کد خبر 106528
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۴

سرمربی راه‌آهن با اشاره به دیدارش با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کفاشیان در این جلسه از من حلالیت طلبید.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، علی دایی پس از شکست 3 بر 2 مقابل سپاهان گفت: نیمه اول اصلا بازی خوبی نبود. در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و هر دو تیم بازی بهتری را ارائه کردند. بعد از اخراج بنگر و با دریافت گل دوم برای جبران آن دست به حمله زدیم و در این میان برخی نقاط خالی شد و سپاهان از این نقاط خالی استفاده کرد و ما گل سوم را هم دریافت کردیم. سپاهان از 3 موقعیتی که به دست آورد 3 گل زد.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط بدی که در این هفته داشتیم و یک روز و نیم تمرین تعطیل شد در بازی امروز تمرکز لازم را نداشتیم.

دایی در پاسخ به این سؤال که در هفته گذشته با علی کفاشیان دیدار داشت گفت: این دیدار از طریق یک دوست مشترک انجام شد. مسائل مختلفی را مطرح کردیم. کفاشیان از من حلالیت طلبید و همچنین در بخشی از صحبت‌ها در خصوص بدهی فدراسیون به راه آهن که قرار بوده در سال 89 پرداخت شود اما پرداخت نشده صحبت کردیم.

سرمربی راه آهن درباره شعار هواداران سپاهان بعد از بازی که وی را تشویق می‌کردند گفت: این لطف تماشاگران را می‌رساند اما آنها قبل از این تشویق‌ها شعارهایی دیگری می‌دادند. ما به این مسائل عادت کرده‌ایم، یک گوشمان در و گوش دیگرمان دروازه است.

دایی درباره دو گلی که راه آهن به ثمر رساند خاطرنشان کرد: با توجه به میانگین قدی سپاهان به بازیکنان گفته بودم که چطور بازی کنند و 2 گلی که زدیم روی نقطه ضعف سپاهان بود. ما روی نقطه قوت سپاهان هم کار کرده بودیم ولی درست از همان اوت دستی که نقطه قوت آنها بود گل خوردیم. نیمه اول جریان باد به نفع ما بود اما استفاده نکردیم اما سپاهان در نیمه دوم از جریان باد استفاده کرد.

دایی در خصوص اینکه چرا تمرینات راه آهن یک روز و نیم تعطیل شده و آیا این حواشی که از آن اسم می‌برد مانند حواشی پرسپولیس است گفت: مسائلی که در راه آهن است مسائلی نیست که در باشگاه پرسپولیس بود و قابل قیاس نیست. در هفته گذشته به دلیل اینکه بازیکنان پول نگرفته بودند تمرین نکردند. البته از حق نگذریم مالکان باشگاه در حالی که هنوز سازمان خصوصی سازی این باشگاه را به نامشان نکرده 9 میلیارد تومان هزینه کرده‌اند. بازیکنان حق دارند و مسئولان در تلاشند تا پول بازیکنان پرداخت شود.

دایی در پاسخ به این سؤال که آیا پول ندادن به بازیکنان دلیل می‌شود تا تمرین را تعطیل کنند گفت: من این کار را "چیپ" نمی‌دانم. ذوب آهن سال گذشته را با امسال مقایسه کنید آنها به دلیل مشکلات مالی است به این وضع افتادند. البته به عنوان نظرم باید بگویم قبول ندارم که بازیکن تمرین را به دلیل مسائل مالی تعطیل کند.

سرمربی راه آهن در جواب به این پرسش که چقدر به بقای راه آهن در لیگ برتر امیدوار است گفت: 6 بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده، ما 2 بازی در خارج از خانه داریم و سایر بازی‌ها در داخل خانه است و سعی می‌کنیم نهایت استفاده را ببریم.

دایی در پایان خاطرنشان کرد: من 6 بازیکن خود را در اختیار نداشتم و بازیکنانم به کم تجربگی خود باختند. امروز سزار با هت‌تریکی که انجام داد به تنهایی سپاهان را پیروز کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس