کد خبر 1351032
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
پلیس قلابی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو مأمور قلابی خبر داد که یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل پسته را به سرقت برده بودند.

به گزارش مشرق، فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲ مامور قلابی خبر داد که با غصب عناوین، یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل ۲ هزار و ۲۵۰ کیلوگرم پسته به ارزش تقریبی ۷ میلیارد ریال را سرقت کرده بودند.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: به دنبال مراجعه تعدادی از شهروندان در محدوده نجم آباد به ماموران انتظامی و اعلام سرقت یک خودروی وانت نیسان حاوی ۲ هزار و ۲۵۰ کیلوگرم پسته توسط ۵ نفر از سرنشینان خودروی ۴۰۵ تحت پوشش مامور و با استفاده از دستبند و بیسیم، موضوع به دلیل حساسیت در دستور کار کلانتری قرار گرفت و طرح مهار اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه مشخصات خودروها و سارقان در اختیار واحدهای عملیاتی و انتظامی قرار گرفت، افزود: تیم عملیاتی کلانتری قلعه نو با همکاری عوامل بسیج حوزه ۴۵۷ خودروی وانت نیسان مسروقه حامل بار پسته را متوقف و دونفر از سارقان را به همراه یک رشته دستبند دستگیر کرد و برای بررسی بیشتر به کلانتری قلعه نو منتقل کرده و با اقدامات عملیاتی و اطلاعاتی پسته های سرقت شده نیز کشف شد.

جلیلیان با اشاره به اینکه در تحقیقات انجام شده متهمان به جرم خود اعتراف کردند، گفت: پس از اخذ شکایت شاکی و هماهنگی های قضائی کشف جزئیات بیشتر پرونده و دستگیری دیگر متهمان پرونده در دستور کار پلیس ری قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اعلام اینکه دستگیری دیگر متهمان متواری نیز در دستور کار پلیس ری قرار دارد، گفت: پس از استرداد اموال مکشوفه به مالباخته، پرونده تشکیل و متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس