ویلموتس

با انتشار قرارداد مارک ویلموتس، نگاهی به اطلاعیه شش ماه قبل این فدراسیون، خالی از لطف نیست که نشان می‌دهد باز هم فدراسیون حقیقت را اعلام نکرده است.

به گزارش مشرق، روابط عمومی فدراسیون فوتبال آذرماه سال گذشته، در بیانیه‌ای که در هفت بند تنظیم شده بود، به موارد جالبی درخصوص قرارداد مارک ویلموتس اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

درخشان: نهادهای بالاتر به قرارداد ویلموتس ورود کنند

نکته جالب در بیانیه روابط عمومی فدراسیون فوتبال، تاکید بر این موضوع بود که: "ششم- در قرارداد منعقده و برخلاف قرارداد مشابه قبلی، فدراسیون مالیات نمی‌پردازد." با افشای قرارداد ویلموتس مشخص شده فدراسیون فوتبال متعهد به پرداخت مالیات این قرارداد هم هست که نشان می‌دهد متاسفانه از سمت فدراسیون فوتبال، باز هم اطلاعات غیرواقعی منتشر شده است.

همچنین در بند هفتم این بیانیه آمده بود: "با توجه به مصوبه هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال، شایسته است افرادی که در روزهای اخیر و در هر جایگاهی اطلاعات نادرست در این باره به افکار عمومی ارائه دادند و در رسانه ملی، مبلغ قرارداد را ۳ میلیون دلار و خسارت آن را ۳ میلیون دلار عنوان کردند، از رفتار غیر حرفه‌ای خود به صورت رسمی از مردم پوزش بطلبند."

حالا و با گذشت شش ماه، قرارداد ویلموتس رسانه‌ای شده و به خوبی می‌دانیم دستمزد سالانه این مربی بلژیکی، ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار یورو و بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار است. فعلاً غرامت سه ماهه به مبلغ ۵۷۰ هزار یورو و حدود ۷۰۰ هزار دلار هم پرداخت شده که البته ادعای مارک ویلموتس به مراتب بیش از این ارقام است. حال که به گفته فدراسیون فوتبال قرارداد سه میلیون دلار نیست و البته برخلاف گفته رئیس پیشین فدراسیون پایین‌تر از دو میلیون یورو هم نیست، آیا فدراسیون به خاطر خلاف واقع‌گویی و نگفتن حقیقت در روز روشن، حاضر به پوزش و عذرخواهی است؟

افرادی که به گفته روابط عمومی فدراسیون اطلاعات نادرست می‌دادند، ظاهراً در داخل ساختمان فدراسیون حضور داشته و دارند که با پنهان‌کاری و فریب افکار عمومی، چنین فاجعه‌ای را در تاریخ فوتبال ایران به ثبت رساندند و در تقابل با منتقدان چنین رویکردی داشتند، اما همچنان حاضر نیستند از مردم ایران پوزش بخواهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس