عبدالملک الحوثی نمایه

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی با اشاره به نقش تخریبی و ویران کننده رژیم های امارات و عربستان در منطقه گفت: رژیم‌های امارات و عربستان و بحرین آماده هر توطئه ای علیه منطقه هستند.

به گزارش مشرق به نقل از المیادین، عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی گفت: ما در مرحله خطرناکی به سر می بریم. ما در مرحله انحرافی به سر می بریم که رژیم‌های سعودی و امارات آن‌را راهبری می‌کنند. نقش رژیم‌های سعودی و اماراتی در منطقه تخریبی است و آنها در کنار دشمنان ایستاده‌اند.

وی بیان کرد: ما به مرحله‌ای در منطقه رسیده‌ایم که برخی رژیم‌ها در کنار دشمنان و علیه مقدسات قرار گرفته‌اند. مزدوری در این مرحله که رژیم‌های سعودی و امارات و امثال آن انجام می‌دهند، خطری برای امت اسلامی است. عربستان و امارات پرچمدار نفاق و سرسپردگی به دشمنان امت هستند و نقش مخربی در جهان اسلام ایفا می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

عبدالملک الحوثی: آمریکا و اسرائیل، یزیدان زمان هستند

عبدالملک الحوثی گفت: رژیم‌های امارات و عربستان و بحرین آماده هر توطئه ای علیه منطقه هستند. آنها در ایستادن در کنار دشمنان امت اسلامی در هر توطئه ای دریغ نخواهند کرد. عادی سازی روابط رژیم‌های مزدور با صهیونیست‌ها از روابط محرمانه به روابط علنی تبدیل شده و این در راستای روند اقدامات علیه ملت‌های امت اسلامی است.

وی اعلام کرد: این رژیم‌ها در صلحی که از آن دم می‌زنند در کجایش هستند آن‌هم در شرایطی که در اجرای توطئه‌ها و جنگ‌های آمریکا در منطقه سهیم هستند. این رژیم‌ها به سطحی عجیب از مزدوری رسیده‌اند و برای اجرایی طرح‌های خود به آمریکا پول می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

الحوثی:‌ ارتباط با سعودی‌ها به سطح مذاکره نرسیده

رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به موضع گیری زبونانه اتحادیه عرب، افزود: آنچه از سوی اتحادیه عرب صادر شد برای فلسطینیها و ما غافلگیر کننده نبود و ما توقع بیشتر از آنرا داریم. روند انحراف کنونی این رژیم‌ها بسیار خطرناک است زیرا به دنبال ترویج عادی سازی و قانع کردن امت اسلامی به آن هستند.

الحوثی بیان کرد: رژیم‌های سعودی و امارات و آل خلیفه مزدور، خائن و دنباله رو دشمنان هستند و تعامل با آنها جنایت و خیانت است. این رژیم‌ها به روابط خود با صهیونیست‌ها می بالند و به شکل پست و منحط رفتار می‌کنند. بدون شک این رژیم‌ها بازنده خواهند بود و آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها از آنها بهره برداری خواهند کرد و پول‌های آنها را به نفع اسرائیل می‌دوشند.

وی گفت: امت اسلامی باید هوشیار و آگاه باشند و زیر بار نروند و تحت تاثیر ترویج برای دشمنان قرار نگیرند. اولویت‌های این رژیم‌ها، خدمت به منافع اسرائیل و آمریکاست و ملت‌های ما باید نسبت به آن هوشیار باشند. ملت‌های ما باید در قبال توطئه‌های رژیم‌های مزدور و توطئه کننده علیه ملت فلسطین برحذر باشند.

متجاوزان به یمن هدفشان مسلط گردانیدن آمریکا و اسرائیل بر آن بود

الحوثی تاکید کرد: تجاوزی که ائتلاف سعودی-اماراتی اجرا می‌کنند به نفع آمریکا و اسرائیل و مرتبط به معامله قرن است. حمله کنندگان به یمن هدفشان مسلط کردن آمریکاییها و اسرائیلی‌ها بر یمن است. الان اوضاع آشکارتر شده است. هنگامی که توانستند بر استان‌های جنوبی مسلط شوند آمریکا پایگاهی در فرودگاه الریان در حضرموت زد.

رهبر جنبش انصارالله یمن بیان کرد: رژیم‌های امارات و عربستان در جنگ اقتصادی علیه لبنان در راستای اوامر آمریکایی‌ها دخالت دارند. اگر ملت لبنان را رها کنند بر بحران‌های اقتصادی و مشکلات سیاسی خود غلبه می‌کند.

بیشتر بخوانید:

سید حسن نصرالله: اگر تمامی جهان با اسرائیل سازش کنند ما این رژیم را به رسمیت نخواهیم شناخت

الحوثی تاکید کرد: شاهد هستیم که کسانی در امت اسلامی زمام امور را در دست گرفته‌اند که در صف دشمنان رسول الله و مقدسات اسلامی قرار گرفته‌اند و این امت اسلامی را تهدید می‌کند. کسانی که به رسول گرامی اسلامی اهانت می‌کنند با یهودیان صهیونیست و آمریکا و اسرائیل مرتبط هستند. اسرائیل و آمریکا دشمنان امت هستند و اعوانی در شرق و غرب دارند. صهیونیست‌های یهودی و آمریکا پیشرو کفار در این زمان هستند.

وی افزود: صهیونیست‌ها و آمریکاییها قرآن را می‌سوزانند و به رسول گرامی اسلام به طور مستقیم اهانت می‌کنند و علیه مقدسات امت در فلسطین، مکه و مدینه توطئه می‌کنند و اهانت آنها به وارد کردن صهیونیست‌ها به مسجد نبوی رسیده است.

الحوثی گفت: آنکه مبادی و مقدسات امت اسلامی را مورد احترام قرار نمی دهد، مسلمانان را هم مورد احترام قرار نخواهد داد؛ بلکه علیه آنها در خدمت صهیونیست‌ها و آمریکا توطئه می‌کند. سعودی و امارات و آل خلیفه به آن اندازه که سرسپردگی به آمریکا و اسرائیل دارند به همان اندازه دشمن امت اسلامی هستند. شعار صلح را برافراشته‌اند تا سرسپردگی خود به دشمن را توجیه کنند. مزدروی سعودی، امارات و آل خلیفه عامل جنگ‌ها و مشکلات امنیتی و اقتصادی و سیاسی و اجتماعی در منطقه است.

مزدورانی که به جای دریافت پول در ازای مزدوری پول هم می دهند

وی افزود: معمولاً مزدوران در ازای مزدوری پول می‌گیرند اما عجیب است که رژیم‌های سعودی و امارات به آمریکا برای اینکه توطئه‌های آنها موفق شود، پول هم می‌دهند. هر گونه ارتباط با اسرائیل محکوم، جرم و خیانت است. انتظار می‌رود که سعودی و امارات و آل خلیفه برای مزدوری گوی سبقت را از یکدیگر بربایند و احمقانه رفتار کنند. اسرائیل می‌داند که چگونه از گاو شیرده ای که به امت اسلامی لگد می‌زند و شیرش را به آمریکا و صهیونیست‌ها می‌دهد، بهره برداری کند.

الحوثی گفت: اولویت سازشکاران خدمت به آمریکا و اسرائیل و سربازان آنها هستند. اسرائیلی از طریق ادوات خود و با حمایت ائتلاف سعودی شروع به حضور در یمن کرده‌اند. امروز به مناسبت دو هزار روز جنگ علیه یمن حقایق بسیاری روشن شد و این حتی به اعتراف خائنان به کشور است. نقش امارات و عربستان و آل خلیفه در جنگ علیه کشور ما واضح است که در راستای اجرای خواسته‌های آمریکا و اسرائیل است.

رهبر جنبش انصارالله یمن بیان کرد:مشخص است که گزینه و تصمیم آزادگان یمن در مقابله با دشمنان و متجاوزان و چنگ زدن به استقلال گزینه‌ای درست بوده است. به جانفشانی در راه خدا افتخار می‌کنیم.

وی ضمن تاکید بر مقابله با متجاوزان افزود: کسانی که در کنار دشمنان قرار گرفتند امروز اعتراف می‌کنند که وضعیت کنونی وضعیت اشغال یمن است. ما موضع درستی اتخاذ کردیم و سربلند هستیم اما خائنان موضع زبونانه و وضعیت بسیار بدی دارند. درباره ۲۰۰۰ روز جنگ علیه یمن در سالروز انقلاب ۲۱ سپتامبر گفتگو خواهیم کرد. ما تاکید می‌کنیم که مواضع ما باید همسو با قرآن باشد و بصیرت و آگاهی داشته باشیم.

الحوثی گفت: موضوع فلسطین از اصول طرف دیگر نبود و هم اکنون بسیار از حقایق آشکارتر شده است.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس