معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم: نیروهای مسلح هوشیارانه و با زیرکی تحرکات دشمن را رصد می‌کنند

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) با اشاره به اینکه نیروهای مسلح هوشیارانه و با زیرکی تمام تحرکات دشمن را در منطقه رصد می‌کنند، گفت: قدرت دفاعی ایران، تهدیدات را کاهش داده است.

به گزارش مشرق، سردار علی شادمانی، معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص)  با اشاره به برگزاری رزمایش «مدافعان آسمان ولایت۱۴۰۰»، گفت: جمهوری اسلامی ایران در مسیر قدرت‌یابی و مقابله با تهدیدات مراتب پیشرفت و تعالی را به خوبی طی کرده است و در وضعیت مطلوب اقتدار دفاعی قرار دارد.

قدرت دفاعی ایران، تهدیدات را کاهش داده و حتی خنثی کرده است

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) افزود: قدرت دفاعی ایران، تهدیدات را کاهش داده و حتی خنثی کرده و این اقتدار در حد قابل توجهی بازدارندگی ایجاد کرده است.

سردار علی شادمانی: نیروهای مسلح، هوشیارانه و با زیرکی تمام تحرکات دشمن را در منطقه رصد می‌کنند

شادمانی تأکید کرد: رزمایش «مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰»، در همین راستا برگزارشده است، محصولات دفاعی مورداستفاده قرارگرفته در این رزمایش، با نظارت فرماندهان ارشد تست(آزمایش) شدند و مأموریت‌های واگذارشده را به خوبی انجام داده است.

آزمایش محصولات دفاعی جدید، با قابلیت‌های متناسب با فناوری‌های روز دنیا

وی با بیان اینکه محصولات دفاعی جدید، با قابلیت‌های متناسب با فناوری‌های روز دنیا در رزمایش «مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰»، مورد آزمایش قرار گرفتند، گفت: تعدادی از جنگ‌افزارهای موشکی زمین به هوا ارتش و سپاه در این رزمایش مورد آزمایش قرار گرفت.

سردار علی شادمانی: نیروهای مسلح، هوشیارانه و با زیرکی تمام تحرکات دشمن را در منطقه رصد می‌کنند

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) افزود: به حول و قوه الهی تاکتیک‌های پیچیده نظامی و دفاعی در رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰، عملیاتی و آمادگی نیروها و توانمندی محصولات دفاعی به ویژه سامانه‌های جدید احراز شد.

رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰، نمره قبولی دریافت کرد

شادمانی تأکید کرد: نیروی هوایی ارتش، نیروی پدافند هوایی و نیروی هوافضای سپاه عملکرد خوبی در این رزمایش ارائه کردند و رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰، نمره قبولی دریافت کرد و پیام این رزمایش صلح، دوستی و برادری برای دوستان و همسایگان است.

سردار علی شادمانی: نیروهای مسلح، هوشیارانه و با زیرکی تمام تحرکات دشمن را در منطقه رصد می‌کنند

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) ادامه داد: وقتی محصولات دفاعی، توانمندی خوبی دارند، نشان از تخصص، مهارت و خلاقیت نیروهای متخصص در نیروهای مسلح دارد و توانایی نیروها را نشان می‌دهد.

دفاع از منافع ملی، پاسداری از نظام جمهوری اسلامی، از اهداف عالیه نیروهای مسلح

شادمانی با اشاره به اینکه دفاع از منافع ملی، پاسداری از تمامیت ارضی کشور و نظام جمهوری اسلامی، از اهداف عالیه نیروهای مسلح است، اضافه کرد: این مأموریت را به نحو احسن انجام داده و خواهند داد.

سردار علی شادمانی: نیروهای مسلح، هوشیارانه و با زیرکی تمام تحرکات دشمن را در منطقه رصد می‌کنند


معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: یکی از اهداف این رزمایش‌ها، نشان دادن آمادگی نیروهای مسلح در مقابله با عوامل تهدیدکننده است.

شادمانی اظهار داشت: نیروهای مسلح، هوشیارانه و با زیرکی تمام تحرکات دشمن را در منطقه رصد می‌کند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس