سردار حسین اشتری نمایه

 فرمانده کل انتظامی کشور گفت: تیغ پلیس در تقابل با اوباش و سارقان بایستی تیز باشد و هر کسی که رعب و وحشت ایجاد کند پلیس اجازه برخورد قاطع و قانونی با آن را دارد.  

به گزارش مشرق، سردار حسین اشتری در جلسه با فرماندهان و روسای پلیس‌های تخصصی کشور در غرب استان تهران، با تبریک اعیاد ماه مبارک رجب، گفت: برخورد با سارقان از اولویت‌های پلیس خواهد بود و موضوعات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی براین امور اثر دارد و پلیس با جدیت در حوزه سرقت بایستی اقدام مقابله‌ای انجام دهد.

وی در خصوص موقعیت جغرافیایی غرب استان تهران افزود: اتصال غرب استان تهران و شهرستان‌های آن به شهر تهران از ویژگی‌های بارز و مهم این منطقه است که باید در حوزه ارتقاء امنیت به این منطقه توجه ویژه ای داشته باشیم.

فرمانده کل انتظامی کشور در خصوص راه‌اندازی گشت ۱۱۰ در غرب استان تهران، گفت: راه‌اندازی ۲۲۰ تیم ۱۱۰ در این منطقه برای مردم بسیار مهم و دلگرم کننده است، بنابراین باید در آموزش‌های حین خدمت و ارتقاء آمادگی جسمانی کارکنان اهتمام ویژه ورزید.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس غرب استان تهران، وی در خصوص مقابله با اوباش در غرب استان تهران گفت: تیغ پلیس در تقابل با اوباش و سارقان بایستی تیز باشد و هر کسی که رعب و وحشت ایجاد کند پلیس اجازه برخورد قاطع و قانونی با آن دارد.

 اشتری با اشاره به نزدیک بودن به ایام پایان سال و افزایش مراجعات مردمی به مراکز خرید گفت: پلیس باید اقدامات هوشیارانه و پیشگیرانه در حوزه سرقت داشته و برخورد با مجرمان بایستی امیدوار کننده باشد.

فرمانده کل انتظامی کشور در پایان از زحمات کارکنان انتظامی غرب استان تهران به خصوص سردار ظهیری به عنوان فرمانده‌ای سختکوش قدردانی و خاطرنشان کرد: توجه به کارکنان و خانواده شهدا و جانبازان، همکاران بیمار و متوفی بایستی در برنامه‌های پلیس لحاظ شده و معیشت و مسکن کارکنان جزء برنامه‌های اصلی خواهد بود.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس