بررسی ژنتیک ایرانی‌ها، توسط «فرقه‌ای خاص» در ایالات متحده/ «نبرد بیولوژیک» محتمل است

شناسایی ژنتیک ایرانی‌ها، توسط «بهایی‌های شناسنامه‌دار امنیتی که احتمال اصالت یهودی‌شان بالاست» در دانشگاه استنفورد انجام می‌شود. به این ترتیب حملۀ بیولوژیک در موضوع کرونا و زمینه‌های متنوع دیگر محتمل است.

به گزارش مشرق، از دیرباز، یکی از مهم‌ترین فناوری‌های سیاسی ــ اجتماعی یهودیان خاص، کتمان آیین‌شان بوده است. این تکنیک آنها، حتی در قرآن کریم نیز تصریح شده و آمده است:

وَقَالَت طَّائِفَةٌ مِّنْ أَهْلِ الْکِتَابِ آمِنُواْ بِالَّذِی أُنزِلَ عَلَی الَّذِینَ آمَنُواْ وَجْهَ النَّهَارِ وَاکْفُرُواْ آخِرَهُ لَعَلَّهُمْ یرْجِعُونَ.

و گروهی از اهل کتاب گفتند: اولِ روز به آنچه بر مؤمنان نازل شده ایمان آورید، و در پایان روز کفر ورزید، با این هدف که مؤمنان، با این ایمان و انکار شما به تردید افتند. (آل‌عمران‌ ــ ‌72)

بیشتر بخوانید:

لزوم تخریب آزمایشگاه‌های بیولوژیک آمریکا در منطقه

به‌صورت سنتی، و از سده‌ها پیشتر، بسیاری از اینان تلاش می‌کنند با تظاهر به دینی دیگر، دین حقیقی‌شان را مخفی نگه دارند. یهودیانِ متظاهر به مسیحیت را اصطلاحاً «مارانو» (maˈranos) و یهودیانِ متظاهر به اسلام را «آنوسی» (به عبری: א וסים) می‌نامند؛ البته گاهی در عبارت نادقیق واژۀ «جدیدالإسلام» برای آنان به‌کار گرفته می‌شود. این شرایط به آنها ــ که عموماً به‌دلایل مختلف منفور جوامع هستند ــ بسط ید و قدرت مانور بیشتری می‌بخشد.

در نمونه‌های ایرانی این فناوری، می‌توان به چندین مورد مهم و مؤثر اشاره کرد.  از جمله «یهودی‌های آنوسی» مشهد که 2400 نفر از آنان در یک روز (واقعۀ «الله‌داد» در سال 1839 میلادی) اظهار مسلمانی کردند.

رشیدالدّین فضل‌اللّه

از دیگر یهودیان تأثیرگذار در تاریخ ایران، می‌توان به رشیدالدّین فضل‌اللّه (زادۀ حدود سال 648 قمری ـ درگذشتۀ 718 قمری) اشاره کرد. وی دانشمندی ذوالفنون بود که «ربع رشیدی» از یادگارهای اوست. رشیدالدّین، طی دو دهه، صدراعظم و از تأثیرگذارترین چهره‌ها در سپهر سیاسی ایران بود. از جمله، دادگاهی که به قتل او و فرزند 16 ساله‌اش (که جامه‌دار اولجایتو بود) دستور داد، اتهام اصلی او را قتل اولجایتو می‌دانست. طرفه اینکه اولجایتو، که در نوزادی به تبعِ دین مادرش مسیحی نسطوری بوده، و سپس به مذهب حنفیه گرایش پیدا کرده بود، در آستانۀ کشته شدن، تحت تأثیر علامه حلّی مذهب تشیع اختیار کرده و حتی دستور داده بود نام خلفای راشدین از خطبه‌های نماز جمعه و از سکه‌ها برداشته شود! سوگمندانه، اکنون در ایران از رشیدالدّین فضل‌اللّه تندیس‌ها ساخته و نام او را بر معابر و خیابان‌ها نهاده‌اند.

ابراهیم کلانتر

یکی دیگر از این موارد، میرزا (حاج!) ابراهیم کلانتر است که فرزند هاشم یهودی است. خیانت او به لطفعلی‌خان موجب شد آغامحمدخان سلسلۀ قاجاریه را پایه‌گذاری کند (قاجاریه همواره ممنون این لطف او بوده‌اند؛ ناصرالدین در مجلس آلیانس یهودیان فرانسه بر این امر تصریح دارد). داماد و خواهرزادۀ او میرزاابوالحسن ایلچی است. وی از انگلستان مستمری می‌گرفته و عامل آنان بوده است؛ همچنین جدای از اینکه اولین فراماسون ایران و اولین فرد ایرانی است که به آمریکای لاتین سفر کرده، از سوی ایران عامل مذاکره و انعقاد هر دو قرارداد ننگین گلستان و ترکمانچای بود. از ابراهیم کلانتر، خاندان بزرگی در شیراز به نام «قوام» باقی ماند که نفوذ آنان بر قاجاریه و پهلوی بر کسی پوشیده نیست. یکی از مردان همین خاندان ـ علی قوام ـ داماد رضا پهلوی و همسر اول اشرف بوده است.

ذکاءالملک

از دیگر مواردی که می‌توان در این زمینه برشمرد، محمدعلی فروغی است که در بنیان‌گذاری ایران مدرن ــ  یا به‌عبارت بهتر در شکل‌گیری آرایش منفعل ایران در برابر مدرنیته ــ نقشی اساسی بازی کرد. او کنار اردشیر ریپورتر (فرستادۀ مستقیم یهودیان روچیلد) در برآمدن رضاخان، و بعدتر در بر مسند نشستن محمدرضا نقشی اساسی ایفا کرد. گذشته از صبغۀ سیاسی، وی همچنین سلسله‌جنبان روشنفکری ــ به‌معنی مصطلح آن ــ در ایران بود. فروغی در عصری که ایرانیان اساساً فلسفه‌گریز بوده‌اند، با حواشی‌ای که به آرای بنیانی بسیاری از منابع پایۀ ایرانیان زد، (مانند شرح بر آرای مرحوم سهروردی و شاهنامه و آثار سعدی و الخ) و همچنین نگارش کتاب‌هایی همچون «سیر حکمت در اروپا»، گذار ایران به مدرنیته را ریل‌گذاری کرد.

پرونده ویژه "جنگ جهانی غذا" ,

ذکاءالملک گرچه از یک خاندان یهودی برآمد، اما علاوه بر دارالفنون، در حوزه‌های علمیه همچون مدرسۀصدر، مدرسۀمروی و مدرسۀسپهسالار نیز دانش اندوخت؛ وی حتی درس حکیم بزرگ آن دوران، میرزا ابوالحسن جلوه را نیز درک کرده بود. موسی حقانی، تاریخ‌نگار برجستۀ معاصر دربارۀ یهودی بودن فروغی می‌گوید:

خاندان فروغی، از جمله کسانی هستند که به یهودی‌های بغدادی تعلق دارند و کسی در این زمینه تردید ندارد. جدّ آنان، از بغداد به ایران می‌آید و در محلۀ دردشت ساکن می‌شود و هم‌اکنون نیز پسوند فامیلی آنان، فروغی دردشت است، ظاهراً مسلمان می‌شوند. بسیاری از شاعران آن عصر، واکنش‌های جالبی به یهودی بودن آن دارند. ادیب‌الممالک، ملک‌الشعرای بهار و... از جمله کسانی هستند که به این موضوع اشاره می‌کنند. در مورد یهودیان بغدادی و ماجرای مسلمان شدن آنان، یک مسئلۀ مهم وجود دارد و آن هم این است که وقتی ماجرای باب و بهاء راه می‌افتد و در کشور مورد استقبال قرار نمی‌گیرد، تعدادی از یهودیان بغدادی که به‌ظاهر اسلام آورده بودند و یا اصلاً اسلام نیاورده بودند، به جریان بابیه تزریق می‌شوند و به آن کمک هم می‌کنند، در حقیقت، پیوستن آنان به این جریان باعث می‌شود که این جریان جان گرفته و حیات پیدا کند.

بهاییان یهودی

در مورد دوگانگی آیین یهودیان مسلمان‌نما، اسناد بسیاری وجود دارد؛ میان بسیاری از تاریخ‌نویسان اتفاق نظر وجود دارد که حدود یک قرن پیش‌تر، جریانی برای بهایی شدن یهودیان ایجاد شد، چنان‌که پس از اندک زمانی، بیش از 90 درصد از جمعیت بهاییان را کسانی تشکیل می‌دادند، که سابق بر آن یهودی بوده‌اند. این موضوع «تزریق یهودیان به بهائیت»، یک قرن پیشتر از این، در فضای سیاسی ایران جزء بدیهیات به‌شمار می‌رفته است. اسماعیل رایین در کتاب انشعاب در بهائیت می‌نویسد: «بیش‌تر بهائیان ایران یهودیان و زردشتیان هستند و مسلمانانی که به این فرقه گرویده‌اند در اقلیت می‌باشند. اکنون سال‌هاست که کم‌تر شده مسلمانی به آن‌ها پیوسته باشد.» حضرت امام نیز در نامه‌ای هشدارآمیز به اسداللّه علم در تاریخ 2 آذرماه 1341 می‌نویسد:

دولت، خوب است وظیفۀ خود را بداند؛ ما را زیر دست یکمشتکلیمیکهخودرابه‌صورتبهاییدرآورده‌اند پایمال ننماید. (2 آذر 1341)

«مقام امنیتی» ساواک

پرویز ثابتی، چهارم فروردین 1315، در محلۀ تپه‌سرِ شهر مهدی‌شهر (سنگسر) زاده شد. وی در دبیرستان قدیمی و زرتشتی «فیروز بهرام» تهران درس خواند و از دانشگاه تهران مدرک کارشناسی حقوق دریافت کرد.

پرونده ویژه "جنگ جهانی غذا" ,

ثابتی در موساد اسرائیل دورۀ امنیتی دید و از سال 1345 تا آستانۀ انقلاب مسئول ادارات مختلف ساواک بود، و به‌خصوص حائز اهمیت است که «زندان کمیتۀ مشترک ضد خرابکاری» در ادارۀ سوم (امنیت داخلی) و دفتر بازجویی ساواک زیر نظر او اداره می‌شد. وی بعدتر با صلاحدید شخص شاه، در یک برنامۀ تلویزیونی با موضوع «چریک‌های فدایی خلق» حاضر شد و نامی که برای اشاره به او در این برنامه مورد استفاده قرار گرفت (مقام امنیتی) در افکار عمومی ایرانی‌ها ماندگار شد و روی او ماند. قدرت توجیه و استحکام کلام این «مقام امنیتی» موجب شد به‌عنوان «سخنگوی ساواک» برگزیده شود و در برنامه‌های خبری بعدی نیز حضور یابد.

وی بر اساس اسناد ساواک، در نهم آبان سال 1357 با نام مستعار «عالیخانی» از طریق فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، تهران را به مقصد لندن ترک کرد. ثابتی نهایتاً به ایالات متحده رفت و با ثبت شرکتی به نام Paris Enterprises از 1983 تاکنون به فعالیت اقتصادی مشغول است.

پرونده ویژه "جنگ جهانی غذا" ,

(دربارۀ ارتباط وثیق خانوادۀ «عالیخانی» با اسرائیل نیز اطلاعات مهمی وجود دارد. نمایندۀ دولت اسرائیل در ایران در خلال دهه‌های 1340 و 1350، برادران عالیخانی بوده‌اند)

پردیس، فرزند خلف پرویز

پردیس، نام دختر این مقام امنیتی است که در سال 1354، در بحبوحۀ اختناق و شکنجۀ جوانان این کشور به دست پدرش در «کمیتۀ مشترک ضد خرابکاری» به دنیا آمد. این دختر نیز در سال 1357 به همراه خانواده‌اش جلای وطن کرد و در آمریکا ساکن شد و در بالاترین سطوح تکنیکال ایالات متحده آموزش دید و پرورش یافت. وی دوره‌های کارشناسی، ارشد و دکتری ژنتیک را به ترتیب در دانشگاه‌های MIT، آکسفورد و هاروارد طی کرد و اکنون استادتمام دانشگاه هاروارد در حوزۀ ژنتیک است.

پرونده ویژه "جنگ جهانی غذا" ,

پردیس ثابتی روی بیماری‌های همه‌گیر مانند ابولا مطالعه می‌کند و اکنون مأموریت یافته توالی ژنومی ایرانیان را شناسایی کند. این پروژه نقاط ضعف و قوت ساکنان این سرزمین را به‌خوبی به‌دست می‌دهد. در یک فیلم که از دانشگاه استنفورد و از تیم این پروژه منتشر شده آمده است:

«99.9 درصد مردم روی زمین ژن‌های یکسانی دارند و این ژن‌ها اکثراً مشابه هستند ولی تغییرات کوچکی در بخش‌های مختلف ژنوم ما وجود دارد که باعث تفاوت در جمعیت‌ها می‌شود.

من به‌عنوان «پزشک آینده» بی‌صبرانه منتظر «پزشکی شخصی‌سازی شده»ای هستم که از اطلاعات ژنوم برای تجویز دارو و تشخیص بیماری استفاده می‌کند.

طی چند سال گذشته از ژنتیک یاد گرفتیم که داشتن یک مبنای خیلی خاص در پیشینۀ اطلاعات ژنومی، برای فهمیدن نحوۀ بیماری‌زایی تفاوت جمعیت‌ها بسیار اهمیت دارد.»

به این ترتیب روشن است که اطلاعات ژنتیکی و خصوصیت‌های مردم ایران ــ که حتی مطابق اذعان فوق برای بیماری‌شناسی و تجویز (و قهراً حملۀ بیولوژیک) نیز کاربرد دارد ــ توسط «فرقه‌ای خاص» در اختیار کانون‌های قدرت آمریکا قرار دارد. همچنین باید توجه کرد که این، تنها یکی از کانون‌ها و آزمایشگاه‌های بیولوژیک آمریکاست.

گرچه پروپاگاندای رسانه‌های غربی، تلاش کرده با بی اساس جلوه دادن فرمایش‌های رهبر فرزانه و حکیم انقلاب طی روزهای گذشته اصل موضوع را منکر شود، اما واقعیت این است که پزشکی شخصی‌سازی شده ــ خصوصاً با ابزار دانش ژنتیک ــ در حال مستحکم کردن پایه‌های تئوریک خود است؛ پلت‌فرمی مفهومی که اصطلاحاً به «پزشکی آینده» شهرت یافته است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 96
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 40
 • IR ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  مدتی قبل که بهرام رادان و گلشیفته فراهانی برای ارسال اطلاعات ژنتیکی ایرانی ها به فرانسه تبلیغ میکردند بعضی از خیرخواهان همون موقع اخطار داده بودند حالا همه فهمیدند داستان چی بوده...
  • سید IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   بهائیان خوک صفت، حرامزاده، نجس، منحوس و شوم!
  • IR ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   48 10
   فکر کنم بهرام رادان تنها گول خورده ی اون جمع حاضر در کلیپ بود
  • IR ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   11 61
   مسلمانان هم در دینشون تقیه دارن و دروغ مصلحتی ! چه بسا با تظاهر بین یهودیان و مسیحیان نفوذ کرده باشن !
  • به IR ۱۵:۱۱ IR ۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   30 0
   اگر مسلمانها از اینکارها بلد بودند که حال و روزشان در دنیا این نبود. ضمن اینکه تقیه برای زمانی است کفار بر مسلمانان مسلط شوند و نجات جان مسلمان بسته به تقیه باشد. نه اینکه خودشان بروند در دنیای کفر برای عشق و حال!
 • IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  34 94
  مشرق جان کمی خوب اومدی ولی باز خیلی تحت تاثیر پان ایرانیستها بودی !! بزرگترین یهودیان خائن به این مرز و بوم در سلسله خاخامها (هخامنشیان ) بوده و کشتار توسط اونها در قضیه پوریم که در تورات استر کاملا توضیح داده !!!
  • ببم جان IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   68 10
   بعضیا یه چیزایی میگن آدم میمونه چی بگه الان چون خاخام و هخامنش جفتش خ داره پس یکین؟ تورو هرکی میپرستی یکم فکر کن
  • علی IR ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   85 12
   سلام به بر و بچ اورشلیم(با افتخار قدس)فک کنم دست رو نقطه ی حساسی گذاشتیم آخی پوریم !هنوز هم یادتونه چجوری ایرانی ها رو به قتل رسوندین بعد محبت کوروش بزرگ تف به اون ذات تون.
  • IR ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   19 4
   10:21 خب خَر هم خ داره حالا باید بگیم با خاخام ها یه ریشه دارن؟؟ نظرت چیه؟
  • IR ۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   7 10
   وحشی پانتورچ توتم پرست مغول پرست نسل کش عالم از ا ب گل الود ماهی نگیر....
  • کوروش IR ۱۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   5 3
   لطفا به ادیان الهی توهین نکنید که این خواست ابلیس لعنت الله و البته کار دجاله! ایران کشور اقوام و ادیان الهی ،انشاءالله همیشه پایدار در راه خدا و یاور مظلومان
  • IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   6 2
   از آب گل آلود ماهی نگیر.نظرت در مورد پانترکیسم چیه؟نظرت در مورد نقش ترکیه در سوریه در سال های اخیر چیه؟
 • IR ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  توهم
  • IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   42 14
   فکر نکن با انگ توهم جلوی واقعیت ها رو می تونی بگیری
  • IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   26 12
   شما هم دارای بلاحت هستی و توهم وجود توهم داری تا حقیقت رو نبینی
  • قریشی IR ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   21 13
   الان این کرونا که نتیجه همین فعالیت هاست توهم به حساب میاد؟ متوحش!
 • جلیل IR ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  84 25
  سلام خیلی لذت بردم واستفاده کردم خدا به شما عمر با عزت بدهد
 • IR ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  مگه همین دو سه سال پیش نبود که شبکه های ماهواره ای تبلیغ می کردن بزاق دهنتون را با گوش پاک کن برا ما بفرستید......! بعد یه عده منور الفکر توهم توطئه را بلغور می کردن....!
 • IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  22 43
  زن زیبایی بود.
  • IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   29 2
   بله استر هم زن زیبایی بود که ! زیبایی مرگباری داشت .
 • IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  پردیس ثابتی یکی از نوابغ دنیا و یکی از هشت مغز درخشان سراسر آمریکا معرفی شده است . شما کودن های مشرقی درکی‌از نابغه ندارید. این تیوری توهم آمیز شما را معاون وزیر کاملا رد کردند
  • IR ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   او اولين نخبه اي نيست كه خودش را در اختيار سياستمداران كثيف قرار داده. از قضا نخبه بودن او خيانتش به بشريت را تشديد كرده است. مگر تاريخ بشر كم از اين شياطين لطمه خورده است؟
  • IR ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   48 1
   توی ابله بهتر هست یکم فکر کنی ! کسانی هم که بمب اتم رو ساختند همه نابغه و نخبه بودند ! چنان میگنه نخبه انگار نخبه مترادف معصوم هست ؟
  • IR ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   47 0
   توی ابله بهتر هست یکم فکر کنی ! کسانی هم که بمب اتم رو ساختند همه نابغه و نخبه بودند ! چنان میگنه نخبه انگار نخبه مترادف معصوم هست ؟ معاون وزیر چه نخصصی در زمینه بیوتروریزیم دارند تا رد کنند و یا تایید کنند !؟
  • IR ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   34 0
   لعنت بر هرچی بی وطن خائن هست
  • IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   45 0
   عقب افتاده هیتلر هم نخبه بود،استالین هم نخبه بود،نخبه بودن هیچ منافاتی با روحیه شیطانی داشتن نداره ،اصلا از ابلیس نخبه تر سراغ داری؟
  • IR ۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   11 0
   پخمه پست فطرت؟
  • IR ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   29 0
   گيريم كه نابغه است اما آيا نابغه ها جنايت نمي كنند؟؟؟؟؟؟نابغه بودن به معناي خوب بودن نيست. بمب اتم ساختن و انداختن آن بر سر مردم و كشتن دهها هزار نفر در كسري از ثانيه تنها و تنها از دست نابغه ها برمي آيد!
  • حقدوست IR ۱۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   4 0
   خاعن و ضد کشور و مردم چه نابغه باشه چه احمقی که بادش کرده باشند چه ساده لوحی کوته بین همشان برای کشور و مردمشان مضر و خطرناک هستند
  • IR ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   10 0
   ابلیس لعنت الله نخبه ترین تمام دورانهاست
 • NZ ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  92 25
  اشکال کار ما اینست که دکترین ما در مواجه با دشمن و وطنفروشان هنوز جوانمردانه است! وقتی شما در جنگل هستید مطمئنا با حیوانات وحشی روبرو هستید که اگر مجهز نباشیم و قاطعانه جواب هم وزن ندهیم, مطمئنا حیوانات درنده بلحاظ رفتار غریزی ما را شکار می کنند.
  • IR ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   21 9
   دقیقا همینطوره، کلا ما زیادی جنتلمنانه رفتار میکنیم و این باعث پررویی دشمنان شده.
  • IR ۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   2 1
   قاطعانه مثل اردوغان در جمع کردن بساط کودتاچیان
 • IR ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  تئوری توطئه. دختره این کارو کرد مرده این کار کرد. تمام. اگه امریکا نبود شما به کی انگ میزدید
  • IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   وجود امثال تو تئوری توطئه رو تقویت می‌کنه. شما تلفات جنگ ویرانگر ادراکی هستید. جنگی که با کنترل و مدیریت افکار یک جامعه، با دست افراد همان جامعه به آنان مشت مهلک می‌زند.
  • IR ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   49 20
   سلام مشرق لطفا آی پی این رو در بیار از نوع نگارش و مکان های نقطه گذاشتنش به نظر میرسه کاربر اسرائیلی باشه به اطلاعات سپاه بده
  • IR ۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   16 13
   توی ابله صهیونیست بهتره فارسیت رو تقویت کنی ! حداقل آلبانی نشین ها فارشیسون تپوق نداره ! این صهیونیستها همه هوای هم رو دارند اودن مثب و منفی ها رو هم رباتی دستکاری می کنن !
  • IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   21 7
   انگ حتما چین و روسیه ! هم دارن انگ می زنن !؟ شما توهم خوش خیالی و بلاهت دارید ابله البته نیستید کورید عشق امریکا و خیانت ذات ناجورتون کورتون کرده !
 • IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  60 30
  عالی خدا نویسنده ش رو عزیزتر کنه و به حوض کوثر مفتخر و سیراب گرداند
 • علی IR ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  71 25
  یهودیان از سر غرور ونژاد پرستی منکر پیامبری مسیح شدند که مژده پیامبر آخرین رو از ال اسماعیل داده والان هم با علم به منجی اخرالزمان ونقش ایرانیان مومن ومسلمان در آن تمام خباثت نژادپرستانه خودشون(بخونید صهیونیسم) برای صدمه زدن به ما مضایقه نمیکنند من که شکی به این موضوع ندارم.
 • IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  25 39
  منم اصالتا یهودی هستم ولی دوستدار ایرانم،این چه حرفیه میزنید توی ایران هزاران یهودی داریم و یک نفر نماینده مجلس،این سخنان بسیار تفرقه امیزه برای قومی که قرن ها قبل از ظهور اسلام هم توی این کشور بودند
  • IR ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   28 0
   نگران نباش مسلمان صهیونیسم هم داریم خاخام های لاویستی مروج انحراف نژادپرستی تو قوم موسی شدند خدا نیست ونابودشون کنه
  • DE ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   19 0
   پوریم رو هم قبول داری یا نه؟
 • سعید IR ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  54 3
  ضمن تشکر از مشرق نیوز ، خطر فرقه ظاله بهاییت که پیاده نظام صهیونیست هستند باید توسط مردم جدی گرفته شود
  • احمد IR ۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   10 2
   افسانه سازي قهرمانانه ازكوروش درحاليكه هيج نامي ازاودرشاهنامه وتاريخ هاي كهن ايراني نيامده وترويج ان توسط صهيونيستهاوبهاييهاوپهلوي درگذشته وحال همه بخاطراينه كه اون پادشاهي بوده كه به يهودقدرت داده تاجايي كه قتل عام پوريم كردند ولي بدانندكه ايرانيان به فرمايش پيامبرزمينه سازان وياران امام زمانندكه قدس راازاد ميكنند
 • IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  18 0
  مطالعه دانشگاه شهید بهشتی در دوره وزیر قبل بر بزاق ایرانی ها نتیجه اش کجا رفت و چه شده؟
 • IR ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  54 14
  جونورهای فرقه بهایی رو فقط باید سلاخی کرد
 • IR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  44 4
  عاقبت گرگ زاده، گرگ شود.
 • 6947 IR ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  20 9
  این صهیونیست های کابالیست از زمانی که آشوریان آوردنشون تو ایران و بعد از اینکه کورو کبیر به آنها بعد فتح بابل اجازه داد بروند سرزمین اورسلیم عین کنه چسبیدن به ایران و در هگمتانه و سپاهان و شوش و بابل موندگار شدن ! و وجودشون جز بدبختی برای ما نداشته ! اومدیم در حقشون خوبی کنیم پدرمون رو در آوردن !
 • IR ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  43 13
  الله اکبر الموت الامریکا الموت الاسراییل اللعنت علی یهود النصر للاسلام
 • IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  25 9
  باید این رو مثل زم خائن باید تو گونی کرد و آورد ایران تا در دادگاه عادله مجازات بشه و تخلیه اطلاعاتی بشه !
 • IR ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  20 10
  از اون پدر همچین دختری هم باقی می مونه ! آدم یاد اشعث بن قیس می افته که خودش جزو تیم ترور حضرت امام علی (ع) و دخترش قاتل حضرت امام حسن(ع) و پسرش جزو اشقیای سپاه یزید در کربلا بود !
 • عبدالله IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  32 6
  این جحود ها دوبار فتنه کردن در صدراسلام و در شهادت امام علی (ع) و شهادت امام حسین (ع) نقش محوری داشتن .
 • عبدالله IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  16 9
  این جحود ها دوبار فتنه کردن در صدراسلام و در شهادت امام علی (ع) و شهادت امام حسین (ع) نقش محوری داشتن .
 • IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  16 31
  متوهمین توطئه که ایران رو خراب کردند
  • IR ۱۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   17 0
   کسی که خطر دشمن رو (به اسم توهم) جدی نگیره عاقبت زیر شنی تانکهای دشمن از خواب غفلت بیدار می شود .
  • IR ۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   10 0
   آره ما توهم داریم و ما برجام رو با توهم اعتماد به امضای جان کری و اوبامای موادب پذیرفتیم ! ما توهم داریم و دی ان ای خودمون رو با توهم اینکه برای درمان بیماران سرطانی هست برای غربیها فرستادیم و حالا که کرونا اومده حاضر نیستیم از خواب غفلت بیداربشیم و وقتی ترامپ برجام رو پاره کرد حاضر نیستیم بپذیریم !
 • علی افصحی IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  12 21
  بسم الله الرحمن الرحیم. با همه این احوال در نگرش توحیدی همه این تلاش های متمرکز و بی وقفه دشمن ،دلالت بر حقانیت مسیر انقلاب اسلامی بوده و هرگز نمی تواند مایه ترس و حزن انقلابیون دلداده به راه حسینی امام خمینی گردد. چرا که‌ همه ما از آن امام اموخته ایم که ما مکلف به تکلیفیم نه نتیجه، اگر پیروز شویم که هستیم، به مقصد رسیده ایم و اگر احیانا شکست بخوریم نه تنها به تکلیفمان عمل کرده ایم بلکه به مقصد والا تر که شهادت باشد می رسیم.در جهان بینی توحیدی انسان مومن تنها نیست و الله ،صاحب اصلی عالم ،با اوست .و الله است که قضا بر عالم می راند نه امریکا و فرقه هایش. چنان که در سوره شعرا آیه ۶۲ الله متعال در سخت ترین شرایط موسی و قومش از زبان حضرت موسی می فرماید : کلا ان الله معی سیهدین. برنامه فرعون عملی نخواهد شد خدا با من است و راه برون رفت را روشن خواهد ساخت. ضمن این که همه این فعالیت های متمرکز دشمن علیه ۴۹۷۳ ایران اسلامی نشان از موثر بودن روش های ولی فقیه مان در هجوم به مواضع ضد بشری ان ها داشته و دارد.
 • IR ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  18 1
  لعنت بر یهود صهیون
  • IR ۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   8 22
   من و تو اگر در اسرائیل به دنیا می آمدیم قطعأ یهود و اگر در عربستان به دنیا می آمدیم وهابی بودیم تا کی میخواهید با دینی که به واسطه پدرتان به شما تحمیل شده پاچه گیری کنید.
  • IR ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   14 3
   ۱۵:۱۳ ربطی به دین ندارد چون یهودیت یک نژاد هست ! خیلی از صهیونیست ها هیچ اعتقادی به دین تورات ندارند و حتی کافرند ولی اعتقاد به نژاد دارن ! و خودشون رو نژاد برتر می دونن ! درضمن دعوا سر حق هست دین حق رو می شه با تحقیق شناخت و دین ارثی هیچ ارزشی ندارد به این علت هم اصول اعتقادات در شیعه تحقیقی است تقلیدی نیست و درضمن ارثی بودن دین نه دلیل بر باطل بودن و نه دلیلی بر حق بودنش نیست و باید با تحقیق دین رو انتخاب کرد یک یهودی و وهابی به راحتی با تحقیق می تواند دین حق رو بفهمد ولی مشکل عدم خواستنشون هست و صهیونیست یعنی نژادپرستس و نژادپرستی یعنی عدم پذیرش حق و دشمنی ذاتی با سایر نژادها !
  • عبدالله IR ۱۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   6 0
   ۱۵:۱۳ - پاچه گیری کار سگهای کافری مثل شماست ! دین ندارید لا اقل آزاده باشید ! نمی بینید صهیونیست ها در فلسطین و سوریه و لبنان و... چه جنایاتی می کنن کودک کوشیشون رو نمی بینی !؟ زندانی کردن دومیلیون انسان در غزه و سلب تمام حقوق و آزادیشون رو نمی بینی !؟ نمی بینی وهابی ها در یمن و بحرین و سوریه و عراق و... چه جنایاتی انجام می دن !؟ کودکشیشون در یمن و سربردین انسانهای بیگناه رو نمی بینی !؟ برای دشمنی با صهیونیست ها و وهابی لازم به دین نیست باید وجدان و شرف و انسانیت داشت کسی که اینها رو داشته باشته نمی تونه دشمن صهیونیست و وهابیت نباشه .
  • NL ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   5 1
   15:13 میدونستی خود شما به مراتبی مثال نقض ادعات هستی!؟
  • IR ۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   5 0
   ۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ الان توی احمق که با پرچم ایران اومدی مثال نقض حرف مفت خودتی ! تو مثالا ایرانی هستی ولی خائن و جیره خور وهابی و صهیونیستی هستس و قلادت دست کسایی که مذهب بابا ننت رو ندارن !
 • ناشناس IR ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  10 11
  قل هل تربصون بنا الا احدی الحسنیین! از اون بی شرف پرویز ثابتی عفریته ای لجن مثل این آشغال انتظار هست.
 • بهرام مهدوی IR ۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  10 9
  ای کاش یکی از مراجع تقلید فتوای مرگ اون خیانت کارها رو بده ،دیگه عبرتی باشه برای سایرین . مثل امام خمینی که به آیات شیطانی سلمان رشدی فتوی داد
 • IR ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  6 0
  خدا همه را عاقبت بخیر کند وگناهان همه بندگان را ببخشد
 • IR ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  11 0
  بهایی‌های شناسنامه‌دار امنیتی که احتمال اصالت یهودی‌شان بالاست»
 • KR ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  7 0
  چند وقت پیش عده ای از مردم خواستند تا آب دهانشان را برای آنها بفرستند می خواهند تحقیقی انجام دهند و نتیجه را بعدا به اطلاع شما می رسانیم حتی عده ای از سلبریتی ها هم تبلیغ می کردند که بزاق دهانتان را به گوش پاک کن بمالید و برای ما بفرستید که انگار نظام متوجه شد و جلویشان را گرفت.
 • bagher yaklhchali NL ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  13 0
  سر دسته این خوکها فردی به نام Russ Altman نجس است در استانفورد و در ایران هم نوچه گری با اسم گمال الدین حقبین پاکستانی الاصل و یهودی کثیف با او همکاری مراوده دارد همگی همجنسباز و یهود و پست فطرت هستند
 • اسدی IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  9 0
  حواستون به مدیران سازمان انتقال خون باشه.این نهادها از نهادهای نظامی هم حساستر هستند.این سازمان ارتباط عجیبی با کشور فرانسه از قدیم دارد.
 • IR ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  10 2
  رائفی پور چند ساله داره اینو میگه اما کو گوش شنوا
 • IR ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  10 1
  کاملا درسته باید خودمونو برای جنگهای اینده اماده کنیم .جنگهای ویروسی و احتمالات دیگه که باید در اتاق فکرهای بشدت قدرتمند در مورد نحوهی مواجه با ان تصمیم گیری بشه.
 • IR ۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  4 0
  ین یک جنگ فرسایشی است و شاید مقابله با ان چندین سال طول بکشه باید برنامه دراز مدت برای مقابله با ان داشته باشیم.در روبروی اوج جنگهای جهان و مقابله با خطر ناک ترین سلاح دنیا قرار گرفتیم .هیچ کس حق ورود به کشو را ندارد الا افراد خاص که به محل قرطینه برده میشوند.نیروی مرزبانی باید بشدت قدرتمند و اماده شلیک باشد امکان داره سیل عظیم مهاجران از افغانستا و عراق و جاهای دیگه وارد بشن منظور ورود چندین میلیون نفره
 • ناشناس IR ۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  1 12
  باز هم بوی گند توهم توطئه می آید .
  • IR ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   11 0
   بازم بوی گند حماقت توی ابله میاد ! اسکلی هم بد دردی هست .
 • IR ۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  11 1
  رنیکه حرام لقمه جاش را گذاشته جای پدر پست فطرتش
 • IR ۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  7 8
  عیرانی ها نژادشلن دروغ است .. کلا ما تورکها و مغولها در ایران موجودیت و اصلیت داشته ایم ...
  • علی IR ۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
   1 0
   البته به جز نژاد پرستی هویت دیگه ای که نداری خوش باش خوب خری واسه شیطان هستی حماقت اگه یه شکلی داشت حتما به شکل شما متظاهر میشد شک داری همین الان برو جلو آیینه
 • نظر IR ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  7 0
  در بین بنی اسرائیل تعداد اندکی مومن و خداجو بودند که پیامبران الهی برترین شان هستند مانند حضرت موسی و بیشترین قوم بنی اسرائیل خبیث و عوضی بودند و هستند و دشمنی این قوم با مومنان سخت و شدید است و لحظه ای دست از خباثت و خیانت بردارنیستند و باید آنها را زیر نظر داشت تا غافل گیر نشویم
  • IR ۰۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
   1 0
   در قوم محمد هم کسایی بودند که دشمن پیامبر بودند ( دو تا از عموها ) و البته در پیروانش که امام حسین رو شهید کردند.... پس تاریخ که تکرر میشه
 • US ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  5 0
  قطعا دشمنان و بخصوص یهود به دنبال آسیب زدن به نژاد ایرانی هستند. گروهی مغرضانه و گروهی هم از سر نفهمی و خریت این موضوع را انکار می کنند.
 • DE ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  6 0
  پوریم( ایرانی کشی) نوع مدرن بدست بهائیان و صهیونیست ها اصلا دور از تصور نیست. ترحم به اینا ترحم به پلنگ تیز دندانه. اعدام واقعا حقه شونه. ثابتی کثیف انچنان بخوری که ندونی از کجا خوردی جوری که نه تو نه اصل و نصب ات دیگه ازجاشون تکون نخورن! داری ایرانی کشی می کنی؟
 • IR ۱۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  0 60
  ایرانی باقی نمانده ژن مردم امروز که در ایران زندگی می کنند از نسل تازی و ترک است . مردان و زنان اصیل ایران تعبید یا کشته شده فردوسی صدها سال پیش در شعر خود آورده
 • DE ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  5 0
  پوریم جدید با کرونا بدست بهائی ها و صهیونیسم امریکایی و ساواکی ها دوره پهلوی که مردم ایران رو نشانه گرفتن. همه مردم امریکا باید یقه کثیف ثابتی و دختر پلیدش پریسا ثابتی رو به جرم عملیات کثیف بیوتروریسم کرونا گرفته بندازنشون تو اقیانوس و غرقشون کنن. ثابتی وقتی علیه ملت ایران کار میکنه یعنی درصف سیا و موساد مردم ایران رو نشانه گرفته. لعنت بر جد و اباد پلیدت.
 • IR ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  4 0
  چرا دانشمندای ما هم کاری نمیکنن؟ چرا ما آسیب ببینیم و اونا بخندن؟ خسته شدیم بس از قدرت خرابکاری آمریکا گفتین.
 • IR ۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  2 6
  ایرانیها از لحاظ ژنتیکی خالص نیستن که بتونن از روی ژنتیک کاری کرد. جستجو کنید هاپلوگروه و میتوکندری تا بفهمید خیلی پیچیده تر از اینهاست.
 • DE ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  5 1
  بهائی ها حق شونه اعدام بشن چون بیو تروریسم یعنی بمب های بی سرو صدا یعنی مرگ خاموش تو ایران میتروکنن. این ویروس های کثیف و موذی باید ترکونده بشن. مرگ بر بهائی های داخل ایران چه بهائی های تو امریکا.
  • IR ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
   4 2
   جرم وقتی ثابت شد باید متناسب با جرم مجازات کرد و فرقی ام نمیکنه بهایی باشی یا نباشی.. پس الکی گاز نده
 • JP ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  6 0
  تا میای حرفی بزنی میگن توهم توطئه داری، تقصیر صداوسیماست، دهها خوراک فکری در حد سریال و... میتونه برای مردم تدارک ببینه...اما چکار می کنه؟؟ حتی بوی انقلاب هم نمی دهد...اما دشمنان انقلاب برایشان هر ثانیه ، نبرد است...!!! مخصوصا فرقه ی نفاق...!!! صداوسیما بی سلیقه و منفعله...!!! روی تاریخ و مسایل دوقرن اخیرو صدر انقلاب باید مانور داد... انقلاب به هیج کس بدهکار نیست..!!!
  • IR ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   5 0
   بعد از انقلاب حتی یک برنامه در مورد بهاییت در صدا و سیما ساخته نشده چرا؟
 • IR ۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  1 10
  این چیزی که نوشتی براحتی میتونه شامل حال همه بشه ، حتی خودت: از اونطرف هم عموی امام زمان کذاب درآمد... اما اینکه از یافته های علمی سو استفاده میشه ...خب از کدام علم نشده؟ الان ما هم در سلولهای بنیادی پیشرفته ایم .... پس میشه ما رو متهم کرد که احتمال داره انسان جدیدی رو بسازیم....
  • NL ۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
   5 0
   واقعا فرق مجرم سابقه دار را باآدم عادی نمی فهمید؟
 • IR ۰۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
  3 0
  یه روزی با دست خودتون خونه های عنکبوتی تونو خراب میکنید . روزی که مولایمان بیاد که انشالله دور نیست.
 • IR ۰۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
  4 0
  گلشیفنه و .. یقینا عمرشان بسر آمده است - چهارتا دجاله کافر امثال این عجوزه ها هیچ غلطی نمی توانند بکنند هدفشان ایجاد استرس و پائین آوردن قدرت ایمنی مردم است
 • DE ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
  2 0
  ماشالله تاریخ خیانت بهائی ها( نفوذی های صهیونیسم) تو ایران اینقدر رنگیه که شمردنی نیست.جالبه این شاه شاهان سلسله پهلوی منحوس ! دور و برشون چپ و راست مثل نخود و کشمیش همه اش بهائی و فراماسون کاشته بودند؟ اون از هویدا و اینم از ثابتی اون از شریف امامی ، اونم از رئیس مجلس شون ! یعنی هرچی شیطان پرست بود دور این خاندان منحوس حلقه زده بودن که سردشون نشه! همین ثابتی بخاطر جنایاتی که تو ایران کرده جرمش کم از صدام نیست. اگر جرم سنگین و رنگین نداشت از ایران فرار نمیکرد. دخترش هم گرگ زاده عاقبت گرگ گردد! نابغه ایی که بدرد کشورش نخوره یک قرون نمی ارزه ؟ انشتین هم نابغه بود و دیدیم از جیبش بمب اتم دراورد وانداخت سر ژاپنی های بدیخت! خیانت دانشمندان خود فروش از همه خیانت ها کشنده تره!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس