زمان دیدارهای تدارکاتی تیم ملی والیبال ایران و صربستان مشخص شد

تیم ملی والیبال ایران طی روزهای ۱۱ و ۱۲ خرداد در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف صربستان می‌رود.

به گزارش مشرق، تیم ملی والیبال ایران در مسیر آماده‌سازی برای حضور در لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۲ از روز یکشنبه هشتم خرداد ماه اردوی تدارکاتی خود را در شهر بلگراد پایتخت صربستان آغاز می‌کند.

براساس برنامه تدوین شده برای این اردو، شاگردان بهروز عطایی هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین خواهند داشت و این تمرینات تا ۱۳ خرداد در شهر بلگراد ادامه دارد.

همچنین دو دیدار تدارکاتی در این شهر برای بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در نظر گرفته شده است که این دیدارها در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد و از ساعت ۱۹:۴۵ برگزار خواهد شد. ایگور کولاکوویچ سرمربی پیشین تیم ملی ایران در حال حاضر هدایت تیم ملی صربستان را برعهده دارد.

مردان والیبال ایران جمعه شب، ۱۳ خرداد بلگراد را به مقصد برزیلیا ترک خواهند کرد و بامداد یکشنبه (۱۵ خرداد) وارد شهر برزیلیا خواهند شد.

هفته نخست لیگ ملت‌ها از ۱۷ تا ۲۲ خرداد در این شهر پیگیری می‌شود و تیم ملی والیبال ایران به ترتیب به مصاف تیم‌های چین، هلند، استرالیا و ژاپن می‌رود.

محمدطاهر وادی، علی رمضانی، رضا عابدینی، امیرحسین توخته، محراب ملکی‌سرخی، مرتضی شریفی، میلاد عبادی‌پور، اسماعیل مسافر، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، صابر کاظمی، امین اسماعیل‌نژاد، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن؛ ۱۴ بازیکن تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ ملت‌ها هستند.

منبع: فدراسیون والیبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس