ارائه کتاب‌های رضوی به‌نشر با تخفیف ۲۵ درصدی

مدیرعامل به نشر گفت: با اعلام پرفروش های فروشگاه های کتاب به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در فصل بهار مشخص شد آثار رضوی، دفاع مقدس و معارف اسلامی بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

به گزارش مشرق، مدیرعامل به نشر گفت: با اعلام پرفروش های فروشگاه های کتاب به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در فصل بهار مشخص شد آثار رضوی، دفاع مقدس و معارف اسلامی بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

حسین سعیدی با بیان اینکه این مجموعه ۳۵ نمایندگی و فروشگاه دارد، افزود: ۲۰ فروشگاه در مشهد و ۱۵ نمایندگی و فروشگاه در شهرهای تهران، تربت حیدریه،گرگان، درگز،بیرجند، نیشابور، زاهدان، قوچان، شاهرود، طبس، تبریز، خرم آباد، سرخس، رشت و کیش در حال فعالیت می باشند.

وی در خصوص آثار پرفروش سه ماه فروردین، اردیبهشت و خرداد در این ۳۵ فروشگاه و نمایندگی گفت: گزارش های استخراج شده از سیستم های فروش فروشگاه های به نشر در دو حوزه بزرگسال و کودک و نوجوان حاکی از استقبال مردمی از آثار حوزه های رضوی، دفاع مقدس و معارف اسلامی دارد.

سعیدی در خصوص عناوین پرفروش فصل بهار در حوزه بزرگسال گفت: کتاب های «دعبل و زلفا» ، «اوسنه ی گوهرشاد» ، «به وقت اردیبهشت»، «ارکان دین» ، «یک قمقمه دریا»، «اعترافات غلامان» و «چگونه کتاب بخوانیم» از انتشارات به نشر و کتاب های «سه دقیقه در قیامت» از انتشارات ابراهیم هادی، «آنسوی مرگ» از نشر معارف، «ارتداد» از سوره مهر، «نیم دانگ پیونگ یانگ» از نشر افق، «رویای نیمه شب» و «آن مرد با باران می آید» از کتابستان، «نخل و نارنج» از جمکران، «خون دلی که لعل شد» از انتشارات انقلاب اسلامی، «یادت باشد» از نشرشهید کاظمی در صدر جدول فروش آثار در کتابفروشی های آستان قدس رضوی در فصل بهار قرار گرفته اند.

وی در خصوص پرفروش ترین آثار در حوزه کودک و نوجوان با بیان اینکه بیشترین استقبال مردمی از کتاب های گروه کودک و نوجوان به نشر با عنوان «پروانه» می باشد، گفت: آقای محمد میرکیانی و خانم کلرژوبرت از جمله نویسندگانی هستند که آثارشان مورد استقبال خانواده قرار گرفته است.

سعیدی ادامه داد: مجموعه «قصه ما مثل شد» در قطع های مختلف و مجموعه «حکایت های کمال» که به تازگی سریال آن از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به قلم آقای محمد میرکیانی و دو مجموعه داستان های «شکر خدا» و «داستان های تخیلی با مفاهیم قرآنی» به قلم خانم کلرژوبرت به همراه مجموعه های «قصه های حنانه»، «ترانه های نیایش»، «زندگی پرافتخار» و کتاب های تک جلدی «حرم پر از آیینه بود»، «روستای من ، دوستای من»، «قصه های قشنگ ایرانی»، «قصه های مهربانی» و «هزار و شصت و پانصد» در لیست پرفروش های فصل بهار می باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس