نمایندگان از پاسخ های وزیر نفت در کمیسیون انرژی مجلس قانع شدند

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نفت در کمیسیون انرژی و پاسخ وی به سوالات نمایندگان پاسخ داد و گفت:سوال کنندگان از پاسخهای وزیر نفت قانع شدند.

به گزارش مشرق، «مصطفی نخعی» با اشاره به حضور وزیر نفت و معاونان وی در نشست امروز کمیسیون انرژی به خبرنگاران گفت: در این نشست «جواد اوجی» پاسخگوی سوالات منطقه‌ای در خصوص تسریع در گازرسانی به استان آذربایجان غربی بود و اینکه چرا گازرسانی به این استان از میانگین کشوری پایین‌تر است که نماینده سوال‌کننده از پاسخ‌های وزیر به صورت مشروط قانع شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: عدم عمل پالایشگاه‌ امام خمینی(ره) شازند به مسوولیت‌های اجتماعی خود سوال دیگری بود که در نهایت مقرر شد؛ کمیته‌ای در این خصوص تشکیل شود و پس از انجام بررسی‌های لازم «محمود احمدی بیغش» به عنوان نماینده سوال‌کننده قانع شدن یا قانع نشدن خود را به کمیسیون اعلام کند.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خاطرنشان کرد: مازوت‌سوزی در برخی از نیروگاه‌های کشور و آلودگی هوا هم موضوع سوال «محمدحسن آصفری» نماینده اراک بود که مقرر شد مستنداتی تکمیلی ازسوی معاونت برنامه‌ریزی وزارت نفت در اختیار این نماینده قرار گیرد و در ادامه نماینده سوال‌کننده نظر خود را در رابطه موضوع به کمیسیون ارائه دهد.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس