کد خبر 1411025
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
انصراف ۲ کاندیدا از انتخابات کمیته المپیک

دبیرکل کمیته ملی المپیک اعلام کرد هنوز هیچ ابلاغ در خصوص بازنشستگی‌اش دریافت نکرده است.

به گزارش مشرق، کیکاووس سعیدی در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون بدمینتون در مورد وضعیت تایید صلاحیت کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک و دلیل عدم اعلام رسمی آن، عنوان کرد: بخشی از کار انجام شده و به نفرات اطلاع داده شده است. اگر تعداد کمی باقی مانده باشد، امروز به خود آنها اطلاع داده می شود. به کاندیداهایی که واجد شرایط نبودند نیز اطلاع داده شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که چند نفر رد صلاحیت شده اند؟ گفت: ما رد صلاحیت نداریم بلکه احراز صلاحیت یا عدم احراز صلاحیت داریم براین اساس همه عزیزان صلاحیت دارند. اینکه برای پستی که کاندیدا شدند، شرایط دارند یا خیر کمیته ای است که بررسی می کند. در کل دو نفر از کاندیدا انصراف داده اند و انصرافی دیگری نداشتیم.

سعیدی در پاسخ به این سوال که وضعیت بازنشستگی او به کجا رسیده است و امکان حضور در انتخابات را دارد یا خیر؟ تاکید کرد: من بازنشسته نیستم و هیچ حکمی به من ابلاغ نشده است. در انتخابات خواهم بود و حضور خواهم داشت.

وی درباره اینکه تایید صلاحیت کاندیداها خیلی دیر اعلام نشده است ؟تاکید کرد: خیر امروز هم رزومه و بیوگرافی کاندیداها برای اعضای مجمع ارسال شد و هیچ مشکلی ندارد و با یک روز تاخیر رزومه ارسال شد.

به گزارش فارس، آرش میراسماعیلی از ریاست و هاشم اسکندری از نامزدی در انتخابات انصراف دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس