نماینده ملایر به صورت مشروط از توضیحات اردکانیان قانع شد

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی به صورت مشروط از توضیحات وزیر نیرو درباره علت عدم پیش بینی نیاز کشور به برق هسته‌ای قانع شد.

به گزارش مشرق، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سوال هادی بیگی‌نژاد نماینده مردم ملایر از وزیر نیرو درباره علت عدم پیش بینی نیاز کشور به برق هسته ای توسط وزارت نیرو در دستور کار قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

جزییات فازهای ۲ و ۳ نیروگاه اتمی بوشهر

پس از توضیحات اردکانیان درباره سوال مذکور، بیگی‌نژاد، گفت: باید جلسه ای با حضور وزرای نفت و نیرو و رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار شود و درباره موضوع مذکور بحث و بررسی صورت بگیرد و به نتیجه ای برسیم.

بیشتر بخوانید:

پاسخگویی وزیر نیرو به سوالات نمایندگان

رضا اردکانیان در این باره، گفت: بنده با کمال میل پیشنهاد بیگی نژاد را می پذیرم و گام بلندی است که مسئولان ذیربط با مشارکت مجلس یک نقشه راه برای بازه زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت پیرامون پیش بینی نیاز کشور به برق هسته ای تنظیم کنند.

علی نیکزاد که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: بنده حتما این جلسه را در هفته بعد با حضور وزرای نیرو و نفت و رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار می‌کنم.

بر این اساس، بیگی نژاد به صورت مشروط و به شرط برگزاری جلسه مذکور برای پیش بینی میزان تولید برق هسته ای در کشور از توضیحات وزیر نیرو قانع شد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس