کد خبر 1243102
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
بدترین خبر برای گل محمدی؛ خیال استقلال راحت شد/ ستاره گلزن پرسپولیس فصل را از دست داد؟

مصدومیت عیسی آل کثیر از قرار معلوم مشابه وحید امیری است و حداقل ۲ هفته باید دور از میادین رسمی و مسابقات تیمش باشد.

به گزارش مشرق، به نظر می رسد بدشانسی نمی خواهد دست از سر این مهاجم گلزن خوزستانی بردارد و حالا شنیده می شود آل کثیر به دلیل مصدومیت همسترینگ نه تنها بازی با آلومینیوم و دربی حذفی را از دست داده بلکه به دیدار هفته ۲۸ (سه شنبه ۲۹ تیرماه) تیمش برابر ماشین سازی تبریز نمی رسد.

آل‌کثیر که با گلزنی در سه بازی بزرگ مقابل سپاهان، استقلال و تراکتور (سوپرجام) قابلیت‌هایش را نشان داده بود در بازی سوپرجام با شکستگی انگشت دست مواجه شد و در سه بازی اخیر تیمش با دست آتل‌شده و انگشت فیکس‌شده بازی کرد، هرچند ترس از وخیم‌تر شدن شرایط، روی کیفیت کار او تأثیر گذاشت.

در بازی با گل‌گهر عیسی به همین خاطر نیمکت‌نشین شد اما در بازی با فولاد به ترکیب اصلی برگشت. در اهواز و آن بازی فشرده در گرمای شدید هوا،  برای تنها خوزستانی پرسپولیس شرایط عادی‌تر از بقیه به نظر می‌رسید. عیسی گل نزد اما دوندگی زیادی داشت، ولی دقیقه ۸۲ مصدوم شد و مهدی عبدی جای او را گرفت.

عیسی با برانکارد از زمین بیرون برده شد و در این هنگام چهره گرفته و فوق‌العاده ناراحتی داشت و می‌شد حدس زد مصدومیت بدموقع نگران و عصبی‌اش کرده است. دیروز گفته شد مصدومیت آل‌کثیر از ناحیه همسترینگ است.

با این حال با توجه به فاصله نزدیک بازی‌ها شاید حداقل این مهاجم به دو بازی حساس پیش‌رو با آلومینیوم (شنبه) و استقلال (پنجشنبه) نرسد. عیسی گلزن آخرین دربی تهران است اما  با توجه به مصدومیت همسترینگ او دربی حذفی را از دست داده و فرصت درخشش مجدد در این بازی بزرگ از او گرفته شد.

عیسی آل کثیر در میان بازیکنان فعلی پرسپولیس یک تخصص ویژه دارد و آن هم گلزنی در دیدارهای سنگین و حساس است. او که فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از بند محرومیت ۶ ماهه رهایی پیدا کرد در ادامه درمسابقات مهم پرسپولیس خوش درخشید.

از سوپرجام و گلزنی در دربی بگیرید تا گشودن دروازه سپاهان در اصفهان که نشان دهنده شم گلزنی و درخشش ویژه او در دیدارهای مهم و حساس بود.

حالا پرسپولیس باید بدون عیسی آل کثیر به مصاف استقلال تهران در جام حذفی برود و معلوم هم نیست در ادامه فصل او بتواند برای تیمش به میدان برود یا اینکه...؟

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس