کد خبر 1288318
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران اصلاح می‌شود

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از اصلاح بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش مشرق، محمد آخوندی، در رابطه با آخرین وضعیت تحقق بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران اظهار کرد:  بودجه ۱۴۰۰ در شورای قبل واقعی تدوین نشده است و با توجه به این موضوع مشکلاتی را در فرایند تحقق بودجه ایجاد کرده است و درآمدهای شهرداری تا به امروز ۵۰ درصد محقق شده است.

بیشتر بخوانید:

شهرداران مناطق تهران چگونه انتخاب می‌شوند؟

وی تصریح کرد: بنابراین شورا و شهرداری بنا دارد اصلاحیه‌ای در بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران ایجاد کند و در جلسه کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر تهران شهرداری تهران اعلام کرد که برای اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ در قالب لایحه‌ای به شورا ارائه خواهد کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: ما منتظر هستیم تا شهرداری این اصلاحیه را در قالب لایحه  بفرستد و این در حالی است که شهردار تهران در این زمینه اظهاراتی را اعلام کرده است و در جلسه کمیته تخصیص بودجه هم مطرح شده است و ان‌شاءالله قرار است یک اصلاحیه‌ای در بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران در قالب لایحه به شورا ارائه شود تا بررسی شود.

وی افزود: شهرداری تا پایان سال فرصت دارد بنابر روش‌هایی که دارد به این موضوع بپردازد ولی آن چیزی که اطلاع دارم یک اصلاحیه جزیی در بودجه ایجاد شود.

آخوندی درباره تحقق رقم بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران گفت: بنابر نظرات و برداشت‌های کارشناسان اینگونه است که تمام بودجه محقق نخواهد شد اما دوستان ما اعلام کردند که در ۶ ماهه دوم برنامه جدی دارند تا بودجه تحقق شود اما اینکه بودجه تحقق شود بسیار سخت است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس