کد خبر 1361950
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
ماجرای برانکو و پرسپولیس چیست؟

در حالی که این روزها در برخی محافل فوتبالی صحبت از بازگشت برانکو به پرسپولیس مطرح شده اما ماجرا چیز دیگری است.

به گزارش مشرق، بعد از ناکامی یحیی گل‌محمدی در جام حذفی شماری از هواداران پرسپولیس روی سکوها به تشویق برانکو پرداختند و چند روزی است که در برخی محافل فوتبالی مطرح شده که باشگاه پرسپولیس بدش نمی‌آید سراغ سرمربی سابق و موفق کروات خود برود؛ اما اصل ماجرا چیست؟

در شرایط فعلی که این باشگاه مشکلات مالی فراوانی دارد حتی یک درصد هم فکر مدیران این تیم به برانکو نرفته و همچنان تأکید دارند که گل‌محمدی به کارش ادامه دهد.

از سوی دیگر برانکو برای بازگشت به فوتبال ایران با بدهی مالیاتی روبه‌رو است. موضوعی که فعلاً به پای باشگاه پرسپولیس نوشته و باعث شده بدهی مالیاتی این باشگاه به شدت سنگین شود. در آخرین قراردادی که برانکو با باشگاه پرسپولیس دز زمان مدیریت گرشاسبی امضا کرده عنوان نشده که مالیات برعهده کدام یک از طرفین است و فقط به طور خالص مبلغ قرارداد ذکر شده و هنوز هم به اداره مالیات پولی پرداخت نشده است. نماینده حقوقی برانکو همچنان در حال رایزنی با باشگاه پرسپولیس است تا مشکل مالیاتی این مربی برطرف شود.

این یک سمت ماجرا است و طرف دوم قراردادی است که وی با فدراسیون عمان دارد. او برای فسخ قرارداد با این فدراسیون باید ۶۰۰ هزار دلار غرامت بدهد، پولی که در فوتبال ایران کمتر باشگاهی قادر به پرداختش است.

در مجموع در حال حاضر باشگاه پرسپولیس به فکر جذب برانکو نیست و اگر هم در آینده به این جمع بندی برسد، تا مشکل مالیاتی او حل نشود این بازگشت میسر نخواهد بود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس