کد خبر 1361906
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱
پدرکشی وحشتناک در مشهد

جوان ۲۱ ساله‌ای که عصر روز گذشته، پدرش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند، درحالی خود را تسلیم قانون کرد که قصد داشت در کوه‌های خلج مشهد خودکشی کند!

به گزارش مشرق، ساعت ۱۳:۱۶ روز گذشته، زنگ تلفن پلیس ۱۱۰ به صدا درآمد و خبر جنایت وحشتناکی در خیابان میثم جنوبی گزارش شد. در پی دریافت این خبر، بی‌درنگ گروهی از نیروهای گشت به دستور سرهنگ علی عبدی (رئیس کلانتری میرزا کوچک خان) عازم پلاک ۱۳ شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. بررسی‌های پلیس بیانگر آن بود که مرد ۵۰ ساله‌ای به نام «ابراهیم – ص» با وارد آمدن ضربات متعد چاقو نقش بر زمین شده و بر اثر شدت خون ریزی و جراحات وارد شده، جان خود را از دست داده است.

ماموران انتظامی با حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی «محمود عارفی راد» در محل وقوع جنایت، بررسی‌های قضایی به شیوه تخصصی ادامه یافت. تحقیقات میدانی نشان داد: جوان ۲۱ ساله‌ای به نام «علی» با پدرش درگیر شده و پس از ارتکاب جنایت از محل گریخته است. در همین حال مشخص شد پسر خشمگین بیش از ۱۰ ضربه چاقو را بی رحمانه به کمر و ناحیه گردن پدرش وارد کرده است که نشان از یک درگیری وحشتناک داشت.

به دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، جسد این مرد بازنشسته (مقتول) برای انجام معاینات و تعیین دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی مشهد انتقال یافت و تحقیقات با حضور کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای ردیابی عامل جنایت وارد مرحله جدیدی شد. دقایقی بعد با استقرار نیروهای عملیاتی در کلانتری میرزا کوچک خان مشهد، شماره تلفن همراه متهم به قتل از طریق نزدیکان وی به دست آمد و سپس با راهنمایی‌های مقام قضایی گروهی از نیروهای انتظامی در حالی به رصدهای اطلاعاتی پرداختند که از سوی دیگر قاضی ویژه قتل عمد و نیروهای عملیاتی به گفتگو با نزدیکان و اطرافیان قاتل فراری ادامه دادند و تلفنی به ارشاد و نصیحت متهم به قتل پرداختند.

در این هنگام مشخص شد که پسر ۲۱ ساله پس از قتل پدرش، دچار عذاب وجدان شده و با تهیه مقداری بنزین و قرص‌های کشنده به کوه‌های خلج رفته است تا خودکشی کند، اما پس از شنیدن این نصیحت‌ها از خودکشی منصرف شد و ساعتی بعد با ورود به کلانتری میرزا کوچک خان، خود را تسلیم قانون کرد. «علی» (متهم پرونده) که وانمود می‌کرد از وقوع این حادثه وحشتناک بسیار پشیمان است در پاسخ به سوالات قاضی «عارفی راد» درباره چگونگی این جنایت هولناک گفت: من از همان دوران کودکی ارتباط خوبی با پدرم نداشتم و در واقع برخی عقده‌های دوران کودکی همواره مرا آزار می‌داد.

او که ادعاهایی را درباره بدرفتاری پدرش مطرح می‌کرد، گفت: او همیشه به من گیر می‌داد و من هم رفتارهایش را نمی‌پسندیدم. امروز هم وقتی از بیرون به خانه آمد، دوباره به من گیر داد که «چرا در خانه نشسته ای؟!» من هم که از این کلام او خشمگین شده بودم، دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم. یقه اش را چسبیدم و باهم درگیر شدیم. در همین حال زمانی که پدرم چرخید و پشت به من قرار گرفت در یک لحظه چاقویی را از روی میز عسلی برداشتم و در کمرش فرو کردم، بعد هم دیگر نفهمیدم چند ضربه زدم چرا که در همان حالت عصبانیت ضربات چاقو را بر پیکرش وارد می‌کردم!

او گفت: بعد از این ماجرا به کوه‌های خلج رفتم تا خودکشی کنم، اما وقتی تلفنی با خاله ام و افراد دیگر صحبت کردم، از این موضوع منصرف شدم و به کلانتری آمدم!

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 11
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • بشار عبدالواحد IR ۱۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
  3 1
  پسر کو ندارد نشان از پدر
 • IR ۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
  7 0
  واین قتل ها همچننان ادامه دارد دستگیری وبعد هم نخواستم بکشم وپشیمانم دیگه این واژه ها حفظ شدیم کاری بایدبا قاتل قتل عمد کرد که عبرت بشه برای سایرین نه چندوقت زندون بعد ازاد..
  • بشار عبدالواحد IR ۱۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
   1 0
   با این نظرت موافق نیستم بزار همینجوری تکرار بشه مثل گروه ما
 • IR ۱۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
  4 0
  هفت سال اول پادشاهی بچه. هفت سال دوم غلامی بچه. هفت سال سوم، وزیری بچه...الی هفت سالهای بعدی که وزیر باقی میماند... اکثر بچه هایی که 20 ساله یا 30 الی 40 ساله میشن، هنوز بچگی هفت ساله اولشون رو نکردند که وقتی بزرگ میشن، اینطوری وحشی میشن... غلامی هم بایستی بشود تا بچه تا هفت سالگی دوم، همیشه پررو بار نیاد...
 • IR ۱۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
  3 0
  چقدر بی رحمانه-چطور دلش اومد -بچه بزرگ‌کن اینم این بلارو سیرت بیاره،بیچاره پیرمرد ،
  • IR ۱۶:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
   3 0
   معلوم این بچه را کسی بزرگ نکرده خودش بزرگ شده پس ننیشه انتظاری داشت! بعضی پدر مادر ها فکر می کنند بچه بزرگ کردن مثل کشت دیم هست نیازی به چیزی نداره خودش بزرگ میشه!
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
  6 5
  خالا اگه این اتفاق تو امریکا افتاده بود.........
  • IR ۱۴:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
   4 2
   بدتر از این تو امریکا افتاده بود تو وکیل مدافع شیطانی؟
 • IR ۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
  4 0
  از کوه آوردینش پایین تا ببرینش پای چوبه دار؟
 • IR ۱۴:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
  1 0
  جواب خدا را چه خواهی داد
 • IR ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
  1 1
  آبه قرآن _قسم به پدر و آنچه زاده است!البلد وَوَالِدٍ وَمَا وَلَد ﻭ ﺑﻪ ﭘﺪﺭ ﺍﻳﻦ ﺷﻬﺮ ﻭ ﻓﺮﺯﻧﺪﺵ، ﺍﺑﺮﺍﻫﻴﻢ ﻭ ﺍﺳﻤﺎﻋﻴﻞ! (٣)

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس