کد خبر 1290312
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
حوادث

او با ترفندی ناجوانمردانه، دختران نوجوان را در مشهد به درون شمشادهای کنار ایستگاه های مترو می کشاند و ...

به گزارش مشرق، مرد ۳۱ ساله ای که به بهانه کمک به همسر باردارش ، دختران نوجوان را اغفال می کرد و با کشاندن آن ها به درون شمشادهای اطراف ایستگاه های مترو مورد تعرض و آزار و اذیت قرار می داد با صدور حکمی قاطع از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی به اعدام در ملأ عام محکوم شد.

دی ماه سال ۹۸ بود که دختر ۱۴ ساله ای وحشت زده و هراسان با نیروهای انتظامی تماس گرفت و ماجرای تکان دهنده ای را فاش کرد. او که مدعی بود مورد تعرض «ابلیس بدبو» قرار گرفته است به پلیس گفت: در حالی که قصد داشتم از ایستگاه مترو در محدوده بولوار دانش آموز مشهد خارج شوم ناگهان مرد جوانی که از دهانش بوی تعفن خارج می شد، مقابلم قرار گرفت و درحالی که خود را نگران نشان می‌داد به من گفت: «همسرم باردار است و اکنون به دلیل  بیماری که دارد درون شمشادهای وسط بولوار افتاده است و کسی کمکم نمی کند! آن مرد شیطان صفت حتی برگه های آزمایشگاهی هم در دست داشت و با التماس از من خواست تا به همسرش کمک کنم!

من هم که تحت تاثیر عواطف انسانی قرار گرفته بودم، بدون تامل با او همراه شدم تا به یک انسان بیمار کمک کنم ولی زمانی که به وسط شمشادها رسیدیم ناگهان«ابلیس بدبو» با تهدید به مرگ سرم را داخل شمشادها خم کرد. تازه فهمیدم که فریب خورده ام ولی آن قدر ترسیده بودم که همه وجودم می لرزید. او که چشمانی ترسناک و از حدقه بیرون زده داشت شال روی سرم را به دست و پاهایم بست و مرا درون شمشادها مورد تعرض قرار داد.

این درحالی بود که بوی عرق بدن و بوی زننده ای که از دهان او خارج می شد با یکدیگر درآمیخته و حالت تعفن پیدا کرده بود. او سپس مرا در همان حالت زننده درون شمشادها رها کرد و از محل گریخت. ابتدا با تلاش زیاد شال پاهایم را باز کردم و سپس با دندانم گره دیگر شال را گشودم که به دستانم حلقه زده بود.

بعد از آن بلافاصله ماجرا را برای خانواده ام بازگو کردم و با پلیس تماس گرفتم! با توجه به اهمیت این حادثه تکان دهنده ، بلافاصله سردار محمد کاظم تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) دستورات ویژه ای را برای شناسایی و دستگیری این مرد هوسران صادر کرد و بدین ترتیب تحقیقات گسترده ای از سوی نیروهای انتظامی آغاز شد ولی هنوز رصدهای اطلاعاتی در این باره ادامه داشت که حادثه مشابهی در ایستگاه متروی هفت تیر مشهد رخ داد دختر ۱۹ ساله‌ای که شکار «ابلیس بدبو» شده بود با ترفند کمک به همسر باردار، مورد تعرض قرار گرفت بنابراین کارآگاهان ماجرای «ابلیس بدبو» را طی گزارشی به قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی اطلاع دادند و این گونه با دستورات محرمانه قاضی صبوری نسب (مستشار وقت شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) روند تحقیقاتی پلیس وارد مرحله جدیدی شد، اما در حالی که شیوع کرونا در کشور بررسی های کارآگاهان در ایستگاه های مترو را بامشکل روبه رو کرده بود، ناگهان در بیست و هفتم اردیبهشت سال ۹۹، حادثه مشابه دیگری در یکی از ایستگاه های متروی بولوار وکیل آباد اتفاق افتاد و این گونه پرونده «ابلیس بدبو» سریالی شد.

تحقیقات برای شناسایی این مرد هوسران ادامه داشت تا این که تصاویری از «ابلیس بدبو» با بررسی دوربین‌های مدار بسته به دست آمد و کارآگاهان بالاخره با همکاری پلیس مشهد، حراست مترو و خانواده های قربانیان ، موفق شدند تیر سال ۹۹، این شیطان ترسناک را در ایستگاه متروی بولوار سید رضی مشهد زمانی دستگیر کنند که در محاصره نیروهای حراست مترو قرار گرفته بود.تعداد دیگری از دخترانی که طعمه «ابلیس بدبو» شده بودند با مراجعه به پلیس آگاهی وی را شناسایی کردند و بدین ترتیب او با شاکیان زیادی روبه رو شد.

از سوی دیگر با توجه به حساسیت ماجرای هولناک و تعرض های سریالی وی به دختران نوجوان ، این پرونده به صورت ویژه در دستور کار قضات شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرار گرفت و قاضی دکتر اسماعیل شاکر (رئیس دادگاه) دستورات خاصی را برای بررسی همه ابعاد و جوانب این پرونده صادر کرد چرا که هوسرانی های «ابلیس بدبو» جوی از احساس ناامنی را در منطقه ای از شهر به وجود آورده بود.

پس از بررسی های دقیق و بازجویی های تخصصی، جلسات محاکمه وی درحالی به ریاست قاضی شاکر برگزار شد که مقام قضایی با تیزبینی های ویژه ای در پرونده از متخصصان پزشکی قانونی خواست به طور کارشناسی و تخصصی درباره رخدادهای تکان دهنده طعمه های این متهم خطرناک، اظهارنظر کنند. این گونه بود که با اعلام نظرات کارشناسی پزشکان قانونی، زوایای پنهانی جدیدی از رفتارهای هولناک «ابلیس بدبو» افشا شد.

اگرچه این متهم با دستاویز قرار دادن اختلافات خانوادگی با همسرش و توسل به شیوه های انکار، سعی داشت خود را به راحتی از مجازات برهاند اما سوالات تخصصی رئیس با تجربه شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی او را چنان در مخمصه عجیبی انداخته بود، که هر پاسخی به این سوالات او را از چاله به چاه می انداخت و در برابر اظهارنظرهای کارشناسی و مدارک مستند موجود در پرونده، چاره ای جز تشریح ترفندهای شیطانی برای تعرض به دختران نوجوان را  نداشت.

 بعد از چندین جلسه دادگاه که با حضور وکلای مدافع برگزار شد در نهایت قضات دادگاه با توجه به محتویات پرونده، نظرات دقیق و تخصصی پزشکان قانونی و اقاریر متهم، گزارش های پلیس و دیگر اسناد و مدارک موجود، رای خود را در این باره صادر کردند.  براساس این رای که به امضای قاضی اسماعیل شاکر (رئیس دادگاه) و قاضی سعید محمدی (مستشار) رسیده، متهم «حسن- ت» به خاطر آدم ربایی با شیوه اغفال و ترفند کشاندن دختران به درون شمشادها به تحمل ۵ سال زندان، به اتهام ارتکاب اعمال منافی عفت به تحمل ۹۹ ضربه شلاق و به دلیل ایراد ضرب و جرح عمدی به پرداخت دیه در حق شاکیان محکوم شده است.

همچنین دادگاه براساس این رای قاطع  ، متهم   پرونده را که به «ابلیس بدبو» معروف شد، به اتهام تجاوز به عنف به اعدام در ملأ عام محکوم کرد چرا که شیوه ارتکاب جرم و تبعات اجتماعی آن آثار زیانباری در جامعه داشته است و به دلیل بیم  تجری  دیگران باید در محل وقوع جرم اجرا شود. شایان ذکر است: رای صادر شده از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است و با اعتراض متهم و وکیل مدافع وی در یکی از شعبه های دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار می گیرد.

ابلیس بدبو به اعدام در ملأ عام محکوم شد

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 31
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 10
 • IR ۱۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  53 0
  اين ابليس باید اعدام بشه
  • دیدگا IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
   0 0
   آیا گذشت زمان و طولانی شدن دوران حبس مانع از اجرای حکم اعدام نمیشه؟ بنظرم باید شلاق بزنن و احکام رو به سرعت اجرا کنن!
 • نیما IR ۱۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  26 0
  عجب اسمی ابلیس بدبو
 • US ۱۸:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  32 1
  چرا همان موقع در مترو در باره این شخص اطلاع رسانی نشد تا حداقل مورد بعدی اتفاق نیفتد ؟
 • IR ۱۸:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  12 38
  البته ایشان در راستای محبت و رأفت اسلامی و رویش ها و جلوگیری از ریزش ها و این گونه موارد در دادگاه تجدید نظر به یک سال زندان محکوم خواهد شد و پس از شش ماه مرخصی گرفته و در سه ماه آخر هم محکوم به جاروب کردن ایستگاه مترو در ملاء عام خواهد شد تا عبرتی شود از برای دیگر متجاوزان به عنف!!!!!!!!
  • IR ۲۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   16 0
   شما اگر دنبال نه به اعدام نیوفتی ... اطمینان داشته باش اون داستان های تخیلی اتفاق نمی افته
  • IR ۲۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   19 0
   اگر این نوع جرایم مورد رافت قرار بگیره - که نمیگیره - در واقع خود قاضی پرونده خلاف قوانین عمل کرده و مورد بازرسی قضایی قرار میگیره پس این نوع ادعاها بی مورد است
  • IR ۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   7 0
   اگه دولیتری ها برای حمایت ازش قهرمان نسازن اعدام میشه مطمئن باش
 • IR ۱۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  27 1
  دختران ده هشتادی خیلی نترس شدن و این خوب نیست یعنی تو نترسیدید با یک مرد غریبه رفتی وسط شمشاد این کشتید بعدی ها چی البته حق این که صدبار اعدام است ولی باید به دختران بیاموزید حسابی در این جامعه ترسو باشند نه زورو
  • IR ۲۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   5 1
   ننه باباش اون وقت کجا بودن! بچه رو ول میکنید به امان خدا؟
  • IR ۰۷:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
   4 1
   ننه باباش هرجا که باشن.چه ربطی داره مگر هرکسی خواست انسانیت کنه باید مورد تعرض قرار بگیره.
  • KIAN71 IR ۱۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
   1 0
   از کی تاحالا "درامان‌خدا" بد و اشتباه شده!؟
 • IR ۲۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  8 0
  توبه گرگ مرگه
 • تارا IR ۲۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  6 0
  چرا هرچی جنایت و فساد گزارش می دید و می نویسید می گید
 • Mohammad IR ۲۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  7 0
  باید اعدام شه خیلی ترسناکه همچین دیوانه ای
 • IR ۲۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  5 0
  بیشرف باید چندبار اعدام بشه یکبارش برای خانم هایی که به کمک احتیاج پیدا خواهند کرد و دیگر کسی به کسی اعتماد نخواهد کرد و ...
 • IR ۲۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  9 1
  باز هم مشهد
 • IR ۲۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  8 0
  این مرتیکه اعدام کمشه تیکه تیکش کنید خواهشن
 • حیدر IR ۲۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  11 0
  با اعدام این فرد باعث برگشت آرامش و اعتماد به جامعه خواهد شد ، اما متأسفانه بد حجابی دختران خیلی زننده شده و باعث شده هر حیوانی به خودش اجازه تجاوز به آنها رو بدهد
  • جواب حیدر ۲۳:۳۱ IR ۰۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
   4 4
   ای بابا مرده بیمار جنسی بود بازم دخترا مقصر شدن. میگه به یه دختر ۱۴ساله تجاوز کرده میفهمی یکی شون بدحجاب بود ۲تاشون بدحجاب بود معلوم نیست به چندتا نوجوون تجاوز کرده حیوون صفت . ایشون روانی هستند وباید اعدام بشن همچین روانی هایی آرامش رو از جامعه میگیرن.
  • RO ۱۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
   0 1
   ماشاءالله به شما کارشناس ورزیده. همه مشکلات رو به بی حجابی ربط بده.... بابا جان یارو روانی بوده روانی
 • IR ۲۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  7 0
  دختران خود را باید توجیه کرد که گول این افراد شیاد را نخورند
 • IR ۰۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  4 0
  اینکه مجرم هست و اتهامش ثابت شده حالا دیگه برای چی چمشهاش رو بستید ؟ چرا میخواین شناخته نشه اینکه در ملاعام اعدام میشه
 • DE ۰۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  3 0
  متهم «حسن- ت» به خاطر آدم ربایی با شیوه اغفال و ترفند کشاندن دختران به درون شمشادها به تحمل فقط ! ۵ سال زندان، به اتهام ارتکاب اعمال منافی عفت به تحمل ۹۹ ضربه شلاق و به دلیل ایراد ضرب و جرح عمدی به پرداخت دیه در حق شاکیان محکوم شده است. حالا یه کمی هم اعدامش میکنیم ولی میتونه بعد از اعدام اعتراض کنه. بابا چقدر جریمه این کارها کمه ۵ سال زندان....
 • GB ۰۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  1 0
  خب اگه حبس بشه تو زندان هم به تعرض ادامه میده
 • آرش کمانگیر IR ۰۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  5 0
  به نام خدا . سلام . چرا محاکمه این شیطان اینقدر طول کشیده؟ اینگونه جنایتها که امنیت اجتماعی و اخلاقی جامعه را شدیدا به خطر میاندازد باید ظرف یک ماه به نتیجه رسیده و مجرم به اشد مجازات برسد .
 • IR ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  1 0
  چرا این دادگاه 16 ماه طول کشیده ؟ مگر سفینه به کره مریخ می فرستادند؟
 • IR ۱۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  1 0
  اعدام کمترین سزایش هست اگرمدعیان شیطان پرست بزارندوگرنه امثال این بیشترمیشه
 • KIAN71 IR ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  1 0
  اعدام این بی‌ناموس هرزه را به مردم مشهد تبریک میگم. خدا به قربانیان این ماجرا صبرزیاد بده، در سن حساسی هستند، از خدا میخام تاثیرات منفی در روحیه‌شون زودتر برطرف بشه و با نگاه و عینک بدبینی به دیگر مردان شهر و سرزمینش نگاه نکنند. ‌.. ازصمیم قلب متاسفم.
 • ایرانی IR ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  0 0
  ۱ کثافت کم
 • هاشمیان IR ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
  0 0
  حیف اسم انسان برای این حیوان

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس