عراق| دبیرکل نجباء: آمریکا را به عملیات‌های مرگبار وعده می‌دهیم

دبیر کل جنبش نجباء عراق در یک کنفرانس مطبوعاتی در تهران اعلام کرد که ایالات متحده را به عملیات‌های بزرگ و مرگبار وعده می‌دهیم.

به گزارش مشرق به نقل از شفق نیوز، شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء عراق، در یک کنفرانس مطبوعاتی در تهران با بیان اینکه که اقدامات فعلی مقاومت عراق ضد ایالات متحده صرفاً یک آتش بازی بیش نبوده است، وعده عملیات‌های بزرگ و کشنده ضد آمریکا را داد.

الکعبی با اشاره به اینکه آمریکا گروه‌های سیاسی عراق را برای توقف عملیات‌های مقاومت در این کشور تحت فشار قرار می‌دهد، افزود که ما آمریکا را به عملیات‌های بزرگ و ضربه‌های مرگبار وعده می‌دهیم.

وی خاطر نشان کرد که انتقام خون شهید «قاسم سلیمانی» و شهید «ابو مهدی المهندس» تنها به یک جبهه محدود نمی شود؛ بلکه این انتقام در همه ابعاد با مشارکت گروه‌های مختلف مقاومت تا اخراج آخرین نظامی آمریکایی گرفته خواهد شد و اخراج آمریکایی ها خواسته ملت عراق است.

دبیر کل جنبش نجباء عراق خاطرنشان کرد: در صورت تعیین زمان خروج آمریکایی‌ها از عراق توسط دولت و عدم پذیرش آن از جانب واشنگتن، گروه‌های مقاومت دلیل محکمی برای از سرگیری فعالیت‌های خود داشته و پاسخی قاطع به آمریکایی‌ها خواهند داد.

اکرم الکعبی تاکید کرد که ایالات متحده اقتصاد عراق را تحت کنترل خود گرفته و در تلاش است تا با ایجاد یک بحران بزرگ اقتصاد عراق را نابود کند.

اکرم الکعبی دوشنبه هفته جاری به تهران سفر کرد. بررسی ابعاد شهادت سردار رشید اسلام «حاج‌ قاسم سلیمانی» و فرمانده مجاهد «ابومهدی المهندس» و همچنین برنامه‌های پیش رو برای اخراج اشغالگران آمریکایی از عراق و منطقه جزو اهم موضوعاتی است که در مذاکرات دبیرکل نُجَباء با مقامات ارشد جمهوری اسلامی مورد بحث و تبادل‌نظر قرار می‌گیرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس