کد خبر 1287080
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸
حماس: سازش و هماهنگی امنیتی با اسرائیل پایان یابد - کراپ‌شده

سخنگوی جنبش حماس از مردم حاضر در کرانه باختری و قدس خواست که انواع مقاومت را افزایش دهند و عرصه درگیری با رژیم صهیونیستی را گسترش دهند.

به گزارش مشرق، «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش حماس از هماهنگی امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی به شدت انتقاد کرد.

برهوم در واکش به اقدام صهیونیستها برای احداث یک پایانه مسافربری برای شهرک‌نشینان صهیونیست در شمال کرانه باختری تأکید کرد که این اقدام تل‌آویو، یک جنایت و تجاوز جدید علیه ملت فلسطین است.

پایگاه خبری حماس به نقل از برهوم گزارش داد، تسریع روند عادی‌سازی روابط و تداوم حساب بازکردن تشکیلات بر روی مذاکرات بیهوده با رژیم صهیونیستی، باعث شده است که این رژیم نسبت به ادامه جنایات خود تشویق شود.

وی از مردم حاضر در کرانه باختری و قدس خواست که انواع مقاومت را افزایش دهند و عرصه درگیری با رژیم صهیونیستی را گسترده کنند.

سخنگوی حماس از تشکیلات خودگردان خواست که مقاومت را در کرانه باختری به حال خود بگذارد، تعقیب و ربودن نیروهای مقاومت را متوقف کند و تمامی مسائل مربوط به سازش و هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی را پایان دهد.

برهوم گفت که این هماهنگی عامل تداوم ظلم رژیم صهیونیستی به ملت فلسطین و افزایش روند شهرک‌سازی شده است.

این در حالی است که «یوسی دغان» رئیس شورای شهرک‌های صهیونیستی شمال کرانه باختری پنجشنبه گذشته خبر داد که «پروژه بزرگی» را در زمینه پایانه اتوبوسهای مسافربری کلید خواهند زد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس