سردار باقری نمایه

نشست فرماندهان و مسئولان ارشد نیروی زمینی سپاه، با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ستاد این نیرو برگزار شد.

به گزارش مشرق، نشست فرماندهان و مسئولان ارشد نیروی زمینی سپاه، با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  در ستاد این نیرو برگزار شد.

ببینید:

فیلم/ دیدار فرماندهان نظامی با رئیسی

در این نشست که صبح امروز در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه برگزار شد، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و نیز فرماندهان قرارگاه‌های تابعه این نیرو، در گزارش‌هایی جداگانه، وضعیت آمادگی‌های دفاعی و نظامی در جغرافیای ماموریتی را تشریح کردند.

ارزیابی و بررسی تحرکات و رویدادهای امنیتی، تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف امنیتی، دفاعی و نظامی در تامین امنیت پایدار و تعمیق اشراف اطلاعاتی بر تحرکات در مناطق پیرامون کشور از دیگر بخش‌های این نشست با حضور رئیس  ستاد کل نیروها مسلح بود.

سرلشکر باقری در این نشست با قدردانی از اهتمام و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروی زمینی سپاه در تامین امنیت پایدار در مناطق ماموریتی مرزی به ویژه در شمال غرب و جنوب شرق کشور گفت: به رغم توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان در توسعه تهدید در مناطق مرزی و پیرامونی کشور عزیزمان که برای جبران شکست‌های زنجیره‌ای خود در منطقه دنبال می‌شود، به فضل الهی وضعیت امنیتی مرزها در همه شاخص‌ها از رشد مثبت و اطمینان بخشی برخوردار است و این نشانگر تلاش موثر، کارآمد و نتیجه بخش نیروی زمینی سپاه و سایر نیروهای عهده دار مأموریت امنیت مرزی است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تحسین اقدام و همت بالای سرلشکر حسین سلامی در دوره جدید فرماندهی سپاه برای ارتقای توان و آمادگی‌های یگان‌های مردم پایه نیروی زمینی سپاه و تاکید بر دستاوردهای راهبرد امنیت مردم محور، به تاثیرگذاری مشارکت و نقش آفرینی مردم بومی در امنیت مناطق مرزی اشاره و یادآور شد: اقدامات مردم یاری و حمایت از اقشار محروم و کم برخوردار و بهره گیری از ظرفیت های گوناگون عمرانی و خدماتی نیروهای مسلح در کمک به دولت و محرومیت زدایی، راهبردی است که تجلی و تاثیر آن در جغرافیای ماموریتی نیروی زمینی سپاه به خوبی نمایان و آشکار است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس