهم اینه شماها دسترسی دارین! همین منطقتون نشون میده مردم کجان و شماها کجایین
  • SE ۰۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   45 5
   مرده شور یشوره اسکار و جویندگانش را
  • IR ۰۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   28 3
   ابن جماعت سلبریتی تو دو چیز خلاصه میشن شکم و شکم
  • IR ۰۶:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   10 3
   خب موضوع اینجاست که مردم و خواسته هاشون که البته منظور خواسته های اولیه هر انسانی هست،براشون مهم نیست..از داشتن حداقل های زندگی تا...
  • IR ۰۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   20 3
   آقای من من یا خانم ؟اینترنت اگه قطعه چه جوری پست گذاشته ؟ کمی بفهم
  • IR ۰۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   3 22
   هنرمند انقلابی یعنی رامبد جوان
  • IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   13 3
   باید با حداکثر قوا ایران اسلامی را پاکسازی کرد تا غربگداها و اصلاح طلب ها و منافقین از بین بروند.
  • IR ۰۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   2 2
   اکنون زمان آن است
  • IR ۰۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   13 14
   حالا نوبت این بیچاره شد بهش گیر بدید . تو مذهب شما تهمت و اشاعه اون گناه نیست؟؟
  • IR ۰۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   9 5
   اول باید ظریف محاکمه شود تا کسی جرات سخره گرفتن ارزشهای انقلاب در صحنه بین المللی را نداشته باشد.
  • IR ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   9 4
   اسکار برای امت اسلامی ایران ارزشی ندارد و همه در آرزوی جایزه عمار هستند.
  • IR ۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   5 4
   پس چرا بیست و سی اعترافات اغتشاشگرا و هنرمندا رو‌ پخش نمیکنه؟
  • IR ۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   3 5
   هومن سیدی از کی پول میگیره این حرفا رو بزنه.
  • IR ۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   4 4
   این مغز تو و دنیای تو و امثال تو خیلی کوچیکه که هنوز هم نفهمیدین و یا نمیخواهید بفهمید این اینترنتی که الآن بر فضای مجازی و حقیقی کشورهای دنیا چیره شده به شدت تحت اختیار دشمنان این مملکت است و پیامرسانهایی مثل توئیتر و ایسنتاگرام و تلگرام و واتسآپ ساخته و پرداخته اتاقهای فکر وابسته به سرویسهای جاسوسی اسرائیل و آمریکا و عربستان و .... هستند که در بستر همین اینترنت به وسیله و شاهراهی کم هزینه و تأثیرگذار برای اجرای نقشه های شوم این بی پدر و مادرها تبدیل شده اند. اگر حقیقتا" نگران 80 میلیون ایرانی هستی به جای مطالبه گری بابت نبستن اینترنت باید مطالبه گر ایجاد و گسترش اینترنت پاک و بهادادن به پیامرسانهای داخلی باشی.
  • IR ۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   3 2
   ابن جماعت سلبریتی تو دو چیز خلاصه میشن شکم و ...شکم!
  • IR ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   9 4
   با فیلترشکنی که پسر خانم انسیه خزعلی وارد می کنه به اینترنت دسترسی داره
 • نیما IR ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  35 9
  به اینجور آدم ها میگن نون به نرخ روز
  • IR ۰۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   2 2
   نه یه چیزهای دیگه ای هم میگن منتها قابل انتشار نیست 🤣🤣🤣😅
  • IR ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   7 3
   انقلاب هر چند وقت یکبار به حجامت نیاز دارد تا این خون کثیف دور ریخته شود.
 • IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  27 9
  دشمنی اینها با حکومت اسلامی آشکاره
  • IR ۰۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   14 14
   دشمنی شما آشکارتر ، افراد تفرقه انداز و عامل دو دستگی مردم ، عمر و عاص زمانه
  • IR ۰۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   9 4
   هیچ خط ربطی بین ما و شما نیست که باعث تفرقه بشه ایدفعه کور خوندید سر افعی له میکنیم یک بار برا همیشه
  • IR ۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   5 2
   ماشالا حزب الله. حیدر حیدر...
  • IR ۰۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   4 2
   حکومت اسلامی در کنار امت حزب اللهی همه آنها را پاکسازی خواهد کرد.
 • IR ۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  32 8
  سلبریتی ها جرثومه های فسادند
  • IR ۰۵:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   2 10
   اگه می‌گفت کسی حق اعتراض نداره بازم جرثومه بود؟چرا به آزادی بیان افراد احترام نمیزارید؟
  • IR ۰۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   5 0
   باید با حداکثر قوا ایران اسلامی را پاکسازی کرد تا غربگداها از بین بروند.
  • IR ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   6 0
   بدحجاب ها از همین ها خط میگیرند و باید تسویه شوند
  • IR ۱۵:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   4 0
   آزادی بیان فقط مال شماست که روسری از سر زن ها می کشید و گلو می برید
  • IR ۱۶:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   1 0
   تعریفت ازفسادچیه زامبی بازی وفحاشی وتخریب وقتل پلیس وکادردرمان ورهکذردلیل نمیشه یکی مثل من که ازتهاجمات فرهنگی لیبرالیسم وصهیونیست ضربه خورده بجای توبه واصلاح که شایدقبول بشه زامبی گری ودرتفکرداعش کارکنه
 • IR ۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  22 2
  چقدر پررو شدن و حاسیه امن که در روز روشن عکس بی حیایی می گیرند و ترسی هم ندازند آقایان دارید با مملکت چی کار می کنید از بی قانونی که راه انداختید؟
 • IR ۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  21 5
  عالی بود مشرق
 • IR ۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  23 4
  همین دوزاری های وطن فروش نون به نرخ روز خور، ببین مگر ار روی جنازه های ما رد بشین که انقلاب عوض بشه
  • حمید IR ۰۴:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   5 9
   رد شدیم خبر نداری
  • IR ۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   6 1
   حمید قرصات رو بشور بعد بخور
  • IR ۱۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   4 0
   حمید رفقات هم همینو میگفتن فیلمای ابراز پشیمانی همراه با گریه ببین
 • IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  24 1
  آشوب های اخیر یه فرصت عالی به جمهوری اسلامی داد تا اینایی که هم از توبره میخورن هم از آخور رو یکبار برای همیشه از سیستم اخراج کنه
  • IR ۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   3 0
   بهترین فرصت برای نابودی باقی غربگداها و منافقین الانه که باید نابودشان کرد.
 • سامان IR ۲۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  8 21
  مشرق زده به سرت
 • IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  19 3
  فکر کنم چندسالی است که افراد دلسوز و انقلابی بارها هشدار داده بودند که اینگونه سلبریتی پروری در ایران عاقبت خوبی ندارد ولیکن مسولان محترم که در عروسی فرزندان خود همواره از این خوانندگان وبازیگران ومجریان بهره برده اند وگلویشان لقمه گیر است به بهای خون جوانان به بی اعتنایی خود پرداختند والان نتیجه خیانت های خود به مردم را در آیینه وقاحت و وطن فروشی سلبریتی های بی خاصیت وهزینه ساز دیدند
 • تک تیرانداز DE ۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  17 1
  هیچ کدوم از اینها مهم نیستند. اینها فرصت طلبان همیشگی هستند ولی باید از مدیران پرسید چرا بجای شایسته سالاری کاسه لیسی سالاری رایج کردید
 • IR ۲۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  18 1
  این اتفاقات هرچی که نداشت یه خوبی داشت و اپن ریزش خیلی ها از بدنه نظام بود، آنهایی که حسابی خون بیت المال رو مکیده بودند، آره دوره جدیدی آغاز شده و مطمینا بازندگان این دوره با خواهش و تمنا هم برگردانده نخواهند شد
  • IR ۰۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   5 10
   مطمئن باش چوپی که تا ته در آستین شما خواهد رفت برای مردم صد برابر گواراتر از این اتفاقات هست
  • IR ۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   1 0
   رامبد جوان و مهران رجبی نمونه
 • IR ۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  16 2
  کاش مغزشون کوچک زنگ زده بود باز می‌شد یکاریش کرد، اینها تهی مغز وطن فروشن
 • IR ۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  20 3
  مرگ برزامبیهای قاتل وفحاشی وادم سوزوتخریب گرپلیس ومامورامبولانس ورهگذر
  • IR ۰۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   7 13
   مرگ بر خودت ، فشار بخور
  • IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   8 1
   میگن حرف رو بندازی زمین صاحبش برش میداره همینه!!!! این اغتشاشگر آدمکش مزدور احساساتش جریحه دار شده!!! خخخخخخ
  • IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   4 1
   میگن حرف رو بندازی زمین صاحبش برش میداره همینه!!!! این اغتشاشگر آدمکش مزدور احساساتش جریحه دار شده!!! خخخخخخ
  • IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   0 2
   خخخخخخ
 • IR ۲۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  8 1
  دقیقا
 • IR ۲۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
  8 1
  هومن سیدی و دستمالش
 • ظهور نزدیک است NL ۰۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  11 3
  آقا هومن شاید ما خودمون هم با بعضی چیزها مخالف باشیم اما همه سعی میکنیم در کنار هم درستش کنیم تا هموطنان در حال رشد و شکوفایی باشند و این لذت بخشه برای هر ایرانی ، اما وقتی که تمامی دشمنان قسم خورده ایرانی با هم متحد شدن بر علیه ایران ، با نام دموکراسی و حمایت از حقوق بشر که ما چیزی جز کشتار و جنایت ازشون ندیدیم و هدفشون اشغال ایرانه چه بهتر همیشه اول در تنهایی با خودمون حرف بزنیم و بعدش اظهار نظر کنیم ، در هر صورت سربازان گمنام امام زمان همه جا هستن و آماده پذیرایی از دشمنان قسم خورده ایران ، آسیاب به نوبت
  • IR ۰۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   4 0
   غربگداها و فاسد ها راعی به حز فرار ندادند و باید از قطار انقلاب پیاده شوند.
 • IR ۰۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  12 1
  این آدم ها یک روز با این ور هستن یه روز با اون ور!! ولله و بالله بیشتر تقصیر صدا و سیما و فضای مجازی است که این تازه به دوران رسیده ها را الکی بها داد!!
 • مادر بچه ها و معلم مدرسه IR ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  15 2
  روسیه اعلام کرده هیچ فیلمی به اسکار نخواهدفرستاد ایران هم باید چنین کندتاامریکا وجشننواره های غربی دشمن ماهستند..... فیلم‌ فرستادن برای آنهاخیانت به ایرانه
 • جعفر ۰۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  8 2
  اینا تو دایرکت تهدید به مرگ میشن چون میدوننن این حکومت مهرونه و کسی کارشون نداره اما از اغتشاگران وحشت دارند شما برو جو بازی ایران و سنگال رو بین یه سری معتاد لات ریخته بودن اونجا ادم وحشت میکرد عین خون اشام بودن
  • IR ۰۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   3 0
   این حرفت درسته که تهدید میشن ولی مگر هر کس تهدید شد باید کشورشو به دشمن بده در ااینکه سلبرتیها ترسو هستند هیچ شکی نیست. فرق شهدا با بقیه افراد اینه که از تهدید و کشته شدن ذره‌ای باک ندارند. پس کسی که ترسو است را نگهبان خانه‌ات مکن که فردایت غم و تحقیر است. پس نباید بدین ترسوها پروبال داد تا در ذهن جوانان رخنه کنند و نگهبان اندیشه آنان شوند که در وضعیت بحران کار تصمیم‌گیریشان زار و پریشان میشود و چشم باز میکنند میبینند فنا شده‌اند که دیگر دیر شده. مسلما هنرمند ناشناخته زیاد هست باید دست انها را گرفت و از سایه سلبرتیها بیرون کشید و بدانها به اندازه وجودشان بها داد نه بیشتر و نه کمتر. و تا هرکدامشان دم درآوردند باید توسط کمتر شناخته شده‌ها سوزاندشان و جایشان را با بقیه پر کرد
 • IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  6 13
  چرا هرکس از مردم حرف می زند شما شروع به لکد زدن به او می کنید!! ته اش خیلی سوز دارد برا شما !!
 • IR ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  12 4
  مهران مدیری فرار کرد برای قوه قضائیه متأسفم
  • IR ۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   4 1
   سلمان رشدی هم فرار کرده بود
 • ربذه IR ۰۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  17 2
  هومن سیدی را از سال۷۶که مجری برنامه سیمای مرکز گیلان بود می شناسم.جالبه که از اون موقع تا حالا فقط هیکلش گنده شده و ریش درآورده. این بچه اون موقع هم همینطور بود.نه تنها به مبانی انقلاب بلکه به اسلام هم اعتقادی نداشت.مضاف اینکه بی سواد،متوهم و خودبزرگ بین هم بود.طبل تو خالی.یعنی اون موقع سوت سوتک بچه گانه و الان طبل تو خالی. مقصر خود مائیم که این بی شخصیت ها را بزرگ می کنیم. این را هم اگر همین الان دور نیندازیم یک مهران مدیری دیگر در آستین بزرگ خواهیم کرد.
  • IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   4 0
   کافیه که یه نگاه به برادر معتادش بندازید و تتوهایی که کرده، می‌فهمید که بزرگ شده چه خانواده ای است.
 • ۰۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  12 2
  #جنبش_فواحش
  • IR ۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   3 0
   احسنت.
  • IR ۰۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   2 0
   باید دستگیر میشه
 • یه مامان با نمک IR ۰۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 11
  خوبه حداقل‌ مثل بقیه سلبریتی ها مردم رو تحریک به اغتشاش نکرده همون حرف ما رو زده دیگه بیچاره نت بین الملل رو وصل کنید.
 • US ۰۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 13
  البته مشرقم هنوز در خم سانسور و مات کردن گردن اون خانومست 😁
 • IR ۰۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 0
  اینا چجور اینترنت دارن میرن اینستا استوری میذارن؟؟؟ب مام‌یاد بدید
  • IR ۰۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   0 0
   ایشون خارج کشور تشریف دارن.
  • IR ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   1 4
   فرزند یکی از مسئولین میفروشه.
  • IR ۱۴:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   1 3
   مسؤلين فيلتر میکنند، بعد فرزندانشان فیلتر شکن میفروشند، به این میگن کسب روزی حلال
  • IR ۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   1 0
   تهمت فروش فیلترشکن میزنید عواقب داره ها از من گفتن...
 • IR ۰۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  8 13
  جالبه مشرق تا چند روز پیش در مورد اینا هیچی نمی گفت ولی تا در مورد وقایع اخیر صحبت کردن یهو شدن مزدور رژیم صهیونیستی و دوزاری و این فلان .... مشرق جان این کارا دیگه قدیمی شده دنبال روش های جدید برای کوبیدن افراد باش.
  • IR ۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   7 1
   امت حزب اللهی جواب اینها را داده است.
 • IR ۰۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  6 0
  کلا این سرندیپیتی ها نون به نرخ روز خورن بعضیاشون!!!! فقط دنبال توجه کاذبن! خوب بشین فیلمتو بساز چیکار داری آتیش میریزه به غم مردم سرمایه هاتم که داری از همین مملکت تامین میکنیودیگه چته آخه!!!!
 • سینا IR ۰۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  1 6
  یک فرض میتواند این باشد: "سید ابراهیم رئیسی" همان "سید محمد خاتمی" است! با این فرق که ماسک زده!
 • CA ۰۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  1 11
  شما طالبانی ها به بقیه نیگید مغز رنگ زده؟؟؟ شمااا؟
 • CA ۰۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  9 0
  یارب مباد آنکه گدا معتبر شود. فقر بصیرتی سلبریتی‌های غربگداها ضربدر فقر مادی که اغلب در آن زندگی کردن=فاجعه‌ای به نام سلریتی ایرانی بی‌هویت که از داعش خطرناکتره. مهسا امینی قربانی تبلیغات سلبریتیهای هویت ستیز.
 • IR ۰۴:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  2 0
  اینا که اظهرو من شمس از حمایت همین اینترنشنال یا منوتو بی بی سی از حسن روحانی بگین یه جوری نیست چه کارایی میکردن حسن رای بیاره از مجریاشون تهیه کنندهاشون خبراش یجوری نیشت انگار نه انگارکلی تبلغ حسنو میکردن اینا رو بگین ترو قران
 • CA ۰۴:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  10 0
  اخه چه انتظاری از بازیگر جماعت دارید هر روز به راحتی میتونند به نقش کس دیگری برند و اون نقشو بطور باور نکردنی بازی کنند کار هر کس نیست باید این تغییر شکل دادن رو تو وجودت داشته باشی مانند .....خدایی توی زندگی زناشویشون هم زن وشوهز نمیتونند بهم از ته دل باور داشته باشند چون میتونند براحتی نقش بازی کنند واسه همینه که هی ازدواج هی طلاق بازیگر خارجی ایرانی هم نداره یعنی به این قشر اصلا نمیشه هیچوقت اعتماد کرد .
 • mahsa CA ۰۵:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  0 10
  به هموطنت بپیوند !
 • ایرانی با غیرت IR ۰۶:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  7 0
  واقعیت اینست که این سلبریتی های دوزاری و کم سواد و بیسواد چون برای عرضه کارهایشان چه در نقش بازیگر و چه در نقش کارگردان بایستی به کشورهای غربی سفر کنند. برای اخذ ویزا یا اقامت در این کشور ها به مواضع سیاسی انها در مقابل نظام جمهوری اسلامی توجه میشود پس اینها ناگزیرند یا مخالف نظام باشند یا ظاهرا بیطرف ولی متمایل به غرب نظیر همین سیدی که اغلب کارهایش مانند بقیه همکارانش کپی از کارهای گذشته غربی هاست.
 • IR ۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 0
  همون موقع که در کنفرانس خبری اخیرشون گفتند اظهار نظر سیاسی نکنید و در موارد فنی صحبت کنید، اصلا دلم باهاشون صاف نبود و نشد. اینها اهل فریبند. تا حالا دیدید یکبار موضع قاطعی علیه فتنه گری و تضعیف جمهوری اسلامی بگیرند. چطور بلدند حتی در حاشیه، حرفی بزنند تا فتنه گری تقویت بشه ولی بلد نیستند یا یاد نگرفتند یا خنگند که این جوری موضع گیری می کنند...
 • ۰۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  5 2
  لعنت خدا و رسول بر سلبریتهای وطن فروش
 • IR ۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 1
  همین هم از تلویزیون معروف شد
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 1
  ببین چطور با این خانم بغل تو بغل شده، اینا به فکر ناموسن
 • IR ۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  8 0
  انقلاب فاجعه ها، یعنی برای آزادی زنان اومده بودن، چقدر دختر توی اغتشاش بودن، خاک عالم بر سرتون، بعدم که گرفتار میشدن میگفتن غلط کردیم، کیا رو با کی مقایسه میکنید، یه نگاه به کسانی که سال ۵۷ انقلاب کردن بیاندازید بهشتی مطهری و....، حالا یه نگاه به اینا هم بندازید مسیح علی نژاد سالومه سید محمد حسینی علی کریمی، گلشیفته فراهانی، ریحانه پارسا، زر ابراهیمی
 • IR ۰۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  2 2
  اونوقت هومن سیدی چه کار دولت و ملت هست
 • IR ۰۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  4 0
  چقدر این نابازیگرای غصه مردم را دارند
 • IR ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  1 0
  سینما و ورزش (خصوصآ فوتبال) دو بازوی اصلی صهیونیست جهانی برای استعمار اعتقادی ملتهای دنیاس با این دو بازو به گلوی اعتقادات ملتهای دنیا فشار میارن تا اونی بشن که اونها میخوان !!!؟ فرقی هم نمیکنه اسلام مسیح و یهود بودایی نداره
 • IR ۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 11
  درود بر هنرمند برجسته و بالیاقت هومن سیدی که در این بی آبرویی ایران برای کشورش آبرو خرید
  • IR ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   10 1
   می تویی ها آبرودار شدند، ملت ایران آبرومند سرافراز و با عزته
  • CA ۰۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
   0 1
   درود
 • IR ۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  7 3
  مرگ بر برنداز
  • IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   1 5
   یعنی این شعارت شامل آدمای سال 57هم میشه که انقلاب کردن؟
  • IR ۱۶:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   6 0
   خودت داری میگی اونا انقلاب کردن، بعد کیا رو با کیا مقایسه میکنی، شهید بهشتی و ......، سالومه مسیح گلشیفته😁
 • IR ۰۸:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 7
  مرگ بر مشرق جیره خوار
 • IR ۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  1 2
  حرفهای ایشان برغم همه مواردی که درست علیهش بیان شد، صحیح است. حرف مردم را باید شنید چون دولت نوکر مردم است دولت هر چقدر هم خود را بزرگ بداند از امام خمینی (ره) والاتر نیست که فرمود من از عواطف ملت نسبت به خادم خویش تشکر می کنم. دولت نوکر و خدمتگزار همه ی مردم است. همه بله قربان گو باشند امری محال است بجای این حرفها ظرفیت شنیدن و پاسخ گویی به انتقادات را در دولتیان بالا ببرید جای دوری نمی رود.
 • باربد IR ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  2 1
  از کارگردان سریال تهوع آور قورباغه بیشتر از این انتظار نمیره
 • احسان معتمدی IR ۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  9 0
  به جز چند نفر از بازیگران سینما و تلویزیون ما که انسانهای فرهیخته و مومن هستند مابقی به دلیل ارتباطات با زنان نامحرم و بردن پولهای بسیار زیاد به قهقرا رفته اند و الان رهبر و فرمانده انها آلت تناسلیشان میباشد . لذا من به تمام جوانان عزیزمان که از بیکاری و گرانی دیوانه شده اند توصیه می کنم به سخنان هیجکدام از انها توجه ننمایند و مطیع ولایت فقیه که جانشین امام زمان و جانشین پیامبر اکرم بر روی زمین است گوش دهند و در راه خدا حرکت کنند یقین بدانند اگر قلبشان را خدایی کنند خدای متعال راههای درست و نیکی و خیر و برکت را به انها نشان خواهد داد و حرص نزنند
 • IR ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  2 10
  نه یامین پور خوبه بفرستیمش برای اسکار
  • GB ۱۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   11 0
   اسکول مغز استعماری اصلا تو نمیفهمی اسکار چی هست که با افتخار از اسکار میگی.
  • IR ۱۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   2 1
   خودت همه بهتری
 • CA ۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  12 0
  سال ۵۷ در ابتدای انقلاب هنوز چندان سروصدایی نبود ولی یه عده از سلبریتیها پا به فرار گذاشتن و رفتن اونور آب . چرا؟ چون با رژیم شاه سر و سری داشتن و میترسیدن بمونن. و زمانی که صدام به ایران حمله کرد از ایران حمایت که نکردن هیچ دائم بدگویی میکردن مثل همین سلبریتیهای بیسواد امروز. سلبریتی پول میگیره نقش بازی کنه. در ازاء پول یه روز میشه موسی یه روز فرعون. به همین خاطر هم هست که سلبریتی که اینهمه دم از ایران آریایی میزد یهو میشه جیره خور آلسعود و سخنگوی آلسعود اینترنشنال که هدفش تجزیه ایرانه.بهترین و موفقترین بازیگر و خواننده و ورزشکار کسیست که سرش تو کار خودشه. تویی که سواد سیاسی نداری چرا خودت رو قاطی مسائلی میکنی که فردا متوجه بشی دشمن بازیت داده. بعد هم غرورت اجازه نمیده به اشتباهت اعتراف کنی و گاهی هم تشویق به آدم کشی میکنی که در نهایت میشی یک جانی و ممکنه سرنوشت نیما زم نصیبت بشه.
 • علی IR ۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  6 1
  مملکت به چه کثافتی دچار شده با وجود این سلبریتی ها
 • مجتبی IR ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 0
  بابا چقدر شما ساده اید ! یک مشت قدرت طلب که از اول انقلاب ،انقلاب مستضعفین رو به نفع خودشون مصادره کردند عقب ایستادن یه عده بازیکن و بازیگر احمق رو انداختند جلو و بعد یه مشت جوان خام رو گول زدند ریختن وسط خیابان !هر دولتی هم سر کار میاد اینها نفع خودشون رو میبرن! بنده به عنوان یک جوان انقلابی غصه میخورم جهل مردم رو میبینم! مردم عزیز !گرفتاری ما از فقر خود ساخته ای هست که در دولت بنفش و خاتمی و غریق در استخر بوجود آمد. اگر کسی ماشین داشته باشه خونه داشته باشه شغل داشته باشه میاد کف خیابون شیشه بشکنه و سطل زباله آتش بزنه ! اگر این دولت مردان فاسد قبلی به وظایفشون عمل میکردن الان وضعیت کشور ما این بود؟ چرا قوه قضاییه یقه روحانی ،آشنا ،خاتمی و ... رو نمیگیره؟ چرا یقه آخوندی که مسکن نساخت و الان وضعیت گرانی خانه رو داریم رو نمیگیرند؟ چرا یقه دولتهای قبل در عدم انجام وظایف قانونی در ساخت نیروگاه و زیر ساخت رو نمیگیرند؟
 • IR ۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  4 0
  تحلیل اغتشاشات ثروتمندان غربگرا علیه فقرا مهسا امینی بدلیل تومور مغزی مرد و معاندین مرگ معمول یک بیمار سرطانی را پیراهن عثمان کردند : خشت اول اگر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج شما اگر هم مخالف آخوندی مخالف اسلامی امروز بیا در یک پیج وگروه برای امتحان بنویس مهسا امینی بدلیل تومور مغزی مرد نه ضربه، ببین چه اتفاقی می افتد اولی بهت می گوید گوه نخور دومی می گه پفیوز سومی می گه جیره خوار عوضی چهارمی تهدید می کند این ها که فاقد ادب هستند و منطق شان فحاشی و تهدید و عربده کشی و آتش زدن بسیج و نیرو انتظامی و آمبولانس است اگر حکومت عوض بشه در خیابان مذهبی ها و بسیجی ها وچادری ها را دار می زنند یعنی اگر حامیان اغتشاشات پیروز شوند در ایران جوی خون راه می اندازن و هیچکدام حرفی و منطقی برای گفتن ندارند این ها اگر قدرت بدستشان بیفتد حجاب از سر چادری ها بزور درمیارن چادری ها را لخت می کنند اگر بفهمند کسی در خانه قران یا نهج البلاغه داره می ریزن خونه اش آتش می زنند این ها داعش واقعی هستند منتها فعلا چون قدرت دستشان نیست منطقشان فحاشی ، بی ادبی چاقوکشی و آتش زدن اموال عمومی است کلیپ درگیری معاندین را جلو سفارت ایران در انگلیس ببینید این گروه ها که فکر می کنند کار حاکمیت ایران تمام است چگونه با هم درگیر شده و فحاشی می کنند. خیالت راحت باشد کسی که امروز قدرت ندارد ولی چادر از سر ملت می کشد فردا که حکومت دار شد پوست از کله چادری می کشد و اگر کسی در خانه قران داشته باشد خانه اش را آتش می زنند فهم قضیه سخت نیست سلبریتی های تریلیاردر هایی مثل علی کریمی و مهران مدیری،شهاب حسینی،فرخ نژاد، کتایون ریاحی،شبنم فرشاد جو لیدر اغتشاشات شدن یعنی مسیله فقر نیست مهسا امینی بخاطر تومور مغزی مرد نه ضربه ای بود نه کتک خورد بهانه ای شد تریلیاردر ها که ثروتشان در خطر بود لیدر شوند آنهایی که به حجاب اجباری معترض هستند این خواسته امروزشان هست سال دوم اغتشاش می کنند برای ازدواج سفید سال سوم اغتشاش می کنند برای ازدواج همجنس بازان سال چهارم اغتشاش می کنند که ازدواج انسان و حیوان آزاد شود روزی برسد اگر پدر مادری شکایت کنند که نره غولی دختر ما را حامله کرد پلیس پدر مادر را زندانی می کند می گوید قانون را زیر پا گذاشته ای دختر حق دارد با چهل مرد رابطه داشته باشد
 • IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  9 0
  ***** اگر بررسی کنید اکثر سلبریتی ها و اغتشاش گرها با سگ و حیوانات زندگی می کنند . حامیان اغتشاشات کشورهایی هستند که از برجام خارج شدند و حتی داروی بیماران را تحریم کردنداغتشاشگران در چند روز ده ها نفر از بسیجیان و پرسنل نیروی انتظامی را با کارد و قمه کشتند این ها بقدرت برسند به داعش خواهند گفت زکی آمبولانس ها و خودروهای آتش نشانی را به آتش کشیدند وای به زمانیکه حکومت بدستشان بیفتد این ها حتی با نقشه قبلی اول یک دختر از خودشان را برای شرکت در اغتشاش لخت می کنند بعد او را می کشند که دولت را متهم کنند یعنی بخودشان هم رحم نمی کنند و حتی در حال تظاهرات به دختران باند خود تعرض می کنند بخش بزرگی از اغتشاشات توسط تجزیه طلبان کرد با پول عربستان و اسراییل حمایت می شود و اما نظام باید چه تمهیداتی بیندیشد : نباید بگوییم این نظام مقصر نیست. این نظام برای برنامه های خلاف شرع خلاف عفت مهران مدیری، فقط در برنامه دور همی 35 میلیارد ا جیب ملت محروم بی خانمان می دهد ولی برای یک پزشک عمومی 8 ملیون حقوق می دهد به یک کارگر 4 ملیون حقوق می دهد به مشاوران صوری شرکت ها ماهی شصت ملیون حقوق می دهد شرکت های بزرگ تولیدی و کار خانه هارا به ذی نفوذان به قیمت یک هزارم می فروشد به فوتبالیست ها و ورزشکاران بی مذهب و بی ناموس حقوق میلیاردی می دهد این دولت مار در آستین خود پرورش می دهد و همین سلبریتی هایی که با خوردن شیره جان کشور تریلیاردر می شوند سر بزنگاه لیدر اغتشاشات می شوند دولت باید بازیگران و ورزشکاران را به عنوان یک کارمند و با اخذ تعهد های مالی به کار گیرد تا عدالت اجرا شود و روزگاری این سرمایه داران دشمن وطن نشوند علی کریمی سگ باز که هنرش فقط لگد زدن به توپ است آن کاخ افسانه ایش عملکرد دولت است آن باشگاه تریلیاردی اش در جنوب تهران محصول عملکرد دولت است امروز علی کریمی سگ باز و سردار آزمون که زن روس را حامله و رها کرده لیدر اغتشاشات می شوند و مدعی حمایت از حقوق زنان هستند مهران مدیری و حمید فرخ نژاد و کتایون ریاحی و تریلیاردر هایی مثل علی کریمی و مهران مدیری،شهاب حسینی،فرخ نژاد، کتایون ریاحی،شبنم فرشاد جو عامل تشویش اذهان عمومی می شوند تهدید به تعطیلی مسابقات ورزشی می کنند
 • IR ۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  13 0
  ***** مهران مدیری و حمید فرخ نژاد و کتایون ریاحی و تریلیاردر هایی مثل علی کریمی و مهران مدیری،شهاب حسینی،فرخ نژاد، کتایون ریاحی،شبنم فرشاد جو عامل تشویش اذهان عمومی می شوند تهدید به تعطیلی مسابقات ورزشی می کنند این ها از بس دزدی کرده و کسی به آنها تو نگفته ، فکر می کنند با پشتیبان ثروت های باد آورده افسانه ایشان هر غلطی می توانند بکنند سلبریتی ها و بازیگرانی که از بس به زنان بازیگرانشان تعرض جنسی کرده اند داد آنها را درآورده اند و جنبش می تو راه انداخته اند امروز با ژست مدافع زنان ، زره مخالفت با حاکمیت پوشیده اند صد ها باشگاه دره نوردی در کشور وجود دارد که در مناطق دورافتاده و در دره ها به زنان و دختران تعرض کرده اند که داد خانم های همراهشان نیز درآمده ولی با ژست روشن فکری در صف حامیان زنی قرار گرفته اند که به دلیل تومور مغزی فوت کرده است . خون تمام بسیجیان و نیروهای انتظامی امنیتی جوانان خام, گردن تمام این سلبریتی هایی است که تشویش اذهان عمومی کرده و جوانان و نوجوانان خام را به کف خیابان هدایت کردند. یکی دیگر از دلایلی که برخی ورزشکاران و بازیگران سینما یا اساتید دانشگاه از آشوب گران حمایت کرده اند مشکلات و انحرافات اخلاقی آنهاست خانم های فاحشه ای که مدارک ارتباطات نامشروع از این قبیل سلبریتی ها دارند تهدید کرده اند که این سلبریتی ها یا باید به میدان آمده علیه جمهوری اسلامی وارد عمل شوند یا مدارک ارتباطات نامشروع را منتشر خواهند کرد . از طرفی با توجه به اینکه هجمه عظیم رسانه ای به سلبریتی ها القا کرده که کار حکومت تمام است افرادی مثل شهاب حسینی ، مهران مدیری و برخی سلبریتی های نان به نرخ نون خور با توهم سرنگونی حکومت، در حال گرفتن موضع و همکاری در جریان تشویش اذهان عمومی و تحریک نوجوانان و جوانان خام برای ریختن در کف خیابان شده اند که باید با مصادره اموال آنها ، تخریب های وارده به بیت المال را جبران کنند . در همه جای دنیا با برهم زنندگان امنیت کشور برخورد های شدیدی صورت می گیرد بطوریکه در آمریکا صفحات مجازی ترامپ مسدود می شود یا در ترکیه هاکان شوکور بعنوان اسطوره فوتبال ترکیه بدلیل شرکت در بر هم زدن امنیت ترکیه کلیه اموالش مصادره شده که مجبور می شود راننده تاکسی شود.
 • IR ۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  9 0
  *******آنهایی که در صدا سیما و درمدیریت ورزش میلیارد ها تومان از بودجه بیت المال را به دلقک هایی مثل مهران مدیری یا لگد زنانی مثل علی کریمی دادند شریک جرم در حیف و میل بیت المال هستند . این اغتشاشات باید خیریتی باشد که تمام بستر سازی های دشمن در فضای مجازی اینستاگرام و واتساپ و تلگرام که سلبریتی ها و مطرب ها و بازیگران را به الگو و لیدر جامعه تبدیل کرده است منهدم شود پیام رسان های خارجی حذف شوند حقوق بازیگران سینما و تلویزیون و ورزشکاران در حد و اندازه یک معلم و کارمند دولت تعریف شود و اموال لیدر های بر هم زننده امنیت کشور مصادره شود و ویلاها و کاخ های کلیه افرادیکه با رانت و نفوذ و سو استفاده از مقام ثروت اندوزی کرده اند مصادره شود و عدالت در جامعه حاکم شود
 • IR ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  1 1
  فقط باید بهتون بکم زرشک
 • IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  1 1
  باید یه فکر اساسی در مورد این سلبریتیها بشه اینها بد جور دارن روی روان مردم راه میرن
 • IR ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  2 0
  کارش با رفتارش همخوانی داره بازیگر؛ امروز با این شکل فردا با شکل دیگه هر جا پول بریزه خیلی کثیفن بعضی از این بازیگرها
 • IR ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  0 3
  مشرق نیوز ترا به خدا کمی فکر کنید کمی به حرف مردم گوش کنید
  • IR ۱۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   0 0
   خودشو ناراحت نکن
 • میثم IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  0 0
  آب که سربالا بره، قورباغه ابوعطا میخونه
 • دلسوز IR ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  0 1
  ساشا سبحانیهای ج ا لیاقت دارند.
 • IR ۱۵:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  0 0
  آقا من آخر نفهمیدن بالاخره سلبریتی خطرناکی یا باد خالی ؟خودتون هنوز موندیم چی بگین . لطفا انقدر هم برای بقیه ۳ ساعت چرت و پرت ننویسید الان هومن سیدی علیه امنیت ملی اقدام کرده؟؟
 • نازنین IR ۱۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  3 0
  ایناروهمین کشور گنده کرد
 • US ۱۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  0 0
  این که گفته دولت نوکر مردمه مه ملت نوکر دولت حرف بدی نیست که
 • IR ۲۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  0 0
  باشه حالا چرا کتف زنه رو غیب کردید؟
 • IR ۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  0 0
  سلبریتیا آخر حماقت هستند اینو خودشون هم میدونن اما فکر می کنن خیلی دانشمندند.خخخخححححححححح
 • IR ۰۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
  0 2
  بنظرم حیلی دارید می سوزید.
  • BE ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
   1 0
   به نظر میاد خیلی نادانی
 • عبدالله IR ۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
  1 0
  بازیگران بیسواد و فاجعه این دفعه فاتحه شون خوندس. دست به کوچکترین تحریکی بزنید گوشمالی سختی میشید.
 • IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
  0 0
  همه این ها همین اند. هیچ کدام سواد سیاسی ندارند حتی املای سیاست را هم بلد نیستند و یا حرف های صد من یک غازشان ملت را به خاک و خون می کشند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس