انتخابات ۹۸ از نمای نزدیک؛ از کم‌وکیف رأی‌دهندگان و نامزد‌ها تا شعب اخذ رأی و نحوه نظارت

امام جمعه بانه گفت: خوشبختانه همه طیف‌ها، گروه‌ها و احزاب سیاسی خود را برای حضور حماسی در انتخابات فردا آماده کرده و امیدوارم با همین شوق و ذوق، در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

به گزارش مشرق، ماموستا عبدالرحمن خدایی، عالم برجسته اهل‌سنت، ضمن دعوت از همه اقشار مختلف مردم استان کردستان از جمله شهرستان بانه برای حضور باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: طبق  مشاهدات عینی و شنیده‌ها خوشبختانه همه طیف‌ها، گروه‌ها و احزاب سیاسی خود را برای حضور حماسی در انتخابات فردا آماده کرده و امیدوارم با همین شوق و ذوق، در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

بیشتر بخوانید

عالم برجسته اهل‌سنت: شرکت‌نکردن در انتخابات «حرام» است

وی افزود: حضور گسترده در انتخابات و انتخاب نماینده اصلح و شایسته موجب دلخوشی، توسعه و پیشرفت نظام، دولت و استان کردستان و سرافکندگی دشمنان جمهوری اسلامی ایران را به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان بانه با بیان اینکه همه جوامع در سایه مشارکت به رشد و بالندگی رسیده‌اند، گفت: شرکت و حضور حداکثری در انتخابات باعث توسعه، پیشرفت، ارتقاء امنیت، افتخار و سربلندی مسلمانان و مردم استان کردستان و شرکت‌نکردن و رأی‌ندادن سبب نشان دادن ضعف خود به دشمنان شده، که یقیناً این اتفاق هیچ‌گاه نمی‌افتد چراکه مردم بصیر و آگاهند.

وی با یادآوری اینکه به برکت انقلاب و خون شهیدان این فرصت برای مردم فراهم شده که در آینده و سرنوشت خود سهیم باشند، خاطر نشان کرد: حضور در انتخابات پیام پشتیبانی مردم از مقام معظم رهبری و تعهد و وفای خود را به نظام جمهوری اسلامی و «نه بزرگ» به دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی خواهد بود.

ماموستا خدایی با تاکید بر اینکه شرکت در انتخابات دوم اسفند ماه یک ضرورت و وظیفه شرعی و ملی است، گفت: مردم باید به گونه‌ای عمل کنند که کشور خود را به رشد و تعالی برسانند چراکه حیات یک جامعه به میزان مشارکت افراد در تصمیمات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی آنها بستگی داشته، بنابراین اگر مشارکت ضعیف باشد به معنی نبود حیات جامعه است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس