سردار فدوی

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: تمام امکانات و ظرفیت‌های سپاه و بسیج کشور در راستانی مقابله با بیماری کرونا و خدمت‌رسانی به مردم به میدان آمده‌اند.

به گزارش مشرق،  بزرگترین مرکز واکسیناسیون استان فارس با همکاری سپاه فجر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در محل حسینیه ثارالله (علیه‌السلام) شیراز و با حضور سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه افتتاح شد.

سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در بازدید از این مرکز واکسیانسیون با بیان اینکه اجرای طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نتایج بسیار خوبی در راستای مقابله با بیماری کرونا در پی داشته است، گفت: این طرح که با همکاری بسیج و وزارت بهداشت از ابتدای شیوع این بیماری اجرایی شده همچنان تداوم داشته و در روزهای اخیر شاهد به اوج رسیدن فعالیت‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه سپاه آماده گسترش و ایجاد مراکز واکسیناسیون در سطح کشور است، گفت: همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با سپاه و بسیج فارس و آغاز به‌کار این مرکز واکسیناسیون در شیراز نمونه‌ای درخشان از حضور جهادگران بسیجی در عرصه مقابله با بیماری کرونا و نجات جان مردم است.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: تمام امکانات و ظرفیت‌های سپاه و بسیج کشور در راستانی مقابله با بیماری کرونا و خدمت‌رسانی به مردم به میدان آمده‌اند.

سردار فدوری در دیدار با پزشکان و پرستاران بیمارستان مسلمین و بیمارستان شهید دستغیب شیراز با بیان اینکه عاقبت بخیری و بهشت پاداش جهادگران عرصه سلامت است، گفت: فداکاری و از جانگذشتگی کادر بهداشت و درمان در دوران این بیماری سخت، برگ زرینی در کارنامه جامعه پزشکی و پرستاری کشور است.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: برپایی بیمارستان پشتیبان شهید دستغیب در شیراز با حضور کادر بهداشت و درمان سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی و نقش‌آفرینی درخشان این بیمارستان در راستای خدمات‌رسانی به بیماران کرونا یک الگوی موفق در سطح کشور و اقدامی درخور تجلیل است.

بنا بر این گزارش، سردار فدوی در سفر خود به استان فارس از مراکز بستری موقت بیماران کرونا در شیراز که با ظرفیت ۲۰۰ تخت توسط سپاه فجر استان فارس برپا شده‌اند، بازدید کرد

منبع: سپاه نیوز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس