image-20200314184857-1.png

در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به شبکه سلامت کشور در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، خط تولید روزانه 10 هزار ماسک تنفسی بهداشتی در شرکت مهرکام پارس راه‌اندازی شد.

به گزارش مشرق به نقل از ایکوپرس – در مراسم راه اندازی خط تولید ماسک بهداشتی در شرکت مهرکام پارس از شرکت‌های زیر مجموعه  ایران خودرو، آقامحمدی عضو تشخیص مصلحت نظام، صادقی نیارکی سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت، فرشاد مقیمی مدیرعامل و وفادار نایب رئیس  هیات مدیره ایران‌خودرو حضور داشتند.

به دنبال اعلام نیاز کمبود ماسک در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، شرکت ایران خودرو در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، یکی از خطوط تولید شرکت مهرکام پارس از شرکت های زیرمجموعه  خود را که در تولید تجهیزات پلیمری فعال است، برای تولید ماسک بهداشتی تجهیز کردت روزانه 10 هزار ماسک تولید و به شبکه سلامت کشور برای مبارزه با کرونا تخصیص دهد.

آقامحمدی عضو تشخصیص مصلحت نظام در حاشیه افتتاح این خط تولید اقدامات پیش گیرانه ایران خودرو در مقابله با ویروس کرونا در راستای ارتقای سلامت کارگران را ستود و گفت: امروز مردم باید مراقب باشند که در معرض این ویروس قرار نگیرد اما آنها که وظیفه اداره کشور و خدمات دهی دارند وضع شان فرق می کند و باید با حفظ شرایط بهداشت فردی و اجتماعی به وظایف خود مشغول باشند.

عادل پیرمحمدی مدیرعامل ساپکو نیز گفت:‌ در کنار تلاش برای رونق خودروسازی، باتوجه به نیاز کشور به ماسک و اقلام بهداشتی، اگر پارچه مورد نیاز تامین شود می توانیم گان مورد نیاز کادر پزشکی و درمانی را هم تولید و تامین کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس