افتتاح فروشگاه کتاب سینما ساحل اصفهان - رونمایی ارتداد - وحید یامین پور

محسن مومنی شریف در آیین افتتاح فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر شعبه سینما ساحل اصفهان اظهار داشت: در تمام پردیس‌های سینمایی حوزه هنری، یک فروشگاه بزرگ کتاب هم ایجاد می‌کنیم.

به گزارش مشرق، محسن مومنی شریف در آیین افتتاح فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر شعبه سینما ساحل اصفهان اظهار داشت: در تمام پردیس‌های سینمایی حوزه هنری، یک فروشگاه بزرگ کتاب هم ایجاد می‌کنیم تا مردم علاوه بر تماشای فیلم بتوانند به دیگر محصولات فرهنگی هم دسترسی داشته باشند.

آیین افتتاح فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر شعبه سینما ساحل اصفهان به همراه رونمایی و جشن امضا رمان «ارتداد» وحید یامین‌پور با حضور محسن مومنی شریف، رییس حوزه هنری، محسن کاظمی، نویسنده و پژوهشگر تاریخ، عبدالحمید قره داغی، معاون اداری و مالی حوزه هنری و مدیرعامل انتشارات سوره مهر و .... در سینما ساحل اصفهان برگزار ‌شد.

محسن مومنی شریف در این مراسم گفت: خوشبختانه کتاب‌هایی که در این چند سال از سوی سوره مهر منتشر شده‌اند موردپسند و رضایت رهبر معظم انقلاب و عامه مردم جامعه قرار گرفته‌ اما در بحث توزیع کتاب‌ها هم احساس کردیم وظیفه داریم در کنار تمام سینماهایی که حوزه هنری افتتاح می‌کند، یک فروشگاه بزرگ کتاب هم ایجاد شود تا مردم علاوه بر تماشای فیلم بتوانند به دیگر محصولات فرهنگی هم دسترسی داشته باشند.

رییس حوزه هنری افزود: انشالله بنا داریم که در شهرهای دیگر هم چنین فروشگاه‌های ایجاد کنیم تا دسترسی مردم به کتاب‌های خوب راحت‌تر شود.

فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر شعبه سینما ساحل، تنها سینماکتاب در سطح شهر اصفهان است که بیش از ۱۲ هزار محصول فرهنگی از جمله بیش از ۱۰ هزار عنوان کتاب را در خود جای داده است.

این فروشگاه که در متراژ ۴۰۰ متر بنا شده، علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی همچون صنایع دستی، سرگرمی‌های کودکان و نوجوانان، لوازم تحریر و کافی شاپ را هم داراست.

در ادامه این برنامه از جدیدترین رمان سیاسی عاشقانه وحید یامین پور با عنوان «ارتداد» رونمایی شد. همچنین جشن امضا این رمان با حضور جمع زیادی از علاقه‌مندان به کتاب برگزار شد.

همچنین در ادامه این برنامه از محسن کاظمی نویسنده کتاب «نقاشی قهوه خانه» برگزیده جایزه ادبی جلال هم تقدیر شد.

گفتنی است فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر شعبه سینما ساحل، در میدان انقلاب اسلامی اصفهان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس