کد خبر 1375392
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۰
کیهان: اصلاح‌طلبان قمپز در کردند!

گفت: دشمنان بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها بعد از آنهمه زوری که زدند تا مردم را علیه طرح اخیر دولت تحریک کنند و بعد از آنهمه یقه‌ای که از خود پاره کردند، به کجا رسیدند ؟!

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: دشمنان بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها بعد از آنهمه زوری که زدند تا مردم را علیه طرح اخیر دولت تحریک کنند و بعد از آنهمه یقه‌ای که از خود پاره کردند، به کجا رسیدند ؟!

گفتم: در چند نقطه از چند شهر، تعداد ‌اندکی دست به تظاهرات زدند که با مقابله مردم روبه‌رو شدند.

گفت: در یک کشور با جمعیت ۸۰ میلیونی، وجود چند صد نفر کم‌اطلاع و فریب‌خورده و تعدادی مزدور و کاسه‌لیس بیگانه طبیعی است و نشانه آگاهی اکثریت قریب به‌اتفاق مردم و همراهی و اعتماد آنها به صداقت دولتمردان است.

گفتم: بی‌بی‌سی و VOA و سایت‌های ضدانقلاب داشتند خودشان را جر می‌دادند که ایهاالناس بریزید توی خیابان‌ها و اعتراض کنید و...

گفت: آن ‌اندک مردم عادی هم که وقتی متوجه اصل ماجرا و حضور مزدوران شدند، پا پس کشیدند. حالا مزدوران کاسه‌لیس برای کارفرمایان آمریکایی و اسرائیلی و انگلیسی خود چه گزارشی دارند ؟!

گفتم: یارو پیراهنی را دزدیده بود. رفت بفروشد او را شناختند و پیراهن را پس گرفتند و با مشت و لگد به حسابش رسیدند. وقتی پیش دوستانش برگشت، پرسیدند؛ چند فروختی؟

گفت؛ چهل پنجاه تا مشت و لگد بیشتر از قیمت خرید!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • محبوبی IR ۲۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵
  0 0
  ما مردم همان هستیم. قدرت صدام و معمر قذافی و اسد از این ها بیشتر بود .
 • تبریزی IR ۰۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
  1 0
  درود بر سردار قلم حاج حسین شریعتمداری خار چشم و گلوی منافقین داخلی و خارجی #عمار
 • IR ۰۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
  1 0
  این شیوه‌ توزیع یارانه‌ها به روش پلکانی، با کاهش جزئی 25 درصدی دریافتی شش دهک دوم نسبت به سه دهک اول، از عدالت دور است. اگر قرار باشد به 9 دهک یارانه پرداخت شود، بهتر بود به‌ازای هر نفر برای دهک اول، 600 هزار تومان؛ دهک دوم، 533 هزار تومان؛ دهک سوم، 467 هزار تومان؛ دهک چهارم، 400 هزار تومان؛ دهک پنجم، 333 هزار تومان؛ دهک ششم، 267 هزار تومان؛ دهک هفتم، 200 هزار تومان؛ دهک هشتم، 133 هزار تومان، دهک نهم 67 هزار تومان و دهک دهم صفر لحاظ می‌شد. این روش خطی توزیع، دقیقاً معادل روش پلکانی اجرا شده برای دولت هزینه دارد، اما به عدالت نزدیک‌تر است. البته باز هم خیلی بهتر بود که به جای یک دهک بالا، پنج دهک بالا حذف می‌شد و به‌ازای هر نفر برای دهک اول، یک میلیون تومان؛ دهک دوم، 800 هزار تومان؛ دهک سوم، 600 هزار تومان؛ دهک چهارم، 400 هزار تومان؛ دهک پنجم، 200 هزار تومان و دهک‌های ششم تا دهم، صفر لحاظ می‌شد.
 • مهدی IR ۰۴:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
  0 0
  مطالبت خوب بود داداش ولی روی مثالات بیشتر کار کن
 • IR ۰۶:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
  0 0
  ماشاالله حاج حسین

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس