تحریم ورزش ایران

دبیر کل غیر قانونی حزب اتحاد نامه‌ای به رئیس جمهورنوشته و از ایشان خواسته است تا مقدمات دستور عادی سازی با رژیم صهیونیستی را به بهانه «ورزش» فراهم کند.

سرویس سیاست مشرق- اول دی ماه سال ۱۳۷۷ سه فعال اصلاح طلب خبرنگاران را به یک ساختمان قدیمی در خیابان سمیه دعوت می‌کنند. در آن جلسه مرتضی حاجی؛ محمدرضا خاتمی و علی شکوری راد، رو به دوربین‌ها اعلام می‌کنند که حزب جدیدی تأسیس کرده‌اند. شکوری راد در آن جلسه می‌گوید که حزب جدید قرار نیست جای دیگر احزاب اصلاح طلب را تنگ کرده و از این پس حزب مشارکت بال چپ دوم خرداد است.

فردای آن ماجرا روزنامه صبح امروز که توسط کادرهای ستادی و شبه امنیتی چپ اداره می‌شد در سرمقاله خود نوشت: دوم خرداد چون عقابی بلند پرواز از چپ و راست «جنگ همه جانبه» را برای استقرار دولت به راه انداخته و بازی باید یک سره شود. اشاره ستون نویس این روزنامه از «یک سره کردن بازی» فراهم کردن مقدمات برای براندازی نظام و تشکیل یک جمهوری سکولار بود.

هرقدر که بخش تندرو جبهه دوم خرداد از تولد حزب جدید به بهانه بازسازی بهار پراگ استقبال می‌کرد، در آن‌سو بخش‌های سنتی‌تر جناح چپ چون برخی نیروهای خط امامی و حزب کارگزاران، اخبار به صحنه آمدن جبهه مشارکت را با نگرانی پیگیری می‌کردند. آن زمان سعید حجاریان در نقدهای وارده به حزبش نوشت ما در برابر چپ سنتی؛ چپ‌های رادیکال هستیم.

تئوریسین اصلاحات در یک سخنرانی مهم و تحلیلی پس از پیروزی خاتمی در حسینیه ارشاد گفته بود که باید این‌ها (جناح راست) را جارو کرده و بیرون کنیم، یکی از حاضران در جلسه در پاسخ به آن نطق طوفانی گفته بود اگر آن‌ها بیرون نرفتند چه خواهید کرد؟ حجاریان بدون مکث پاسخ داده بود؛ از روی آن‌ها با بولدوزر رد می‌شویم!

تلاش یک حزب اصلاح‌طلب برای تحریم کل ورزش ایران/ نامه به رئیسی به نیابت از رژیم صهیونیستی! + عکس و فیلم

حرکت اتوبوس هسته سخت در میدان

تاریخ معاصر نشان داده است که چپ رادیکال، سر سازگاری با هیچ جریانی ندارد، عبور آن‌ها از هاشمی و خاتمی با عنوان ابتلا جامعه محوری (اجتماعی شدن) وتأکید بر مفاهیمی انتزاعی چون «اصلاح‌طلبان پیشرو»، «هسته سخت اصلاحات»، «جریان اصلی اصلاحات» و «اصلاح‌طلبی اصیل» از سوی نظریه‌پردازان آن نشان می‌دهد که آن‌ها نه‌تنها شمشیر را برای رقیب سیاسی از رو بسته‌اند؛ بلکه در درون جبهه اصلاحات نیز تمایل به هژمونی سازی و تنگ کردن جا برای چپ‌های ستادی دارند. ماجرای عجیبی است؛ اولین منتقدان چپ‌های رادیکال سنتی نه از بیرون بلکه از درون بود؛ جایی که سید ابراهیم نبوی در نقد آن نوشت که ما چون ماشین بدون ترمزی بودیم که مستقیم به سمت ته دره حرکت می‌کردیم.

پس از فتنه ۸۸ چپ‌های رادیکال (مشارکت) با از دست دادن تمام سرمایه اجتماعی، رو به افول رفته و جای آن را در سال ۹۴ حزبی جدید با نام «اتحاد» پر می‌کند. این حزب جدید خود را پرچم‌دار اصلاحات خوانده و به خود لقب «چپ رادیکال مدرن» می‌دهد. از اتفاقات جالب این تحول آن بود که اکبر گنجی در مقاله‌ای سردمداران این حزب تازه متولدشده را رادیکال نامید!

طنز ماجرا در آن بود که روزگاری روزنامه صبح امروز به مدیرمسئولی سعید حجاریان و سردبیری علیرضاعلوی تبار بابت یادداشت اکبر گنجی درباره امام حسین (ع)، عذرخواهی کرده و از ادامه نشر یادداشت‌های او انصراف داد، اکنون اما چه رخ‌داده بود که حتی اکبر گنجی هم نسل جدید را «تندرو» می‌خواند؟ پاسخ به این سؤال به حوصله تاریخی نیاز دارد؛ ۶ سال پس از مقاله اکبر گنجی، مصطفی تاج‌زاده با اتوبوسی از هوادارانش به وزارت کشور رفته و برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. او پس از گرفتن ژست سیاسی و عکس یادگاری، رو به خبرنگاران یک بیانیه در تحریم انتخابات خواند، آنجا بود که همه متوجه شدند که نسل جدید رادیکال‌ها خشن‌تر و افراطی‌تر از نسل چپ‌های سنتی است که هشت ماه جنگ خیابانی را به‌نظام تحمیل کرد.

لشگر کشی خیابانی تاج‌زاده در خیابان

انتقال مأموریت تحریم ورزش از خارج به داخل

چپ‌های مدرن رادیکال، گذار از اصلاحات به‌اعتدال را یک دوران تلخ و جبری برای خود تلقی می‌کنند. آن‌ها بر این باورند که دولت روحانی تنها رحمی برای نگه‌داری از جنین تازه متولدشده از بطن مادری مرده بود. شاخ‌وشانه کشیدن‌های تئوریسین‌های این جریان برای عبور از «اصلاحات پارلمانی» به «میدان‌داری خیابانی» و ایجاد پیوستاری تئوریک برای اعتراض، اعتصاب و شورش نشانه‌ای از این ماجراست.

آن‌هاحتی برای بستر جدید، تشکیلات خود را دوباره چینش و در اقدامی قابل‌تأمل آذر منصوری سیاست‌مداری با هیجان زیاد را به سمت دبیر کل حزب رادیکال مدرن (اتحاد) انتخاب کرده‌اند. این صف‌آرایی در ظاهر باهدف سهم دادن به زنان در سیاست توجیه شده است. یکی از اصلاح‌طلبان قدیمی پس‌ازاین تغییر و تحولات در حزب اتحاد، در یادداشتی مهم نوشت که کسی نیست که نداند چه در سر اعضای حزب اتحاد می‌گذرد، حزبی که حاضر نبود در لیست انتخاباتی‌اش یک سهمیه به بانوان بدهد؛ حالا کدام روغن را نذر امام‌زاده کرده است.. حتی یک نابینا در شب تاریک هم می‌فهمد که این حزب روی اعتراضات خیابانی با پرچم‌داری زنان برنامه‌ریزی کرده است.

پس‌ازآنکه حزب اتحاد سکان هدایتش را به آذر منصوری سپرد، علی شکوری راد که پیش‌ازاین بیماری خود را بهانه خروج از حزب خوانده بود در اتفاقی عجیب سخنگوی جبهه اصلاحات شد، او یک ساعت پس از انتخاب با دروغ‌پردازی، مرگ طبیعی یک زندانی سابق سیاسی را به‌نظام نسبت داد. اصلاح‌طلبان رادیکال پیش‌از این سابقه‌ای بس شگرف در پرونده کشته سازی چون ماجرای ترانه موسوی و سعیده پور آقایی دارند. اخیراً نعمت احمدی وکیل دادگستری شایعه مرگ زندانیان سیاسی را دروغی بزرگ از جانب شیخ فتنه گران (کروبی) خوانده است.

با افول اجتماعی چپ‌های ستادی پس از انتخابات، صدای پای چپ‌های رادیکال به‌وضوح قابل‌شنیدن است، هدف آن‌ها ایجاد دوقطبی در جامعه و سوارشدن روی موج‌های اجتماعی است. به صحنه آوردن این دست افراد آلوده در اعتراضات صنفی معلمان و کارگران، نشانه‌ای مهم از این ماجراست. البته افراد شاخص حزب اتحاد آن‌قدر محبوبیت و مرجعیت ندارند که بتوانند لیدری این دست اعتراضات را در دست بگیرند؛ آن‌هامی‌خواهند بازیگری در عرض برای افزایش عمق حوادث باشند.

 این تلاش کودکانه باعث شده است که بازی چپ‌های رادیکال به سطحی مبتذل برسد. اخیراً دبیر کل غیر قانونی حزب اتحاد نامه‌ای به رئیس جمهور نوشته و از ایشان خواسته است تا مقدمات دستور عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را به بهانه «ورزش» فراهم کند. در این نامه با امضای آذر منصوری آمده است: «ناپسندترین شکل ابراز این مخالفت، آن است که ورزشکاران خود را مجبور کنیم به بهانه‌های مختلف از مواجهه با حریف اسرائیلی فرار کنند. این تحمیل دروغ و دورویی بر قهرمانان ورزشی نه توجیه اخلاقی و اعتقادی دارد و نه منطق سیاسی.» منصوری در نامه اش نوشته است که اگر دولت ایران دستور به عادی سازی با رژیم صهیونیستی ندهد، کل  ورزش ایران تحریم می‌شود!

در حالی چپ رادیکال برای شناسایی رژیم کودک کش اسرائیل بی‌تابی می‌کند که بسیاری از ورزشکاران آزاده در جهان اسلام با افتخار از انجام مسابقه ورزشی با ورزشکاران صهیونیست سر باز می‌زنند. در دورانی که مردم منطقه در برابر اقدامات چند حاکم مرتجع و به رسمیت شناختن رژیم جعلی صهیونیست به پا خواسته‌اند، در تهران دبیر کل یک حزب چنده ده نفره، زیر یک نامه عاشقانه برای را دشمن امضاء کرده است.

تلاش یک حزب اصلاح‌طلب برای تحریم کل ورزش ایران/ نامه به رئیسی به نیابت از رژیم صهیونیستی! + عکس و فیلم

تلاش یک حزب اصلاح‌طلب برای تحریم کل ورزش ایران/ نامه به رئیسی به نیابت از رژیم صهیونیستی! + عکس و فیلم

پیش از این افراد باند شیرین عبادی تلاش کرده‌اند تا به بهانه عدم به رسمیت شناختن ورزشکاران رژیم غاصب صهیونستی از سوی ورزشکاران ایرانی کل ورزش ایران تحریم شود. به نظر پس از ناکامی این موج در خارج از کشور، این مأموریت به داخل منتقل شده و یک حزب اصلاح طلب خواستار به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی شده است.

در حالی اصلاح طلبان فرش قرمز زیر پای رژیم صهیونیستی پهن کرده‌اند که روز گذشته رادیو پیام اسرائیل در گفتگو با یک تروریست در حزب کومله از نقش شیطانی رژیم صهیونیستی در تجزیه ایران و جدا شدن کردستان و خوزستان خبر داده است. این طرح با عنوان «خاورمیانه بزرگ» از سوی آمریکایی‌ها هدایت می‌شود. در زمان جنگ ۳۳ روزه لبنان در تابستان ۲۰۰۶ کاندولیزا رایس، وزیر امور خارجه وقت امریکا، گفت: «آن چه ما در آنجا شاهدش هستیم، دردهای زایمان یک خاورمیانه جدید است. ما باید مطمئن باشیم که بسوی این خاورمیانه قدم بر می‌داریم و نه برای بازگشت به خاورمیانه پیشین».

تلاش یک حزب اصلاح‌طلب برای تحریم کل ورزش ایران/ نامه به رئیسی به نیابت از رژیم صهیونیستی! + عکس و فیلم

 اخیراً حسین مرعشی دبیر کل جدید حزب کارگزاران گفته است که اشتباه تاریخی اصلاح‌طلبان آن بود که از رهبری فاصله گرفته‌اند! سخنان دبیر کل طیف لیبرال کارگزاران در جبهه اصلاحات، پیامی روشن در خود دارد. اصلاح‌طلبان استخوان خردکرده خوب می‌دانند که اگر امروز با رادیکالیسم چپ مدرن مقابله نکنند، این بار  تندروها با بلدوزر از روی خودشان رد خواهند شد.

چپ‌های سنتی و خط امامی برای آنکه ته‌مانده اعتبار و حرمت خود را حفظ کنند باید مقدمات پس زدن رادیکال‌ها را فراهم کنند، واقعیت آن است که در یک‌زمان معین نمی‌توان هم در اردوگاه پرهیاهوی تندروهای بدخو پناه گرفت و سمت سخنگویی به آن‌ها داد و هم تابلوی بازگشت به ارزشهای امام (ره) و نظام را برداشت. بازگشت به عقب مقدماتی دارد که کارگزارانی‌ها باید آن را اجرا کنند؛ این مسئولیت حتی به دوش برخی چون آقای موسوی خوئینی هم سنگینی می‌کند. مردم از خود می‌پرسند چه خبر از مردی که قبل از انتخابات دلواپس بود و نامه نگاری می‌کرد ولی حالا دوباره به غار تنهایی خود بازگشته است!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 36
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۲۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  27 2
  نابود باد اسرائیل
 • IR ۲۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  22 2
  احسنت به ورزشکار با غیرتمون. مرگ بر رژیم جعلی اسراییل غاصب کودک کش
 • IR ۲۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  17 2
  عجیب نیست ، سرمایه اسراعیل در ایران هستند
 • IR ۲۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  16 1
  لعنتیها چه نقشه هایی برای ایران عزیز ما کشیده اند.
 • IR ۲۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  17 1
  دیگه کم کم دارن از خودشون رونمایی میکنن! خود را رسواکردن
 • IR ۲۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  13 1
  برای اسراییل کار می کند ؟!
 • IR ۲۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  6 1
  این ها نمره‌ی سیاسیشون صفر هست. سازمان های ورزشی دست غربی هاست و به هر بهانه ای می توانند شما تحریم کنند حتی اگر به همه ی خواسته هاشون تن بدید
 • IR ۲۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  11 1
  صهیونیست پنهان
 • IR ۲۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  10 1
  نتیجه مماشات در برابر اصلاح طلبان مستقر در مناصب حساس همین گستاخی هاست
 • میثم IR ۲۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  8 0
  تا زنده ای این لکه ننگ حمایت از جریان نفاق و جریان برانداز از دامنت پاک نمی شود. الان هم وسیله سیاست بازان بی .... مانند امثال خاتمی و حجاریان و تاج زاده و نبوی شدی . مواظب باش شصت پات نرود چشمت.
 • IR ۲۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  0 0
  اینا خسته نمیشن
 • سید فروزان CH ۲۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  2 2
  پدر معنوی این جریان هاشمی بود
 • IR ۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  3 0
  خیلی جالبه اصلاح طلبان روبروز ماهیت اصلی خودشان رابیشتر برملا میکنند البته همه مردم میدانند که اصلاح طلب ها هیچ فرقی باهم ندارند و این تعریف داخلی خودشان است که چپ و راست افراطی محافظه کار و از این خزعبلات را برای خود ترسیم میکنند از نظر همه ی اصلاح طلب ها میشودزن بی دفاع را درحمام با شلیک مستقیم چند گلوله به طرز فجیعی به قتل رساند و بعد پول داد وازاد شد و تازه توریسین های اصلاح طلبان به مقتول تا میتوانند انگ های خیانتکارانه بزنند این شعار پوچ ورزشگاه رفتن و دوچرخه سواری دختران برای شلیک بی دغدغه هرچه راحت تربه زنان ودختران مظلوم ایرانی است
 • IR ۲۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  7 0
  رژیم کودک کش صهیونیستی محکوم به از بین رفتن است
 • IR ۰۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 0
  خدا نابودتون کنه که همتون یکی هستید
 • اهوازی IR ۰۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  0 1
  مثلا خبر خوبیه؟ تولید هر کیلو سیب زمینی 500 لیتر آب میخواد...چند سنت پول چه ارزشی به نابودی ذخایر آب مملکت داره؟؟؟
 • کریم IR ۰۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  3 0
  تاکی باید با این اراذل مدارا کرد؟
 • IR ۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 0
  دیگه اینبار کور خوندن این مزدوران جرات داریدفتنه ای دیگربپاکنیداینبارملت فقط شعارنمیدن بلکه روی هرچه غرب گرا با پاردخواهندشد.
 • IR ۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 0
  این خانم تالی تل مصی علینژاد می کنند ،مصی هم دختر ساده روستایی را آوردند وگنده کردند وخودشان پشت او سنگر گرفتند تا جای که افسار دست خودشان بود کشور را به چالش های مختلف دچار کردند بعد که دیگر نه وزارت کشور دست اصلاحات بود که پول بدهد به مصی برای چاپ کتاب در پتی ،افسار را دادند به ارباب و رفت امریکا ،دقیقا این خانم هم که سودای قدرت دارد وآنانی که پست او قایم شدند!؟!
 • IR ۰۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  2 0
  عروسکهای زشت هموطن نما و عروسک گردان های صهیونیستی
 • جاویدایران NL ۰۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  2 0
  از مشرق انتقاد دارم، من برای حامیان پانترکیستی ترکیه پاسخ نوشتم اما منتشر نکردید! اما برم سراغ حرف خودم. درباره موضوع هواپیمای اوکراینی انتقاداتی به حکومت داشتم ودارم اما نه انتقادی از جنس وطن فروشان که میخوان بگن ایران هواپیمارو‌عمدی زده! حرفم چیز دیگه بودکه خودتون بهتر میدونیدو توضیح هم داده بودم، درهرصورت هرچیزی هم باشه همچنان باید از جمهوری اسلامی کاملاً حمایت کنیم چون تا به همین میزان هم که قدرت کشور رو رسونده عالی و بی نظیر بوده و ستودنی هست، انتقاد من شاید بیشتر بخاطر این باشه که جمهوری اسلامی توقع مارو خیلی بالا برده، وگرنه قرار نیست با انتقاد برسر یک موضوع بریم بچسبیم به کسانی که کشور رو میخوان باز هم مثل صدهاسال قبل به ذلیلی بکشونن و‌تضعیف کنن. یه موضوع دیگه هم که این روزها مخالفان و‌ضدایرانی ها مطرح میکنن مقایسه استقبال روسیه از بنت نخست وزیر اسرائیل و رئیسی هستش، دراین باره توضیحاتی منتشر کنید، مثلاً اینکه میگن پوتین و بنت اخیراً که ملاقات کردن باهم دست دادن و کنار هم بافاصله نزدیک نشستن اما درباره ایران چنین نکردن، ویامثلاً میگن برای ایران یکی میز بزرگ قرار دادن برای ملاقات اما با بنت دو صندلی کنار هم بودن، کدومش بهتر هست ازنظر سیاسی؟ درباره میز بزرگ که ظاهراً عظمت و‌پذیرایی شیک تر رو نشون میده اما نمیدونم از نظر سیاسی چه معانی داره و کدومش بهتره؟! اما اینکه دست ندادن یکم مشکوکم کرده! وطن فروش ها نبودن پرچم کنار میز تشریفات بزرگ رو هم ایراد گرفتن اما این حرف دیگه واقعاً چرته چون پرچم روسیه هم که نبود، زمانی خوب نیست که پرچم روسیه میبود اما پرچم ایران نمیبود. بی بی سی هم مطلبی توی سایتش منتشرکرده و گفته هیچ سندی امضانشده و دست ایران خالی مونده، این حرف هم چرت هست چون تأثیری روی روابط دو‌کشور نداره و امورات به درستی داره پیگیری میشه و به ثمر میرسه، درباره چین هم همین رو میگفتن و‌میگفتن همکاری ۲۵ ساله که در اول سال گفته شد فقط حرفش رو گفتن اما اجرایی نشده و‌معلوم نیست هم بشه! تااینکه به تازگی رسماً اجرایی شد و‌امثال بی بی سی لال شدن،تازه یادشونم رفته بود وقتی میگن فقط حرفه و معلوم نیست اجرایی بشه مگه نمیگفتن این همکاری ۲۵ ساله به ضرر ایرانه؟پس چرا نگران بودیدکه اجرایی بشه و امیدواربودیداجرایی نشه؟میگفتن معلوم نیست اجرایی بشه! درباره اینا یه توضیحاتی منتشر کنید.
  • ماحسون IR ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
   3 0
   با سلام ودرود و اف براصلاح طلبان وطن فروش که بیشترشان گرفتار بزرگی بینی هستن،حقیقتا سوال خوبی پرسیدی مشرق جان مادرت جواب بده
  • IR ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
   0 0
   آقای ریسی یک ریس جمهور مردمیه
 • IR ۰۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  3 0
  این حرف ها رو با سینه ستبر به فدراسیون های جهانی ورزشی بزنید نه اینکه پس از برخورد ورزشکاران به نمایندگان رژیم صهیونیستی دنبال گواهی پزشکی،مشکل خانوادگی،مصدومیت،باید ببازی و ... هستید
 • IR ۰۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  2 0
  خیانت اینها روز بروز آشکار میشود
 • IR ۰۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  2 0
  قبل انقلاب موساد در ایران شبکه زیتون درست کرد اینها جزو همان شبکه هستند اکثریت هم یهودی مخفی هستند
 • IR ۰۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 0
  نباید به بهانه یه مشت بازی و مسابقه بی فایده از اصول اسلامی عقب نشینی کنید.حتی اگر ورزش و مسابقات ورزشی کشورمون رو به کل تحریم کنن هیچ اتفاقی نمیافته بعد از یه مدت عادی میشه. مشکل از خود شما بوده که تا این حد روی مسابقات ورزشی تمرکز کردین و مردم رو به این بازیهای بی فایده وابسته کردین.حالا باید هزینه این راه باطل رو بپردازید.
  • IR ۱۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
   2 0
   همونجور که فرانسه داشتن حجاب و نفی هلوکاست را منع کند ایران هم آزاد است روابط و مسابقه با رژیم صهیونیستی یا حضور زنان در ورزشگاه و دوچرخه سوارشدن نشون مخالفت کنه
 • IR ۰۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 0
  (فارغ از متن این خبر) لطفا در دلمون برای ظهور امام زمان ع دعا کنیم. اللهم العجل لولیک الفرج
 • IR ۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  2 0
  خدا این رژیم اشغالگر و تمام کسانی که قصد عادی سازی روابط با این ملعونهای کودک کش رو دارند در هر کجا از عالم که هستند نیست و نابود بکنه
 • IR ۱۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  2 0
  محیط ورزشگاه ها محل تجمع جوانان هوادار تیم و بازیکنان است حالا این زنان میخواهند آنجا کی را تشویق کنند مثل اینکه مردان بروند تماشای بازی زنان
 • IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 0
  در ورزشگاه ها ایران هنوز الفاظ رکیک و فحاشی وجود دارد و جای خانواده نیست
 • IR ۱۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  0 0
  پخش اخبار دروغ و جعلی و خیانت و وطن فروشی رایگان شده.باید با امثال این فرد و بقیه عوامل دشمن برخورد جدی بشه
 • DE ۲۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 0
  اقای منصوری! چه غلط های زیادی!
 • IR ۰۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  1 0
  کشورصاحب داردهیچ غلطی نمیتوانندبکنند
 • DE ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  0 0
  بیخودنیست اصلاح طمعکاران بیلیاردها خسارت مادی و فرهنگی به کشور زدند چون وقتی گنده هاشون اصلا درک و تحلیل ندارند وای به بقیه شون. آخه چطور ممکنه غربگداهاییکه اربابشون امریکاست و نسخه پیچشون جورج سورس و راهشون راه رفرمیست های امریکاییست بتونند در خط امام وخط رهبری که ضد فرهنگ شیطانی کاپیتالیسی و کمونیستی و مارکسیستی است و مبنا و پایه فکریشون شرع مقدس و دین مبین اسلام و سنت وعترت رسول الله ص است ٬ در یک جا جمع شوند. نظام ایران سالها برای توبه و بازگشت به انقلاب فرصت داد ولی نفهمیدید و روز به روز پرروترشدید. اشتباه شما فاصله گرفتن از قران و ومذهب و انقلاب و خط امام بود. در یک نفرخلاصه اش نکنید برای گول زدن ملت.یعنی میخوان بازبا دوتا دیدار وچند تا پیام.... خود را در چشم مردم درخط امام و انقلاب جلوه بدهند.عجب مزورانی هستند اینها .حدود سه سال و نیم برای باز گول زدن مردم فرصت دارند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس