کد خبر 1069003
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
دبیر و محمدی

در جلسه رئیس فدراسیون با مربیان تیم ملی، دبیر تاکید فراوانی بر انجام چرخه انتخابی داشت که این مساله با مخالفت غلامرضا محمدی روبرو شد.

به گزارش مشرق، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی روز شنبه در یک جلسه مفصل تاکید بسیاری به احیای چرخه انتخابی در کشتی داشت و تاکید کرد که در دوره جدید با برنامه ریزی انیسیتو و یک تیم از دانشگاه شریف در حال تدوین برنامه رقابت های انتخابی است تا زین پس در کشتی همه چیز در حوزه انتخاب نفرات ملی پوش قانونمند باشد و هیچ ابهام و شبهه ای در گزینش ملی پوشان برای تورنمنت های مختلف بوجود نیاید.

بیشتر بخوانید:

دبیر: کشتی‌گیر با یک برد ملی‌پوش نمی‌شود/ من هم قانون را دور می‌زدم

دبیر در این جلسه  با تاکید چند باره بر چرخه انتخابی اظهار داشت: از سال گذشته برنامه ام این بود که کشتی گیران به شکلی عادلانه راهی رقابت های جهانی و المپیک شوند و بر همین اساس با کمک از متخصصین و افراد فنی به دنبال این هستیم که چرخه انتخابی که یک پکیج کامل برای مشخص شدن ملی پوش اعزامی به رقابت های المپیک و جهانی است، تدوین و اجرایی شود و شروع کار ما نیز برای رقابت های المپیک توکیو خواهد بود.

وی با اشاره به این فرآیند افزود: این طرح را بر عهده انستیتو بین المللی کشتی بعنوان یک نهاد علمی گذاشتیم. اما نظر کارشناسان فن از جمله سرمربیان تیم های ملی و دیگر کارشناسان کشتی را نیز برای هرچه بهتر شدن این چرخه جویا می شویم و باید بگویم که فردی خودمحور نیستم چراکه اگر اینطور بود تا الان این چرخه را ابلاغ کرده بودم اما نظر آقایان سوریان، کاوه، بنا و محمدی بعنوان مسئولان فنی برایم مهم است.

در همین راستا روز گذشته جلسه‌ای با حضور رئیس فدراسیون، حمید سوریان نایب رئیس، حسن یوسفی افشار رئیس انستیتو و غلامرضا محمدی و محمد بنا سرمربیان تیم ملی آزاد و فرنگی و محسن کاوه مدیر تیم های آزاد در محل انستیتو برگزار شد. در این جلسه علیرضا دبیر با تاکید بر چرخه انتخابی اعلام کرد هیچ راهی برای انتخابی تیم ملی بجز برنامه پیش رو و چرخه انتخابی وجود ندارد. اما این تصمیم دبیر با مخالفت سرمربی تیم ملی کشتی آزاد روبرو شد. محمدی اعتقاد داشت علاوه بر انجام چرخه، نظر کادر فنی نیز مهم است و باید اعمال شود. درخواستی که البته رئیس فدراسیون با آن موافق نبود و تاکید فراوان به پایبندی به چرخه انتخابی داشت و همین سبب شد تا محمدی در مخالفت با این طرح جلسه را نیمه کاره رها کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است رئیس فدراسیون از بنا و محمدی درخواست کرده که در صورت مخالفت با طرح فوق ‌برنامه پیشنهادی خود را اعلام کنند، در غیر این صورت تا چند روز آینده برنامه فدراسیون در خصوص چرخه انتخابی ابلاغ می‌شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس