قالیباف نمایه

رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده مرودشت گفت: کمیسیون آئین‌نامه داخلی مجلس باید سریع‌تر فرآیند اصلاح قانون‌گذاری را نهایی کرده و ارائه کند زیرا باید مؤثرتر از گذشته به حل امورات جاری بپردازیم.

به گزارش مشرق، جلال رشیدی‌کوچی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس امروز (یکشنبه ۴ مرداد) در جلسه علنی و در اخطار اصل ۸۴ قانون اساسی اظهار داشت: مردم  زیر بار سنگین گرانی‌ها کمرشان خم شده است یک روز نان گران می‌شود و روز دیگر سیمان و خودرو.

بیشتر بخوانید:

جلسه علنی مجلس آغاز شد

وی افزود: در تمامی این مسائل و گرانی‌های اخیر، مجلس طرح‌هایی را بررسی می‌کند که شاید دردی از مردم را درمان نکند لذا باید چارچوب مجلس را تغییر دهیم و طرح‌هایی که به درد مردم می‌خورد را در دستور کار قرار دهیم و بکوشیم صدای مردم را بشنویم.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور تصریح کرد: چرا به طرح‌هایی که مربوط به کنترل و جلوگیری از گرانی‌ها است ورود نمی‌کنید.

رشیدی‌کوچی گفت: دولت در روزهای پایانی فعالیت خود بلاهای زیادی به اسم گرانی سر مردم آورده است البته ایرادی به نمایندگان مجلس نیست و باید چارچوب کلی مجلس را تغییر دهیم.

نماینده مرودشت در مجلس افزود: مردم امروز در ابتدایی‌ترین مسائل و مشکلات خود مانده‌اند اما طرح‌هایی در مجلس مطرح می‌شود که دردی از مردم دوا نمی‌کند و باید طرح‌هایی درباره جلوگیری از گرانی نان، سیمان، خودرو و ... را در دستور کار قرار دهیم.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: این بحث موضوع درستی است؛ باید این موضوع را جدی بگیریم چرا که تنها راهی که باید مؤثرتر از گذشته به حل امورات جاری و حل ریشه‌ای مسائل بپردازیم اصلاح آئین‌نامه داخلی مجلس است.

قالیباف افزود: کمیسیون آئین‌نامه داخلی مجلس باید سریع‌تر فرآیند اصلاح قانون‌گذاری را نهایی کرده و ارائه کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس