کد خبر 1123381
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
محمد ایمانی نمایه

پس از آن هم دنبال تکرار در انتخابات 96 بود و از قول برادر خاتمی تیتر زد ما تضمین وعده های روحانی هستیم". حتی تیتر می زدند که منتقدان دنبال پروژه عبور از روحانی" هستند و ما از او دفاع می کنیم.

به گزارش مشرق، محمد ایمانی فعال رسانه ای در خصوص تیترهای افراطی گرایانه روزنامه اصلاح طلب اعتماد در کانال تلگرامی خود نوشت: نان به نرخ روز خوردن، اخلاق ناپسندی است. اما از آن زشت تر، احمق فرض کردن مخاطب است. روزنامه اعتماد در یک دوره، تیتر های فریبنده ای مانند صبح بدون تحریم" را همزمان برای دولت و مردم فاکتور کرد.

پس از آن هم دنبال  تکرار در انتخابات 96 بود و از قول برادر خاتمی تیتر زد ما تضمین وعده های روحانی هستیم". حتی تیتر  می زدند که منتقدان دنبال پروژه عبور از روحانی" هستند و ما از او دفاع می کنیم.

"اعتماد" از قول حجاریان مدعی بود مخالفان برای روحانی خواب دیده اند. اما در واقع پس از دیدن افول تند محبوبیت روحانی و معترض شدن مردم، برای چندمین بار خط عوض کردند.

حالا همین روزنامه از قول عباس عبدی تیتر می زند پیشنهاد کناره گیری روحانی! دیروز به اعتراف خودشان عبور از روحانی، توطئه محسوب می شد و حالا همان نسخه، شفا و خیرخواهی جا زده می شود. اما چرا؟

افراطیون مدعی اصلاحات ماموریت داشتند پس از این که شیره حیثیت دولت اصلاحات را مکیدند و مردم را ناراضی کردند، مجلس و دولت اصلاحات را به خروج از حاکمیت تحریک کنند و ضمنا با اردک لنگ نامیدن خاتمی، پروژه عبور از خاتمی را برای رادیکالیسم بیشتر به اجرا بگذارند.  هدف، انسداد و بی ثباتی در کشور بود.

مزدوران آمریکا در عراق و لبنان، پارسال، پروژه تحمیل استعفا به دولت مستقر را به اجرا گذاشتند تا دو کشور عضو جبهه مقاومت را دچار بی ثباتی و درگیری های داخلی کنند.

آمریکا ماموریت مشابهی را به همکاران بعثی ها و جعجع ها در ایران سپرده است. افراطیون مدعی اصلاحات، روحانی و دولتش را که نامزد و دولت اجاره ای" خوانده بودند، تاریخ مصرف گذشته می دانند. بنابراین می خواهند آخرین استفاده را در خدمت دشمن انجام دهند: القاء این که نظام نگذاشت دولت کار کند.

آنها موج نارضایتی حاصل از ناکارآمدی را پیش بینی می کردند و برای همین، از روحانی حمایت کردند. بلکه خود، عامل اصلی اخلال در کارکرد موظف دولت بوده اند. بماند که در این هفت سال از امتیازات و رانت های دولتی بسیاری بهره گرفتند.

در این میان، جریان انقلابی به ویژه مجلس، با وجود انتقاد های جدی، مقید است ضمن مطالبه گری و همدلی، برنامه های موردی را با هر یک از وزارتخانه ها و مدیریت های اقتصادی در جهت گره گشایی از مشکلات تعریف کند و به فرود آمدن سالم هواپیمای دولت مستقر در ماه های پایانی دوره اش کمک رساند.

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 4
 • TR ۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
  7 0
  راه كار عدالت ، عبور از اینها هست
 • IR ۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
  10 0
  این جماعت افسادطلب سربازان فدایی آمریکا شیطان بزرگ هستند هرکس به این افسادطلب جماعت اعتماد کرد خسر الدنیا و الآخرت شد
 • FR ۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
  2 1
  کار انقلاب و مقاومت بسیار سخت شده
  • IR ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
   8 0
   عبور از اصلاح طلبان تهوع آور راه نجات کشور!!!!!!!
  • IR ۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
   1 0
   کار انقلاب هیچ وقت سخت نمیشه
 • محمدایوب IR ۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
  1 0
  نشاندن هواپیما به سلامت درست اما خلبانی که گاری بلد نبود راه ببره خلبان جازدند والان به جای عذر خواهی عربده میکشه باید توسرش زد تا ازسرش بپره
 • IR ۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
  0 0
  چرا اینقدر سخت میکنید؟ دولت نمی‌خواهد یا نمی‌تواند کار کند اعلام آمادگی برای استعفا هم کرده چرا نمی‌گذارید برود؟
  • IR ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
   1 0
   تا چشمت دربیاد دیگه دو بار دوبار به این ها رای ندی بعدشم نرقصی براشون

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس