فحشا

صهیونیست‌ها پس از ورود به امارات متحده عربی و صرف هزاران دلار برای سرگرمی‌های نامتعارف، دبی را پایتخت روسپیگری در جهان نامیدند.

سرویس جهان مشرق - تعطیلات و تفریحات ارزان قیمت در کشور خارجی برای بسیاری از گردشگران در سراسر جهان به ویژه افرادی که از هیچ‌گونه  سرگرمی‌ها و تفریحات نامتعادل ابایی ندارند جذابیت بالایی دارد. در این زمینه رسانه های صهیونیستی هم‌زمان با تسهیل ورود اسرائیلی‌ها به امارات متحده عربی گزارش‌های متعددی از  انواع بی بند و باری در دبی که برای گردشگران صهیونیست بسیار جذاب است منتشر کردند.   بر این اساس دبی شهری است که بیشتر افرادی که در خیابان های آن دیده می شوند  گردشگران و بازرگانان خارجی هستند.

 دبی  که در واقع خارج از چارچوب منطقه‌ای عمل می‌کند قواعد دیگری برای خود داشته و حد و مرزها در این منطقه بدون هیچ مانعی می توانند به راحتی شکسته شوند.   در اینجا زنان اماراتی محدودیت های ویژه ای دارند؛ اما زنانی که از کشورهای خارجی وارد می شوند در بسیاری از موارد ملعبه و ابزار مردان در این شهر هستند.

امارات متحده عربی قوانین بسیار سختگیرانه‌ای برای  شهروندان زن خود اعمال می‌کند و زنانی که قبل از ازدواج روابط جنسی  داشته باشند ممکن است به مجازات زندان محکوم شوند. علاوه بر آن زن ها در امارات متحده عربی نمی‌ توانند در مناصب مهم و حاکمیتی جایگاهی داشته باشند و تنها تعداد کمی از این زنان کار می کند.   اما با این وجود که فساد و فحشا در قانون امارات ممنوع است  گزارش های متعدد نشان می دهد که  این کشور به مرکز تجارت فحشا تبدیل شده است.

  در اینجا یک تناقض بزرگ میان نگرش دولت و قانون امارات به زنان در داخل این کشور و زنانی که از خارج وارد می شوند وجود دارد.   در واقع اماراتی ها همه زنان را برابر نمی بیند؛ زنانی که اهل امارات بوده و شهروند این کشور محسوب می‌شود متعلق به مکان مقدسی هستند که باید عفت خود را حفظ کنند اما زنان خارجی تبدیل به برده جنسی می‌شوند.

در اینجا مفهوم بیگانگی مطرح می شود؛ زمانی که یک گردشگری صهیونیست در دبی به راحتی می تواند  برای انجام تفریحات نامتعارف از زنان خارجی سوء استفاده کنند.   در واقع  سازماندهی کنندگان انجام این اقدامات در دبی به گردشگران القا می کنند آنچه که در دبی اتفاق می افتد در همین جا می ماند و افراد در این شهر می ‌توانند هر حد و مرزی را بشکنند و سرزنشی برای آنها نیست.   دقیقا مانند لاس وگاس که به امپراطوری قمار تبدیل شده و می‌تواند بازدیدکنندگان خود را از بعد زمانی و مکانی جدا کرده و آنها را کاملاً در توهم فرو ببرد.   امارات نیز همین گونه است؛ سایت های توریستی برای جذب گردشگران به این کشور افراد را تحریک می کنند تا شخصیت واقعی، ارزش‌ها و تعهداتشان را کاملاً قطع کنند و این طرز تفکر که زنان خودشان در اینجا نیستند، بی اخلاقی ها را تسهیل می‌کند.

 در واقع به گردشگران در امارات اینگونه القا می شود که اینها زنان ما نیستند، بلکه تنها یک ابزار خارجی برای تامین نیازهای جنسی‌مان محسوب می‌شوند.

گزارش رسانه‌های اسرائیلی از برده‌های جنسی در امارات

پس از سیل ورود صهیونیست ها به امارات متحده عربی گزارش‌های متعددی درباره پرونده های فحشا و فساد در این کشور که متعلق به گردشگران اسرائیلی است منتشر شد.   برای نمونه یکی از این پرونده ها متعلق به یک گروه از مردان جوان اسرائیلی بود که شبی را با یک دختر مست خارجی گذراندند. نکته شرم‌آور موضوع اینجاست که این پرونده بدون هیچگونه رسیدگی دقیق مختومه اعلام شد. این مردان جوان صهیونیست نیز در جامعه خود به عنوان قهرمانی مورد استقبال قرار گرفتند که توانستند در یک کشور خارجی نیازهای خود را از طریق یک زن خارجی تامین کنند  و اکنون که به جامعه خود بازگشته اند به عنوان افرادی متعهد و با قید و بند تلقی می شوند، چراکه این عمل ناشایست را در خارج از مرزها انجام داده اند.

 اکنون امارات تبدیل به یک مقصد دلخواه برای مردان جوان و مجرد از سراسر جهان شده که برای انجام اقدامات نامتعارف نه مجبور هستند هزینه زیادی بپردازند و نه سرزنش می شوند؛ حتی به آنها القا می شود که چنین اعمالی در اینجا گناه نیست.

 در این زمینه یک شبکه اسرائیلی گزارش داد که توافق صلح با امارات متحده عربی، دبی را تبدیل به یک هدف جذاب و جالب توجه برای اسرائیلی‌ها کرده است.

 بر اساس این گزارش پشت همه تصاویر جذاب در دبی در کنار برج های بلند با ماشین های فراری یک «گردشگری جنسی» زشت اسرائیلی رشد می‌کند که موجب افسارگسیختگی جوانان صهیونیست با برگزاری مهمانی های جنسی می شود.   اسرائیلی‌ها می‌گویند هنگام تصمیم برای سفر به دبی تنها چیزی که با خود می آورند مقادیر زیادی الکل، چندین هزار دلار پول با یک وجدان مرده است و آنها از سفر به این شهر تنها یک هدف دارند: برقراری روابط جنسی  با زنان که هرچه تعداد آنها بیشتر باشد بهتر است.

 نکته تاسف آور ماجرا آنجاست که همه این اتفاقات در مقابل چشمان مقامات اماراتی اتفاق می‌افتد که کاملاً آن را نادیده می گیرند.

 روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارانوت و شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی درباره «گردشگری جنسی» اسرائیلی ها در امارات به این نتیجه رسیدند که ممکن است منطقه عربی در خاورمیانه رو به مدرنیزه شدن پیش رفته باشد، اما پدیده هایی همچون سوء استفاده از زنان و رفتارهای حیوانی یک مقوله ثابت در این منطقه است.

 بر اساس تحقیقات رسانه های صهیونیستی از زمان امضای توافق نامه عادی سازی میان امارات متحده عربی با رژیم اسرائیل در سپتامبر گذشته گردشگری جنسی اسرائیل در دبی  به حد چشمگیری نمایان شده است.

دبی؛ پایتخت روسپیگری جهان

 در این زمینه شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی با شماری ازدبی گردشگران اسرائیلی که نخواستند هویت خودشان را فاش کنند مصاحبه کرد.   یکی از این افراد در این مصاحبه گفت که قبلا چندین بار به شهر «بخارست» (پایتخت رومانی)  سفر کرده بود و گمان می کرد که آنجا پایتخت روسپیگری در جهان است؛ اما زمانی که پا به دبی گذاشت مواردی را در آنجا دید که فکر می کند دبی بسیار بیشتر از بخارست شایسته این عنوان باشد.

 این گردشگر صهیونیست ادامه داد، ما در دبی وارد یک هتل شدیم که به شکل نخل ساخته شده بود و ساعاتی قبل از شب گروه هایی از زنان خارجی به آنجا می آمدند و در رستوران ها و اطراف استخرهای بزرگی منتظر می ماندند. سپس مردانی با  ملیت‌های مختلف می دیدیم که به آنها نزدیک می‌شوند و کمی با آنها صحبت می‌کنند. در آنجا متوجه شدیم که شب‌های امارات با یک سرمایه گذاری بزرگ در صنعت رابطه جنسی صبح می‌شود.

 در گزارش شبکه مذکور صهیونیستی آمده که طبق گفته گردشگران اسرائیلی که به دبی رفته بودند پدیده تن فروشی در این شهر موضوع جدیدی نیست، اما در ماه های اخیر این روند شاهد تغییرات چشمگیری بوده است؛ به این صورت که برخلاف گذشته این بار در همه هتل‌ها و مراکز تن فروشی دبی اسرائیلی ها نیز دیده می شوند.   در این گزارش آمده است که اسرائیلی‌ها بعد از کشف آزادی جنسی در امارات متحده عربی به دبی شتافتند.

اظهارات شرم‌آور جوانان 20 ساله اسرائیلی از روابط نامتعارف در دبی

 یک گردشگر صهیونیست دیگر که تنها ۲۰ سال دارد گفت، با سه تن از دوستان خود که هم سن و سال او هستند به دبی سفر کردند. این افراد در مصاحبه با خبرنگار شبکه مذکور اسرائیلی اظهاراتی از روابط جنسی خود در این شهر مطرح کردند که هضم آنها بسیار دشوار است.

 این گردشگر اسرائیلی با نام مستعار «رونی»   در پی اخباری که از اعمال ناشایست جنسی خودش و دوستانش در دبی ارائه می‌داد گفت، این صحبت‌ها در واقع حقیقت اتفاقاتی است که در دبی می گذرد.

 او توضیح داد که به همراه سه دوست خود در یک رستوران مقابل استخر هتل محل اقامت خود نشسته بودند که با صحنه های دیوانه واری مواجه شدند؛   صحنه هایی همچون فروش مقادیر قابل توجهی الکل،   برگزاری مهمانی های جنسی  و فروش زنان.

  یکی دیگر از این چهار جوان ۲۰ ساله اسرائیلی  درباره مشاهداتشان در دبی گفت که ما چند روز پس از ورود به امارات متوجه شدیم که همه این روزها در هتل بوده ایم و من به رونی گفتم که گشتی در این شهر بزنیم؛ چرا که همه وقت خود را صرف مهمانی ها و مشروبات الکلی کردیم.

 خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم اسرائیل  پس از مصاحبه با این افراد گزارش داد که یک دختر جوان ۲۰ ساله اروپایی  در حالی که آرایش غلیظی بر صورت داشت مدام در برابر چشمان جوانان اسرائیلی قدم میزد؛ اتفاقی که همیشه در دبی می‌افتد.   گردشگر جوان اسرائیلی با نام مستعار رونی  درباره اینکه از کجا می داند این زنان روسپی هستند گفت که ظاهر آنها کاملاً این موضوع را نشان می دهد و زمانی که  کسی به آنها نزدیک می شود  بلافاصله درخواست پول می کنند.

  رونی در ادامه گفت که من به آن دختر جوان سلام کردم و گفتم من اهل اسرائیل هستم، او نیز پاسخ سلام مرا داد و بلافاصله بحث قیمت را مطرح کرد.

 این گردشگر اسرائیلی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا همه زنان در هتل های دبی روسپی هستند پاسخ داد که من به تو گفتم برادرم! اینجا دبی یک فاحشه خانه بزرگ است و هر آنچه که تاکنون از دبی در اسرائیل شنیده بودم دروغ بود. او درباره قیمت تن فروشی زنان خارجی در دبی گفت که قیمت آنها حدود هزار درهم معادل ۲۵۰ دلار است و من تا کنون ۷ هزار دلار برای خودم خرج کردم.

 این ۴ جوان صهیونیست در حالی که ماجرای اتفاقاتی که در دبی برای آنها رخ داده است را تعریف می‌کردند ادامه دادند که دو زن جوان خارجی که یکی سفید پوست و دومی پوستی تیره داشت در رستورانی مهمان آنها شدند و سپس از این جوانان اسرائیلی سوال کردند که کدام یک را می خواهند.

 نکته جالب توجه در اینجاست که این گردشگران بیست‌ساله صهیونیست در این زمینه گفتند که  آنها کارگر روزمزد هستند؛ اما ترجیح دادند پس از یک سال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا که امکان هر نوع گردش و تفریح را از آنها گرفته بود بخش زیادی از پول های خود را با اینگونه تفریحات نامتعارف در دبی خرج کنند.

یک پژوهشگر اسرائیلی در این راستا اعلام کرد که پس از بخارست و بانکوک (پایتخت تایلند)، اسرائیلی ها هدف جدیدی برای خود پیدا کردند و دبی را به عنوان بهشت جدیدی برای تن فروشی می دانند؛ زیرا هر کاری که دلشان بخواهد می توانند در امارات انجام دهند.

افسارگسیختگی جنسی صهیونیست‌ها در دبی

یک تاجر اسرائیلی به نام «عوفر» که تجربه سفر به دبی را دارد  در این گزارش گفت که همه چیز از فرودگاه شروع می شود، زمانی که وارد دبی می شوید راننده تاکسی مکان هایی را برای تفریحات شبانه با زنان و مهمانی های جنسی پیشنهاد می دهد، سپس آلبومی را مقابل شما قرار می دهند که شامل  عکس زنان جوان است.

وی ادامه داد، در دبی قیمت هر دختر جوان بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ دلار در روز است و پس از تسهیل ورود اسرائیلی‌ها به امارات بارها مشاهده کرده که جوانان اسرائیلی  در حال چانه زدن بر سر قیمت با این زنان هستند  و حتی برخی اسرائیلی‌ها را دیدم که ۲۵۰۰ دلار برای یک زن پرداخت کردند. البته این موضوع از فرودگاه آغاز می شود  و تا رسیدن به مقصد همچنان ادامه دارد و حتی در خیابان ها نیز افرادی را می بینید که در واقع دلال فروش زنان در دبی هستند و به گونه ای صحبت می کند که انگار می ‌خواهند پیشنهاد صرف  یک پیتزا با مخلفات اضافه را به شما بدهند.   حتی گاهی در داخل رستوران ها صدای اسرائیلی ها را می شنوید که می گویند من دو دختر را با هم می خواهم یا من و دوستانم 3 دختر را باهم می‌خواهیم.

این تاجر صهیونیست درباره اینکه نسبت به این وضعیت چه احساسی دارد گفت احساس می کنم که می خواهم خودم را دفن کنم.   برخی از گردشگران جنسی اسرائیلی قبل از ورود به دبی با دلالان جنسی هماهنگی های لازم را انجام می دهند و حتی برای آغاز این اقدامات شرم آور منتظر رسیدن به فرودگاه دبی نمی‌مانند.   من یک مرد اسرائیلی را دیدم که طبقه آخر یک هتل را در دبی رزرو و هشت تن از دوستانش را برای یک مهمانی جنسی با حضور ۳۰ زن جوان دعوت کرده بود.

وی ادامه داد که نگران است دبی تبدیل به جایی شبیه «آناپا» در قبرس شده و اسرائیلی ها را درگیر رسوایی‌های کند که عواقب زیان باری برای آنها خواهد داشت.

بر اساس تحقیقات شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی در حال حاضر شمار اسرائیلی هایی که در دبی حضور دارند بسیار زیاد است و هر کجای این شهر که قدم بگذارید صدای آنها را می شنوید. همچنین در دبی نوجوانان بسیار زیبایی را از سراسر جهان از روسیه تا برزیل می‌بینید که برای تن فروشی آمده اند و هیچ چیز در این جا حد و مرز ندارد.

خبرنگار شبکه  13 رژیم صهیونیستی با یکی از این نوجوانان  درباره اسرائیلی ها صحبت کرد که او گفت جوانان اسرائیلی تسلط بر زبان انگلیسی ندارند، بیکار هستند و حرف های غیر اخلاقی می‌زند.

این خبرنگار صهیونیست ادامه داد که بعد از نیمه شب در لابی های هتل 100 تا ۱۵۰ دختر جوان را می بینی که مردان به گونه ای با آنها صحبت می‌کنند که انگار در بازار گوشت هستند.

جنتلمن‌های اسرائیلی در مهمانی‌های جنسی دبی

در این گزارش آمده است البته همه این رفتارهای نامتعارف مربوط به جوانان اسرائیلی که رفتاری وحشیانه و مبتذل دارند نیست؛ بلکه بسیاری از تاجران را میبینی که با ظاهری بسیار آراسته و شیک در مهمانی های جنسی شرکت می‌کنند.

در این زمینه یکی دیگر از تاجران اسرائیلی گفت، مکان هایی در دبی وجود دارد که اجازه مشاهده روابط جنسی را به دیگر افراد می دهد و گردشگرانی که به دبی می آیند به راحتی می توانند ببینند در هتل ها چه اتفاقاتی می افتد.   او گفت که شمار زیادی دخترجوان از اوکراین و جمهوری چک برای تن فروشی به دبی می آیند و حتی شیوع کرونا نیز مانع تجارت جنسی در این شهر نمی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 102
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 161
 • IR ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  عربا از لج ایران حاضرن هر گندی به خودشون بزنن. برن گم شن
  • ڪیان IR ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   83 15
   امارات بدبخت و ذلیل. روزهای خوششونِ تازه
  • IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   73 23
   دبی داره به کانون دوم صهیونیست تبدیل میشه و این به ضرر همه است
  • شاکی IR ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   67 15
   یادتون نره که قبل از امارات خود تل اویو پیشتاز این مقام هستش .
  • IR ۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   24 7
   چه ربطی به ایران داره . اونا خودشون به این کسب های محرمه معتقدن و الا فارق از حکومت ، مردمشون حداقل در موضوعاتی که عرف و شرع رو مورد تهاجم قرار میده عکس العمل نشون میدادن .
  • IR ۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   25 11
   ممنون از مشرق عزیز. برادر مشکل از حکام امارات است نه مردم اون ، این خیالات رو قبلا رژیم پهلوی هم داشت، ولی مردم این وضع رو تحمل نکردن. دیر نیست مردم مسلمان امارات و عربستان از این وضع به ستوه بیان و این حکام سرسپرده رو کله پا کنن.فقط یه جرقه لازمه، برخی حکام عرب با این وطن فروشی ها و ریخت و پاش شاهزاده گان و رژه با ماشین های جواهر نشان جلوی چشم مردم پاشون رو پوست خربزه است. نمونه اش رو قبلا دیدیم. حکام تونس، لیبی، مصر و یمن در کمتر از 6 ماه سرنگون شدن. فکر میکنید چرا آمریکا به امارات اف 35 نمیده؟! یعنی فکر میکنید آمریکا به حکام امارات ذره ای شک داره؟! نه ، دلیلش اینه که نمی خواد اف 35 ها به سرنوشت اف 14 ها دچار بشن و اف 35 که قراره چندین سال ستون فقرات نیروی هوایی آمریکا باشه تکنولوژیش به دست محور مقاومت بیافته. جالبه که آمریکایی ها میدونن حکام امارات پاشون رو پوست خربزه است ولی خود حکام امارات اینو نمی دونن و فکر میکنن کشورشون جزیره ثبات! هست! و آمریکا به خاطر ترس از حمله حکام امارات به سرزمین های اشغالی نمی خواد بهشون اف 35 بده!
  • ایران IR ۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   18 8
   موضوع امارات نیست ، اتفاقا" موضوع خود ایرانه . دور ایران رو می خوان تبدیل به مراکز فحشا کنند تا آرام آرام به خود ایران سرایتش بدهند . « ورود آرام و زیرپوستی فحشای علنی در ایران ، از راه عادی سازی آن در همه ی کشورهای همسایه ی ایران »
  • IR ۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   17 5
   از لج ایران کشورشونو کردن فاحشه خونه؟زندگی جوونا و خونواده ها و در نهایت جامعه خودشون از هم میپاشه و میرن به درک
  • IR ۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   14 1
   نظر اول رو بنده گذاشتم. متوجه نشدید بزرگواران. جنابان 1807 و 2233، دقت بفرمایید: از لج ایران حاضر شدن برن تو دامان اسراییل. ایران رو خطر در نظر گرفتن و دشمن ایران رو دوست به حساب آوردن. گرچه از مدتها قبل این کشور عملا روسپیخانه بود ولی حضور اسراییل به این روند نکبت بار سرعت و رنگ و لعاب دیگری بخشیده و عملا دبی از دیگر جهات نیز در قبضه اسراییل کاملا گیر خواهد افتاد. با دست خودشون این غده سرطانی رو در وجود خودشون کاشتن. برن گم شن و بدرک.
  • مهدی IR ۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
   3 2
   منتظر روزی باشید که خداوند با یک رعد وبرق تمام این برج ها ومراکز فحشا را نابود کند.
 • IR ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  76 16
  اگه زودتر بساطشون جمع نشه همه ضرر میکنن
 • ايراني با غيرت IR ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  74 35
  خاك بر سر اين حاكمان بي غيرت و بي وجدان و رذل امارات كه اينچنين آتش جهنم را براي خودشان خريده اند... و در يك كشور به اصطلاح اسلامي!!! ديو... مشتي بيگانه و خارجي و تن فروش و فاسد را مي نمايند...
 • ES ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  38 15
  ممنون مشرق
 • IR ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  89 32
  این است انتهای آرزوی افسادطلبان برای تهران و شهرهای توریستی ایران
  • IR ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   52 78
   خسته نمیشید اینقدر فقط بد کشورهای دیگه را میگید چرا از اقتصاد و قدرت پول ملی امارات نمیگی؟
  • IR ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   50 28
   خسته نمیشید به خام فروشی نفت و دوشیده شدن بوسیله آمریکا می گویید قدرت اقتصادی و پول ملی، امارات و تقریباً همه کشورهای حاشیه خلیج فارس حتی عرضه تولید نیازهای اولیه خودشان را هم ندارند
  • محمود خطیبی IR ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   45 22
   امثال تو دوست دارید همه چی رو از دست بدین اما توی رفاه باشین.اف برشما و همفکران شما!!!!
  • احمد IR ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   38 18
   آره واقعا، چرا نمیگی فروش شرافت، بیشتر کار و زحمت شرافتنمندانه درآمد داره؟
  • DE ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   46 15
   اقتصادشون بخوره تو سرشون...
  • IR ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   26 11
   ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ حاضری مثل اماراتی ها خفت فحشا و تاراج عزت را تحمل کنی؟
  • k IR ۱۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   28 9
   چرا چرت میگی روسبی خارجی بخاطر ثروتمند بودن عربها بهشون خدمات میده نه برعکس...
  • IR ۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   9 6
   ۱۵:۰۸ خسته نشدی از این نظرات شکمی و زیرشکمی؟پول در ازای چی؟اینکه ناموس و کس و کار ادم برن فاحشگی کنن؟
  • IR ۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   21 3
   ۱۵:۰۸ اقتصادی که با تن فروشی زن و دختر مردم رشد کنه تعریف کردن داره؟
  • US ۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   18 3
   فکر کنم کل متن داشت می گفت اقتصادشون با این کثافت کاریها رونق گرفته... می خوام صد سال سیاه اقتصاد از این طریق رونق نگیره!! آدم خودش و خانواده اش نون خشک سق بزنند شرف داره که اینجوری رونق ایجاد بشه. مرده شور درک و فهم و جنبه دیگه مسئله تون رو ببره!
  • IR ۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   5 4
   15:08 عزیز درود بر تو چند محصول فناورانه اماراتی که باعث رونق اقتصادی و ارزش پولش شده را من میشمرم تا دهن اینا بسته بشه نفت - نفط - پترول - اویل - گاز - قاز - فاز - ماذ - راز -باز -بقر لبنی - پاساج - نساء - قنسرت -
  • به ۲۳:۳۶ - IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   3 0
   عشق عربهای عزیز! همان عربها کلمه معنی دارد سلام را که نام خدا است به کار می برنئد. توی عاشق عربها می کویی درود؟ درود یعنی چوب. درودگر هم یعنی نجار. آن محصولات هم که گفتی فقط صاحبانش شیوخ تریلیاردر عرب هستند. اما کارخانه ها و مهندس ها و ... همه خارجی و عموما غربی هستند.
 • میثم IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  73 4
  بعضی از ایرانی ها هم آنجا برای خرید نمی روند.
 • IR ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  87 5
  و ایضا متاسفانه شماری از دختران ایرانی، سوری و پناهنده که طعمه قاچاقچی ها شدن و مشغول در دبی هستن.
  • نادر IR ۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   24 2
   اهل هرجا که باشند زمینه فساد را حاکمان فاسد و شیطانی فراهم ساخته اند. همه چیز که پول نیست آنها ارزش های انسانی را با ارزشها ی حیوانی و شیطانی جایگزین کرده اند کم کاری مدعیان ارزش های انسانی و اسلامی باعث شده شیاطین پرده افتاده در ایجاد جذابیت پیشی بگیرن در ضمن اقتصاد به معنی لوکس بازی نیست
 • IR ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  20 3
  دبی شده ....
 • IR ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  35 27
  هر کی ندونه ما ایرانی ها که خوب می دونیم پایتخت روسپیگری جهان تایلند هست!
 • IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  21 12
  هنوز یک کم زوده امارات بفهمه تو چه چاله ایی افتاده است.
 • الم IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  15 8
  قابل توجه کشورهای فقیر شده که کلید صادرات اینگونه موارد هستند به خودشان ببالند این اجناس واقلام هیچ کدام از مردم دبی نیست
  • آریا IR ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   0 0
   کاملا درست این زنها که مال خود دبی نیستن مال کشورهای دیگه هستن
 • IR ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  39 4
  وقتی وزیر امور خارجه صهیونیست ها یک فاحشه بوده اینکارها در دبی دور از ذهن نیست
 • IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  24 3
  یاد فیلم مسعود ده نمکی افتادم .
 • IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  18 20
  افتخاری دیگر در پرونده زرین دوستان اسرائیل
 • بهروز GB ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  30 12
  زاید بن سلطان آل نهیان بنیانگذار امارات نوین با فحشا امارات امروز را ساخت.
 • IR ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  20 18
  کل وجود اینا مریضیه فردا بینشون بیماری های خطرناک زیاد میشد! میشه تجارت مرگ و پایتخت خاک بر سری جهان!
 • IR ۱۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  20 0
  خاصیته پوله ربطی به مکانش نداره.
 • IR ۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  14 10
  مرگ بر اسراییل فاسد. تا مرد بی حیایی نباشد زن تن فروشی نمیکند.
 • احسان IR ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  28 3
  خدایی از روزی که امارات با اسراییل روابطش را عادی کرد. شد مرکز مواد مخدر و ....گری ؟ مگه میشه در طول چند ماه این وضعیت را ایجاد کرد؟ اینا از قبل اینجوری بودن، حالا اسراییلی ها هم به جمع گردشگران اضافه شدند.
  • FR ۰۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   4 0
   افرین دقیقا
 • IR ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  11 1
  امارات که از اول خونه فساد بود حالا هم صهیونیست ها ازش استفاده میکنن هم برای سرمایه گذاری هم برای عشق و حال.. شاید زن خرابای خود صهیونیست ها هم برن اونجا سرویس بدن...
 • IR ۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  15 11
  بهتر است با توجه شیوع فساد از طریق روسپیگری در امارات ل مسولین در خصوص تردد ایرانیها به امارات دقت کنند و محدویت شدید قایل شوند
 • سیاوش IR ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  16 8
  این عقب مانده های بدبخت با این وضع افتضاحی که دارند هر از گاهی اسم جزایر ما را می آورند.
 • IR ۱۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  19 2
  البته دبی قبل از برقراری رابطه با اسراییل و ورود گردشگران اسراییلی به اونجا همین اوضاع رو داشته.یه وقت اشتباه نشه خیال کنه کسی که اسراییلی ها این کارو کردند.دبی خیلی وقته تبدیل به یک روسپی خانه بزرگ و مدرن شده است! از همه جای دنیا هم وختران و زنان میرن اونجا برای کاسبی!!!.
 • JP ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  17 3
  شم سیاست خارجی دولت ایران از اینگونه دسته گل ها زیاد به اب داده . از لج با ایران عربها با اسراییل دوست شدند
 • IR ۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  18 14
  امارات ناموس وبی غیرتی را فروخت.....به ازای سلطنت
 • سعید IR ۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  19 14
  انشاالله بزودی این زباله دانها را تخلیه میکنیم .
 • IR ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  15 6
  امارات متحده ضد عربی
 • ازاده IR ۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  36 13
  امارات یک کشور شیشه‌ای است با یک موشک ویرانه ای بیشتر از این کشور بجا نمی ماند قطر را دیدید با یک تحریم برای آذوقه سه میلیون نفر با اون سروتشان مانده بودند پس ارزش پولشان هم نگویید ایران را ببینید تحریم‌های کل دنیا باز هم گرانی است ولی کمبود نیست پس شرف ایرانیان را با هیچ چیزی نمی شود عوض کرد
  • علی IR ۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
   19 0
   آفرین به غیرتت
  • سعید IR ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   3 0
   واقعا آفرین خوشم اومد
 • IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  25 13
  انشاء الله در آینده نزدیک اسرائیل وامارات و ... را با موشک شخم میزنیم وبجایش گاوداری میزنیم
 • IR ۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  7 7
  کاش مردم عزیز امارات فریب حکمرانان فاسد خودشان رانخورند پیغمبرعزیزما ازیهودیها خیلی ضربه خورده نتانیاهو ودارودستش که خبیث ترین گروه یهودی هستند صهیونیزم کثیف است باید نابود بشود
 • IR ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  8 4
  والا تمام این چیز ها که گفتید را ما خودمون بهتر میدونیم من خارج نرفتم ولی راجع به دبی خیلی شنیدم
 • IR ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  8 1
  سران آل سعود خاک بر سرتون کنن واقعا بیشرفای بیغیرت
 • مسعود IR ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  11 1
  کم کم از غیرت عربها دارم نا امید میشم.. خب بی وجدان درسته ناموس خودت رو توی خونه حبس میکنی و خارجیها رو به روسپی گری سوق میدی ولی در آخر اسم کشورته که خراب و لکه دار میشه ..
 • IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  9 1
  مرده شور سران عرب را ببرن
 • IR ۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
  11 5
  لعنت خدا بر البته بعضی از عربهای بی غیرت وبی اصل ونصب به زودی زلزله ای وحشتناک دبی وچند کشور دیگر را با خاک یکسان خواهد کرد این وعده خدا نزدیک است
 • مهدی IR ۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  12 2
  هیچ انسانی چه متدین چه غیره متدین به خدا حیوانات هم این موارد بی غیرتی رو قبول نمیکنند حیوانها هم شرف وغیرت وناموس دارند اینا از حیوون بدترند چه زنش چه مردش .....تو هر کشوری بی غیرتی رواج پیدا کنه اون کشور نابود میشه ....
 • IR ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  12 2
  مرگ بر اسرائیل مرگ بر سازشگر
 • مسحا IR ۰۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  10 2
  خاک تو سر همچین کشوری که اسم یک کشور اسلامی یدک می کشد عربهای بی غیرت(البته بلانسبت عربهای هم وطن عزیز وغیرت مند مون)
  • حسن IR ۰۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   4 8
   چرا به کشورهای دیگر می گید این فحشا درکشورخودمون فراوان است حتی بصورت رسمی بنام صیغه.و از طرفی فحشا تمام دنیا وجود دارد از اسلام فقط اسمش مونده
 • بیوگرافی IR ۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  2 9
  به‌نظر شما. ملت ایران نمی دانند که دختر های ایرانی شاید آنجا باشند
 • جواد IR ۰۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  1 3
  اماراتی ها تصمیم گرفتن راحت زندگی کنن براشون مهم نیس که اسلام چی میگه میگن ما اگه نتونیم تو این دنیا جذابه تولید کنیم باید بریم همون زندگی سنتی رو داشته باشیم سوار شتر بشیم خوب کسی که پورشه سوار شد شتر سوار نمیشه
 • حسن IR ۰۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  9 1
  عذاب الهی در انتظارشان است مثل قوم لوط این وعده الهی است
 • امین IR ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  1 4
  اسم چند کشور رو اوردین که دختران ان کشور ها برای تن فروشی در دبی هستن اما میدانم که میدانید بعد از روسیه کدام کشور بیشترین زنان و دختران را در انجا برای تن فروشی دارد فقط چون کبک سر زیر برف کردین از من و مثل منی که کاری ساخته نیست ای که دستت میرسد کاری بکن
  • IR ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   1 5
   تن خودشه دوست داره بفروشه
 • IR ۰۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  2 8
  امارات،خصوصا امیرنشین دبی از زمان قدرتگیری ولیعهد بلندپروازش عملا به یک روسپی خانه تبدیل شده اما این نکته که صهیونیستها برای اعمال کثیف و ارضای غرائز حیوانی اونجا رو انتخاب کردند برای ایران ونیروهای امنیتی ایران بهترین فرصته. جوونهای صهیونیسم بهترین گزینه برای به استخدام دراومدن نیروهای امنیتی ایران هستند. و بهترین جا برای صید اونها اماراته. ومکرو ومکرالله ان الله خیرالماکرین.
 • ش. AE ۰۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  4 1
  این چیز تازه‌ای نیست امارات همیشه داشته که در دبی بسیار زیاد هست
 • IR ۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  2 0
  مرگ بر اسرائیل
 • محسنم IR ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  8 0
  قرار بود ایران کشور امام زمان هم همینطور بشه که نجات پیدا کرد قبل از انقلاب لاله زار قدیم تهران شروع کردند . به منطقه جمشید گمرک رسیدن فحشا خیلی بود . راست خیابانها کلا عرق خوری بود . الان که اقازاده ها و غیره با فساد مالی و زندگی لاکچری دل مردم را از اسلام خالی میکنند خیلی برای اخرت خودشان دردسر درست میکنند .
  • حاج رضا FR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
   0 2
   این عرب‌های امارات اجازه نمیدن خانمای هم وطن خودشون ب فحشا بیفتند،هر چند تجارت زن خارجی را رواج دادن و این گناه نابخشودنی هست
 • سهیل IR ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  2 1
  تمدن بزرگ ایران ودین ناب اسلام باید در ایران تقویت شود تا از تمام ویروسهای اطرافمون در امان باشیم
 • IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  7 0
  هدف اصلی اسرائیل وحکام امارات جذب حداکثری جوانان است..... هوشیارباشیم
 • ناشناس IR ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  3 0
  تف به غیرت عرب نداشتت که خودخو مسلمان میدانی و ایحطور فحشا رو رواج دادی لعنت به خاندانت لعنت لعنت
 • مجتبی زنجانی IR ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  3 0
  نشانه های آخر رمان
 • حسنی IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  5 1
  مرگ بر اسرائیل
 • مذهبی IR ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  3 1
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • JP ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 0
  تا چند مدت پیش بحث قاچاق ناموس ما ایرانیها هم به دبی بود خدا کنه این گونه نباشه علتش فقر وبدبختی که همه را به این راه میکشه تا دیر نشده باید راهی برای نجات فقیر وطنمون کرد
 • ابادی IR ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 0
  امید وارم به خدا که زلزله ۱۰ ریشتری بیاد دبی و اسراییل و امارات همه زیر و رووو بشه به حرمت خون پاک امام حسین و همه شهدا**
 • ایران IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 0
  بایدمواظب بود دراین قضیه زنان ودختران ایرانی صید امیال نفسانی دشمن نگردند دردفاع مقدس جوانان رفتند جنگ تا ناموس حفظ شود الان مفت ومجانی تصاحب نکنند مسئولان باید به این موضوع دقت داشته باشند
 • IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 1
  به شما چه ربطی داره؟
 • IR ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 0
  فکری به حال خودتون بکنین
 • IR ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 1
  دبی اززمان پیدایش به این کارها مشهورهست ربطی به روابط اسراییل اشغالگروکودک کش نداره افکارمردم روبا تحلیل های مزخرفتان نابودنکنید
 • IR ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  1 1
  شما که میدونید فساد میکنن چرا کاری نمیکنید مگر مسلمان نایستید چرا می‌گذارید فساد رواج پیدا کند دبی را با خاک یکسان کنید این پیام خداوند به شیعیان است تا فساد را در همه جا ی جهان نابود کنند
 • امیر IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  1 0
  ننگ بر امارات واسرائیل نجس
 • حسین IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  1 0
  زندگی پاک انسانی براساس اسلام قیمت ندارد.
 • امیر IR ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  1 0
  متاسفانه یادفیلم مسعودده نمکی افتادم که چندسال جلوتر هشدارداده بودند
 • کورش IR ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 0
  دوستان سلام نظر همه محترم وقتی بزرگان ما میگن چندسال دیگه اسرائیل از بین می ره بیراه نگفتن تقریبا همه نظرها یجوری شبیه هم هستند همه اماراتیها بی غیرت نیستند که یکسری علما هستند که اختلاف زیادی با تاج وتختیهای امارات دارن اومدن اسرائیل باعث میشه زودتر کلک پادشاه های کشورهای عربی کنده بشه، آمریکا هم همینو نمیخواد تا چند سال بخاطر حمایت از شیخ نشینها کاملا انهارا مدوشه
 • IR ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 1
  با تمام احترام به مقام ومردم مملکتم ناراحتم اینو بگم که یسری متاسفانه مردم خودمون اونجان و...کارهای دور از شأن ومقام دختر وزن ایرانی انجام میدن که باعث شرمم میشه حرفشو بزنم فقط میتونم بگم متاسفم،بهشونم گله می‌کنی خودشونم ناراحتن ولی متاسفم بگم برای درآمدزایی اینکارارو انجام میدن ،چراباید طوری باشه اقتصادمون وبیکاریمون ودرامد کممون درقبال کار در ایران حقوق کم بدن دخلو خرج نخونه ،امروز تخم مرغ گرفتم خداشاهد شونه ای چهل هزارتومان این چقدر کارگنیم که هیچی بگیریم که متاسفانه طرف بره اونور آب باعث آبروریزی بشن این حق مانیست،دولتیا بهوش باشید لطفا همت وحمایت کنید این داستان تموم بشه ،ببخشید بخدا ناراحتم یکروز برای ناموس مملکت جونامون جونشونو دادن دست بعثیا نیفتن ،حداقل حرمت خون شهدا و نگهداریم
 • محمدرضاطولابی IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  1 0
  در برج خلیفه چه می گذرد
 • IR ۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 0
  برای ایران خطر امنیتی داره ....!! آذربایجان و ترکیه کم بود ‌‌...اینجام اضافه شد ...!! ی فکری بکنید ...!!
 • Avan IR ۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 0
  بدبختی وبیچارگی ممالک اسلامی از بی حیثیتی وبی مبالاتی حاکمان اون کشورهاست که سرسپرده غرب هستند
 • روشاک اسماعیل پور IR ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  1 0
  اگر در ایران عزیزمان انقلاب نمیشد قطعا به همین وضعیت دچار میشدیم
 • انسانیت IR ۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
  0 0
  سلام بر انسان ها واقعا با خواندن این متن های بالا خیلی ناراحت شدم کشور های اسلامی حیاط خلوت مردان و زنان فاحش شده برای جامعه ای که به هر قیمت پول بگیرند متاسفم ...
 • عباسعلی IR ۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
  0 0
  لعنت خدا ومروم بر این حکام کثیف وشهوت ران که فقط پول رو میشناسن نابودی اونها به فضل الهی نزدیک است
 • معصومه IR ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
  2 0
  چقدر به شخصیت زن ارج و قرب‌ دادن... مسیح علی نژاد و شیرین عبادی جواب بدن این اون چیزیه ‌که از برهنگی و روابط آزاد میخوان‌ یا از اینم فراتره؟؟؟؟؟؟؟
 • IR ۰۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
  0 0
  خدایا خودت کمک کن
 • IR ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
  0 0
  خودت بری گم شی به چه حقی به عربها توهین میکنی اینا میخوان همچین غلطی بکنن به بقیه چرا توهین میکنی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس