کد خبر 1341367
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
درخواست مادر دختر فراریِ کشته شده در خانه وحشت | قاتل دخترم باید قصاص شود | مطمئنم که هنوز اسرار خانه وحشت و شکارچی دختران فاش نشده است!

«پس از گم شدن دخترم روزهای سخت و وحشتناکی را گذراندم. حالا هم تنها خواسته‌ام این است که هرچه زودتر قاتل دخترم قصاص شود». این بخشی از صحبت‌های مادر دختری است که در خانه وحشت به قتل رسید.

به گزارش مشرق، این زن که ساکن مشهد است می‌گوید که ماه‌ها در انتظار یک نشانی از دخترش بوده و بارها به حرم امام رضا(ع) رفته و نذر کرده تا دوباره دخترش با او تماس بگیرد و از چشم انتظاری در بیاید و حالا که فهمیده نتیجه آزمایش دی‌ان‌ای مشخص و معلوم شده جسدی که در خانه وحشت پیدا شد، متعلق به دختر اوست. گفت‌وگو با این مادر داغدیده را در ادامه می‌خوانید.

قبل از اینکه ماجرای ناپدید شدن دخترتان را تعریف کنید، حالا که متوجه شده‌اید او در خانه وحشت به قتل رسیده از دادگاه چه درخواستی دارید؟

صددرصد قصاص می‌خواهم. تحت هیچ شرایطی حاضر به بخشش نیستم. قاتل باید مجازات شود. هرچند هنوز از اداره آگاهی تهران با من تماسی نگرفتند که اعلام کنند آزمایش دی ان‌ای تأیید شده است و من این خبر را از زبان شما می‌شنوم. احتمالا شنبه با من تماس می‌گیرند و این خبر تلخ را که هرگز دلم نمی‌خواست بشنوم به من اعلام خواهند کرد. راستش در تمام این مدت دعا می‌کردم آن آزمایش منفی شود و به من بگویند جسدی که در خانه وحشت پیدا شده متعلق به دختر من نیست.

اما حالا خواسته‌ام قصاص قاتل دخترم است. حتی اگر میلیاردها تومان پول هم پرداخت کنند حاضر نیستم او را ببخشم. اگر ببخشم در حق دختران ظلم کرده‌ام. ببخشم که به‌زودی آزاد شود و باز دختران دیگری را فریب بدهد، درخانه‌اش زندانی کند و بعد به راحتی جانشان را بگیرد؟ این همه سال دخترم را با هزار سختی بزرگ کردم اما یک مرد بی‌رحم پیدایش شده و او را از من گرفته است. من تازه متوجه این اتفاقات و پرونده این مرد شده‌ام. اگر او در پرونده قبلی‌اش به اشد مجازات می‌رسید هرگز آزاد نمی‌شد تا دختران دیگری را به راحتی فریب بدهد و در خانه‌اش زندانی کند و دست آخر جان دختر مرا بگیرد. هرچند خدا می‌داند چه خلاف‌های دیگری مرتکب شده که هنوز اسرار آن فاش نشده است.
 

در این مدت که از دخترتان بی‌خبر بودید ماجرای خانه وحشت را در روزنامه‌ها و یا فضای مجازی خوانده بودید؟
نه. اصلا. من اهل فضای مجازی نیستم. از وقتی پلیس با من تماس گرفت و درباره دخترم سؤال کرد، فهمیدم که چه اتفاقی در آن خانه افتاده است.
 

از چه زمانی دخترتان ناپدید شد؟
دخترم محبوبه اوایل امسال از خانه بیرون رفت و دیگر او را ندیدم. ماه رمضان بود.۲ روز بود که از او خبری نداشتم. البته پیش می‌آمد که با دوستانش بیرون می‌رفت و یک یا ۲ روز به خانه نمی‌آمد. معمولا به خانه دوستانش می‌رفت. اما آخرین بار حدود یک هفته از او بی‌خبر بودم تا اینکه خودش به من زنگ زد و گفت در تهران است. سابقه داشت که گاهی برای دوا و درمان به تهران برود. آخر دخترم ۳یا ۴سالی می‌شد که دچار بیماری افسردگی شده بود و برای درمان هرازگاهی به تهران می‌رفت. این‌بار هم فکر کردم برای درمان به تهران رفته است.
 

کی متوجه شدید که دخترتان به دام سعید افتاده است؟
چند روز پس از آنکه تماس گرفت و گفت تهران است، موبایلم زنگ خورد و چون شماره ناشناس بود جواب ندادم. ۲ دقیقه بعد دوباره موبایلم زنگ خورد و این‌بار شماره دخترم افتاد. جواب دادم. محبوبه بود. می‌گفت در تهران با یک آقایی آشنا شده است. بعد تلفن را داد به آن مرد. لحن صحبتش مانند گنده لات‌ها بود. می‌گفت از همسرش جدا شده و بچه هم دارد. می‌گفت مدتی کارتن خواب بوده است اما حالا تغییر کرده و آدم حسابی شده است.

او به من گفت که از دختر شما خوشم آمده و می‌خواهم با او ازدواج و زندگی کنم. صدای او و لحن صحبتش را که شنیدم جا خوردم و خیلی عصبانی شدم. گفتم گوشی را به دخترم بده و به محبوبه گفتم چرا در خانه یک غریبه هستی و به او گوشزد کردم که فورا آنجا را ترک کند اما آن مرد گفت که نگران نباشید و در ادامه گفت که خواهرش هم با او زندگی می‌کند و هر دویشان هوای دخترم را دارند.
 

بعد از آن دیگر تماسی با شما نگرفت؟
آن روز آن مرد (مادر محبوبه در تمام مدت مصاحبه سعید را آن مرد خطاب می‌کرد) تلفن را قطع کرد و تا ۱۰یا ۱۵روز بعد هم با دخترم در تماس بودم اما بعد موبایلش را از دسترس خارج کرد و چون نمی‌شد به او زنگ زد به‌شدت نگران شده بودم. به اداره پلیس رفتم و گزارش مفقود شدن او را به پلیس اعلام کردم.
 

در تماس‌هایی که دخترتان با شما داشت از ماجرای زندانی شدنش در خانه وحشت حرفی نزد؟
نه. اما آخرین بار که به من زنگ زد معلوم بود که حالش خوب نیست و اضطراب دارد. بعد از آن تماسی که من با آن مرد صحبت کردم، یک‌بار خودم به دخترم زنگ زدم و گفتم کجایی؟ گفت امامزاده حسن هستم. گفتم چرا نمی‌آیی و یا حداقل یک آدرسی از خودت بده تا من به دیدنت بیایم و بدانم کجا هستی. می‌گفت به‌زودی می‌آیم و بعد تلفن را قطع کرد. یک‌بار دیگر به او زنگ زدم و گفت تهران هستم و به‌زودی می‌آیم. بعد ازمن خواست تا ۱۰۰ هزارتومان به حسابش واریز کنم که فردا برگردد.

فردا رسید وخبری از او نشد. دوباره به او زنگ زدم و گفتم چرا نیامدی گفت فردا می‌آیم. اما فردایش هم خبری از او نشد. دوباره زنگ زدم و او گفت دستگاه عابربانک کارتش را خورده است. بعد از آن تماس گرفتم و گفت همچنان درتهران است. صدایش یک جوری بود و حالا که ماجرا را متوجه شده‌ام احساس می‌کنم در همان خانه وحشت زندانی بود و نمی‌توانست صحبت کند. این آخرین تماس من و محبوبه بود. پس از آن دیگر موبایلش از دسترس خارج شد و من از او بی‌خبر شدم.

هرچه تماس می‌گرفتم نمی‌توانستم با او ارتباط برقرار کنم و این اتفاق دیوانه‌ام کرده بود. کارم شده بود هر روز به حرم بروم و التماس امام رضا(ع) کنم تا یک نشانی از دخترم به‌دست آورم. خیلی شرایط بدی داشتم و روزهای سخت و وحشتناکی را گذرانده‌ام. بلاتکلیفی بدترین اتفاق برای یک آدم است. اینکه نمی‌دانستم چه بلایی برسر دخترم آمده است و او کجاست. همه اینها دیوانه‌ام کرده بود و یک شب نتوانستم راحت بخوابم.
 

دخترتان تا پیش از این اتفاق با شما و پدرش در مشهد زندگی می‌کرد؟
بله ما ساکن مشهد هستیم. پدر محبوبه سال‌ها قبل فوت شد و من مجددا ازدواج کردم. ۳پسر دیگر هم دارم که از محبوبه کوچک‌تر هستند و محبوبه تنها دخترم بود. او ۳۲سال داشت. (مادر محبوبه با بغض ادامه می‌دهد) دخترم تا سیکل بیشتر درس نخوانده و ۱۹ساله بود که ازدواج کرد. اما زندگیشان یک سال بیشتر دوام نیاورد.شوهرش معتاد بود و از یکدیگر جدا شدند. محبوبه با من و شوهر دومم زندگی می‌کرد. من و محبوبه هر دو در تولیدی کار می‌کردیم.

دخترخوش‌قلب و مهربانی بود. مظلوم هم بود تا اینکه حدود ۴یا ۵سال پیش دوستان نابابی سر راهش قرار گرفتند اما با وجود این دختر بدی نبود. فقط گاهی پیش دوستانش می‌رفت و ۳-۲ شب خانه نمی‌آمد اما دختر خوبی بود و من از او راضی بودم.
 

چه زمانی متوجه شدید که دخترتان در خانه وحشت بوده است؟
از ابتدای امسال از دخترم بی‌خبر بودم تا حدود ۴۰روز پیش که از اداره آگاهی تهران به من زنگ زدند و گفتند بیا به اداره آگاهی تهران. پس از آن آزمایش دی‌ان‌ای از من گرفته و ماجرای خانه وحشت را برایم توضیح دادند اما من هنوز سعید را ندیده‌ام. همچنان هم باور نمی‌کنم که جسد متعلق به دخترم است. اگر گفته‌های شما درست باشد، من کوتاه نخواهم آمد و تا سعید قصاص نشود آرام نخواهم گرفت. نه‌تنها سعید بلکه برای خواهرش هم باید مجازات سنگینی درنظر بگیرند.

یک زن چطور دلش آمده با هم جنس خودش چنین کاری کند. با برادرش همدستی کند و اجازه بدهد دختران زیادی در خانه او زندانی باشند. می‌توانست زمانی که برادرش در خانه نبود دخترم را آزاد کند و اجازه بدهد او برود. نه‌تنها دخترم بلکه دختران دیگر را نیز آزاد کند. پس او هم دست کمی از برادرش در این اتفاق وحشتناک ندارد. اگر با برادرش همدستی نمی‌کرد و اجازه می‌داد دخترم برود الان او زنده بود.
 

دخترتان نگفت چطور با سعید آشنا شده؟
نه حرفی نزد. همان یک مرتبه‌ای که با آن مرد صحبت کردم به من گفت در یک مسافرخانه کار می‌کند که من احتمال می‌دهم دخترم در مسافرخانه با او آشنا شده و بعد آن مرد فریبش داده است. امیدوارم هرچه زودتر او مجازات شود و دیگر به جامعه برنگردد.

منبع:همشهری آنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 35
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 10
 • IR ۰۸:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  30 6
  سوال پليس براي شكايت آن زن چيكار كرد؟ پيگير آن شما شد؟ نتيجه؟
  • محمدرضا IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   23 17
   وقتی دخترت دو سه شب خونه نمیوموده ولی میگی من ازاوراضی بودم.معلوم میشه رودخترت اصلا کنترل نداشتی وقتی دوسه شب خونه نیادتوازکجامیدونی خونه دوستانش بوده یامیگی چندباربرای بیماری میرفته تهران چطورمادری هستی که یک باربادخترت نرفتی تهران ببینی واقعامیره دنبال درمانش یاجای دیگه واین میشه که نیومدن به خونه براش عادی مشیه.هیچ پدر مادری به بچش مخصوصادختراجازه نمیده شب دیربیادخونه تابرسه به چندشب.مادرمحترم هشتاددرصداین بدبختی دخترمقصرشماهستیدهربچه ای هرجورکه تربیت کنی همونجوربارمیاد
  • IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   16 5
   کسی زود نظر نده و مواظب تهمت باشیم
  • US ۰۷:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۱
   1 2
   چرا فکر می‌کنید یک دختر یا پسر باید تا ابد کنار خانواده اش زندگی کنه!
 • IR ۰۹:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  17 19
  اول باید نصف دیه رو بدی تا قصاصش کنن
  • IR ۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   18 1
   نخیر چنین شیطانی بدون پرداخت دیه باید قصاص بشه یه لحظه هم نباید بهش زمان داد
  • محمد IR ۱۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   17 1
   حالم از این قانون بهم میخوره. بنده خدا جگر گوشش رو به بدترین شکل ممکن از دست داده، حالا هم باید چندین میلیون پول بده تا قاتل بی رحم قصاص بشه. این قانون از کجا اومده خداااااااا
  • DK ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   16 5
   خیر. زنش نبوده. اغفال و تجاوز به عنف کرده و اعدام می شود.
  • IR ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   4 10
   به هیچ وجه این طور نیست این قانون اسلام نیست. والله بالله تالله قانون اسلام نیست
  • IR ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   10 2
   این یارو مفسده‍
  • IR ۱۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   6 9
   در چنین مواردی باید قانونی وجود داشته باشه که تفاضل دیه از بیت المال پرداخت شه
  • IR ۱۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   11 1
   اون قاتل احتمالا حکمش اعدامه و نیازی به نصف دیه هم نیست البته وظیفه قاضی است که بر اساس قانون حکم را بیان کند
  • محمد IR ۱۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   2 11
   اون طبق شروطیه برو اول یکم تحقیق کن بعد بیا
  • جواد IR ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   3 0
   خیر نصف دیه لازم نیست و صندوق پرداخت میکنه...هرچند در چنین مواردی نه از باب قصاص که به خاطر افساد فی الارض اعدامش میکنن.
 • IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  6 2
  صحبت های اولیه این مادر رو که نوشتید با حرف های الانش متناقض است. ضمنا چرا اون شماره ناشناس رو به پلیس نداده؟
 • IR ۱۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  3 0
  به فوریت آن مرد اعدام شود
 • ساکن روستا IR ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  10 0
  اعدام کردن حق مسلم خانواده مقتول هست. هیچکس نمیتونه دخالتی کنه هرچی خانواده مقتولین تصمیم بگیرن همونه. چرا بعضیااینقدرتلاش میکنن ک قاتلین راازادکنن یاازاعدام تبرئه ای کاش یدرصداین تلاشهاوکمک ها نسبت به خانواده مقتولینم دیده میشدیاینگاهی هم به خانواده مقتولین میکردن بااینهمه هزینه وکیل ورفت وامدبه دادگاه. حداقل 200الی300میلیون هزینه داره.. ازبطرف عزیزت کشته بشه ازطرف دیگه میلیونها خرج کنی ک بخوای برسی بحقت اگه هزینه وکیل و.. نداشته باشی خون عزیزت پایمال شده بهمین راحتی. ای کاش بجای تلاش برای نجات قاتلین ینگاهی هم بخانواده مقتولین کنن
  • IR ۱۵:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   1 2
   ببخشيد الان كي تلاش كرد اين سعيد از مجازات رها بشه هي شما شايعه پراكني ميكنيد از خودتون حرف در مياريد
 • ایمان مرادی MD ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  2 8
  حکومت باید نصف دیه قاتل را پرداخت کنه تا این زن بتونه طرف را قصاص کنه. چون قطعا خودش نداره. کجا هستن سلبریتی های که راه میفتن و برای قاتلان بخشش میخرن اینجا هم بخاطر حمایت و دفاع از حقوق زنان که مرتب ازش دم میزنید بیاید پول جمع کنید بدید این زن تا نصف دیه را پرداخت کنه و این شیطان را اعدام کنن. البته قوه قضایه نباید منتظر پول بمونه باید هر طور شده به هر روش و قانونی که بلندن این ابلیس رو اعدام کنن. چون مساله فقط شخصی نییست و جنبه عمومی جرم و افساد فی الالرض هست
 • IR ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  18 2
  ولا فیلم سریال می‌سازید که موبایل و تلفن و .... ردیابی میکنید و چنین و چنان میکنید و جیمز باند و میزارید تو جیب کت تون. موقع عمل که میرسه بعد یه سال زنگ میزنید ( بیاید یه جنازه پیدا کردیم بیا آزمایش) حالا اگه اون دزده اتفاقی نمی‌رفت تو این خونه وحشت که تصادفی جنازه پیدا بشه.پلیس هنوز هم هیچ اقدامی برای پیدا کردن اون دختر نکرده بود!؟
  • IR ۱۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
   2 0
   به نظرم كه شماره رو ندادن به پليس وگرنه مطمينا رديابي ميكردن حس ميكنم كمي نسبت بهش بي تفاوت بودن
 • IR ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  7 2
  خدا دخترشو رحمت کنه. رفتن به خونه ی پسران و... این خطرات رو هم داره. مشخصه اون روزایی که دو سه روز یا یک هفته غیبش میزد کجا بود، کی برای افسردگی با وضعیت مالی نه چندان خوب میره تهران اخه مشهد روانشناس نداشت؟
 • علی IR ۱۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  5 0
  امسال این بیشرف را باید در حضور مردم قصاص کنید اگر ازاد شود باز ان کارادامه میدهد از خداوند برای خانواده و مادر داغدارش صبر مسئلت دارم
 • DE ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  1 0
  "این بخشی از صحبت‌های مادر دختری است که در خانه وحشت به قتل رسید." کی به قتل رسیده: مادر یا دختر؟ شاید این‌ شیوه بیان بهتر باشه: "این بخشی از صحبت‌های مادری است که دخترش در خانه وحشت به قتل رسید."
 • محمد IR ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  5 2
  نتیجه اخلاقی: مواظب بچه هاتون باشید و طبق فرهنگ اسلامی تربیتشون کنید کسی که با نامحرم بپره عاقبتش بهتر از این نمیشه
 • محمد IR ۱۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  7 2
  اخر عاقبت تربیت با فرعنگ نایس غربی
 • IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  5 0
  باید اعدام بشه قصاص این جرم را شخصی میکند
 • IR ۱۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  3 1
  قابل توجه کسانی که قاتل را میبخشند
 • IR ۱۴:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  2 1
  خلاصه کلام اینکه مراقب دخترهاتون باشین دختر چرا باید اصلا با دوست بیرون بره ! مگه پدر مادر مردن !آزادی بیش از حد به بچه دادن چ پسر چ دختر عاقبت همین
  • IR ۰۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۱
   0 0
   مگه نفهمیدی پدر بدبختش مرده مرگ برا هر کسی ممکنه اتفاق بیفته فقط دعا کنیم جوان مرگ نشویم تا خدایی نکرده زن وبچه ما دچار چنان گرفتاری بشوند
 • الخلج NL ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  3 0
  اگر گفته های خانم درست باشد که پلیس آن شماره ناشناس را پیگیری نکرده باشد پلیس در این مورد شریک جرم است باید پاسخگو باشد ومادران هم به این راحتی از غیبت شبانه وچنند روزه دخترانشان چشم پوشی نکنند که نتیجه ای بهتر از این نخواهد داشت
 • ساوالن IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  4 4
  از همین مصاحبه میشه فهمید مادر خوبی نبودی دخترت چند روز میرفت خونه دوستش و تو بیخبر بودی درمان افسردگی مگه باید بیاد تهران و تو خبر نداشته باشی معلومه سرگرم زندگی بودی و توجهی به اطرافت نداشتی
 • IR ۱۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  2 0
  دادگاه چنین شخصی با انواع مجرمیت نبایدطولانی بشه وحکم اعدام سریع انجام بشه تاهرگونه دفاع وکیل درجهت کمترشدن محکومیت او سلب شود
 • IR ۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
  1 0
  متاسفانه دوران دورانه فرزند سالاری شده ،این مادر بیچاره هم توانی برای ایستادن مقابل دختری افسرده و بی پدر رو نداشته، شاید اعدام مرحمی باشه روی زخم دل این مادر...
 • IR ۰۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۱
  0 0
  همیشه هم پدر مادرا فرشته نیستن همین که یه اتفاقی واسه بچشون می افته شروع میکنن شعار دادن الان یه خانوم تحصیل کرده میشناسم که داره کار میکنه و هنوز درامد انچنانی نداره پدرش حقوق پونزده بیست میلیون داره و تو شرایط طلاق دادن خانومشه و خانواده از هم پاشیده به بچه ها غذا و خرجی نمیده دختره بارها میخواسته فرار کنه ما نصیحتش کردیم دوستمه تو شبکه های اجتماعی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس