دیدار دادستان تهران با رییس پلیس

دادستان تهران به مناسبت هفته ناجا با رییس پلیس پایتخت دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش مشرق، به مناسبت هفته نیروی انتظامی دادستان تهران با فرمانده انتظامی پایتخت دیدار کرد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در این دیدار با اشاره به اینکه وفاق و همدلی خوبی بین پلیس و دستگاه قضا وجود دارد، اظهار داشت: محصول و حاصل تعامل و همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی، امنیت و آرامشی است که برای مردم ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه با تدبیر، تمهیدات و طرح های انجام شده، شاهد کاهش جرائم مختلف در پایتخت هستیم تصریح کرد: به طور حتم اقتدار پلیس، اقتدار و سربلندی کشور و نظام سربلند جمهوری اسلامی را به دنبال خواهد داشت.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر لزوم بهره گیری از سیستم‌ها و سامانه های هوشمند در تعامل پلیس و دستگاه قضا، گفت: بدون شک ارتباط الکترونیک و سیستماتیک پلیس و دستگاه قضا، برکات و حسنات بسیار زیادی از جمله جلوگیری از اطاله دادرسی و... را در پی خواهد داشت.

علی القاصی مهر دادستان تهران نیز در این دیدار با تبریک هفته ناجا با اشاره به اینکه محصول تعامل دستگاه قضا و پلیس، امنیت و آرامش جامعه است، بیان داشت: شکوفایی استعدادها، رشد و تعالی جامعه در گرو نظم و امنیت جامعه است.

وی افزود: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند و نیروی انتظامی را از خود می دانند؛ چرا که نیروی انتظامی با جان خودش و با همه توان و ظرفیت خود از امنیت مردم صیانت می کند.

القاصی مهر با اشاره به اینکه هم در جایگاه شهروند و هم در جایگاه دستگاه قضایی از زحمات و تلاش های نیروی انتظامی قدردانی می کنیم، عنوان داشت: نیروی انتظامی و دستگاه قضا یک خانواده مشترک هستند و کارشان مکمل یکدیگر است.

دادستان تهران با اشاره به اینکه هیچ سازمان و مجموعه‌ای به اندازه نیروی انتظامی دارای وظایف متنوع و متکثری نیست، بیان داشت: امروز در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی بزرگ ترین نقش را نیروی انتظامی برعهده دارد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس