شفر: به مدیر استقلال گفتم پول پسرم را 6 ماه دیگر بدهید/ وزیر ورزش باید به برخی اتفاقات ورود کند

سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: از وزیر ورزش می خواهم برخی مسایل را در استقلال پیگیری کند زیرا اظهارات غیر واقعی به اعتبار فوتبال ایران لطمه وارد می کند.

به گزارش مشرق، وینفرد شفر در خصوص اینکه مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده اند وی باید تا پایان ساعات اداری امروز نامه دریافت طلب خود را به فیفا ارسال کند اظهار داشت:نمی دانم چرا برخی ها اصرار به گفتن حرفهای نادرست دارند. من چند روز قبل با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و از او خواستم اجازه ندهد برخی ها فضا را مه آلود کنند و به سمت نادرستی پیش ببرند.

وی افزود: برخلاف میل باطنی و پس از مصاحبه امروز آقای خلیل زاده در تلویزیون ایران، ناچارم این را بگویم که او چند هفته قبل قسم خورد در ۲ روز مطالبات من پرداخت می شود اما ۲ روز، نزدیک ۲ هفته طول کشید و من هیچ اعتراضی نداشتم و صحبتی نکردم زیرا به حرفهای رد و بدل شده احترام گذاشتم و استقلال را دوست دارم، هرچند این مساله هنوز هم به طور کامل برطرف نشده است.

بیشتر بخوانید:
 

شفر: اجازه نفس کشیدن به استقلال نمی دهند

سرمربی اسبق استقلال یادآور شد: ایشان امروز در تلویزیون گفته برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، من گفته ام باید پول پسرم پرداخت شود. این حرف بسیار مرا شوکه کرد و فکر می کنم باید برای این ادعای نادرست، سند و مدرک ارائه کند زیرا هرگز چنین حرفی نزدم.من از وزیر ورزش، آقای سلطانی فر می خواهم این مسایل را پیگیری کند زیرا چنین اظهارات غیر واقعی به اعتبار فوتبال ایران لطمه وارد می کند.

شفر با تاکید بر اینکه دیدگاهش به استقلال بر مبنای احترام بوده است گفت:در باشگاه استقلال بیش از یک سال به من دروغ گفتند اما من دوباره نهایت همکاری را با آنها داشتم زیرا اهل احترام و همکاری هستم و این کار را به خاطر استقلال، دوستانم، هواداران و خاطرات خوبی که از حضور در ایران دارم، انجام دادم. من به طور مستقیم به مدیرعامل باشگاه گفتم پول قرارداد پسر من را ۶ ماه دیگر پرداخت کنید و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی ادامه داد: واقعا درک نمی کنم فایده این اظهارات نادرست چیست و چه لزومی برای آنها وجود دارد، زمانی که همه چیز به خوبی پیش می رود و نزدیک به پایان است و با مدیرعامل هم صحبت های خوبی داشتم. شاید می خواهند تقصیرها را گردن افراد دیگری بیندازند.

سرمربی اسبق استقلال در پایان گفت و گو با فارس تصریح کرد: من می دانم زمان برای استقلال اندک است اما بیش از یک سال است که من همیشه در دسترس باشگاه بوده ام و با ۳ مدیرعامل هم ارتباط داشته ام و همیشه برای همکاری مناسب اعلام آمادگی کرده ام اما از سوی طرف مقابل پاسخی نگرفتم. هواداران استقلال لیاقت بهترین ها را دارند امیدوارم بهترینها برای این باشگاه و هوادارانش اتفاق بیفتد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس