شهید حاج احمد مایلی - کراپ‌شده

فرزند شهید احمد مایلی می‌گوید: من به یاد دارم که پدرم در عرصه‌های مختلف کشور مثل شرکت در انتخابات، شور و شوقی خاص داشت و همیشه مردم و طرافیان خودش را برای حضور در این عرصه‌ها تشویق می‌کرد.

به گزارش مشرق، ملت ایران در طول دوران‌ مختلف با حضوری فعال در عرصه‌های گوناگون همواره نشان داده‌ است هر زمان لازم باشد، برای دفاع از ولایت و انقلاب اسلامی قیام می‌کند. تلاش برای بیرون راندن رژیم پهلوی، نبرد و حماسه آفرینی در هشت سال دفاع مقدس، مجاهدت‌های رزمندگان در جبهه‌های نبرد و نابود کردن حکومت داعش، حضور پرشور در تشییع پیکر مطهر شهدای جبهه‌ مقاومت و راهپیمایی عظیم در 22 بهمن‌ماه یکی از هزاران حماسه‌های ثبت‌شده توسط ملت ایران در تاریخ انقلاب است.

یکی از الگوی‌های امروزه ملت ایران که همواره همچون ستاره‌ای در آسمان می‌درخشند و مسیر صحیح را در برهه‌های مختلف به مردم نشان می‌دهند، شهدای گرانقدر هستند که در زمان حیاتشان، برای پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کرده و با گذشتن از جانشان، مُهر تأییدی در حق بودن اعتقاداتشان زده‌اند.

زهرا مایلی، فرزند شهید حاج احمد مایلی در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار تسنیم،  به بخش کوتاهی از زندگی شهید مایلی در عرصه‌های مهم انقلاب اسلامی اشاره کرد و تأثیر حضور مردم در مناسبت‌های مهم کشور را بازگو کرد.

متن این مصاحبه را در ادامه می‌خوانید:

من به یاد دارم که پدرم در عرصه‌های مختلف کشور مثل شرکت در انتخابات، شور و شوقی خاص داشت و همیشه مردم و طرافیان خودش را برای حضور در این عرصه‌ها تشویق می‌کرد. ایشان همیشه سعی داشت در جامعه روشنگری کند، پدرم در برهه‌های مختلف که نقش اساسی در کشور داشت مسائل اصلی  را برای ما تبیین می‌کرد. یکی از خاطراتی که از زمان حیات پدرم در ذهنم نقش بسته این است که ایشان ما را با خودش برای شرکت در انتخابات همراه می‌کرد و همگی شرکت می‌کردیم.

امروز دشمنان نظام با بکارگیری همه‌ توان و عناصر خودشان سعی بر این دارند که اهمیت انتخابات را کوچک جلوه دهند، چون نمی‌توانند حماسه‌های آفریده شده توسط ایران را تحمل کنند. آنها وانمود می‌کنند مردم کشور ایران تمایلی برای شرکت در انتخابات ندارند، اما  تا امروز شاهد بوده‌ایم که ملت ایران در زمان‌هایی که لازم باشد در عرصه حضور پیدا کنند، کم نگذاشته‌اند و حضور پرشور مردم، برنامه‌های دشمنان ملت ایران را نقش برآب کرده است.

 مردم ایران در انتخابات فردا همانند دیگر صحنه‌ها، با حضور پرشور خود دوباره حماسه آفرینی می‌کنند و ثابت خواهند کرد که همیشه از از آرمان‌های انقلاب دفاع خواهند کرد و حافظ همیشگی آن خواهند بود. فردا ملت ایران ثابت خواهد کرد که همواره پشتیبان ولایت فقیه و جمهوری اسلامی ایران است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس