محمود صادقی نمایه

مرکز رسانه قوه قضائیه، در پی انتشار خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر محکومیت «محمود صادقی» به حبس و جزای نقدی به دنبال شکایت درباره حساب‌های قوه قضائیه، خبر مزبور را مخدوش و فاقد صحت اعلام کرد.

به گزارش مشرق به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، در پی انتشار خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر محکومیت «محمود صادقی» به حبس و جزای نقدی به دنبال شکایت درباره حساب‌های قوه قضائیه، مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد؛ خبر مزبور مخدوش و فاقد صحت است.

بیشتر بخوانید:

صدور حکم حبس و جزای نقدی برای محمود صادقی

در پرونده آقای صادقی که منجر به صدور رأی در دادگاه بدوی شده است چندین عنوان اتهامی با شکایت شاکیان خصوصی و مدعی العموم به صورت توامان وجود دارد که نامبرده در مرحله بدوی از برخی اتهامات تبرئه گردیده و در برخی دیگر مجرم شناخته شده است که از قضا اتهام مورد اشاره در خبر یعنی محکومیت به سبب اظهارات ایشان درخصوص حساب‌های قوه قضائیه جزو مواردی است که دادگاه وی را در آن مورد تبرئه کرده است.

همچنین مرکز رسانه قوه قضائیه اضافه کرده است؛ رأی صادره در خصوص اتهامات آقای صادقی غیرقطعی و قابل تجدیدنظر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • مجید IR ۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۳
  17 1
  پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم گشت خدا رحمت کند پدر شهیدش را این آدم و علی مطهری جزو گم کردگان راه پدرانشان هستند
 • IR ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
  0 0
  امیدوارم قوه قضائیه شفاف باشه و درمورد میزان درامدهاش و حقوق قضات واقعیتها رو اعلام کنه و سازمانها حق بازرسی ازین قوه رو در مورد امور مالی داشته باشند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس