کد خبر 1061404
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
نصیرزاده

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال با بیان اینکه سه راهکار برای اتمام لیگ نوزدهم بعد از شیوع ویروس کرونا مطرح شده است، گفت: دنبال این هستیم که فصل آینده را فدا نکنیم.

به گزارش مشرق، هوشنگ نصیرزاده درباره آخرین وضعیت لیگ برتر و احتمال تعطیلی یا برگزاری مسابقات گفت: هنوز تصمیم جدیدی گرفته نشده است. هرکسی برای برگزاری مسابقات تاریخی را بگوید در واقع پیشگویی کرده است چون چیزی مشخص نیست. هر لحظه ممکن است اتفاقی رخ بدهد.

وی ادامه داد: ستاد ملی مبارزه با کرونا است که اعلام می کند تمرین تیم ها و مسابقات فوتبال چه زمانی شروع بشود. طبیعتاً تا یک ماه قبل از شروع بازی ها باید آنرا اعلام کنند که تیم ها فرصت آماده سازی مجدد داشته باشند.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پاسخ به این سئوال که راهکارها و پیش بینی های این سازمان برای لیگ نیمه تمام نوزدهم چیست؟ تاکید کرد: همیشه گزینه هایی وجود دارد ولی همانطور که گفتم تاریخ مشخصی مطرح نشده است. سازمان لیگ دنبال این است که فصل آینده را فدا و نابود نکند.

نصیرزاده افزود: یک پیشنهاد این است که لیگ را همینجا رها کنیم و همه چیز از صفر شروع شود. پیشنهاد دیگر این است که لیگ را با همین ۲۱ بازی به فصل بعد منتقل کنیم تا قهرمان مشخص شود. پیشنهاد سوم هم برگزاری ادامه مسابقات است.

بیشتر بخوانید:

بن‌بست در جام حذفی به خاطر استقلال

وی با اشاره به توصیه های فیفا به فدراسیون های فوتبال در سراسر دنیا یادآور شد: ویروس کرونا از شرق کره زمین به غرب رفته است. خود به خود وضعیت شرق زودتر از غرب بهبود پیدا می کند. بر همین منوال ویروس کرونا در ایران زودتر از کشورهای غربی فروکش خواهد کرد. گرچه غیبگو نیستم اما پیش بینی شخصی خودم این است که این ویروس اواسط اردیبهشت در ایران از بین می رود. فکر می کنم تا ۲۰ شهریور شرایط مناسب شود.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در خصوص فشرده شدن مسابقات لیگ و برنامه های تیم ملی در فصل آینده خاطرنشان کرد: مشخصاً برنامه تیم ملی فشرده می شود. فدراسیون فوتبال حساس است که تیم ملی به جام جهانی برود چون بزرگترین درآمدش از حضور این تیم در جام جهانی است که حدود ۱۰۰ میلیارد تومان می شود.

نصیرزاده که در گذشته اساسنامه فدراسیون فوتبال را نوشته بود، درباره آغاز اقدام فدراسیون برای اصلاح اساسنامه هم گفت: بنده در هیچ کمیته ای از فدراسیون نیستم و نمی دانم می خواهند چه کار کنند. فدراسیون فوتبال توسط عوامل خودش اصلاح اساسنامه را پیش می برد. هیچکس هم تقاضایی از من برای شرکت در این بحث نداشته است. واقعاً نمی دانم فدراسیون چه کار می کند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس