سقوط هواپیمای اوکراینی

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با خانواده شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی دیدار و گزارشی از اقدامات این سازمان برای رسیدگی به پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی ارائه کرد.

به گزارش مشرق، تعدادی از خانواده‌های شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی با رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور دیدار کردند.

بیشتر بخوانید:

درخواست ایران از فرانسه برای بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی

گفتگوی ایران و کانادا درباره هواپیمای اوکراینی

در این دیدار که دو ساعت و نیم به طول انجامید، رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران، دادستان نظامی استان تهران، مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح و بازپرس رسیدگی کننده به پرونده حضور داشتند.

در ابتدا، حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، ضمن ابراز همدردی مجدد با خانواده‌های شهدا و بازماندگان این سانحه، گزارشی از اقدامات این سازمان برای رسیدگی به پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی ارائه کرد سپس دادستان نظامی تهران گزارش مشروحی درباره روند رسیدگی به پرونده داد.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: آماده شنیدن اظهارات و پاسخ‌گویی به اولیاءدم پرونده همچنین دریافت شکایت افرادی که تاکنون مراجعه نکرده اند، هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی احقاق حقوق بازماندگان این سانحه را اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح برشمرد.

در ادامه، خانواده شهدا این سانحه مطالب و خواسته‌های خود را مطرح کردند و خواستار رسیدگی دقیق به این پرونده و اطلاع رسانی مناسب مراجع رسمی و قانونی شدند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس