فرماندهان فتنه آینده

"هسته سخت اصلاحات" از هم‌اکنون مشغول خط و نشان کشیدن برای هر رجل اصلاح‌طلبی است که بخواهد بر خلاف طرح تحریم انتخابات؛ نامزد انتخابات 1400 شود.

سرویس سیاست مشرق - «وبلاگ مشرق» خوانشی روزانه در لابه‌لای اخبار و مطالب رسانه‌های کشور است. ما درباره این خوانش البته تحلیل‌ها و پیشینه‌هایی را نیز در اختیار مخاطبان محترم می‌گذاریم. هر روز ۰۷:۳۰ با بسته ویژه خبری-تحلیلی مشرق همراه باشید.  

*** 

نمره مثبت اعتدالیون به وضع موجود!

مطهری: عملکرد روحانی ضعیف نیست

علی مطهری، نماینده سابق مجلس و از چهره‌های نزدیکی به اصلاح‌طلبان اخیراً در بخشی از یک مصاحبه با خبرگزاری دولتی ایرنا، گفته است: هر دولتی باشد وضعیت همین است. هر کسی ادعا کند اگر من بودم غوغا می‌کردم دروغ می‌گوید!

او همچنین می‌افزاید: عملکرد دولت به نظر من در مجموع متوسط بوده و نمی‌توان در این شرایط سخت بگوییم ضعیف عمل کرده است. در این شرایط سخت با اقبال بدی که آقای روحانی داشته و حوادث غیرمترقبه مثل سیل، زلزله، پدیده ترامپ و شیوع کرونا اداره کشور بسیار سخت بوده است. همین که دولت توانست سر پا بایستد و کشور به فروپاشی نرسید واقعا هنر بزرگی کرده است. ما باید منصف باشیم. افرادی که انتقاد می‌کنند معمولاً در پیدایش این وضعیت نقش داشته‌اند.[1]

*نمره خوب آقای مطهری به عملکرد دولت اعتدال دقیقا به این معنیست که دکتر مطهری وضع موجود و سطح مشکلات بازار و معیشت مردم را نیز متوسط و رو به مطلوبیت ارزیابی می‌کنند!

این در حالی است که اگرچه ما  معتقدیم بحران خاصی در کشور وجود ندارد اما مشکلات فعلی هم نه تنها موجب ناراحتی مردم شده‌اند بلکه صرفاً به دلیل ناکارآمدی و عملکرد به شدت ضعیف دولت آقای روحانی بوجود آمده‌اند.

فلذا نظر مطهری نه واقع‌بینانه است و نه حتی منصفانه!

 همچنین از آقای مطهری می‌پرسیم که اگر در انتخابات 1400 رئیس‌جمهوری بر سر کار بیاید که اعتقادات غلط آقای روحانی را نداشته باشد و مثلا اهل نظارت بر بازار باشد؛ آیا شاهد غوغای "واقعی شدن قیمت‌ها" و ارزانی نخواهیم بود؟!

آیا اگر رئیس‌جمهوری کارآمد و با مدیریت جهادی بیاید که به جای نگاه به مذاکره و خارج از کشور؛ توجه به ظرفیت‌های داخلی را مد نظر قرار دهد آیا شاهد غوغای رفع بسیاری از مشکلات در کوتاه مدت نخواهیم بود؟

یقینا همینگونه است... چه اینکه همه می‌دانیم هرکس بیاید و فقط اندکی به انجام شئون حکومتی دولت واقف باشد؛ حتما شاهد غوغای گرانی 500 درصدی مسکن و گرانی 25 میلیونی خودرو ظرف 2 روز! نخواهیم بود.

ما همچنین قضاوت درباره اظهارات مطهری مبنی بر نقش داشتن منتقدان در وضع موجود را نیز بر عهده مخاطبان محترم وامی‌گذاریم.

چه اینکه از حریّت مشهور آقای مطهری این جانبداری بی‌قاعده از ناکارآمدان دور از انتظار بود.

قبل از مطهری، مسعود پزشکیان هم در اظهاراتی نومیدانه و در اشاره به وضع موجود و کارنامه دولت آقای روحانی اینطور گفته بود که هرکس بیاید ما همین مشکلات را خواهیم داشت![2]

***

هسته سخت در سودای تکرار "تحریم انتخابات" است

تیغ دیکتاتوری حزبی روی گردن اصلاح‌طلبان!

آذر منصوری، فعال چپ و قائم مقام حزب اتحاد ملت در بخشی از یک مصاحبه که کانال تلگرامی امتداد آنرا منتشر کرد، پیرامون انتخابات سال 1400 گفته است: اگر مبنای تحلیل و پیش بینی ما در خصوص انتخابات ۱۴۰۰، انتخابات اسفند ۹۸ و مجموعه تحولات و اتفاقاتی باشد که پیش از این انتخابات با آن مواجه بودیم، طبعا نه رقابت قابل توجهی در ۱۴۰۰شکل خواهد گرفت و نه سطحی متفاوت تر از مشارکت مردم در انتخابات ۹۸، در سال آینده اتفاق خواهد افتاد.

او همچنین تصریح می‌کند: در واقع رقابتی بودن انتخابات۱۴۰۰مقدماتی دارد که به توجه به آنچه در انتخابات ۹۸ و پس از آن اتفاق افتاد، در نهایت ممکن است رقابتی در همان حد بین یک کاندیدای اصولگرای میانه و تندرو اتفاق بیفتد. در واقع رقابتی بودن انتخابات تحت تاثیر دلایل و عواملی است که در حال حاضر هیچکدام از این دلایل و عوامل وجود ندارد. مهم ترین دلیل رقابتی شدن این است که حاکمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را یک ضرورت برای منافع ملی کشور بداند.[3]

*دقت شود که تحلیل خانم منصوری مبنی بر اینکه رقابت بین یک کاندیدای اصولگرای میانه و یک کاندیدای تندرو شکل خواهد گرفت به این فرض عجیب ابتنا دارد که تمامی رجال اصلاحات از دستورات تاکنونِ سعید حجاریان و "هسته سخت" اصلاحات تبعیت کرده و پا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری دولت سیزدهم نخواهند گذاشت.

به دیگران سخن اینکه خانم منصوری عملا و بعنوان یک زن اما مشغول خواندن بیانیه تند دیکتاتورهای برنشسته در ستاد اصلاحات هستند و این مضمون را تکرار می‌کنند که هیچکس از اصلاح‌طلبان حق ندارد بدون اجازه ما در انتخابات شرکت کند و کاندیدا شود!

بیانیه‌ای که مزاجش تا اینجای کار نشان داده از پیروزی خود در پروژه تحریم انتخابات مجلس یازدهم و زدودن از میزان مشارکت مردم خشنود است و قصد دارد همین پروژه شریرانه را در انتخابات 1400 نیز تکرار کند.

در روی دیگر این دیکتاتوری حزبی، این معنا قرار دارد که مثلا اگر حزب کارگزاران یا سایر احزاب اصلاح‌طلب قصد داشته باشند کاندیدایی معرفی کنند و در یک کاندیدا اجماع داشته باشند؛ در وهله اول باید با شمشیر آخته اعضای هسته سخت اصلاحات مواجه شوند که همچون انتخابات مجلس یازدهم؛ تا اینجا فتوا به تحریم انتخابات 1400 داده‌اند.

افرادی که صراحتا گفته‌اند یا نظام اسلامی باید اشرار سیاسی و رجال بدسابقه را برای نامزدی تأیید صلاحیت کند و یا آنها در انتخابات شرکت نمی‌کنند و مردم را هم به عدم حضور تشویق می‌کنند.

البته حیات انتخابات به "قانون" است و انتخابات 1400 نیز به فضل الهی با هر میزان مشارکتی برگزار خواهد شد. همانطور که انتخابات مجلس یازدهم برگزار شد.

اما اینکه فرجام طراحان پروژه‌های شریرانه و خروج کننده علیه مردمسالاری چه باشد را باید منتظر ماند و دید...

در این زمینه می‌توان به فرمان سعید حجاریان در قبل از انتخابات مجلس یازدهم نیز اشاره کرد که با ابتنا به طرح تحریم خاموش انتخابات گفته بود: "البته انتخابات آتی معیار خوبی خواهد بود برای تصفیه نیروهای اصلاح‌طلب. یعنی شورای نگهبان زحمت ما را کم می‌کند و خودش، اصلاح‌طلبان رقیق را از مابقی جدا خواهد کرد."

***

امور مجلس وقت "گشت و گذار" به هیئت رئیسه نمی‌دهد

کنایه میرسلیم به سفر استانی قالیباف

مصطفی میرسلیم، عضو حزب مؤتلفه و از نمایندگان مجلس یازدهم که عداوت او با قالیباف شهره عام و خاص شده است به تازگی در بخشی از یک مصاحبه که اعتمادآنلاین آنرا منتشر کرد در اشاره به هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفته است:

"اعضای هیأت رئیسه باید بدانند که هیچ برتری نسبت به دیگر نمایندگان ندارند؛ آنها برای ایفای وظیفه خدمتگزاری به دیگر نمایندگان نامزد شده‌اند و نمایندگان نیز آنها را انتخاب کرده اند تا امکانات درست خدمت کردن به مردم برایشان فراهم آید."

او همچنین اظهار می‌کند: این جانب شخصا با ملاحظه برخی کاستی ها تذکرات برادرانه خود را تقدیم هیأت رئیسه کرده ام و یقین دارم که آنها شیفته نام و عنوان هیأت رئیسه نخواهند شد و با اصالت دادن به خدمتگزاری، نواقص کار خود را برطرف خواهند کرد؛ در رأس این هیأت رئیسه شخص رئیس مجلس قرار گرفته که قطعا باید از همه وارسته تر باشد و وجود و مراقبتش بر نحوه ایفای وظایف دیگر اعضای هیئت رئیسه، ضامن موفقیت جمعی آنها و عملکرد درست کل مجلس شود.

میرسلیم می‌افزاید: در مجلس غیر از امور نمایندگان که محور تمام فعالیتها است، امور اداری و مالی و استخدامی، امور حراست و حفاظت و همچنین خدمات فنی و تخصصی و جاری قرار دارد که بسیار در هم تنیده است و بدانید که پیشبرد صحیح آنها کار ساده ای نیست و وقتی برای سرخاراندن و گشت و گذار و کار سیاسی دیگر به هیأت رئیسه نمی دهد و اگر آنها گرفتار این حواشی شدند بدانید کار اصلی خود را فدا کرده اند.[4]

*ما قضاوت درباره آنچه میرسلیم پس از سفر قالیباف به خوزستان، پیرامون هیئت رئیسه مجلس یازدهم و "گشت و گذار" گفته است را به عهده مخاطبان محترم می‌گذاریم...

گفتنیست در مقدمه مصاحبه میرسلیم با رسانه اصلاح‌طلب اعتماد؛ از وی با عنوان "یکی از شاخص‌ترین نمایندگان مجلس یازدهم" یاد شده است.

***

1_ www.irna.ir/news/84020779/

2_ mshrgh.ir/1095012

3_ https://etemadonline.com/content/430898

4_ https://etemadonline.com/content/430898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 112
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 19
 • IR ۰۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  چرت نگو مشرق نیوز بی شعور
  • IR ۰۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   74 7
   نمونه بارز از سطح ادب افسادطلبان
  • خداپرست IR ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   52 4
   7:49! مشخصه که والدین شما در منزل چطور همدیگر را صدا می‌زنن.
  • IR ۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   61 4
   اصلاح طلبان 7 سال اقتصاد کشور را معطل امضاء برجام و اجرای برجام کردند حالا میگن مشکلات تقصیر کرونا و ترامپ است !!!!
  • ho3ein021 IR ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   55 3
   حرف آقای میرسلیم تا یه جاهایی درست. اما مسئولان کشور خوب است گاهی از پشت میز کنار بیایند و مشکلات و حرف های مردم را از نزدیک ببیند و گوش بدهند. کاغذ بازی همیشه هست. دیدن مشکلات از نزدیک تاثیر بیشتری در حل مشکلات دارد.
  • IR ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   42 3
   لیبرال های غربگدا اقتصاد کشور و معیشت مردم را نابود کردند و باید از سیاست کناره گیری نمایند.
  • واقع بین IR ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   28 2
   بمیرم برای ادب ونزاکت شماها!!!!
  • IR ۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   39 2
   بوذرجمهر را گفتند ادب از که آموختی گفت از اصلاح طلبان تهوع آور!!!
  • IR ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   22 1
   7:49خودت را معرفی کردی.! درود بر مشرق وصبرش. خداقوت. خسته نباشید.
  • IR ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   33 0
   عجب - یعنی مطهری کف گرگی و فحاشی در مجلس به نماینده محبوب تهران و توهین به دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی با حواله دادن قرص ضد بارداری و ابراز نظرات چرندش را فراموش کرده و فکر کرده که آبرویی برایش مانده که حالا دوباره برای ابراز نظر پیدایش شده؟ از کمپ تیرانا مزدوران سعودی هم جدیداً خیلی از مطهری حمایت می کنند.
  • IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   31 0
   یعنی مطهری باز هم برگشته به اعلان نظرات بی سرو ته و مزخرفات تکراری اش - یکی بهش بگه که دیگه تو حتی وکیل الدوله هم نیستی و هیچ جایگاهی در بین مردم نداری
  • IR ۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   27 2
   شنیدن حرفهای دشمن شاد کن از مطهری برای مردم عجیب نیست.
  • IR ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   32 0
   مطهری در برنامه تلویزیونی نابودی داعش در سوریه توسط ایران را محکوم کرد و باید دلیل حمایتش از داعش را توضیح دهد.
  • IR ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
   0 0
   مطهری با توهم اظهار نظر می کند. چه قرصی مصرف می کند؟
  • ماریه IR ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
   0 0
   این مطهری بیچاره مثل اینکه توی این دنیا زندگی نمی کنه
 • IR ۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  39 20
  مردیکه ... چرا این را اوردن تو لیستشون که حالو موی دماغ باشه
  • IR ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   20 7
   انتقاد محترمانه کنیم . چنانچه همین انتطار را از دیگران داریم . اهانت حرام است .
  • خداپرست IR ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   11 2
   اون کسی که به نظرِ «انتقاد محترمانه» رای منفی داده، یا اشتباهی رای داده و یا اینکه تابحال باهاش توهین‌آمیز برخورد شده و با عادت کردن به این روال، دیگه برخوردهای محترمانه را نمی‌پسنده!
  • واقع بین IR ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   7 5
   خرفت ومرتیکه ونفهم کسیه که طاقت انتقاد نداره
  • IR ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   14 0
   مطهری قرصش را اشتباهی خورده هزیان گو شده قرص ضدبارداری درجیبش نبوده قرص هرزه گویی مصرف کرده
  • IR ۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   6 0
   پس معلومه که خبر دیگه ای غیر از خدمتگزاری هست که طرفدارای دسته چندمشون هم میگن موی دماغ تو لیست وجود داره.
  • IR ۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   3 0
   فقط باید یه مشت چشم قربان گو میاوردن. سفر استانی دیگه چه صیغه ایه الان دهات ها هم هر کدوم نماینده اختصاصی دارن چه برسه به استان ها.
 • IR ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  40 94
  میرسلیم حقیقت را گفته.
  • رامین IR ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   33 6
   خطاب به 7:55، خیر ، جناب میرسلیم اشتباه گفته، سفر رییس مجلس به استان خوزستان اسمش گشت و گذار نیست، بلکه نظارت میدانی برای شناخت بهتر مشکلات و حضور در بین مردم مناطق محروم ، برای ایجاد امید و دلگرمی به آنها ست. این اقدام ارزشمند جناب قالیباف ، بر اساس اصل 84 قانون اساسی است واینکه یک نماینده در برابر همه ملت ایران مسئول است. وظیفه نمایندگان و رییس مجلس این نیست که همیشه در مجلس و روی صندلی های خود باشند. طبق منطق!!!!! جناب میرسلیم، نماینده پس نباید حتی به حوزه انتخابیه خود هم سرکشی کند!!! پون کارهای مهمتری در مجلس هست!!! در ضمن جناب میرسلیم، مثل اصلاح طلبان تهمت زده اند و سفر استانی ارزشمند یک مدیر موفق مثل دکتر قالیباف را بک کار سیاسی عنوان کرده اند. البته امثال شما هم تحلیلی در دفاع از سخنان غیرمنطقی جناب میرسلیم ندارید و فقط کلی گویی کرده اید که فلانی حقیقت!!!!!! را می گوید، این نوعی از روی هوا حرف زدن است.
  • IR ۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   33 6
   میرسلیم عقده ریاست مجلس دارد .
  • IR ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   18 2
   به نظرم حضور آقای میرسلیم از جهتی سبب افزایش بصیرت است تا مردم متوجه شوند هر که به اصلاحطلبها و لیبرالها انتقاد میکنه لزوما انقلابی نیست و انتظار نداشته باشند که یک اتحاد جامع با تمام آنها اتفاق بیفتد. در فهرست مجلس امسال خیلی تلاش شد که اتحادی شکل بگیرد که همه را شامل شود اما این روش اشتباه بود. باید نیروهای جهادی و انقلابی را شناخت و روی آنها تکیه کرد
  • IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   9 18
   فداییان قالیباف می خواهند تمام حرکات او را توجیه کنند. حتی کاری بسیار خطرناک مثل وعده های اجرایی به مردم محروم که تا سال بعد مشکل آب و اشتغال را حل می کنم! آنهم از یک مقام غیر اجرایی
 • سیدعلی IR ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  52 18
  اقدام هیات رئیسه ارزشمند است زیرا نظارت بر قوانین مصوب کار اصلی مجلس است که تا کنون بدرستی انجام نمی شده آقای میرسلیم لطفا برای دیده شدن سابقه نسبتا خوب گذشته خود را خراب نکنید
  • IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   33 16
   میرسلیم دونبال تفرقه درمجلس است کسی اگر کار خوب ویابه داد مردم برست میگویند سیاسی کاری میکندقالیباف وقت برای مشکلات مردم بدبخت خوزستان رفت
  • IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   18 1
   مطهری در برنامه تلویزیونی نابودی داعش در سوریه توسط ایران را محکوم کرد و باید دلیل حمایتش از داعش را توضیح دهد. مطهری باید پاسخ دهد که نظر شخصی خودش را بیان کرده یا از طرف جناح اصلاح طلب این نظر را در شبکه تلویزیونی اعلام کرده؟
 • عبدالله مومن IR ۰۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  37 8
  دلجوئی از مردم دردمند و نیازمند که دولت اسکاتلند ، هیچ کاری برای آنان نکرده است . جزو واجبات است . حتی اگر دیدار با آنان باشد. و نباید کاری کرد که این سنت حسنه ، متوقف شود.
 • واقع بین IR ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  29 29
  حرفش منطقی است.
  • IR ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   18 14
   اما منطقی تر از این حرف پراید 90 تومنی و خونه ی 25 متریه که حماقت بعضیا نشون میده لیاقتشون بیشتر از این نیست.
  • امین IR ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   7 2
   جناب واقع بین معلومه در مورد چه کسی حرف می زنی؟!!! کسی که واقع بین باشه، بر اساس واقعیات صحبت می کنه و در اظهارنظرش جزییات را هم در نظر می گیرد که هیچ ابهامی در اظهاراتش نباشد.
  • IR ۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   2 2
   درود بیکران بر میرسلیم بزرگ
 • IR ۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  22 9
  طیح الله حظک پسر شهید مطهری باشی بعد این همه دروغ بگی و حق و باطل را بهم در امیزی از آن دفاع کنی . ای کاش مثل حر در دوران امر بین دنیا و اخرت جنگ با ال علی را شروع نمی کردی البته اقای مطهری به گندم ری رسیده ثروتی که الان ایشان دارد از گندم ری آن زمان بالاتر است و خودش بخواهد نمی تواند حرف حق بزند نهایت حق را به باطل در می امیزد
  • IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   20 13
   پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد
  • IR ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   31 6
   مطهری نمونه بارز یک ادم ساده لوح است که تیم هدایتی و نظارتی نفوذ اون را کنترل می کنه
  • IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   13 5
   وقتی مطهری نظری میده، انگار که سخنگوی دولت وهابی سعودی نظرشون را اعلان کرده. مثل محکومیت نابودی داعش توسط ایران در برنامه تلویزیونی - دلسوزی برای سعودی های قاتل کودکان یمنی و ....
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  25 7
  میر سلیم هم برای اینکه دیده بشه هر چند وقت یکبار آب تو آسیاب دشمن میریزه،مطهری اگه ازعلی برکت الله حمایت نکنه باید نسبت به ضرب المثل شاهد روباه ودمش شک کرد اینا شبیه کبک سرشون تو برف کردند وفکر می کنند مردم شاخ دارند بابا 7سال مدیریت دولت فعلی جز افتضاح وگندکاری و....هیچ عایدی برای ملت عزیز ایران نداشته پس اگه صحبت نکنید کسی نمی گه شما لال تشریف دارید جناب از فضل پدر
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  18 16
  علی مطهری درهرچه ضعیف باشه در جوک گویواقعا قوی ست
  • IR ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   17 16
   جسارت نکن به مطهری. مطهری درست میگه .عملکرد دولت ضعیف نیست. این همه گرانی و تورم و بی تدبیری نشان از عملکرد قوی دولت در نابودی تدبیر و نابودی اقشار مستضعف و متوسط دارد. این دولت در نابود کردن ارزش پول ملی عملکردی قوی داشت
 • IR ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  17 4
  خاک بر سر این چپی های بی عقل که لیدر آنها این سه کله پوک باشند بدبخت ها این انقلاب به اندازه موسی سر شما شهید و جانباز و مفقود داده این انقلاب ما شهداست مال امام است نه مال ماست نه مال شماست غلط اضافه بکنید خداوند در کمین است مرصاد تنگه چارزبر یادتان رفته هنوز ان تفنگ ها در دست همان بچه هاست هشت سال جنگ یادتان رفته هنوز همان بچه درکمین هستند منافقین یادتان رفته مسعود رجوی یادتان رفته مریم قجری یادتان رفته که این همه کشتند والی الان در چه ذلت و خفت خواری بسر می برند پس ادم بشوید
 • IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  8 29
  منظور مطهری نمره متوسط به دولت نسبت به امکاناتش بوده و درست هم هست علی رغم انتقاد به روحانی ، دولت بدون درآمد نفتی دستش خالی هست مثل پدری که درآمدی برای هزینه کردن نداشته باشد او نباید در دور دوم کاندید میشد چون نوعی خودکشی بود بله اگر ترامپ ملعون برجام را هوا نمیکرد شرایط بسیار متفاوت و بهتر بود دلواپسا فقط نق میزنن اونم برای کسب کرسی های مجلس و ریاست جمهوری آنها هیچ سناریویی به جای برجام نداشتند جز شعار. بزارین ببرن ببینیم با جیب خالی چه می کنن آنهایی که با دست برجام را پس میزنن با پا پیش می کشند مجلس اصولگرا ؟و رئیس جمهور اصولگر ؟پای aftf را قشنگ امضا می کند
  • IR ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   23 3
   با ارز ۴۲۰۰ بودجه را به سرمایه داران مفسد داد و تولید نابود کرد
  • IR ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   13 7
   در سال 91 و در اوج تحریم ها روزانه 1/5 میلیون بشکه صادرات نفت داشتیم حالا اگر نمی توانیم بدلیل ناتوانی وزیر نفت است.
  • IR ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   13 0
   تشدید تحریم ها و فشار حداکثری دشمن و صفر شدن صادرات نفت ثمره برجام است خود کرده را تدبیر نیست.
  • IR ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   14 0
   حتی با چوب خشک هم اوضاع اقتصادی اینقدر وخیم نمی شد !
  • IR ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   9 1
   این دولت با برجام و با اجرای غیرقانونی ۳۷بند از FATF سبب تحکیم تحریمها و صفر شدن فروش نفت شد، حالا کاسه چه کنم دست گرفته. باور کنید این تفکر نه واقعیات دنیا رو میشناسه نه زبان آنها رو میفهمه، فقط ادعا داره
  • سید۲ IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   11 0
   سیاست سران اصلاح طلب و همینطور هوادارانش وارانه کردن حقایق آشکار و قلب مطلب و سپس با توجه به اینگونه جهت گیری تبیین آن است . مسلم است که وقتی صغرا و کبرا چینی برای اثبات یه موضوع غلط و آبکی باشد نتیجه حاصله نیز غلط و وارانه در خواهد آمد . انتقادات در خصوص برجام بنظر شما فقط " نق " زدن بود ! اما بعد از گذشت چند سال از توافق برجام توسط دولت اصلاحات هم اکنون نقاط ضعف آن بر ملا گشته و همگان میدانند که این توافق برای ما فقط تعهد اجرا ایجاد کرده و برای طرف مقابل همه امکانی فراهم نموده است . چه دارید بگوئید ؟؟؟ نوشته اید سیاست جایگزین در مقابل برجام نداشته ایم . خوب است کمی در باره اقتصاد مقاومتی مطالعه میکردید و بدون اطلاع نظر نمی دادی . در مورد آخوندی وزیر مسکن دولت اصلاحات چه میگویی ؟ وزیری که با جهت گیری سیاسی غلط و از روی حسد و رقابت ، مسکن مهر را با تمام امتیازاتش به تعطیلی کشاند و سکوت سران اصلاحات در مقابل سیاست های اشتباه کار را بجایی رساند که قیمت آپارتمان ۷۰ متری ۳۰۰ میلیونی به ۲ میلیارد رسیده !!! توجیهش کنید بگوئید مقصر دولت و وزیرش نیست دلار آمریکا دلیلش است ، گرانی سیب زمینی هم به دلار وابسته بود و ایضا دیگر مایحتاج مردم !!! بستن قرار داد استخراج گاز از منابع مشترک با قطر در خلیج فارس با شرکتی که ( توتال ) در آنطرف مشغول همین کار است عاقلانه بود ؟ در حالیکه یه بقال ساده سر کوچه زیر بار همچون قراری نمی رود . ژنرال شما چه کرد !! چرا از فرا وری نفت خام و فروش فرا وری های حاصل از نفت خام صرف نظر کرده و ساخت پالایشگاه را به تعطیلی کشاند آنوقت میگوئید سیاست جایگزین نداشته ایم ؟ در مورد حذف کارت سوخت چه نظری دارید ؟ هنوز هم برای توجهه سیاست های سرا پا غلط و اشتباهی که مرتکب شده اید ، آب در هاون میکوبید و سیاسی کاری میکنید . زهی خیال باطل . این سیاست نتیجه ای جز شکست برایتان ندارد .همانند انتخابات مجلس ۱۱ شکستی سنگین تر در انتخابات ریاست جمهوری آینده منتظر تان است !!!
 • IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  66 7
  میرسلیم در لیست انتخاباتی جای نیروهای با اخلاص و جوان را گرفت
  • IR ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   1 1
   مخالفم
 • یحیا IR ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  13 14
  اين مطهري از اول ورود به سياست نان به نرخ روز خورده
 • احمدخواجوند IR ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  4 9
  الان نه نوح هست ونه پسر نوح الان گرفتاریهای متعدداز قبیل بیکاری دزدی احتکار اختلاس بی فرهنگی هست .حالا شماها بزنید توسر همدیگر
  • IR ۰۹:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   10 7
   ابله این مثال است
 • IR ۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  16 13
  آقای میرسلیم فراموش نکنید که شما به تنهایی کمتر از ۲ درصد رای کل مردم ایران را داشتی با آن همه تبلیغات تلویزیونی و اگر الان بر کرسی مجلس نشسته اید از برکات لیستی است که زیر سایه قالیباف بسته شده بود شکرگزار نعمت خدا باشید و چوب لای چرخ خدمتگزاران به نظام و مردم نگذارید . افسوس که بسیاری از مردم ماهیت موتلفه امروزین را نشناختنه اند!! ما از شما متنفریم؟
 • احسان معتمدی IR ۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  8 3
  الله یعلم ما تسرون و ما تعلنون فقط خدا انچه را در قلب پنهان میکنند و انچه را اشکار میکنند میداند
 • IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  15 3
  آقای مطهری، گوشهایمان دیگر مخملی نمیشود! اصلاح طلبها دنبال حربه دیگری باشند. نظام با شما رجال بی تدبیر بسیار رئوف بوده و به شما فرصت زیادی داده است
  • خداپرست IR ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   12 0
   منفی‌دهندگان اعتقاد دارند که کماکان گوش‌هایشان مخملی می‌شود و مخملی هم خواهد ماند.
 • SE ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  13 6
  اصحالات چون میدانند مردم از آنها بیزارند کاندیدا معرفی نمیکند که بدست مردم خواری و بی اعتباریشان بیش از این هویدا نشود و از نظام و مردم طلبکار هم بشوند.
 • عبدالله ارضی IR ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  11 0
  خدمت اقای میرسلیم سلام علیکم نمی دانم پشت صحنه چه می گذرد چون نه ارتباط دارم ونه علم غیب ،ولی این رااز امام راحل یاد گرفتیم اگر دشمن از شما تعریف کردبه مضموم در فعل و قول شک کنید(دشمن اعم ازخارجی یاداخلی)خداوندااخر عاقبت ماراختم به خیرومرگ مارا شهادت دراه نائب حجتت امام خامنه ای قرار بده ومن الله التوفیق.
  • IR ۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   1 2
   احسنت بر شما خدایا به من توفیق شهادت بده دوست دارم فدایی سید علی باشم
 • قاسم باوی IR ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  8 0
  اقای مطهری سلام سلام من به احترام استادشهید مطهری که شاگرد وخواص واقعی حضرت امام بودندعرض شد انتظار میرود رهروواقعی پدرت باشی ومطیع اوامر رهبری درجنگی که هم سیاسی وهم اقتصادی وهم دینی است واجب است مطیع وگوش به فرمان رهبری بود ازخدابترس
 • علی IR ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  9 1
  میر سلیم عطش دیده شدن داره از این که نماینده ها یه قالیباف رای دادن و به میرسلیم رای ندادن داره دق می کنه دنبال بهانه و تفرقه است متاسفانه
 • IR ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  10 1
  متأسفانه جناب میرسلیم هم تنش به تن مرحوم خورده! شما در حوزه موتور خودرو چه کردید جناب میرسلیم که حالا پر ادعا ظاهر شدی؟
 • محمد IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  4 0
  بگردم چرخ روزگار را، چطور افراد نچسب و آنرمال را غربال می کند ...
 • IR ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  4 5
  منظورتون از رییس جمهور جهادی همونی نیست که رفته خوزستان
 • IR ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  2 11
  و وقتی برای سرخاراندن و گشت و گذار و کار سیاسی دیگر به هیأت رئیسه نمی دهد و اگر آنها گرفتار این حواشی شدند بدانید کار اصلی خود را فدا کرده اند.[4]........////// واقعیتی است که نمی توان انکار کرد .
 • احمد IR ۱۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  6 0
  جناب میرسلیم اقبال به شما کم است کاشکی برای هیچ انتخاباتی کاندید نشوی دیگه! بابا جان برو استراحت و دنبال همان موتورهای درونسوز رشته تحصیلی ات قربانت. ول کن با هیچکی نمیسازی
 • IR ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  1 1
  به یکی گفتند شاهدت کیه گفت دمم !
 • IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  11 0
  میرسلیم به کجا میرود !؟ در حالیکه سفر قالیباف شور و حالی به استان خورستان و همه کشور داد ایرادگیری جناب میر سلیم در کنار ایرادات گذشته نشان از دورخیز او برای ریاست مجلس دارد ولی با 12 رای به جایی نمی رسی خودتو ضایع نکن.
 • IR ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  2 6
  برجام وقتی کارایی خود را از دست داد که دست رد به حضور آمریکا در اقتصاد کشور زدیم و قدرتمندترین شریک برجام را از مزایای آن محروم کردیم زبان بین المللی اقتصاد و قدرته نه اخلاق و حقوق بین الملل که ما به اشتباه فکر میکنیم
 • IR ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  8 0
  این فرد اگر درلیست قرار نمی گرفت ازاخراول می شد. بهتر است خودرا به عنوان سخنگوی جریان ورشکسته وفتنه گر معرفی کند(چون هر روز برای زنجیره ای ها ورسانه های آن ورآبی خوراک تهیه می کند ).
 • IR ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  7 0
  غلط کرده که گفته ضعیف بوده! کی گفته؟! اتفاقا عملکرد ایشون بسیار هم قوی بوده! قیمتها رو همه دارن می‌بینن!!! اونقدر عملکرد قوی و سنگین داشته و دارن که کمر ملت رو خم کرده!!! قیمت خرید خونه و ماشین رو کدوم کارگر و کارمند داره؟!!! قوی‌تر از این مگه داریم؟! مگه دیدین؟!!!!!!!!!
 • IR ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  5 0
  مطهری کاملا در خدمت لیبرال ها و غربی ها قرار گرفته. اتفاقا منتقدان در این وضعیت موثر نیستند بلکه درخیلی از زمینه ها جور دولت را کشیده اند. این دولت است که بخاطر اغتماد به غرب و توهین های مکرر به مردم و منتقدان این وضعیت را به وجود آورده است. اگر کشور هنوز سرپاست بخاطر رهبری، نیروهای مسلح، نیروهای انقلابی و بخش دلسوز و صبور جامعه است.
 • محمد IR ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  3 0
  ۱- برای موجه ی صحیح با دشمن و حل مشکلات کشور احتیاج به تصمیم گیری درست هست ۲- تصمیم گیری درست با نشستن تو تهران و خارج نشدن از ساختمان مجلس مسلما حاصل نمی شه! ۳- بازدید میدانی و آگاهی کامل از شرایط و وضعیت کشور لازمه ی تصمیم گیری درست هست
 • IR ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  27 0
  پراید 150 میلیونی مبارک باشه
 • IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  6 1
  8 سال ميرحسين موسوی 8 سال هاشمی رفسنجانی 8 سال خاتمی 8 سال روحانی 32 سال از 42 سال انقلاب اصلاح طلبان چه گلی به سر مردم زدند به جز ادعا و اتهام و التهاب چه عملکردی داشتند
 • IR ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  0 0
  خیلی جالبه ....هر کس تحصیلکرده غرب باشه ، ما خبر نداریم که در اون کشور با سرویسهای بیگانه ارتباط داشته یا خیر؟ تقریبا اکثریت قاطع سیاسیون نظام ما که در غرب تحصیلاتی داشته اند ، امروزه مشخص شده که متاسفانه اینگونه روابط منحوس را با دشمنان ما داشته اند و هر کدام در لحظه خاصی ، تیر زهرآگینی به سمت منافع ملی ما شلیک کرده است. به یاد بیاورید که بنی صدر زمانی چه محبوبیتی داشت و بعد در زمان جنگ چگونه خیانت می کرد ! به یاد بیاورید که دکتر بازرگان چه ها کرد! به یاد بیاورید که دکتر یزدی و و و .... متاسفانه بزرگترین نقطه ضعف نظام فعلی ما اینه که علیرغم ادعاهای زیادی که مبنی بر توانمند بودن سیستم اطلاعاتیش داره ولی در عمل سیستم اطلاعاتی بسیار شکننده و آسیب پذیر هستند و جاسوس ها و خائنین به هر مقامی در این نظام رسیده اند از روز اول تا همین امروز. ختم کلام : میر سلیم تحصیلکرده فرانسه هست!
 • IR ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  1 3
  هرچند از قالیباف خوشم نمیاد و بهش انتقادهای فراوان و اصولی دارم اما ظاهرا علی مطهریه جدیدی در حال ظهور در مجلس یازدهمه
 • IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  3 0
  یاد یه ضرب المثل افتادم : میمون هر چی زشت تره ، ادا و اطوارش بیشتره !
 • IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  4 0
  مستر میر سلیم در ارتباط کارکنان دولت هم همین دیدگاه را داری به چاپ به چاپ مدیران هم نگاهی دارید دریافتی نجومی آنهارا در نظر دارید غارت بورژوازی را چطور
 • IR ۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  1 1
  آخه دیگه چه کسی پیرسلیم را دارای شعور سیاسی حساب میکنه متاسفانه اعتماد به بن بست رسیده
 • دیده بان IR ۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  3 0
  میرسلیم منو یاد رفاعه درسریال مختار میندازه!درقسمت دیشب ، رفاعه منتقم خون امام حسین ومثلا انقلابی رفته بود با شمرملعون بسته بودتا حال مختار رو بگیره!!! خداوندآخروعاقبت همه مون رو ختم به خیر کنه.ان شاءالله.
 • IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  3 0
  مطهری : عملکرد دولت به نظر من در مجموع متوسط بوده و نمی‌توان در این شرایط سخت بگوییم ضعیف عمل کرده است. قطعا ترازوی سنجش اعمال ایشان با شاخص اعمال خود آقای مطهری درجه بندی شده است . یعنی خوبی های دولت با نگاه آقای مطهری و بدی هایش هم همچنین . این اظهارات، صحت انتقادات ملت از آقای روحانی و طرفدارانش از قماش اقای مطهری را ثابت می کند . به این معنی که بدترین جلوه ویژه این دولت حمایت های افراد ضعیفی مانند آقای مطهر و لاریجانی وووو از ایشان است . دولتی که آنقدر ضعیف است که بهترین طرفدارانش همچون آقای مطهری هستند ، صد سال دیگر هم اگر دولت بماند بهتر از اینی که هست نخواهد شد . این دولت اگر می خواهد در این سه تا صد روز و 65 روز باقی مانده حداقل یک کار خوب در پرونده اش ثبت شود باید امثال آقای مطهری را از خود طرد کند . اینان اگر طبیب بودند سر خود را دوا می کردند .
 • IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  2 1
  روزی جناب میر سلیم نزد آیت اله بهجب(ره) رفت و از او پرسید : آیا در قرآن کریم از من هم یاد شده و ذکری به میان آمده ؟ آیت اله بهجت (ره) فرمودند : بله .نام شما در کنار علما ذکر شده آنجا که می فرماید هل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون ؟
 • ناشناس IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  1 4
  هرکسی که انتقاد کرد با کلماتی مثل مردک و بی شعور قلمدادکنیم کار درستی نیست. در ثانی مشکلات مختص ققط خوزستان نیست حاهای دیگر هم مشکلات قرا تر از خوزستان دارند. مشرق حشم خود بر روی خیلی از حقاق بسته است.
 • IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  0 0
  این مردک هیچ نفهم دست بردار نیست اگه پدرش مطهری نبود ،حتی نمی تونست گوسفند به صحرا ببره
 • امیر IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  2 0
  سلام جناب مطهری دیگر می خواستی حسن آقا چکار کنه هیئت علمی دانشگاه با مدرک دکتری ده میلیون حقوق می گیره به مدیریت حسن آقا ۴۰۰ دلار این یعنی فاجعه در اروپا به پناهنده ها ۷۰۰ دلار پرداخت می کنند البته شما آقا زاده هستید بنیاد حفظ نشر دارید شما درک نمی کنید اگر یک هیئت علمی ۱۰۰ دلار حقوق بگیره شما می گید خوب عمل کرده . الا برکت الله
 • حقیقت IR ۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  2 0
  با سلام مشرق این مطهری عادت داره همیشه مزخرف بگه حداقل شما منتشر نکن علی مطهری یک عمر بیت المال رو خورد یک کار مثبت تو کار نامش نیست انصافا منتشر کن
 • IR ۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  1 2
  همش می ناله
 • ناشناس IR ۱۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  2 0
  مگه کور هستی که ندیدی چه گندی امثال توبه مملکت زدید حالا میخواهید بندازی گردن دیگران
 • حامد IR ۱۶:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  2 0
  انشاالله که هر چی بخیر و صلاح این مردم و کشور هست انجام بشه
 • علی حیدری IR ۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  0 0
  از وارنه کویی این بی معرفتان کودن ، پس افتاده وسست مسئولیت باید پناه به خدا برد.
 • DE ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  1 0
  مطهری مجبور است از عملکرد بسیار ضعیفش در مجلس و در برابر دولت روحانی این جور دفاع کند . نه تو و نه لاریجانی چون از جنس مردم نیستید وکیل الدوله می شوید .
 • DE ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  5 0
  تیترت را عوض کن بنویس ؛ تیغ تیز اصلاح طلبان بر گردن مردم .
 • IR ۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  1 1
  متاسفانه بنظر میرید نقشی که میرسلیم داره بازی میکنه نقشیه که رفاعه در سریال مختار بازی کرده.
 • IR ۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  2 0
  منظور میر سلیم از گشت و گذار و کار سیاسی چیه؟ رسیدگی به امور اداری مالی استخدامی مجلس مانع از سفر و نظارت در مناطق محروم باید بشه؟ خیلی جالبه برام که روشون میشه این حرف رو بزنند.
 • IR ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  1 1
  علی مطهری از این جور اراجیف زیاد بافته، دفعه اولش نیست
 • IR ۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  0 1
  بابت رای دادن به میرسلیم از شهدا معذرت می‌خواهم.
 • مهران AE ۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
  0 0
  با سلام آقای میرسلیم، شما دیگر چرا؟ آقای میرسلیم، نمایندگانی که به صندلی نمایندگی خود در مجلس محصور شده باشند چگونه می توانند از دردهای مردم خبر داشته باشند؟ آیا حب به جلس ریاست مجلس شما را وادار به این موضع گیریها کرده یا حب به خدمت؟
 • کسری IR ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
  2 0
  خداوکیلی این چی چی از باباش یاد گرفته ؟!
 • علیرضا IR ۰۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
  0 0
  به نظر من که حضرات موتلفه دیگه پیر شدن و امیدی به حضور در قدرت در آینده ندارن جوانان انقلابی برای پول اونا ارزش قائل نیستن و دارن قالبهای سنتی قدرت رو میشکنن بنابراین به نتیجه رسیدن با رقیبان سنتی ائتلاف کنن تا بتونن چن صباحی بیشتر ملت رو به روش خودشون بچاپن مثل رقیب
 • رضا IR ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
  2 0
  به نظر بنده اقای مطهری برای دیده شدن هر ازگاهی اظهار نظدر می کند خدا رحمت کند استاد مطهری را اگه نام ایشان نبود نمی دانم علی اقا چه کاره بود یکی نیست به این اقا بگه حرف نزنی نمیگن لالی چه لزومی داره که شما درک سیاسی محدودی دارید اظهار نظر کنی مثلی که میگن پسته بی مغز لب وا کند رسوا شود
 • IR ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
  0 0
  سفرهای استانی خیلی اقدام بی نتیجه و پوپولیستی است...فقط تو ایران انجام می شود.
 • reza IR ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
  0 0
  الان اکثر اصولگرایان در دانشگاهها سرکار هستند روش روحانی همین است چهار سال اول با اصلاح طلب حالا با اصولگراها. اصولگراها هم به درد کارکنان و ملت نخوردند. دو سال است که در دانشگاههای دولتی پول بازخرید مرخصی کارکنان قراردادی را نمیدهند. حتی ذخیره هم نمیشود. هرجا به نفع رییس و معاون نباشد میگویند قانونی نداریم.ولی برای تبدیل وضعیت هیات علمی قانون هست.
 • IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
  0 0
  اقای مطهری این تیغ که روی گردن اصلاح طلبان است امیدوارم به دست صاحب عصر گردنشان را بزند توهم قاطعی انهاباشی
 • IR ۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
  0 0
  آقای علی مطهری خوب است بروید فرهنگ لغت بخرید و معنی ضعیف و ناتوانی و مدیریت را یاد بگیرید
 • محمد IR ۰۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
  0 0
  خطاب به جناب میرسلیم : صرف وقت به گشت و گذار برای ارتباط مستقیم با مردم بهتر است یا تلاش برای دیده شدن از طریق ایجاد جنجال رسانه ایی و مصاحبه و اظهار نظرهای مختلف؟!
 • محمود IR ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
  0 0
  مردم خسته شدن از این جناح بازی‌ها *شما برای مردم چه کردید*

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس