image.png

افرانت در راستای رفع چالش ذخیره‌سازی و مدیریت داده‌های سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک، استارتاپ‌ها و کاربران حقیقی، سرویس فضای ذخیره‌سازی ابری (Object Storage) راه اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی افرانت، رایانش ابری یا Cloud Computing در سال‌های اخیر به موتور محرک رشد و توسعه اقتصادی در حوزه IT تبدیل شده و به کسب و کارهای اینترنتی، اپلیکیشن‌ها، استارتاپ‌ها، محیط‌های توسعه نرم افزار، اینترنت اشیاء (IOT) و وب سایت‌ها این امکان را می دهد تا با استفاده از پلتفرم‌های ابری بیشتر زمان خود را صرف توسعه نرم افزار نموده و زمان کمتری را به مدیریت زیرساخت اختصاص دهند.

بر اساس این گزارش، شرکت افرانت از خردادماه امسال در راستای ارایه خدمات پایدار بر بستر وب و با تکیه بر مهمترین ویژگی‌های خود از جمله پیشرفته‌ترین دیتاسنترهای داخل کشور، با هدف ارایه خدمات یکپارچه زیرساخت فناوری اطلاعات برروی ابر (Cloud Infrastructure as a Service)  در لایه (Iaas) ؛ سرویس فضای ذخیره سازی ابری با امکان تست سرویس در قالب بسته رایگان ده روزه بدون محدودیت ترافیک، راه اندازی کرد.

بنابراین گزارش، سرویس فضای ذخیره سازی ابری افرانت به منظور نگهداری و به اشتراک گذاری اطلاعات و داده های کسب و کار کاربران در فضای ابری طراحی شده است و قادر می باشد داده هایی در مقادیر بالا و ساختار نیافته مانند ایمیل ها، ویدئو ها، عکس ها، صفحات وب، فایل های صوتی و سایر داده های صوتی و تصویری و یا محتوا های اینترنتی که انواع سنتی فضاهای ذخیره سازی امکان سازماندهی آن ها را ندارند، نگهداری و پشتیبانی کند.

از سوی دیگر، زیرساخت ابری (Iaas)، با امکان ذخیره سازی ابری مبتنی بر فناوری  Object Storage نیز این امکان به کاربر می دهد تا منابع خود را بدون نیاز به هماهنگی‌ با ارائه‌دهنده خدمات، افزایش یا کاهش دهد.

گفتنی است از مهمترین مزایای استفاده از خدمات فضای ذخیره سازی ابری افرانت در کنارانعطاف پذیری و پایداری شبکه؛ قابلیت مشاهده نمودارهای مصرفی، اتصال از طریق رابط S3  و Swift ، ذخیره همزمان سه نسخه از داده، کنترل کیفیت و حفاظت از دیتاها در دیتاسنترهای امن افرانت است.

متمرکزسازی اطلاعات، قابلیت اشتراک‌گذاری بالا، گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات، استفاده از سرورهای پیشرفته و قدرتمند و تجهیزات مدرن شبکه، امکان ایجاد چندین سرور ابری در یک حساب و پشتیبانی ۲۴ ساعته، از دیگر مزایای خدمات ابری افرانت است که این سرویس دهنده را با توجه به در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین و ممتازترین مراکز داده داخل کشور، از سایر رقبای خود در بازار خدمات ابری؛ متمایز کرده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha