کد خبر 1385459
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
حمله منافقین به پلیس سوئد با سلاح سرد/ ۱۱ نفر از مهاجمین دستگیر شدند

اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان حمله به نمایشگاهی در شهر استکهلم سوئد، با پلیس این کشور درگیر و یازده نفر از آنان به اتهام حمل و به کارگیری سلاح سرد بازداشت شدند.

به گزارش مشرق؛ در حالی که از روز گذشته برگزاری یک نمایشگاه کوچک از سابقه جنایات منافقین، شهر استکهلم سوئد را متشنج کرده، ۱۱ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان درگیری با پلیس این کشور دستگیر شدند.

 ماجرا از آن جا شروع شد که جمعی از ایرانیان مقیم سوئد با اخذ تمام مجوزهای قانونی، نمایشگاهی از تصاویر و اسناد جنایات فجیع گروهک تروریستی منافقین در ایران را در برابر دادگاه نمایشی حمید نوری برگزار کردند که با اقدامات شبه تروریستی منافقین روبرو شد.

از روز گذشته عده‌ای از اعضای گروهک تروریستی منافقین با حضور روبروی این نمایشگاه، تلاش کردند با حمله به آن، آثار جنایت‌های داعش‌گونه هم گروهکی‌های خود را از بین ببرند.

در جریان حمله به این نمایشگاه، خبرنگار و تصویربردار شبکه بین‌المللی «پرس تی وی» هم که برای پوشش نمایشگاه در صحنه حاضر بودند مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند و مجموع این اقدامات به نحوی بود که پلیس سوئد به واسطه ایجاد تشنج در شهر استکهلم وارد میدان شده و به منظور ایجاد نظم با منافقین درگیر شد.

در جریان این درگیری‌ها، یازده نفر از اعضای منافقین که سلاح سرد و چاقو حمل می‌کردند بازداشت شدند.

منافقین از چندی پیش با حمایت‌های دستگاه قضائی و سرویس امنیتی سوئد در جریان برگزاری یک دادگاه نمایشی برای حمید نوری که مدعی هستند مدتی زندان بان آنها بوده فعال هستند و اقدامات غیرقانونی گسترده‌ای را در خاک سوئد انجام داده‌اند، اما حالا کار به جایی رسیده که پلیس این کشور مجبور به برخورد با اعضای این گروهک تروریستی شده است.

قابل توجه آن‌که دولت سوئد در ماه‌های اخیر با راه انداختن یک نمایش مضحک در دادگاه‌های خود، برای منافقین خوش رقصی کرده بود؛ حمله اراذل و اوباش وابسته به گروهک تروریستی منافقین به پلیس آن کشور پاداش آن خوش رقصی سیاسی عجیب بود. دولت سوئد با جولان دادن به تروریست‌ها به زودی ضربات سخت تری از این سگ‌های هار خواهد خورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۴:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  33 12
  سگهای هار منافق حتی دستی که بهشون استخوان داده را هم گاز می‌گیرند
  • IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   7 2
   سوئد و کلا اروپاییها نوکر و گاو شیرده چشم آبی آمریکاییها هستند، یعنی گنده شأن آلمان هست که با دستور اربابش نمیتونه از روسیه گاز بخره و به مردمش گفته دوش نگیرید...
  • مانی IR ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   5 0
   هارهاشون رو بکشید بقیه شون رو هم عقیم کنید تا طبیعت زیبای سوئد رو به لجن نکشیدند
  • بختیاری IR ۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   7 0
   مرگ بر خشک مغزان مــــــــــــــــــــــــنــــــــافــــــــق در هر لباس و ظاهری هر جایی از کره خاکی،این وحشی هایی که بدون قلاده هرروز به کسانی حمله میکنند. در واقع ســــــــــــــــــــــــگ هــــــــای پــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــر و خرفت منافقین واقعی هستند.البته اون پیروپاتالها که دیگه چنگ و دندونی برای گاز گرفتن ندارند پشته کامپیوتر نشستند و در حال انجام وظیفه خود که وطــــــــــــــــــــــــن فــــــــــــــــروشی هست مشغول هستند.
  • IR ۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   3 0
   دهه شصت عمدا درگیری راه میانداختند مظلوم نمایی کنند . یه روزی هم با بنی صدر معرکه راه انداختند. حالا دستشان رو شده معلوم شد چماق دار واقعی کیست. مسعود و قجر روزی خواهد رسید که مانند ویروس کرونا شما هم مهار خواهید شد.
 • IR ۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  4 0
  مرگ‌برمنافق‌بگو
 • نیما IR ۱۴:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  6 1
  تمام منافقین باید به ایران بازگردن و اعدام بشوند
 • IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  6 1
  خوب شد، اگر کمی سوئدی ها عقل وفهم وشعور وتفکر به کاربدن!!!
 • ش. AE ۱۶:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  4 1
  منافقین از کفار هم بد تر هستند اینها فقط باید ریشه کن بشن باید به این مفسدان فی الارض مجال نداد اینها گرگهای دست آموز آمریکا و اسرائیل هستند در دانشگاه هم نسل جدید آنها بعنوان نخبه تبلیغ می‌کنه در داخل کشور
 • IR ۱۶:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  4 1
  نمی‌دونم با چه قیمتی! جرات میکنند همچین موجودات وحشی و خطرناکی که به هیچ چیز پایبند نیستند رو در کشورشان اجازه اقامت میدن..؟! اگر مردم اون کشورها اینها رو خوب بشناسند..همه کاری میکنند تا این عوضی ها رو از مملکتشون بندازن بیرون.
  • IR ۲۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
   1 0
   توی کشورهای غربی از این وحشی ها زیاد هستند. خونه‌ی مهاجران را آتیش میزنن. توی خیابون مهاجرا را کتک می زنند. میرن بنزین می زنن پولشو نمیدن
 • IR ۱۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  4 1
  منافقین شبیه به دسته جات راست افراطی و ضدمهاجران عمل می کنند. سی چهل سال است منافقین در کشورهای اروپایی به تاجران و دانشجویان و مسافران ایرانی فحاشی می کنند در خیابان پشت سرشان راه می افتند و سعی می کنند درگیری ایجاد کنند. باید به کشورهای اروپایی فهماند احترام به شهروندان ایرانی خطوط قرمز ماست
 • IR ۱۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  4 1
  اعمالی چنین از سوی منافقین . اثبات کننده حقایق جنایتکارانه آنها هست که دهه ها با حمایت غرب سعی میشد بر آن پوشش دهند و تصویری دیگری جلوه دهند ، اما شاهد هستیم اینان دست حامیان خود را هم گاز میگیرند .
 • IR ۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
  2 0
  عجب ...هایی هستن

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس