کد خبر 1408355
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
نیکزاد: طرحی که باعث اختلال در اینترنت شود، مورد تایید مجلس نیست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح نشست با مسئولان وزارت نفت، از تعیین تکلیف موضوع قیر حواله ای برای سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش مشرق، علی نیکزاد با اشاره به جلسه تعیین تکلیف قیر حواله‌ای، گفت: در این خصوص جلسه‌ای با حضور وزیر نفت و معاونان وی و همچنین رئیس کمیسیون عمران مجلس و تعدادی از نمایندگان شکل گرفت تا موضوع قیر حواله‌ای تعیین تکلیف شود.

وی افزود: با توجه به حضور معاون فنی دیوان محاسبات کشور و نامه‌ای که دیوان به وزارت نفت ارسال کرده بود باید تا شهریور ۱۴۰۱، ۱۵ هزار میلیارد تومان وکیوم باتومی که طبق قانون برای دستگاه‌های اجرایی ذیل قانون بودجه سال ۱۴۰۱ داده می‌شد مقرر گردید تا شهریورماه سال جاری، مانده قیرهای حواله‌ای که صادر شده توسط وزارت نفت اقدام پذیرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین با توجه به اینکه لایحه دو فوریتی اصلاح بند «ز» تبصره یک قانون بودجه سال ۱۴۰۱ توسط دولت ارائه شد و نمایندگان به اصلاح آن رأی دادند، موضوع واگذاری قیر حواله‌ای نیز برای سال ۱۴۰۱ نیز شروع شود.

نیکزاد گفت: اقدام ارزنده‌ای شکل گرفت که برای سرمایه اجتماعی دولت و نظام بسیار خوب است و انتظار است که دستگاه‌های اجرایی ذیل قانون بودجه سال ۱۴۰۱ همچون وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی برای این امر یک وقت ویژه ای در نظر بگیرند و قیر حواله‌ای را قبل از پایان فصل کاری به آسفالت در محلی که وظیفه سازمانی دارند تبدیل کنند.

منبع: خانه ملت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس