کد خبر 1186445
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
بورس نمایه

خالص سفارشات فروش سهام از رقم پنج هزار و ۶۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت تقاضا در سرمایه‌گذاری‌ها بیش از سایرین بود و همچنین حجم صف رایان هم افزا (رافزا) به ۱۰.۲درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۸۵۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۹۱۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۶۰میلیارد تومان می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات +عکس

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «تپکو»، «برکت» و «فملی» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام تجهیزات سنگین هپکو حدود ۲۸۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وسپهر»، «اپال» و «رافزا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۷۴۰میلیارد تومان (۸۸درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۳۶۰میلیارد تومان (۲۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۳نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۵۴نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف رایان هم افزا (رافزا) به ۱۰.۲درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش بیش از ۵۸۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فلزات اساسی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۹۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۱۳۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۵درصد از ۶هزار و ۷۶۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۷۳۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۹۲۹درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۴۸۵میلیارد تومان خواهد رسید.

 صف‌های خرید و فروش امروز در بورس +جدول

 صف‌های خرید و فروش امروز در بورس +جدول

منبع:اقتصادآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس